Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Erdélyi kismamák, anyukák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anicska

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 29, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm. Hát sajnos én inkább nem vállalnám ha csak tehetném, mert sokkal jobb lenne itthon maradni babával. Így ki tudja miből maradok ki. De most keresek munkatársakat, és akkor hátha kevesebbet kell bent legyek majd.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
judit

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 18, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, az már más! Laughing Igy én is vállalnám Laughing Laughing Laughing Jó munkát és kitartást Exclamation Exclamation Exclamation
Anicska

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 17, 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Judit!
Egy alapítvány elnöke vagyok, és elég hosszú volt az idő amit kihagytam. Szülés előtt jóval már be se mentem, és utána sem foglalkoztam vele igazán. Tulajdonképpen nem annyira a pénz miatt, hanem inkább azért kellett visszamenjek, mert eléggé akadoztak a dolgok. Így muszáj volt, ha azt akartam, hogy ne legyenek nagy gondok. Így most apuka ül itthon a gyerekkel, ő van gyesen. Szerencsére nagyon jó babánk van. Csak az alvásért szokott cirkuszolni, mert nem szeret aludni. De ha egyszer elalszik, akkor kialussza magát. Meg persze most egy kicsit nyűgösebb, hogy jön a foga. De nagyon aranyos baba. Mikor nem vagyok itthon legtöbbször alszik, így legalább nem izgulom agyon magam.

[^]  
Vissza az elejére
judit

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 17, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anicska!
Miért kellett visszamenj dolgozni????? Már ha publikus. Olyan jó a fizud, h sokkal nagyobb, mint amit kapnál?????
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 29, 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Máshol is írogatok Emmike, de azért jó lenne ha itt is lenne valaki, de mindegy. Ha nem, hát nem. Én nem erôltetem.

[^]  
Vissza az elejére
Emmike

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 28, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anicska!
Miért nem jössz át más topicra?
Ott is szivesen látunk,hamár erre nem jár a madár se.

Puszi:Emmike
Vissza az elejére
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 28, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!
Hát erre senki nem jár?
Ugy látszik senki nincs Erdélybôl!
Kár.

[^]  
Vissza az elejére
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 14, 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Rég jártam erre. És most vettem észre, hogy a képet nem jól tettem fel. Remélem most sikerül.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/051114/DSCF2871_(kepfeltoltes.hu).jpg

[^]  
Vissza az elejére
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 09, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kösz a képet. Összekavartalak, valakivel. Volt egy hasonló nevû csoporttársam. Csak az én névmemóriám nem a legjobb.
Én is csatolok egy képet Katica keresztelôjérôl. Itt az egész család.
Pusz
Ani

http://us.a1.yahoofs.com/users.....DB7RTHK1fs

[^]  
Vissza az elejére
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 08, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez igy nem az igazi. Nem megy ez nekem meg, akkor probaljuk meg igy:
www.kepfeltoltes.hu/view/051026/IMAG0009.JPG

Azt hiszem igy ra kell klikkeljel.

Bocsika
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 08, 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lanyok!

Koszonom szepen a koszongeteseket. Ugy latszik a mai nap a meglepik napja. Anicska neked is sikerult.
A Partiumon vegeztem de kozgazdasagi szakon 2000-ben. Kuldok egy kepet, hogy pontosan tudd ki vagyok:
[img]www.kepfeltoltes.hu/view/051026/IMAG0009.JPG[/img]

Most te josz!
szia
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dönci

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 08, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Anicska, de egyelőre még nem mennék tovább. Az orovos kihez járok, kolozsvári viszonylatban állítólag nagyon jó. Ez az egyetlen klinika, ahol ezzel foglalkoznak.

Melinda.........SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 08, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Dönci!

Üdv a körünkben.
Én sajnos nem igazán tudok segíteni, de van a férjemnek egy unokatestvére, aki már évek óta próbálkozik, és nem jött még össze, pedig már mindent kipróbált. Most viszont kb 1 hónapja átjár Debrecenbe és úgy néz ki, hogy most összejön nekik. Ha érdekel elkérem a debreceni doki címét.
Remélem, hogy összejön nektek is, mindenesetre én drukkolok nektek.

Szia Melinda!

Boldog szülinapot kívánok!
Van egy kérdésem. Mikor megadtad az email címedet nagyon ismerôsnek tûnt a neved. Véletlenül nem a Partiumon végezted a tanítóképzôt?

Katica az elsô babánk és nekem óriási szerencsém van, mert édesanyám rengeteget segít. Állandóan hozzá rohangálok mindenért.
A vonalzóval meg egyenlôre csak kínlódok, ugyanis ki akartam cserélni, de a képet elfelejtettem feltenni, most meg keresem a régit és nem találom. Kész agyrém.

Nálunk is van védônô, de csak egyszer jön haza korház után, utána csak a gyermekkorházban található meg. Esetleg kihívhatod, de azért úgy tudom fizetni kell. Miután hazamentek a korházból meglátogat, hogy megnézze minden rendben van-e, és hogy boldogulsz-e a babával. Ekkor tudsz tôle tanácsokat kérni és segítséget is ha szükség van rá. De ne félj, amint meglesz a baba, tudni fogod mit hogyan kell csinálni.

A gyermeknevelési pénzrôl esetleg az újságban is olvashatsz. Egyenlôre annyit lehet tudni, hogy aki 2006 január elôtt szült, az 8 milliót kap, 2006 január után meg talán 6 milliót, de ebben nem vagyok biztos. Még utána nézek. A betegszabi meg úgy van, hogy a fizetés 85 százalékát kapod, de kevesebb rá az adó, így többet kapsz, mint fizetés.

Amúgy teljesen normális, hogy ennyit kérdezel, fôleg, hogy nincs melletted senki, aki segítene. Úgy nagyon nehéz. ha gondolod, akkor találkozhatunk is, és akkor több mindent tudok elmondani, meg segíthetek is. Csak szólj.

Pussz

Ani

[^]  
Vissza az elejére
Dönci

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 08, 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Melinda!

Aranyos vagy, köszönöm szépen, hogy írtál. Nagyon igazad van! Csak az tudja igazán megérteni, aki benne van nyakig. Néha tényleg úgy érzem, soha nem jön össze. Megváltozott a program, d.u. 6-ra megyünk a dokihoz. Remélem nött becsületesen a sejtecském és akkor jöhet a repesztés és az inszem.
Nagy szerencsém van a férjemmel, mert mindig velem jön és mellettem van. Neked a closty elég volt? Én rengeteget beszedtem és nem elég.

Írjatok még, ha van valakinek inszemes tapasztalata.

Puszi Nektek!!!
Dönci
Vissza az elejére
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 07, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anicska!
Koszi szepen a valaszokat. Most ertem haza uh-rol es ilyenkor mindig olyan boldog vagyok. Ne ertsd felre maskor is csak most "berugtam" a babam latvanyatol. Sajnos nem DVD-t csinaltak hanem csak CD-t de igy is nagy ajandek. Mikozben a dokineni vizsgalgatott az aszisztens neni megkerdezte, hogy holnap van a szulinapom(latta a szemelyibol, mert o irta a betegszabit kozben) erre a doki neni azt monta, hogy akkor ajandekba adja a felvetelt.

Sajnalom, hogy Katicad rosszul volt a hetvegen. O elso babad? Nekem ezen a teren is gondjaim lesznek, mert a ferjem szulei nem elnek, testverei nincsennek es az en szuleim szatmaron vannak. Tehat tanacsokat csak innen vagy anyamtol telefonon fogok tudni kerni. Szo szerint csak mi ketten vagyunk itt varadon. Es akkor majd ott lesz, hogy kire hagyjuk a gyereket vagy ki menjen erte oviba stb. Na de ez meg a jovo.

Koszonom a koszontest is. Nem en a Tudor Vladimirescura jarok mert kb. egy honapja ott nyitott a dokineni maganrendelot.

Es ha kerhetnek meg valami az az lenne, hogy tedd vissza azt a kepet a vonalzodba a kislanyodrol, mert olyan edi azzal a kis masnival. Jo?
Es ha lehetne meg tobb kep az nagyon jo lenne.

Nalunk van vedoneni? A 2006-os tavaszi babaknal olvastam egy kezdivasarhelyi lanyrol, aki azt irta egyszer, hogy lanya szuletese utan volt naluk egyszer es tobbet sem. A testverem februarban szult eddig ot kerdeztem, de naluk nem volt senki(szatmaron). Nalunk van ilyesmi? Es ha igen akkor mit csinal? Nem tartasz ugye nagyon hulyenek? Ilyen butasagokat is csak en kerdezhetek!

Es hallottal valamit arrol, hogy meg akarjak valtoztatni a gyermekek utan jaro penzosszeget? Na persze ezt sem emelni, hanem csokkenteni akarjak annyira ha jol hallottam, hogy most hogy beteg szabin vagyok tobbet kapok 75%-al mint a baba utan akkor kapnek. Kezdek regenyt irni.

Szep jo ejszakat nektek!

Szia Donci!
En tudom mit jelent a kudarc, mikor te annyira szeretnel es sehogysem jon ossze. Nalm pl. ugy volt, hogy 8 kolleganom kozzul ketto sorra jart abortuszra en meg epekedtem a baba utan. Nem igazsagos az elet! Sokszor a jo Isten is oda ad ahova nem kell, ahol pedig tart karokkal varjak oda meg....En "szerencsere" nem jutottam inszemig nekem az elso clostis honapban osszejott. De hosszu volt az alagut.
Pedig mindenki kolozsvart dicseri, hogy ott milyen jok a dokik. Habar a doki nem Isten! Sajna. Pedig az en orvosom adna mindenkinek aki vagyik utanna es hidd el nagyn sokan vagyunk akik vagyakoznak.
Legyen eloted mindig, hogy barmilyen nehez is a remenyt nem szabad feladni. Es ez tapasztalat.

Legy nagyon eros es ird meg majd mi van veled, veletek. A babakuzdest most nem azert, hogy barkit sertsek de legjobban csak az tudja megerteni aki veled egy vagy hasonlo cipoben jar(t).

Nagyon SZORITOK!

Szia
Dönci

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 07, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

De jó, hogy lehet itt találkozni és beszélgetni. 30 éves vagyok, Kolozsváron élek és 2 éve próbálkozunk, de sajnos nem jön a baba. Ezen a héten lesz a második inszem. Nagyon nehéz a kudarcokat feldolgozni. Volt itt valaki még inszemen? Sikerült valakinek az inszem? Hányadik?

Köszönettel
Dönci
Vissza az elejére
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 07, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Melinda!

Sajnos a hétvégénk nem volt a legjobb, mert Katica egy kicsit elrontotta a gyomrát'Sad', csak tudnám mivel, és két napon keresztül állandóan jött vissza a tejcsi. De ma már nagyon jól van.

Szívesen segítek bármiben ha tudok'Smile'.

Sajnos nekem kimaradt a természetes szülés, de nekem azt mondták, hogy azért nem szabad inni, mert kihányod, és a hányás legyengít. Szülés közben meg ugye az összes energiádra szükség van.
Szülés után meg a vérzés miatt nem szabad elaludni, mert akkor állítólag jobban bevérzel, de esetleg kérdezd meg az orvosodat is, ô biztos tudományosabban is meg tudja magyarázni.

A császárért nem kell fizetni semmit, hiszen fizeted a betegbiztosítást, viszont tudod, hogy van az egészségügyben, ha nem fizetsz az orvosnak hagynak meghalni'Evil or Very Mad'. Az orvosnak én adtam 3 milliót az altatóorvosnak 500 ezret és az asszisztensnek 100 ezret. Természetes szülésnél az orvosnak kell kb 1.5 - 2 milliót adni a bábának 500 at. ezek eléggé standard összegek. Szinte mindenki ennyit ad nekik. Egyébként velem egy szobában volt egy nô aki ha csak belépett valaki már nyomta a zsebébe a borítékot, de ne gondold, hogy vele jobban bántak. Sôt mondhatni nem is igazán törôdtek vele.
Miután szültél, senkinek nem kell adni semmit. Ott már mindenki teszi a dolgát, mert ezért kapják a fizetésüket, és amúgy ott lellkiismeretesek is.

Ha még mást is meg akarsz tudni, csak nyugodtan. Ha tudok válaszolok.

Sok sikert kívánok a mai vizsgálatra és sok boldog szülinapot. Majd mesélj milyen volt. A Castaniloron készítik a felvételt?

A születésnapokról én is tudnék beszélni, ugyanis a férjemnek egy kislányt adtam születésnapjára. Pont egy napon születtek.

Szép napot kívánok.

Ani

[^]  
Vissza az elejére
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 07, 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Es nem azert irtam, hogy kerkedjek vele, csak nalunk eddig udomasom szerint nem csinaltak ilyesmit
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 07, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Korina!
Koszi a koszontest de csak holnap lesz.
korina001

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 07, 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

Sok boldog szülinapot Melinda!!!!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 07, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anicska!
Jol telt a hetveged! Szeretnek feltenni egy csomo kerdest, ha mar felajanlottad a segitsegedet. Mehet?

1. Miert nem szabad szules, vajudas kozden inni?
2. Miert nem szabad szules utan aludni?

Erre a ket kerdesre eddig senki sem adott szinte valaszt vagy nem kielegitot. A tobbi kerdes inkabb anyagi jellegu. Ha nem akarsz a nyilvanossag elott valaszolni kuldhetsz mailt a:

nyitraimelinda@yahoo.com -ra vagy pedig a
melinda.nyitrai@tvs.ro -ra.

1. A csaszart ha jol tudom fizetni kell. Ha igen akkor mennyi?
2. Emellett adtal e az orvosnak. Ha igen akkor mennyit?

Valoszodat elore is koszonom.

Ma megyek uh-ra es csinalnak rolla DVD felvetelt is. Most nem azert mondom de holnap van a szulinapom es szerintem ennel szebb ajandekot nem is kaphatnek.

Most kb. ennyi. Kellemes napot es jo babazast kivanok

Szia
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 04, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Melinda

Az orvosommal én végig meg voltam elégedve, sôt még most is azt mondom, hogy jó orvos. Nagyon tetszett ahogy bánt velem végig, meg ahogy kezelt. Meg törôdött velem és a babával. Csak a vége nem jött össze úgy, ahogy kellett volna. És ezt nagyon sajnálom. De talán majd a következônél másképp lesz.

Sajnos nem te vagy az elsô kismama, akitôl ilyesmiket hallok, hogy az orvos összevissza mond mindenfélét, amibôl a fele sem igaz. Sokszor csak jobban oda kellene figyelni, és máris könnyebb lenne. Felháborít a tény, hogy ilyen orvosok is vannak.
De legalább sikerült idôben váltanod, és remélhetôleg nem lesz semmi gond, ha betartasz mindent.

Ildi

Nem is akartam én itt megrekedni, csak jó érzés tudni, hogy vannak hozzám hasonlók itt. Valóban vannak közös problémáink, amiket más topicban mondok el, vagy szólok hozzá, de azért vannak különbségek is, például az egészségügy, az orvosok, a gyógyszerek, a szülés, és még sorolhatnám. Ezekkel pedig nem akarok mindenkit untatni, ha nem is tudja mirôl van szó.
És ha valakit érdekel a téma, annak szívesen elmondok (ha tudok) bármit, amire kíváncsi.

Ani

[^]  
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 04, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, üdv itt a fórumon! Azért gyertek majd át máshova is beszélgetni, mert gyakran vannak közös gondjaink, függetlenül attól ki hol él.

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 04, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja es tegyem hozza, hogy a mostani orvosom akkor azt mondta, hogyha cisztam lenne sem kellene azokat a gyogyikat szednem, cisztara egeszen mas gyogyikat adnak.

Es o nem nyomkodott tele orvosaggal, hanem eloszor elkuldott kulonfele vizsgalatokra ahol kiderult, hogy pajzsmirigyem van. Kezelte. Majd kovetkezett, hogy nem vagyok netalantan eldugulva. Nem voltam. Erre kaptam ninden honap 13.-ik napjan tuszi repeszto szurit. Az sem segitett, majt ujjabb vizsgalat, amikor kiderult, hogy normalis anovulacios ciklusaim vannak. Ekkor kaptam eloszor closztit es tuszi repeszto szurit es lass csodat, osszejott a baba.
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 04, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
En a mostani orvosommal tokeletesen megvagyok elegedve. Nagyon aranyos, odafigyelo es egy rossz szot nem lehet ra mondani.
Amikor legeloszor felkerestem egy nogyogyaszt o azt mondta, hogy cisztam van es ezert nem tudok teherbe esni. Se vervetel, se valadekvetel se semmilyen vizsgalat nelkul felirt olyan eros gyogyszereket, hogy szo szerint az utcan osszeestem. Mikor visszamentem es megmontam, hogy nekem tul erosek ezek a gyogyik, akkor azt a valaszt kaptam, hogy ha meg akarok gyogyulni szedjem tovabbra is oket. Hat szedtem. Mignem 6 honapi kezeles utan meg akart operalni. Ekkor ugy bepanikoltam, hogy montam a ferjemnek, hogy az elso nodoki aki az utunkba esik alljon meg, mert nem hiszem, hogy en olyan nagy beteg lennek, hogy muteni kelledjen. Es akkor tertunk be a mostani dokimhoz. Elmonta, hogy nem cisztam van hanem normalis petefeszek mukodesem, amit kezelni lehet. Na most legy okos!
Elmentem egy harmadik nodokihoz is. Ugyan azt monta mint az elotte levo, Tehat meggyozott.

Akkor dontottem el, hogy visszamegyek az elozohoz, aki megadta a remenyt, hogy nem kell operalni. Mindez most januarban tortent es jul.-ban estem teherbe. Arrow Hat honapig felre voltam kezelve!

Es azert vagyok veszelyeztetve, mert kezeles aran estem teherbe es a munkahelyi program sem tette volna elonyosse a babavarast, mivel minden masodik nap 14 orat dolgoztam labon.

Nagyon aranyos a kislanyod[/b] Exclamation
Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 04, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Melinda!

szerencsés vagy, hogy csak kerget a róka. Engem az elsô 4 hónapban mindig utol is ért. Hát nem volt egy leány álom. De aztán szerencsére elmúlt, és végre tudtam élvezni az áldott állapotot.

Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen az orvosod, meg vagy e vele elégedve, miket írt fel neked, stb.
Én sajnos császárral szültem, habár 6 napon keresztül próbálták beindítani a szülést, de semmi nem történt. Meg se moccant a baba, semmi fájás. Az a sanda gyanúm, hogy részben az orvosok hibájából, hiszen 6 nap után azért kellett volna történjen valami. És már addigra jóval túlhordtam a babát.
A másodikat biztos nem fogom itt szülni.

Nálad mi a gond, miért vagy veszélyeztetett?
Vigyázz magadra, ne eröltesd meg magad semmivel.

Rókamentes napot kívánok.

Ani

[^]  
Vissza az elejére
melinda27

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 04, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anicska!

Melinda vagyok, 27 eves es szinten Nagyvaradi lakos, habar Szatmari szuletesu.
15 hetes, elso kisbabajat varo kismama. Mivel veszelyeztetett terhes vagyok, igy az elso pillanattol (mirok kiderult) itthon vagyok. Szerencsemre mostanaig semmi baj nem tortent, leszamitva, hogy kerget a roka,de szerencsere sohasem er utol es gyakran emelygek.

Nem tudom milyen helyzetrol, lehetozegrol szeretnel beszelgetni! Legyszi ird meg!

Tovabbi szep napot!

Anicska

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 04, 11:27    Hozzászólás témája: Erdélyi kismamák, anyukák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok kismamák, anyukák.

Talán nem vagyok egyedül Erdélybôl, és mások is csatlakozni fognak a topichoz.

Sokszor adódnak olyan problémák, amik csak itt kerülnek felszínre, amire így könnyebb lesz tanácsot kérni, vagy lehet csak egyszerûen beszélgetni az itteni helyzetrôl, lehetôségekrôl.

Én Nagyváradról vagyok és van egy már majdnem 3 hónapos kislányom.

Várom mindenki jelentkezését, akit érdekel a téma.

Ani

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés