Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
40 fölött - spontán???

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dorothea

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 13, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amarilla!
Semmi különöset nem tettünk érte, rábíztuk a sorsra.
Az tény sokat gondoltam rá, simogattam a pocimat és vágyakoztam. Sikerült! Ami fontos, boldogan és szeretetben élünk a párommal.
Fel a fejjel, nektek is sikerülni fog. Legyél benne biztos!
amarilla

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 12, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorothea!

nagyon nagoyn gratulálok!

köszönöm a biztatást, elárulod, nektek hogy sikerült?

ama
dorothea

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 12, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amarilla!
43 éves múltam a nyáron és kisbabát várok. Spontán.
Már van egy 18 éves nagylányom, most kaptunk ajándékba egy másik picit.
Csak ne akard görcsösen és pihenj sokat!
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 11, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok sikert! Én hiszek a csodákban! Smile
amarilla

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 11, 12:20    Hozzászólás témája: 40 fölött - spontán??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Örülnék, ha valakivel néha tudnék eszmét cserélni, aki lehetőleg mesterséges kezelések nélkül, de annál türelmesebben és alázatosabban és pozitívabban várja a zebracsíkok megjelenését...

Én Aviva tornázom hetente legalább kétszer, és folsavat, vasat, Bvitaminokat szedek.
+ antioxidánsokat is (Q10, C vitamin és E vitamin természetes forrásokból), mert a sejtjeim öregedését minden módon szeretném persze lassítani.

van egy rakás hobbim, elsőrendűen a tánc és a mozgás, (néptánc, argentin tangó, jóga, úszás), amivel nem csak kikapcsolódom, de a stresszt is csökkentenem, célokat tűzök ki (éppen hollandul tanulok, mert a párom holland) - és a babavárást igyekszem nem életem legnagyobb és tragikus problémájaként átélni.

kezdem elfogadni, hogy az emberi élet fogantatása túl van minden ésszerű magyarázaton.

én magam arra törekszem, hogy egyszerűen csak hagyjma megtörténni a dolgokat, akár így, akár úgy. mert alapvetően hiszek a természet bölcsességében.

(tény, hogy a ciklusom rendszeretelenségén kívül nagyobb problémám most nincsen. nyilván, ha lenne, magam is akár kés alá is feküdnék.)

kisebb bajocskák, amik remélhetőleg nem fognak nagyobb galibákat okozni: van egy kétcentis miómám, és kettő helyett egy petefészkem van csak, mert a másikat kivették még kamaszkoromban.

aminek mostanában a legjobban örülök:
a totál rendszertelen ciklusomat Aviva tornázással teljesen rendezni tudtam. és a hormonvizsgálat szerint a hormonszintem teljesen normális.
szerintem ez is a tornától van.

várok minden "természetes" gyógymódot, sikert, pozitív (vagy negatív) tapsztalatot, és hasnzos infot!!
egy 40 éves reménykedő anya jelölt:

ama mami
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés