Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
öribaba
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bonita7107

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 08, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Bocsi, csak most néztem be, a beiskolázás nem kis gond.Szóval igen a szülők esetleges haláláról tudni fogsz.Ez gondolom azért van, ha esetleg majd érdeklődne, tudd mondani , hogy mi a helyzet, ne keresse feleslegesen a hivatalnál.Nálunk ez még 8 év, hát mit mondjak, ez előzmények ismeretében nem tudom , hogy nálunkhogy alakul ez a kérdés.(mármint élnek-e még akkor)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hnora

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 08, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, a vonalzóm már nem aktuális...
Vissza az elejére
hnora

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 08, 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig nem is hallottam arról, hogy engem értesítenének, ha a vérszerinti anya meghal. Jól értettem, hogy erről van szó?
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 30, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bonita!

Nagyon szép "kislányod" van, már kész hölgy! Laughing
Nagyon jók a képek!! Írtam ám pü-t is, még akkor, amikor bejelöltelek benneteket.
Tesót nem akartok neki? Végülis az időben még benne vagytok Wink
Nálunk most indul a "tesóprojekt" Wink
Szerintem ne tarts attól, ha majd meg akarja keresni a vsz-i rokonait. Ti neveltétek,ti ápoltátok, tőled tanult mindent, beszélni,szeretni, veletek vannak közös élményei...Ezek eltéphetetlen szálak. Smile
Az pedig, ha vki szeretné megismerni a gyökereit,alapvető emberi kíváncsiság( én is felkutatnám). Sok olyanról hallottam már, hogy megkereste a vsz-i anyát, meglátta, beszélgettek, esetleg választ kapott arra, hogy"miért?"(úgyis tudod mire gondolok), majd megnyugodott és folytatta tovább az életét a szívszerinti szüleivel Laughing
Vissza az elejére
bonita7107

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 28, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia hnora! Azt elfelejtettem mondani hogy annyi infot kaptunk, hogy 16 évesen a testvéreiől kaphat infót, de keresni csak akkor keresheti ha azok szülei beleegyeznek mivel még akkor kiskorúak.A szülőket csak 18 évesen. En még annak is utána jártam ha haláleset történik valakivel akkor csak én kapok egy értesítést, hogy tudjam, de Ő azt is csak később. Igyekeszem nagyon körüljrni a kérdést mert kissé tartok tőle. Bár azt mondják tényleg az a tapasztalat hogy 10 gyerekből 8 elindul mekeresni a szúlőt, de csak 1 ér oda! Ez azért nem rossz arány, nálunk az a helyzet, hogy egy időben probáltam beszélni erről, de Ő egyáltalán nem akar, nem érdeklni, sőt volt amikor azt mondta, hogy ő azén pocakomban volt, neki nincsenek testvérei sem.Szóval így állunk, teljesen hárítja, hogy ő örökbefogadott, ami nekem nagy büszkeség!
Vissza az elejére
hnora

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 28, 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokat nem tehettek, ha jól tudom, 14 évesen kezdheti keresni a vérszerinti hozzátartozóit a gyámhivatal segítségével. Őszintén szólva, én szeretném, ha az én gyerekeim majd csak 18 éves koruk után járnának utána a témának, akkor már talán érettebbek és felkészültebbek, mint 14 évesen, amikor még az énképük, önértékelésük pillanatok alatt lerombolható. Ugyanis nem hiszem, hogy sok jó származna a vérszerintiekkel való találkozásból, legfeljebb ha van másik örökbefogadott testvér. Viszont azt nem tudom, hogy azzal is összehozza-e a gyámhivatal. A mi gyámhivatali ügyintézőnk mondta, hogy az utóbbi években lett nagy divat, hogy 18 éves örökbefogadottak sorban jönnek, hogy megkeressék a vérszerinti hozzátartozókat, és legtöbbször nagy csalódás a vége... Persze ha mindenáron meg akarja ismerni a vérszerinti édesanyját, a legokosabb amit tehetsz, hogy mellette állsz és segíted.
Vissza az elejére
bonita7107

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 27, 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia hnora!! Sajnos nem tudok én sem semmilyen ilyen klubbról vagy fórumról itt amegyében,pedig jó lenne az örökbefogadóknak és a mér felnőtt örökbefogadottnak is. Engem országos klubb is érdekelne.Mivel kislányunk 10 éves,igen gyorsan telik az idő gy nem tudom mi lesz, ha meg szeretné keresni azt aki szülte? Ráadásul 3 testvére is van.. Mivel titkos volt az örökbefogadás azokról sem tudhat, majd később, teljesen tanácstalan vagyok ez ügyben.Ha tudsz valamit várom Üdv.A
Vissza az elejére
hnora

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 12, 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régen jártam erre, gondoltam bekukkantok. Egy 9 hónapos örökbefogadott kisfiam van, mi is Bács-kiskun megyében lakunk.
Bonita 7107! Nem tudod véletlenül, hogy van-e a megyében valami örökbefogadós klub vagy ilyesmi, akikkel néha össze lehetne járni eszmecserére?
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dakini!

Hogyne emlékeznék!!! Laughing
Nagyon köszönöm a gratulációt!Boldogságunk határtalan! Laughing
Kislányunkat 9 naposan ismertük meg és 13 naposan már otthon durmolt az ágyikójában!Most meg már forog,kúszik, két foga van, be nem áll a szája...
Semmihez sem hasonlítható érzés anyukának lenni!
Igen!Nagyon kellene neki tesó! Laughing
Nektek megvannak még az embrikék?
Vissza az elejére
Dakini

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paris!
Talán emlékszel rám annak idején leveleztünk priviben.
Nagyon ritkán nézek be ide, így csak most olvasom a jó hírt!
Hatalmas gratula a kislányhoz és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!
És ahogy olvastam, szeretnétek még kistestvért, nagyon-nagyon drukkolok! Sun smiley

http://www.kep.tar.hu/dakini
http://www.ikreskonyv.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bonita!

írtam pü-t!Úgy mégiscsak több mindenről beszélgethetünk!
Vissza az elejére
bonita7107

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 22, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia paris! Örülök , hogy írtál.Merre laktok, Mi Bács-Kiskun megyében élünk, nálunk 3,5 éves volt a kislányunk amikor érkezett.Novemberben 10 lesz. Gyönyörű és imádjuk.Írjegy pár szót ha gondolod,és kérdezhetsz is ha van kedved.Üdv.A.
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 22, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bonita!

Én magam egy gyönyörűséges majdnem nyolc hónapos szívszerinti kislány anyukája vagyok! Laughing
örülök, hogy egy újabb öf. anyukával ismerkedhetem meg! Laughing
Paris
Vissza az elejére
bonita7107

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 21, 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Olyan szülők vagy leendő szülők ismeretségét keresem akik örökbefogadtak már gyermeket vagy még előtte állnak.Nekünk van egy örökbefogadott, lassan 10 éves lányunk!!!
Vissza az elejére
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 21, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Esetleg vki:

"5 nappal ezelőtt

született egy Downos kislány.
A szülei nem akarják hazavinni.
Aki örökbefogadóként (esetleg nevelőszülőként) szívesen gondoskodna róla, hívja ezt a számot: 20/5678-616
Úgy tudjuk, a kicsi lánynak nincsen semmi szervi baja - csak a család hiányzik neki."

http://szirkababa.blogspot.com/
ilka

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 02, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lányok, mindnyájatoknak kívánom, hogy a 2008-as év hozza meg a várva várt örömbabát4

Szeretettel,
ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 31, 00:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

nagyon boldog baba áldásban gazdag ujévet kivánunk netek!!

Domi már nem jársz felénk....gyere mesélj kcisit...hiányzol
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 24, 02:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 23, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Kellemes ünnepeket, és Boldog új évet kívánok minden kedves fórumtársamnak!

Mindenkinek puszi! Wink
Vissza az elejére
macska

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 22, 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog Karácsonyt és babaesőben gazdag Új Évet!
nicole

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 22, 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lányok!

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok!

puszi,

[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 05, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen tényleg 21 órás lesz a tanfolyam. Ezt mondták nekünk is. Aztán meg azt, hogy két alkalom lesz 8-17 ig. Rolling Eyes Na mindegy, csak legyen már!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
macska

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 05, 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az előírás alapján a tanfolyam 21 órás. Elég maratoni napok lesznek, ha 2 nap alatt lezavarják. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 05, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi: Én nem tudom. Shocked Vagy az egyik, vagy a másik! Laughing Hű de okos vagyok.... Laughing Laughing Cool
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 03, 01:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, két napos lesz. De lehet, hogy megyénként ez is változó? Vagy az évek alatt csökkentették le?
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 02, 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Domi!

Nem akartunk nyílt öf-át, apával mindketten a titkosat választottuk.

Amikor mi kezdtük el, nálunk 4 szombaton tartották a tanfolyamot.
Látom, ahogy írtad, nálatok csak két nap lesz.
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem semmi. És Ti nyíilt öf-fel nem is próbálkoztok?
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi: Júniusban volt 3 éve, hogy jelentkeztünk. A 0-1 évesig babánál a 7. vagyunk a sorba, a testvérpároknál pedig a 3. Utóbbinál az idősebbik gyermek max. 5 éves lehet, így írtuk be.
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, lehet választani a nyílt öf-nél is. Mi kisfiút szeretnénk elsőre, utána pedig kislányt..na de persze nem zárkózunk el az ikrektől sem Laughing

A Gólyahírnél is nagyon sok a várakozási idő, hirtelen nőtt meg ennyire..kb 3 év.
Még egy évvel ezelött alig 2 volt.

Ti mióta álltok sorban? És hogy haladtok?
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi: Értem. Az az 1 hónap hamar elrepül majd! Mindegy milyen nemű lesz a baba? Vagy a nyílt öf.-nál is lehet választani? Nem tudom ott hogy mennek a dolgok, mi a titkosat választottuk. A Gólyahírnél kb. mennyi a várakozási idő?
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Cynthia!

Még sajnos nem állunk sorban. Két napos lesz a tanfolyam, november 17 és 24. Remélem addig kijönnek környezetezni is, és majd amikor a papírok átkerültek a gyámügyre, akkor lehet jelentkezni a civileknél.
Illetve az lehet, hogy mostmár a Pest megyeieknél sorban állunk, de az semmit sem jelent.
Pest megyében annyian várnak, hogy a civileknél évekkel elöbb lesz baba.
Na meg aztán mi nyílt öf-fel szeretnénk örökbefogadni, az pedig csak civil szervezetenél lehetséges.
A Gólyahír megengedi, hogy akkor már jelentkezzünk hozzájuk, amikor átkerülnek a gyámügyre a papírok..Hát még kb 1 hónap!
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Domi!

Mikor kezdődik a tanfolyam? Akkor most már ti is sorban álltok ugye?
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk tegnap megvolt a pszichológiai vizsgálat. Most jönnek a tanfolyamok!
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 31, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Senkivel nem történik semmi? Olyan csend lett mostanában, pedig mindennap többször is nézem, hátha ír vki!

Zizzencs! Sokat gondolok rád (is), remélem minden rendben veletek!?
Ozá: És veletek?
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 17, 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szijjja Mosolygós!!!! Smile Itt is találkozunk?? /diadella/ Wink
puszillak!!!
Vissza az elejére
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 17, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Laughing

Mint boldog öribaba anyucija szeretnénk titeket is meghívni!!! Aki úgy gondolja, hogy szeretné támogatni az Egyesületet, azt szeretettel várjuk! Wink

M E G H Í V Ó

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár

Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:
Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 17, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szti!! A Gólyahírhez nem!!! Oda jelentkezhettek már akkor is, amikor már csak a gyámügy van hátra!!

Nekem azt mondták a TEGYESZ-nél, hogy levélben jelentkezhetünk, írjunk bele fontos adatokat és majd kiküldenek egy halom papírt, amit ki kell töltenünk, visszaküldenünk és majd értesítenek, hogy mi lesz elöbb a tanfolyam vagy a pszichológus, vagy a körny. tan.
Szal mi nagyon az elején vagyunk még...
Ha van kedved gyere át a babanetre, az a topik eléggé pörög és ott már vannak gyakorlott várakozók, sőt öribaba szülők is..sok mindent megtudhatsz!!!
/én ott diadella néven vagyok/

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html
Vissza az elejére
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 17, 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi!

Igen, a TEGYESZ szervezi. De olyan lassúak, hogy nem tudjuk mikor lesz.
Legelőször azt mondták, hogy októberben, mert 2 hónap alatt elintéződnek hozzá a dolgok. Hát nem, mert a pszichológusi vélemény csak 1 hónap múlva készül el legrosszabb esetben. Pedig állítólag nem vagyunk problémásak.Smile

Na mindeg, 1-2 hónap már nem számít!Smile

Remélem gyorsan megy majd minden Nálatok!

Az alapítványokhoz egyébként, csak a határozattal mehetünk, ami igazolja, hogy örökbefogadhatunk.

http://hu.fotoalbum.eu/szti2
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 16, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szti! Tegyeszes tanfolyamra mentek?

Mostmár biztos, hogy mi is beállunk a sorba....úton van a kérelmünk a TEGYESZ-hez!! Smile Smile
Vissza az elejére
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 14, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kifejezetten jó volt a pszichológusnál! Jó hangulatú beszélgetés volt!Smile

A tesztet is kitöltöttük, de azt hazahozhattuk. Amikor kész lett összehasonlítottuk.Smile
Majdnem egyforma. Úgy a negyede más.Smile
De szinte tudjuk, hogy mik azok amikre pont az ellenkezőjét válaszoltuk a férjemmel!Smile

Majd 1 hónap múlva lesz kész legkésőbb az értékelésünk és utána mehetünk a tanfolyamra. Szerintem az átcsúszik januárra. De nem baj, csak haladjunk.Smile

Vissza az elejére
macska

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 12, 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bea!
Én benézek, de eléggé leült a topik. Pedig biztos történnek azért a dolgok.
Eszti!
Mi volt reggel a pszichológusnál? Ugye, nem is volt olyan vészes.
Puszi Mindenkinek!
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 11, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cynthia! Sajnos még nem Sad . De nagyon remélem, hogy nemsokára mi is beállunk a sorba.
Most szombaton lesz Pesten a Gólyahíres találkozó..csak azért írom, hogy hátha valaki esetleg szeretne eljönni.
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 11, 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi 2: Nincs mit, szívesen. Remélem ezt jól tudtam. Ti is öribabára vártok? Bocs a kérdésért, ha nem akarsz ne válaszolj! Embarassed

Puszi mindenkinek! Razz
Most már kezdek aggódni, én már csak ilyen vagyok: Hol vagytok lányok? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 11, 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cynthia! Köszi a választ!
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 11, 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi 2 írta:
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha lejár a hosszabbított határozat, akkor tényleg kell ujabb pszichologiai vizsgálat?

Szia! Igen kell, de nem lesz olyan "széleskörű" mint a legelején.
( Ha nem jól tudom, javítsatok ki! Wink )
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 10, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha lejár a hosszabbított határozat, akkor tényleg kell ujabb pszichologiai vizsgálat?
Vissza az elejére
macska

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 08, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eszti!
Persze, persze! Teljesen igazad van! Very Happy
Én is úgy vagyok vele, még ha éjszaka közepén jönne az a bizonyos TELEFON, 10 percen belül úton lennénk a babánkhoz! Pedig különben nagyon nehezen térek magamhoz reggelente. Laughing
Vissza az elejére
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 06, 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Macska!

Muszáj, mert a páromat nem engedik el 1 napos szabikra szívesen. Így is késni fog vagy 2 órát és nekem kell majd elvinnem autóval.
SAjnos a TEGYESZnél nem érnek rá délután.Sad
De hát ez van, mindent nem lehet...
A motívációt meg álmomból is: Gyermeket szeretnék!Smile Ennyire egyszerű.Smile

Vissza az elejére
macska

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 04, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eszti!
Olyan korán? Shocked
Hát, én még a nevemet sem tudnám olyan hajnalban kinyögni, nem hogy a motivációmat... Laughing
Vissza az elejére
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 03, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jó régen voltam.. De csak vártuk-vártuk a pszichológus hívását!Smile

Jövő pénteken megyünk reggel fél8ra. Ki korán kel aranyat lel...Smile
Majd megírom mi volt!Smile

Sziasztok!

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Következő
1 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés