Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
tanácsot kérek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
KausicsEszti

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 04, 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ZSU04!
El kell menni dokihoz hogy megállapitsa a terhességet.ha ez megvan akkor elküld ultrahangra hogy megállepítsák a baba pontos korát.Azután el kell menni védőnőhöz akinek megmondod hogy te nem szeretnéd a picit.Ő átírányít egy magzatvédelmishez akinek az a dolga hogy rábeszéljen téged hogy megtartsad a babát. Kapsz időpontot az abortuszra és egy csekket huszonikszezer forintról. Aztán elmész feladod a csekket.Elmész aznap az adott korházba vérvétal,vizsgálat és utána valamikor meg is műttenek.Ott meg elkábítanak és amire felkelsz már vége is az egésznek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KausicsEszti

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 04, 20:49    Hozzászólás témája: sziasztok Hozzászólás az előzmény idézésével

Még új vagyok és megláttam nina írását.Gondoltam megírom a véleményem. 2000-ben nekem is volt egy abortuszom. 2002-ben ugyanattol az embertől újra terhes lettem de 10 hetesen elment a pici.Talán már jobb is így.Megismertem a párom az eljegyzés után megbeszéltük hogy elkezdünk próbálkozni. Fél év után összejőtt a baba.Minden beavatkozás nélkül.Mindenki még az orvos is azt mondta hogy ne akarjuk annyira a babát vagyis ne megrögzötten.Igaz veszélyeztetett terhes voltam az Abortusz és a vetélés miatt. Szóval KITARTÁS!!!ha van kérdésed itt elérsz szívesen válaszolok:kausicskiseszter@citromail.hu
Vissza az elejére
Zsu04

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 27, 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit tegyek? Itt mindenki babát vár és sokaknak nem sikerül? Nekem meg összejött pedig nem akartam... Aztán elhagyott. Azt mondta szeret és mostanra egyedül sirdogálok. Anyuáéknak sejetme sincsen semmiről. Hova menjek, mit tegyek?
Vissza az elejére
Nina

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 17, 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm a visszajelzéseket. A termékenységi tesztre nem is gondoltam. Kivizsgálásra meg biztos menni fogok. Lehet , hogy csak én viszem túlzásba. De mindenhol azt hallani, hogy fiatalon sokkal könnyebb teherbe esni. Én 23 éves vagyok, párom pedig 30. és már lassan 1 éve lesz, hogy próbálkozunk.
ha van valami fejlemény igérem közlöm veletek!

Nina
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 16, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nina, még annyi, hogy próbáld ki a termékenységi tesztet!! Patikában lehet kapni! Ez kimutatja mikor van peteérésed!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
dorothea

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 16, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nina!
Üdv, közöttünk!
Bocs, de hány évesek vagytok a pároddal és mióta nem védekeztek?
Talán, még korai a vészharangot kongatnod!
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 16, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Nina! Természetesen ennek sok oka lehet! Ha ki szeretnéd vizsgáltatni magad, az jó!! Én csak egy tanácsot tudok adni!!
Nem kell az orvosnak megtudnia hogy mióta szeretnél babát!! Mond azt, hogy már 2 éve!! anno én is ezt tettem

A hozzászólás legutóbb Domi 2 által 2005, Nov. 16, 21:26-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Nina

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 16, 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lehet az aggódalmam alaptalan, de ti mit tennétek a helyemben?

5 évvel ezelőtt még elég fiatalon és a kapcsolatunk elején teherbe estem. Életem legfájdalmasabb döntését kellett meghoznom. De kapcsolatunk kibírta a nehéz időszakot. Idén volt az esküvőnk és mostanra fellnőttünk ahhoz, hogy babát vállaljunk, de idáig sikertelenül.
Az orvosok azt mondják egy abortusz már nem jelenti azt, hogy a jövőben nem lehet baba, de én mégis csak erre tudok gondolni.
A menzeszem órapontos, igaz a hőmérséklettemmel vannak bajok, mert teljesen ingadozó, így nem tudom pontosan kiszámolni mikor is jöhet a szerelem.
A málnalevél teától kezdve már mindent kipróbáltam, de hiába.
Gondoltam a stresszre, de nem hiszem, hogy bármelyik főiskolástól idegesebb lennék.
Az orvosok még nem foglalkoznak komolyabban velem, mivel még azt mondják nagyon az elején tartok. Ha elértem a 2 évet, akkor majd suzóba állnak velem.
Tudom mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, de ha valaki tud nekem tanácsot adni azt megköszönném.

Nara
Vissza az elejére
Nina

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 16, 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

5 évvel ezelőtt még elég fiatalon és a kapcsolatunk elején teherbe estem. Életem legfájdalmasabb döntését kellett meghoznom. De kapcsolatunk kibírta a nehéz időszakot. Idén volt az esküvőnk és mostanra fellnőttünk ahhoz, hogy babát vállaljunk, de idáig sikertelenül.
Az orvosok azt mondják egy abortusz már nem jelenti azt, hogy a jövőben nem lehet baba, de én mégis csak erre tudok gondolni.
A menzeszem órapontos, igaz a hőmérséklettemmel vannak bajok, mert teljesen ingadozó, így nem tudom pontosan kiszámolni mikor is jöhet a szerelem.
Gondoltam a stresszre, de nem hiszem, hogy bármelyik főiskolástól idegesebb lennék.
Az orvosok még nem foglalkoznak komolyabban velem, mivel még azt mondják nagyon az elején tartok. Ha elértem a 2 évet, akkor majd suzóba állnak velem.
Tudom mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, de ha valaki tud nekem tanácsot adni azt megköszönném.
Vissza az elejére
Nina

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 16, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nara
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 21, 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Dorothea,

látom, hogy eddig senki sem írt neked vissza, lehet, hogy nem kell ezért őj topicot indítanod! Javaslom, hogy menj fel a Pocakos topiclakókhoz, meg a Baba-mamára, ahol olyan csajszik vannak, akik már közel vannak a terhesség végéhez, vagy már szültek is, és biztosan lesz köztük, aki tud neked segíteni.

Gratulálok a babához és vigyázz magadra!

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dorothea

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 19, 17:01    Hozzászólás témája: tanácsot kérek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
43 éves vagyok és nyolc hetes kismama. Már van egy 18 éves nagylányom, tehát elvileg nem vagyok teljesen zöldfülű a babavárásban.
Mégis, most minden más! A vizsgálatok, az orvosválasztás, stb.
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogyan történik a chorionboholy mintavétel? Kapok érzéstelenítést? Bent kell aludnom a kórházban?
Ha valaki már túlesett ezen a vizsgálaton és elmondaná a tapasztalatait, sokat segítene! Köszönöm előre is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés