Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Pelenka futárszolgálat

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lokottke26

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 05, 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fejér megye mikor játszik a témában?????

[^]  

http://babanet.hu/album/main.php?album=3904
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kuha

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 05, 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Imremo!

Engem is érdekelne a dolog, és ha van rá mód, én is kipróbálnám, miellőtt megrendelem a 100 db-os csomagot. Mogyoródra is van szállítás, vagy csak Pestre?

Köszi előre is!

Üdv: kuha
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 02, 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Imremo!

Olyanok dícsérik a pelust, akiknek adok a véleményére;) Very Happy

Szeretnék egy próba csomagot én is. Mi a menet?
kismica

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 29, 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imremo, a 100 db-osba csak 1 méretűek kerülhetnek?

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mocorgo1

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 26, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imremo,
pü ment. Köszi. Smile
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 23, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok Smile

Írjátok le a tapasztalatokat. Én még csak babavárásnál tartok, de jó ilyen dolgokkal tisztában lenni.

[^]  
Vissza az elejére
mocorgo1

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 22, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Imremo,
írtam püt. Feladtad a peliket? Csak mert még nem ért ide. Question
Vissza az elejére
mocorgo1

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 16, 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is küldtam privát üzit
Vissza az elejére
katt

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 15, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En rendeltem egy 50 dbos probacsomagot, mar ki is probaltam eddig bevallt, jo minoseg, nem folyt ki semmi, vastag ragasztocsik, edes mintak. Raadasul a futar idoben pontosan erkezett, udvarias is volt, szoval meg vagyok egyelore elegedve...Jo ara is van, pelenkat venni kell, akkor mar inkabb toluk fogok alt. rendelni mint valamelyik multitol venni.
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 15, 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs lányok de tegnap nem tudtam bejelentkezni, ha a futáron keresztül rendeled a próbacsomagot akkor az 100 db így is úgy is, ha viszont én küldöm postán akkor csak pár darab. A két darab ára a mérettől függ, maxiban 36/db azaz 72, juniorban 37/db azaz 74, Kinek és milyen kellene, mert akkor lerendezem még a hétvége előtt a postát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mocorgo1

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 13, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szvsz fajtánként 2 db elég, mennyi lenne az ára?
Vissza az elejére
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 13, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szoktam küldeni próbadarabot de csak helyieknek arra még nem gondoltam hogy az ország másik végébe is el lehetne küldeni. De szegeden még nem működik a dolog csak Pesten és környékén BAZ megyében Hajdú, Szabolcs és Hevesben, de ha gondolod küldök néhányat utánvétesen egy kis csomagban, kb mennyi darabból tudod meg hogy jó e vagy sem? 3-4db fajtánként vagy kevesebb vagy több?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mocorgo1

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 13, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem is érdekelne a pelenka, de előtte szeretném kipróbálni, hogy milyen, mielőtt berendelek 100 darabot.

Próbadarabokat nem lehet venni? Maxi méret kellene.

Szegedi vagyok, de nővéremék pestiek, esetleg oda is lehetne szállítani.
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 13, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, köszi! Smile Bocsi, csak én meg márkákban látok... Amúgy nagykeráron szerzitek be? Vagy mitől ilyen olcsó?
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 13, 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok
Kimondott márkáink nincsennek, de vannak elnevezéseink pl. Mammia, My love, Baby dream, ugyanis nálunk a színes elülső csík alapján különböztetjük meg a pelusokat és nem márkák szerint ha mi is a márkákra mennénk akkor a mi pelusaink is ugyanolyan árban lennének mint a bolti és nem érdekelne benneteket. Olcsóbb és ugyanolyan minőségű mint a bolti mert nincs rajta a márkajelzés.
Vissza az elejére
katt

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 12, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a markara en is kivancsi lennek
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 12, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akarok itt szőrözni Razz, de milyen márka?
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 12, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tündérke!
Sajnos bugyis pelusunk nincs de van 18 féle másik amelyből választani lehet a 100db-os csomagot 4-5 féléből állítjuk össze és így választhatod ki hogy melyik felel meg neked és babádnak leginkább.
Üdv Imre Mónika
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 09, 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imremo írta:
Borka írta:
Szia, engem érdekelne! Pesten is bárhova szállítotok? Én konkrétan újpesti vagyok.
Üdv,
Borka

szia pesten is szállítunk 100-db a minimális rendelés név cím telszám kell a rendeléshez és hogy mekkora pelusra van szüksége a babódnak.
Mini2-5kg 32,-
Midi 4-9kg 34,-
Maxi9-16kg 35-36,-
Junior 12-25kg 36-37,-

Köszi! Jó tudni Smile
Tündérke

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 09, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Mi a nagyobbik gyereknél bugyipelust használunk.Van olyanotok is?Ha van,milyen áron?
Vissza az elejére
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 09, 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka írta:
Szia, engem érdekelne! Pesten is bárhova szállítotok? Én konkrétan újpesti vagyok.
Üdv,
Borka

szia pesten is szállítunk 100-db a minimális rendelés név cím telszám kell a rendeléshez és hogy mekkora pelusra van szüksége a babódnak.
Mini2-5kg 32,-
Midi 4-9kg 34,-
Maxi9-16kg 35-36,-
Junior 12-25kg 36-37,-
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 08, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv,
Borka
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 08, 11:35    Hozzászólás témája: Pelenka futárszolgálat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdekelne benneteket egy ingyenes szolgáltatás?
Ez amiről beszélek egy pelenka futárszolgálat, amely ingyenesen házhoz szállítja az általatok megrendelt pelenkát, csak I. osztályú pelenkát szállítanak 5 megyében(BAZ, HEVES, SZABOLCS, HAJDÚ ÉS PEST megye), a dm-es akcióstól olcsóbb áron kaphatjátok meg a pelenkákat rövid szállítási határidővel ja és még egy plusz cseregaranciát vállalnak a pelusokra! Az áraik mini32.- midi 34,- maxi35-36,- juni36-37,- és ezen az áron már házhoz is kapjátok. minimális rendelés 100db. Ha érdekel benneteket szóljatok itt vagy imremo@tvn.hu cimen. Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés