Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
novemberi babak 2005

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 02, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyannyira tél, hogy még engem is, a szeptemberi anyukát is befogadtak a lányok! Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ilka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 01, 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ecike,

ha egy darabig senki nem válaszol neked, gyere át a 2005/2006-os téli babák topicra, november végül is már tél! Ott sok helyes csaj van, és segítünk, beszélgetünk egymással.

Gratulálok a babádhoz és várunk odaát!

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ecike

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 30, 14:23    Hozzászólás témája: novemberi babak 2005 Hozzászólás az előzmény idézésével

Szioka mindenkinek!
En Eva vagyok Nagyvaradrol, Romaniabol. November 15-30 kozott szulni fogok. Zoltan Matyas lesz az elso babank. 26 eves leszek szeptemberben es ugy erzem eletem legszebb eve, mely az anyasagot ajandekozza szamomra. Ferjem masfel evvel idosebb mint en. Ugy ereztuk mar nem akarunk varni a gyermekvalalassal. Most a 27. hetben vagyunk. Nagyon sokat es erosen mozog a gyerkoc, gyakorlatilag ejjel-nappal. Lassan keszulunk a szulesre. Bennem egy KERDES motoszkal. Soha nem voltam csecsemo kozelben. Hogyan fogok boldogulni az elso honapokban????? Smile
Hogyha hasonlo erzeseitek vannak Kismamak, kerlek irjatok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés