Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
MOSÓGÉP - milyet vennél, ha most vennéd?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Eva06

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 23, 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is megbántam, hogy Electroluxot vettem. A szerviz már kicserélte az elektronikát, és a 60 fokos program alatt folyamatosan leáll, és újra el kell indítani, hogy folytassa. A készülék garanciában (10 hónap után) csinálta mindezt. A mai napig fennáll ez a hiba.

Az Euronics azt mondta (mert tőlük lett vásárolva), hogy ő nem tehet róla, nem tud vele mit kezdeni. Persze, könnyű ezt mondani, én meg itt vagyok egy selejtes géppel, ami egyáltalán nem volt olcsó.

Biztosan nem veszek Electroluxot soha!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Geri55

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 25, 16:02    Hozzászólás témája: Mosógép Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Valakinek van véleménye a Gorenje mosógépekről? A lányomat szeretném meglepni, már csak a mosógép hiányzik az új lakásából. Ő lakberendező, tehét szereti a különleges dolgokat/extrém színeket. Találtam egy neki valót ( http://www.mediamarkt.hu/mcs/p.....langId=-19 ), de nem ismerem ezt a márkát.
Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
1900Elemer

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 19, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Electrolux EWT 1262 TDW mosógépet vettem, nagyon megbántam. Ne vegyetek electroluxot soha! Tudásához képest drága, nem jelez hátraévő időt, nem tudsz folyékony mosószert rakni az adagolóba mert azonnal kifolyik, +8000 ft-ért vehetsz hozzá adaptert - ez vicc. Hangos, idegesitően hosszúak a mosási ciklusok. Az electrolux képviseletet inkább nem is minősiteném. Szóval inkább vegyetek Hajdú felültöltőset. Nálam leszerepelt az egész "márka". addig voltam fontos amig kifizettem, utána cask a lepatintás és hülyének nézés.
onodizol

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 26, 21:23    Hozzászólás témája: Mosógép Hozzászólás az előzmény idézésével

Indesit Wilt106 (büdös, penészes, hangja elviselhető, mosás minősége közepes) Lassan négy éves, 2 év extra garival 3szor apróbb javítás volt már: szénkefe, ajtó rugók, betáp csatlakozás NEM NAGYON AJÁNLOM! Igaz, mosunk vele sokat: napi kettő-három, ha nem használnánk biztos jobban bírná! Smile

Egy másik Indesitre is csak az tudom mondani, hogy NEM AJÁNLOM. Ennek már nagyobb hibái voltak. Két év után összeomlott

FAGORRAL, SIEMENSSEL jobb volt a tapasztalatunk.

IPARI GÉP: IPSO HC 60. Ennek az ára jelenleg közelítheti az egymillió forintot, 3 éve közel 800 000 Ft ért vettük. (Munkahely) Egy év gari volt rá. A szerelő hetente járt hozzánk, és mikor lejárt a gari, a forgalmazó pedig hátsón rúgott minket, azóta már csak ócskavasként áll!!! Eredetileg gravitációs leeresztésűre tervezték, nem szivattyúsra, de árulták azzal az opcióval is. Utólag azt mondták, szivattyúval nem az igazi... Ezeket számítógéppel programozzák, házilag semmit nem tudsz kezdeni vele, vagy költesz rá ezerrel, vagy betolód a sufniba...

MAYTAG szárító nagyon jól bírja, már vagy 4-5 éve nem kellett hozzányúlni, vagyis egyszer sem, mióta megvettük.

MAYTAG fekvődobos mosógép. Ezt úgy adták el, hogy hideg vízzel is tutin kimossa a ruhát, olyannyira, hogy még részecskék sem maradnak vissza. (Mikor megszárad a ruha, és a fényben megrázod, akkor nem látsz röpködni a levegőben semmi apró kis csillogó vackot) Persze ez egyáltalán nem igaz, még meleg vízzel mosva sem...

Régi Energomat, Minimat gépek sokat bírtak, pedig már használtan vettük ezeket.

A boltban, ahol a gépeket árulják nem hiteles infókat mondanak, érdemesebb a szerelőket kérdezni! Az Indesitet a boltban ajánlották...
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 01, 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyit mondhatok előltöltőst ne sohasem, mert nekem az nagy gondom vele hogy mindig ki szokott maradni pár ruha amikor úgy vagyok lényeg akkor már nem tudom leállítani és belerakni
ha lesz csak felültöltőst fogok venni legközelebb a mostani LG amúgy nincs vele bajom csak az hogy elöltöltős..

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kundh

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 31, 22:45    Hozzászólás témája: jó vélemény Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem olvastam évekig vissza, így lehet, hogy valaki korábbi hozzászólónak most majd épp ellentmondok, de nekem egy Zanussim volt ami majd 20 évig hiba mentesen üzemelt. A legutóbbi költözéskor muszáj volt lecserélni, mert csak keskeny fért el az új lakásban. A Zanussi sosem hagyott cserben, 3x költözött velem és szingli koromtól szolgált, családot alapított velem és 2 gyereket felnevelt, még szárítani is tudott ha kellett. Nagyon fájó szívvel, de nagy reményekkel cseréltem le Indesitre. Tévedtem és bánom, hogy nem nagyobb a mosókonyha, mert akkor ma nem fórumoznék itt keserű szájízzel...
Vissza az elejére
vikimami

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 31, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kezd olyan kép kialakulni itt, hogy egyiket se érdemes megvenni, de mosni meg kell! Valaki írhatna már jó tapasztalatokat is!
Vissza az elejére
kundh

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 31, 16:25    Hozzászólás témája: INDESIT - Soha többé Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Azt nem tudom milyet érdemes venni, de, hogy milyet SMMIKKÉPP NE, azt tudom. Kb. másfél éve vettem egy INDESIT mosógépet és 1 év alatt lekopott a kapcsolópanelről minden felirat (programtábla). Gyakorlatilag a könyv nélkül használni nem lehet, mert nem tudom melyik program mit csinál és azt sem, hogy éppen melyik programon áll a tekerőgomb... Mondanom sem kell, hogy semmilyen vegyszerrel nem érintkezett, csak az olykor kicsöppenő folyékony mosószertől/öblítőtől ilyen produkciót hajtott végre. Az Indesit Magyarország elküldött a területileg illetékes szervizhez, ahonnan 5-6 levélváltás után visszakerült panaszom az Indesit Magyarországhoz, aki kategorikusan elzárkózott a megoldástól, csak saját költségen és teljes panel cserével orvosolható, ami kb. 10 000 Ft. (1-1,5 évente ezekszerint) Ezzel nagyjából az Indesit mosógép (és számomra a többi Indesit háztartási gép is) egy életre kihúzta magát a vásárlási listáról...
Vissza az elejére
vikimami

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 27, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Nekünk nem Electrolux mosógépünk van, hanem LG, Nem a legolcsóbb volt, sőt. Ez is energiatakarékos A, A+-os. Már csak géllel mosunk és akkor is büdös, átöblítettem trisóval, ecettel, szétszedte a szerelő apró darabokra nem kevés pénzért pár hónap után megint büdös, igaz penész nincs rajta. Szóval ez nem márkafüggő gond hidd el!
Vissza az elejére
tuzejug

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 27, 19:59    Hozzászólás témája: mosógép Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokféle mosógéphez volt már szerencsém! De eddigi tapasztalataim alapján a legpocsékabb mosógép márka az electrolux! SOHA NE VEGYETEK ilyet! Az ajtaja álladóan nyitva van, mégis fekete penész a belseje, árad belőle a bűz! Két órán keresztül mos, majd kivehetem belőle a nem rendesen kimosott homokos zoknikat! Olyan hangos a centrifugája, hogy nem lehet a közelében megmaradni a zúgó hangtól! Időnként üres állapotában tisztító mosást kell vele végezni, 95 fokon! ( Mert víz- és energiatakarékos, ugye!!!! )Ami szintén két óra!!! Ja és utána is büdös és penészes marad!!!!!!!!!!!!!!

Electrolux mosógépet S O H A N E V E GY E T E K!!!!!!!!!!

És a többi elecrolux terméket sem ajánlom!!!
( Ha valaki annyira dicséri, akkor az csak azért lehet, mert más márkákkal még nem találkozott! Ha lesz más tapasztalata is, akkor többé electroluxot biztosan nem ajánl!!!!!)

Ja, és amíg el nem felejtem, nem a legolcsóbb volt az általam bemutatott mosógép, ennyi pénzért már nagy márkák termékét is megvehettem volna! Szóval jól átpaliztak vele!!!! Ne hagyjátok magatokat!!!!
Vissza az elejére
rocsilla

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 04, 00:09    Hozzászólás témája: Mosógép dilemma Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép ST-t mindenkinek!

Egy kis tapasztalatra alapuló segítséget szeretnék kérni:
Elromlott a mosógépem és másikat kell vegyek. Újra nincs pénzem, tehát marad a használt. Kinéztem egy 9 éves Miele gépet, egy 4 éves indesit-et(mindkettő elöltöltős). Árban néhány ezer a difi. A kérdés a minőség különbség(ha van) lenne.
Bele merjek ugrani a mielébe, vagy egyértelműen nem szabad?

Köszi előre is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 23, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyugyus szerintem sok ruha férjen bele,, a program nem kell hogy sok legyen ( nekem is van rajta kismillió aztán csak 3-at 4-et használok )
legyen csendes és ne ugráljon . Smile
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 23, 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy most nézem , hogy már nem is aktuális a téma Cool
gondolom már használod is vagy 5 hónapja Razz
és milyet vettél végül??
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 23, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helló mindenki!

Indesit-em van 5 és fél éve ( most is megy ) ( mindíg megy Razz ) nem volt vele gondom.szépen mos ,csak már kicsi Smile konyha pult alá vettük mikor emeletesben laktunk és csak a 40-es mélységű fért be Confused
ha lecserélem akkor egyelőre csak ezért tenném.
(mindenem az - mosogató-, szárítógép is )
Vissza az elejére
Lorin

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 06, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi augusztusban vettünk egy előltöltös Fagort,nagyon szupi kis gép. Mindenkinek csak ajánlhatom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gyugyus

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 06, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most vennénk mosógépet. A dilemma a következő 3 gép között van. Mindegyik egy árban van, nagyjából 60e ft.
Eddig Zanussi-t ajánlotta egy mosógép szerelő ismerős, de kíváncsi volnék a tapasztalataitokra.

1. Samsung WF-F1062GW/XEH
Tulajdonságok
Mosási kapacitás 4.5kg
Fuzzy Logic érzékelő O
Digitális kijelző O
Maximális fordulatszám 1000rpm
Szín(Burkolat/Ajtó) Fehér / Fehér
Átlagos mosási idő 118min.
Főbb funkciók
Működés
Előmosás O
Öblités+ O
Öblités visszatartás O
Centrifuga nélkül O
Állj és töltés O
Hőmérséklet szabályzó gomb O
Tájékoztató funkciók
Gyerekzár kijelzés O
Hátralevő idő kijelzés O
Hibaellenőrzés kijelzése O
Folyamat mutató O
Késleltetett inditás O
Üzemmódok
Pamut O
Szines O
Műszálas O
Finom kelme O
Gyapjú O
Gyors O
Öblités+Centrifugálás O
Centrifugálás O
Törölköző O
Zajszint
Mosás 56
Centrifugálás 70
Biztonság Gyerekzár O
Ráncmegelőzés O
Habzáskontroll O
Túlmelegedés-védelem O
Öndiagnosztikai rendszer O
Öntisztitó szűrő O
Energia besorolás
Energia osztály A
Mosási teljesítmény A
Centrifula teljesítmény C
Vízfogyasztás 46liter
Energia fogyasztás 0.855kWh
Energia
Energiaellátás 230V/50Hz
Fizikai jellemzők
Méretek(Szé x Ma x Mé) Nettó 598 x 404 x 850
Csomagolás 675x 512x 890
Súly
Nettó 62
Csomagolás 65
Rakodási mennyiség 20/40/40Hft 64 / 144 / 214

2. Zanussi ZWF 2105
Méretek: (szélesség, magasság, mélység, mm-ben): 596 x 845 x 515
Fogyasztás: A
• elektronikus vezérlés
• vasaláskönnyítő program
• nagy betöltőnyílás
• gyapjú program
• sport program
• függöny program
• gyors program
• előmosás
• öblítés stop
• éjszakai program
• carboran üst
• centrifuga max. seb.: 1000 ford./p.
• maximális mosási töltet: 5 kg
• energiafogyasztás: 0,95 kWh
• energiaosztály: A
• vízfogyasztás: 43 l
• mosási hatékonyság: A
• szárítási hatékonyság: C
• méretek: (mag. x szél. x mély.): 84,5 x 59,6 x 51,5 cm

3. FAGOR FLS-1043
Keskeny mosógép (45 cm mély)
ABS
?A? energiaosztály
?A? mosóhatás

* mosókapacitás 4.5 kg
* 16 program
* állítható fokozatú centrifuga 0 ? 1000 fordulat/perc és gyűrődésgátlás
* indítás késleltetés (3/6 és 9 óra)

Kiválasztás LED kijelzőkkel és gombokkal:

* 3/6 és 9 órás indítás késleltetés
* vasaláskönnyítés
* extra öblítés
* előmosás

Programok:

* erős
előmosással
* általános
* kényes
* vegyes
* gyapjú
* gyors 30 perces
* hidegvizes

Terméktulajdonságok: Magasság 85 cm
Szélesség 59.5 cm
Mélység 45 cm
Maximális fordulatszám 1000 fordulat / perc
Töltősúly 4.5 kg
Vízfogyasztás 49 l
Üst anyaga polipropilén
Spray Nem
Kijelző Igen
Ajtónyitás balra
Aláépíthető Igen
Melegvíz csatlakozás Nem
Késleltetett indítás Igen
Mosás zajszintje 63 dB
Centrifugálás zajszintje 76 dB
Mosás hatásfoka A
Energiaosztály A
Energiafelhasználás 0.85 kWh
Szín fehér
Súlyautomatika Igen
Centrifuga fordulatszámok 0-1000
Vasaláskönnyítő program Igen
Folttisztító program Nem
Aqua Stop Nem
Túlfolyásvédelem Nem
Garancia 12 hónap

Szerintetek?
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 20, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg már 8 éves az oldaltöltős Fagorom, és még eddig semmi bajom nem volt vele...Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szindi

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 20, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Nekünk Whirlpool mósógépünk van ,az a kicsi felül töltős ,és bevált mi nagyon szeretjük 4 éve meg van és működik még mindig.
snoopy

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 05, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

nekem most lett rossza Fagor felültöltösöm 2szor4 évet birt csupán Twisted Evil Evil or Very Mad ,
most meg válok töle Laughing .
,ég jo hogy olvastam a topikot mert Whirpool-t akartam vanni de annyi rosszat irtatok ,hogy marad a candy,v.a bosch,a hütönk is bosch és az szupi.

Köszi csajok a sok jo tanácsot..

[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Ági66

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 25, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekünk FAGOR van 6 éve, három gyerek mellett ,és még nem volt baja.Én megint ilyet vennék, ja előltöltős a kicsike.
Vissza az elejére
kyralina

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 25, 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Iberna - 10 éve használjuk és még soha semmi baja nem volt! Kis édes, jegesmedvés, felültöltős mosógép.
Petri

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 25, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak azt tudom h milyet nem vennék mégegyszer.. whirlpool-t!!!
Egy hónap múlva motorcserés lett, most kb 3 éves ereszt, bennemarad a víz ami belebüdösödik (pedig alul is mindíg kiengedem a vizet) és az öblítőtartájban is mindíg benne marad a víz. ÚÚÚÚtálom!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 24, 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok én utáltam az automatákat egészen a lányka megszületéséig addig kézzel mostam ki mindent, de a párommal féléve vettünk egy kishibás Lg lcdkijelzős elöltöltős mosógépet (akkor 124ezerbe került a saturnban, mi ugyanolyat vettünk 52ezerért, mert a tteteje a behozatal közben(országba) megsérült nagyon csendes és a30perces programmal is nagyon tiszták lesznek a ruhák ja csak az Ariel miatt is ugye alig használom a 60fokos programokat, annyira jó az ARIEL

[^]  
Vissza az elejére
szdkata

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 24, 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok : Nekünk LG van 7 kg-ot bír, van rengetek beállítási lehetőség mosásnál és centrizésnél is. Energia és vízfelhasználása is takarékos. Emélem sokáig jó lesz, én eg yéve mosok vele 5 tagú családra, de van, hogy minden nap tele kell pakolnom az ágyneműk, stb miatt. Szóval nem áll sokat. Az ezüstös nanotechnológiás izékben nem hiszek. Ja és nekünk előltöltős a gépünk, így rá lehet tenni a pelenkézót a tetejére, ami segítség fürdetéskor.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
anicsn

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 26, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem volt whirlpool mosógépem, de soha többet...........
Két évet sem bírt ki Crying or Very sad
De most Siemens van és nagyon-nagyon szuper mindenben Laughing
Egyébként mindenhol a Bosch-t és a Siemenset ajánlják, csak az árai miatt nem mindenki ezt választja Arrow kicsit drágák Confused
Egyébként egy eladó a media marktban azt mondta, hogy arra kell figyelni, hogy program választó gomb mindkét irányba tekerhető legyen......
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 19, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanee Smile
Bocsáss meg hogy kijavítalak, de a Whirlpoolt nem Kínában gyártják, hanem Olaszországban és Lengyelországban van gyáruk. Volt Romániában is gyár, de azt bezárták.

Calgonra valóban nincs szükség, mert a mosóporok tartalmaznak vízlágyítót.
Manapság a mosógépeket már nem olyan hosszú élettartamra tervezik. Egy átlagos mosógép élettartama 5-10 év között van.
A Whirlpool Olaszországban gyártott modelljeit merem bátran ajánlani.

Meglátásom szerint a Zanussi is igen jó és az árai is, mert ugye Magyarországon is gyártják, így egy csomó költség nincs ami drágítaná.
Egyes designe elemek nem annyira mutatósak és ezért is olcsóbb, de attól még jó!

[^]  
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 25, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aéexgabor:
A whirlpoolt és az indesitet Kínában gyártják.. Attól hogy drága, még... Smile Nekünk pl. Indesit hűtőnk van és már bánom hogy ezt vettük, pedig csak másfél éves. De soha többet.

A magas ár egyetlen márkánál biztosíték a magas minőségre és az a Miele Laughing

hanee
Vissza az elejére
alexgabor

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 16, 23:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali ! Nekem most lett csapágyas 14 év kemény használat után egy ZANUSSI ZF 842C tipusú mosógép.Nálunk a legkeményebb /vízköves/ a víz az országban /kecskemét/, 5 főre mosott , szerintem szép teljesítmény..... Én szedtem szét darabokra a fűtőszálán alig van vízkő /a calgont csak a tévéből ismeri szegény!/ valamint a feleségem a 4,5 kg ruha helyett mindig 10-et tett bele! és az összes alkatrésze még gyári állapotnak felel meg.egyébként a Zanussi az AEG-Elektrolux csoport tagja. Vonja le mindenki a következtetését. A sógorom vett egy 130 ezer forintos wirpoolt ami 2 hét után lett csapágyas és az interneten is azt olvastam róla hogy űrün kap ilyen betegséget /*a javíttatása 45000 ft volt amit majdem neki kellett fizetni, mert elhányta a számlát.
Csááá
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 29, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Ha megfogadtok egy jótanácsot:
BOSCH, vagy Miele.
Lehet, hogy pl. a BOSCH most 20 ezerrel drágább, de sokkal tovább mosógép. A Miele sokkal drágább, de az 30 évig mosógép.

hanee
Vissza az elejére
Gabo07

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 28, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Na nekünk most lett totál defektes a 6 éves Whirlpool felültöltős gép!
A sok használattól- napi 2 adag a gyerekek miatt - alkatrészcsere, szervíz vagy 15000 lesz. Ilyen gépet többet nem vennénk. Anyukáméknak is ilyen van és 7 év után minden baja van: ékszíjtárcsa problémák, nem centrifugázik rendesen, leáll program közben, ereszt...
Gabi
Vissza az elejére
Ferdy

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 12, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali,
nekem indesit van, vékony elöltöltős. és imádom, mert van benne 30 perces program, ami babaruhára/irodai ruhára tökéletes megoldás Very Happy
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 28, 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem BOSCH van, felöltöltős. Igaz még fiatal gép, mert karácsonykor vettük, de nagyon meg vagyok vele elégedve: súlyautomatikás, állítható a centri fordulat, van rajta kézi mosás program, extra öblítés, intenzív mosás, vasalás könnyítés. 5-48 liter között fogyaszt, a súlyelektronikának köszönhetően a benne lévő ruha mennyisége alapján dönti el. Nem ugrál, nem hangos, és ahhoz képest, hogy csúcskategóriás mosógép drága sem volt.

hanee
Vissza az elejére
memó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 28, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Nekem zanussi van ,felültöltös most már 4 éves de használva van rendesen,napi két adagot szoktam mosni.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 28, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Nekünk Fagor van, elöltöltős, 7 éves, és még semmi baja sem volt. Nagyon szeretem, szépen mos 5 kg ruhát lehet benne egyszerre mosni. Felezőprogram az egyetlen bónusz, amit tud, de nem nagyon szoktam használni ezt rajta. Panelba nem is jó más a fürdőbe, mert a tetejére lehet pakolni. Szerintem. Ha bennék, most is Fagort vennék. Olcsó, és megbízható.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekünk Whirlpool van előltöltős, kis méretű (a mélysége kisebb), de 5kg ruhát mos, mint a nagyok!
Azért jó mert a mi fürdőszobánkaba nem fért volna el, de a konyhában elfér, ellenben a nagyobbakkal. Szeretem mert nem hangos, könnyű kezelni és nem ugrál!
Ezen kívül minden szempontból A kategóriás.
Bendi 2006.06.12. 18:40, 2950g, 52 cm
[^]   Hanna 2010.05.21. 18:30, 3286g, 52 cm
[^]  
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekunk Ariston van kb 2 eve. Imadom, csendes es energiatakarekos Smile Mondjuk nem is volt eppen olcso Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
luminoza

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk elöltöltős van, elektrolux. Nagyon jó, másfél éve használjuk...a titk az elöltöltősnek, hogy nem kell agyonnyomni ruhával! Mert azt nem bírja!
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 15, 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi 1 éve vettünk egy LG elöltöltőset, amibe 7 kg ruha fér bele, súlyautomatikás, (A)energia és víztakarékos, 1000 fordulatos a centrifugája és gyönyörűen mos. Na, ez a mosógépet le nem cserélném másikra, amíg bírja megteszi. Nagyon szeretem!!!
Mi most várjuk a 3.babánkat, de már két gyereknél is nagyon jól jött, hogy 7 kg ruhát mos egyszerre!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mamacka

HozzászólásElküldve: 2005, Szept. 19, 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom régen nem írt már ide senki és már biztos vagyok benne, hogy a téma is tárgytalanná vált, de azt szeretném még hozzátenni, hogy a mosógép élettartama szempontjából lényeges, hogy felültöltős legyen, ugyanis azok két ponton függesztettek ellentétben az elöltöltőssel ahol az ajtó miatt hiányzik az egyik függesztés és így a terhelés sem egyenletes...
Vissza az elejére
mocorgo1

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 01, 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha van hely, akkor felültöltőset vennék. Az elöltöltős előnye, hogy lehet rá pakolni. Nekem elöltöltős van és utálok lehajolni a ki-bapakoláshoz, főleg terhesen.

szvsz fontos a víz- és áram fogyasztás, félprogram, gyorsprogram. Én ezeket használom a sok sok program közül. Cenntrifugastop hasznos lehet még, ill. a centrifuga sebességének szabályozása.
Vissza az elejére
kismica

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 01, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még csak pocakos vagyok, de ősszel, amikor vettem: a következőket néztem:
-ne legyen túl nagy a fogyasztása,
-férjen be a panel-fördőszobába
-legyen erős a centrije és fokozatban is állítható
-súlyautomatikás
-egyben szárítói is (ezt a gyerekes ismerősök nagyon melegen ajánlották, de magamtól is gondoltam rá, hogy télen ne lógjon mindenütt száradó ruha, illetve pl. párna-paplan mosásnál nagyon jó).

No, mindezek csak egyetlen mosógépre igazak, amit megtaláltam... Ami előltöltős, de nekem ez nem gond, mert ráülök a kád szélére és pakolom ki-be Smile
-54 cm széles vagy mély, ezt mindig keverem, de a lényeg, hogy befér
-600/1200 ford./perc, ahogy akarom
-súlyautomatika
-szárít.
Én szeretem. Indesit a drága, ezért Igor lett a neve Smile

A hagyományos, külön centrifuga 800 ford./perc! Ehhez képest sok, olcsóbb mosógép 600, ami ugyan nem rossz, de vastagabb ruhák hetekig száradnak...

[^]  
Vissza az elejére
gabóka

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 26, 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Felültöltős szerintem jobb. Kisebb, könyebben elfér, könyebb ki-be pakolni (főleg pocakosan).
Gabó
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 22, 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi felültöltőset vettünk, mert panelba (és kis lakásba) csak ez fér el. Meg én jobban is szeretem, mert akkor is bele tudok nyúlni a dobba, ha már a program közepén jár! Wink Whirlpool, dupla A-s, nagyon rendben van!
Parmezan

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 22, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Én az elöltöltősre esküszöm!Legyen energia és víztakarékos!
kicsinyes

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 22, 11:38    Hozzászólás témája: MOSÓGÉP - milyet vennél, ha most vennéd? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Talán ebben a forgalmas, és bizonyosan nagy mosásigényű baba-témájú fórumcsoportban nem OFFtopic a témám... Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg nem vagyok (leszek) egyedül a gondommal, tehát másnak is hasznos lehet a reményeim szerint itt lefolytatott eszmecsere.

Mosógépcsere előtt áll a négyfős családunk, kb egy hónap múlva esedékes. Érettségizőkorban lévő (első kereseteimből vett) szeretett kis Energomat mosógépem sajnos már egyre jobban elhasználódik, egyre sűrűbben kell szervizeltetnem Sad . Szeretem benne, hogy rövidek a programjai, nem kell órákat várni egy-egy turnus ruha megtisztulására (Anyukám 3éves gépe sokszor 2-3 órát is elmolyol egy-egy adag ruhával...). Mellette szólna még az a nem hanyagolandó tény is, hogy mikor utoljára mosógépszerelő járt nála, a topiknyitóban feltett kérdéshez hasonló kérdésemre a szerelő azt válaszolta, hogy ugyanilyet, felújítva... (A hátrányait nem részletezném, gondolom, kevesen vannak, akik legalább legendákból ne ismernék a típust...)

Ami miatt végülis a csere mellett döntöttem, az az, hogy igencsak megnyúzza a ruhákat, sok-sok apró göböt gyárt rá mosás közben. Viszont abszolúte nincs elképzelésem, mit is kellene még e két szempont mellett figyelembe vennem (jó magyar szokás szerint természetesen az áron kívül) a kiválasztásnál Rolling Eyes . Benéztem a múltkor egy mosógépeket is áruló boltba, elszörnyedtem a kínálat szélességétől: fogalmam nincs, mi alapján válasszak (helykorlát nem szabályoz a választásban se vízszintesen se függőlegesen, tehát mindegy, hogy elöl vagy felültöltős, ill. kicsi-e vagy nagy alapterületet foglal).

Segítsetek nekem, legyetek szívesek a tapasztalataitok megosztásával, mire figyeljek, mit találtok hasznosnak ill. haszontalannak a mosógépetekben. Melyik a jobb: az elöltöltős vagy a felültöltős?

Nagyon köszönöm, hogy megosztjátok velem a tapasztalataitokat.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés