Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Bepisil a gyerek éjjel

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csaladi

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 31, 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madaraszkata írta:
Ti mivel szoktattátok éjszakai szobatisztaságra a gyereket? Meddig tartott?
Szia qwertz5!

Nagyon köszi a segítséged, közben már meg is rendeltem (próbálkoztam a helyi gyógyszertárban, de nem jött össze, nem is hallottak róla). Viszont a linken, amit átküldtél, egy webshop is elérhető, ott rendeltem meg.
Még az elején tartunk, de bizakodó vagyok. Majd beszámolok a fejleményekről!

Köszönöm nagyon még egyszer a segítséged!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csaladi

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 20, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia qwertz5!
Nagyon köszönöm, de sajnos mire megnéztem, már kicsillagozták a címet... meg tudnád tenni, hogy ismét megírod, de kérlek, a saját email címemre (nagye86@yahoo.com)?
Ne haragudj, csak ritkán tudom olvasni a fórumot ...
Nagyon köszönöm!
Vissza az elejére
qwertz5

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 14, 01:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézd meg a *************** oldalon. Én is nagy nehezen találtam rá, de sikerült.
Ott azonnal meg is tudod rendelni, mert a gyógyszertáron keresztül picit nehezebb (nem nagyon ismerik a szert, emiatt nincs készleten, szóval, ha megrendelik, lesz egy másik utad vissza a cuccért ... )
Vissza az elejére
csaladi

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 02, 00:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madaraszkata írta:
Örömmel olvastam, hogy nem csak mi vagyunk ilyen problémásak. Sajnos a kislányom (5 éves) küzd a bepisilés gondjával, de Nála annyival bonyolultabb a helyzet, hogy nem csak az éjszakai, hanem a délutáni alvás során (igen, még mindig alszik délutánonként)is előfordul.
Lentebb olvastam a sinorina kúráról, de nem tudom mi az. Megtennétek, hogy megírjátok, hogy hol lehetne utánaolvasni? Sajnos nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.
Köszi a segítségetek!
Vissza az elejére
qwertz5

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 23, 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madaraszkata írta:
Eltelt pár nap, s ismét bizakodó vagyok.
A pár rosszul sikerült nap után néhány sikeres! Azért figyelek, hogy este, közeledve a lefekvéshez, ne adjak semmi lédús vagy vizelethajtót. Szerintem, a Sinorina és a fenti óvintézkedés együttesen segített!
Vissza az elejére
qwertz5

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 17, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madaraszkata írta:
Azóta folyamatosan csepegtetek, minden este egy szertartás. A kezdeti lelkesedés egy picit alábbhagyott, mivel a sikeres éjszakák között voltak bepisilősek is...
Ilyenkor azzal vigasztalom magam, hogy 2 hónap, míg a teljes hatását kifejti a komlócsepp.
Vissza az elejére
qwertz5

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 15, 00:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madaraszkata írta:
Megvettem a Sinorina-t. Ma van a második este, hogy csepegtetek, eddig bevált. Talán túlzás lenne a komlócsepp számlájára írni (mert eddig is volt egy-egy szerencsés esténk), de nagyon bízom benne. Más választásom nincs is ))
Ha még pár napig ilyen jól fog menni minden, akkor nagyon boldog leszek, drukkoljatok!
Vissza az elejére
qwertz5

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 11, 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia madaraszkata,

Mivel én is hasonló cipőben járok, mint Te, érdeklődnék, hogy bevált-e Nektek a komlócsepp?
Ha jók a tapasztalataid, lehet, hogy én is kipróbálnám. Eddig még nem jártunk sikerrel, szerencsére szervi probléma nincs - legalábbis a dokink szerint.
Egyelőre csak az ébresztéses módszerrel próbálkoztunk, de nagyn nem akar eredményre vezetni. Gyógyszert meg elektromos kütyüket meg nem szeretnék használni...
Nagyon köszi előre is a segítséged!
Vissza az elejére
madaraszkata

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 19, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszereztem azt a komlócseppet, kb egy hete kezdtük el használni. Kíváncsi vagyok, hogy beválik-e.
Vissza az elejére
erdeszreka

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 15, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratta, tweety01!

Sajnos mi még nem tartunk itt, igaz csak egy hete kezdtük a homeopátiás kúrát. Azt írták, hogy két hónap múlva lesz eredmény, már alig várom! Hamarabb akartam kezdeni, de nem tudtam beszerezni a cseppet. Végül neten rendeltem meg.
Vissza az elejére
tweety01

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 13, 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, van már személyes tapasztalat: igaz, még a komlókivonat-kúra elején vagyunk a gyerkőccel, de egy pici eredmény már van.

Eddig minden éjszaka bepisilt, hétvégén és eddig a héten viszont kettő éjszaka is száraz maradt! Smile
Vissza az elejére
tweety01

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 01, 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madaraszkata írta:
komlókivonat. olyasmi, mint egy homeopátiás kezelés.

itt meg tudod nézni
Vissza az elejére
madaraszkata

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 29, 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sinorina kúra? az meg mi?
Vissza az elejére
tweety01

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 25, 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddig még csak a hagyományos felébresztős módszerrel, de most kezdek egy sinorina kúrát. remélem beválik.
Vissza az elejére
madaraszkata

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 02, 19:15    Hozzászólás témája: Bepisil a gyerek éjjel Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés