Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szülés, császármetszés

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vadorci

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 21, 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sajnos nekem is császármrtszésem volt. Nem örültem neki de a kisfiam nagy súllyal született igy muszaj volt. A természetes szülést szerettem volna, de sajnos nem igy sikerült. A felépülés is lassabb mint egy hüvelyi szülésnél. Ráadásul a császárosoknál nincs is meg az a nagy öröm, hogy egyszerre a cicire teszik a babát. Nekem ez nagyon hiányzott!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ikovacs007

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 11, 10:28    Hozzászólás témája: Szülés, császármetszés Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kismamák!

Szakdolgozatomhoz keresek olyan elsőgyermekes kismamákat, akik a 3. trimeszterben (lehetőleg a 8. v. 9. hónapban) vannak, és természetes szülésre készülnek, illetve megszültek minimum 3-4, maximum kb. 13 hete császárral.

És olyanokat is keresek, akik még nem szültek meg, de tudják, hogy császármetszéssel fognak szülni.

A feladat kérdőívek kitöltése lenne, amelyek nem igényelnek sok időt.

Vizsgálatomban a terhesség, szülés, az új jövevény érkezése körüli érzelmi, hangulati változásokról szeretnék képet kapni.
A kérdőívek a témából adódóan intim kérdéseket is tartalmaznak, mégis a vizsgálat szempontjából a válaszok akkor értékesek, ha őszinték. Részvétel esetén biztosítom Önnek a teljes diszkréciót és anonimitást.
Köszönettel.
Kovács Beáta
pszichológus hallgató

email, ahol jelentkezni lehet: rollie@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés