Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Ti is megünneplitek?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Ti is megünneplitek az apák napját?
igen
45%
 45%  [ 5 ]
nem
45%
 45%  [ 5 ]
még nem is hallottam erről
9%
 9%  [ 1 ]
Összes szavazat : 11

Szerző Üzenet
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CAitlin!

Mi tavaly már köszöntöttük apát -bár sose láttam sírni, de igencsak megkönnyezte. Nagyon aranyos volt.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 15, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igeeeen!!! Most olvastam róla, hogy van! Apinak nem szólok semmit, majd kerekedik a szeme június 3. vasárnapján, amikor meglepjük, hogy "Boldog Apák Napját!" Nagyon helyes, hogy van ilyen nap, az apák is ugyanolyan fontos szerepet kell(ene), hogy betöltsenek egy családban, mint az anyák. Ők mutatják a férfi mintát a gyerekeknek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 29, 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez így is van rendjén - csak nem voltam biztos benne, hogy ez globálisan hogy van. Természetes, hogy mi már szülők vagyunk - igaz, csak egy kezdeti stádiumban, mert még nem szültünk... Remélem, ez az apák napja meggyökerezik nálunk, és nem azért, mert amerikai és trendi...
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 29, 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár ez így hülyén hangzik, de emberjogi szempontból már a fogantatás pillanatában ugyanolyan jogai vannak egy gyereknek, mintha már nem pocaklakó lenne. Very Happy
Szerintem rajtatok múlik, hogy így is ünneplitek-e, de jó lenne, ha a következő generációk már úgy nevelkednének, hogy az oviban ne csak anyunak rajzoljanak anyák napjára, hanem aput is köszöntsék. Very Happy
Szerintem aki látott már egy apát amint ajándékot kap a csemetéjétől, az tuti nem mulasztaná el ezt a lehetőséget. Laughing
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 29, 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egészen idénig nem vettem komolyan ezt az apák napjás dolgot, amíg a párom is kispapa nem lett. Szerintem zseniális ötlet, aki kitalálta, annak díjat kéne osztani, hiszen az apukáknak is legalább annyi fáradság és öröm apának lenni, mint anyának (csak más a szerepe, és persze környezeti változóktól függ). Most kimaradt az ünneplése, mert igazából nem tudom, anyának és apának számítunk mi már, kismamák és kispapák? Nem szülés után válunk azzá, amivé? Lehet, hogy hülye kérdés, amit felteszek, de komolyan megfordult a fejemben a kérdés. (Jövőre megünnepeljük, egészen biztosan. Smile)
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 17, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági Te nagyon rendes feleség vagy! Very Happy
Bár szerintem is így korrekt, hiszen a nőknek még így is ott van a nőnap, ami csak az övék..
De persze azt tegyük hozzá, hogy nekünk is jár ennyi (nem akarok feministának tűnni, de a nők még munka mellett a háztartást is vezetik gyereket is nevelnek, stb. Laughing ).
Meg aztán sok apának ott van Ivó napja amit ünnepelhet. Wink
Egyébként Amerikában sztem még nagyobb ünnep mint anyák napja! Egy csomó oviban, meg mindenfelé rendezvényeket szerveznek. Sőt, valamelyik külföldi áruházban lehet olyan pénzérmét rendelni amit az apuka fejének dombornyomatával látnak el. Very Happy Nálunk azért még ennyire nem ötletesek, dehát a Halloween bejött az embereknek talán az apák napját is ünneplik majd. Laughing
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 17, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még nem is hallottam erről, hogy létezik, amikor azt mondtam: ha engem felköszöntenek anyák napján, akkor igenis apát is meglepjük valamivel. Mindezt anyák napján tartottuk. Most próbáljuk áthelyezni júniusra, ha már megtudtam, hogy hivatalosan is van az apáknak saját ünnepnapjuk! Smile

Most olvastam, hogy pl. a Vidámparkban is lesz Apák napi rendezvény!
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 15, 22:50    Hozzászólás témája: Ti is megünneplitek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti is ünnepeltek apák napján? Very Happy
Hiszen egy éveben egy napot az apák is megérdemelnek Wink

http://www.csaladinet.hu/index.....mp;id=2338
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés