Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nemsokára babát szeretnénk! :)

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 01, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Még időben gondolhattok arra hogy az ekcémát megelőzzétek, szerintem fontos cikk:http://protexin.hu/gyermekek/probiotikumok-hasznalataval-a-varandos-kismamak-csokkenthetik-a-gyermekuknel-kialakulo-ekcema-kockazatat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
squirrel

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 07, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Van itt még valaki Smile ?
Vissza az elejére
Julla_81

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 08, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia napsugar78! Tényleg szuper, hogy amennyire lehet, pozitív kimenetelű dologban lettünk így sorstársak a közös dokink révén.Smile
Még azért nem vagyok 100%-os, de tény, hogy ahhoz a borzasztó fájdalomhoz képest, ami évekig megkeserítette az életem, most már jóval könnyebben viselem az egész menstruációt.
Ahogy látom, azért Nektek is kijutott Pároddal a problémákból..hogy ezt egy helyen el is kezdték tudni orvosolni, ráadásul mindkettőtöknél gyorsan kitalálták, mi a probléma, ez a legnagyobb könnyebbség, csak így tovább, ennyit számít, hova mész és milyen dokit választasz, ügyes vagy, hogy egyből eljutottatok hozzá, nekem is jobb lett volna, az biztos. Drukkolok Nektek!Smile
Vissza az elejére
napsugar78

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 04, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mindenki! Én is babát szeretnék, és úgy néz ki, hogy végre az elmúlt évek próbálkozásai után ez nemsokára sikerülhet is.Smile
Julla_81! Nagyon örülök, hogy a problémád Neked is megoldódni látszik, nem is gondoltam volna, hogy feljövök az oldalra és egyből azt a nevet olvasom Nálad, aki nekünk is segít.
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, én örülök, hogy egyből nem állami intézménybe mentem a problémámmal, mert sajnos nem látok mást a környezetemben lassan, mint hogy félrekezelések történnek..ráadásul, ha összetettebb a probléma, mert mondjuk pároddal is lehet valami, ha gyereket szeretnétek, akkor szinte rémálom összeegyeztetni az időbeosztásotokat is..
Mi már 4 éve szeretnénk babát, és mivel még viszonylag fiatalnak érzem magam (most vagyok 35), ezért nem gyanakodtunk arra, hogy feltétlenül meddő lennék, vagy bármi olyan komolyabb bajom lenne, ami miatt nem sikerül a bébi..munkám is elég sok van, sokat pörgök, így napoltuk egy ideig a kérdést..pont az előbb említett ismerősi tapasztalatok miatt végül eljutottunk oda, hogy komplett kivizsgálásnak vetjük alá magunkat -ennyire vagyunk azért felvilágosultak, hogy kettőn áll a vásár-egyértelmű volt Dr. Vereczkey Attila személye, több barátnőm is nála szült, és azok alapján, amit tapasztalatból mondtak róla, nekem megbízhatónak tűnt, adok a véleményükre, nem véletlenül vagyunk ennyi ideje barátok.Smile
Az első konzultáción szerencsére személyesen is meggyőzött engem.
Kiderült, hogy POF-em (korai petefészek-kimerülésem) van, amivel kínomban korábban még viccelődtem is, hogy korai klimaxom van, hát sajnos így is alakult..így már érthető, miért nem sikerült annyi éven át spontán teherbe esnem..pedig a hagyományos naptármódszerrel is próbálkoztunk, vettünk természetes termékenység fokozókat is..lényeg a lényeg, hogy pár hét alatt megvoltak a vizsgálataim, aminél sajnos az is kiderült, hogy inzulinrezisztenciám is van, plusz páromnál is megállapítottak egy andrológiai problémát, amit már kezelnek..
Folyamatosan javulnak az eredményeink, aminek nagyon örülök, és inkább bele sem gondolok, mennyire futottunk volna ki az időből gyerekvállalás szempontjából, ha nekiállunk esetleg államiban kivizsgáltatni magunkat. Helyette egy helyen, előre egyeztetve, gyorsan, szakszerűen vizsgáltak ki minket, és egyből elkezdhettük megtalálni a megoldást, hiszen még akár 2 gyerkőcöt is szeretnénk vállalni. Van köztetek bárki, akinek hasonlóan összetett a problémája? POF-re gondolok.
Vissza az elejére
Julla_81

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 14, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Azért írok, mert már évek óta szenvedek a menstruációmmal, és gondoltam beírok ide a közösbe, hátha valaki hasonló cipőben jár. Férjemmel már gimi óta együtt vagyunk, így szegénykém hozzászokott már h nálam a nehéz napok valóban nagyon azok..utáltam az egészet, mivel bármelyik dokihoz mentem, szinte egytölegyig azt hitték, hogy szimulálok vagy mi..tényleg nagyon fájt a menstruáció közben!! Sokszor azt hittem, ott pusztulok, nem egyszer volt, hogy hánytam is, vagy betegszabit kellett kivennem melóhelyről..aztán szerencsére beleakadtam egy cikkbe a neten, amiben a tüneteimre ismertem és azt írták, hogy endometriózis (endo) lehet ez az egész..nagyon akartam már valami megoldást, mert egyszerűen nem volt szabad már többet hiányoznom melóból, féltem, hogy kirúgnak!! És nagyon fájt is, olyan fájdalmaim voltak, hogy már az egész derekam, combom is fájt de nagyon!! És az nekem nem válasz, hogy miután már sok UH-n voltam túl, mindig csak a fájdalomcsillapítókat, gyulladáscsökkentőket, volt, hogy antibiotikumot kaptam Volt olyan doki, aki annyival lerendezett h „Van ilyen!, Ki kell pihenni!”… szóval gondolhatjátok, mennyire örültem, amikor végre találtam, bár önállóan megoldást, mert a dokiktól sokra nem számíthattam… A cikk, amit az előbb mondtam, az alapján jutottam el Vereczkey dokihoz (Dr. Vereczkey Attila), aki miután kivizsgált, egyből tudta, hogy endo ez és azt javasolta, műtsük meg. Féltem, de furcsa h meg is könnyebbültem, mert végre valaki elhitte h bajom van!! És lett is rá megoldás. Ilyen minimálinvazív technikával operált meg Vereczkey doki, és már 1 nap után hazaengedtek! Pár apró hegem volt csak utána és aminek még jobban örülök, hogy végre egy kedves és türelmes dokihoz kerültem. Ez legalább annyira volt jó, mint hogy nem egy kőkorszaki technikával nyúltak hozzám..ez azért nem mindegy! Most már a férjemmel kontrollokra járunk, mert babát szeretnénk, amivel évek óta próbálkoztunk, de ez a borzasztó fájdalom nem hagyott nyugodni. Már most sokat segített a műtét, sokkal jobban tudok figyelni munkában is, nem kell kihagynom napokat, nincs para h kirúgnak és a legjobb, hogy végre hittek nekem!! Remélem, ha valaki magára ismer, annak tudok segíteni, senki mást nem ajánlanék, csak Vereczkey dokit, a Versysben rendel.
Vissza az elejére
Ilma82

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 15, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A párommal mi is babát szeretnénk már, igaz, mi még csak most kezdjük el az elsőt összehozni. Sad Smile
A kérdésem az volna hozzátok, ti mennyire hisztek abban, hogy befolyásolni lehet a baba nemét?
Csomó mindent olvastam már ezzel kapcsolatban, ma pl. ebbe botlottam bele: http://www.hogyankell.hu/Befol.....nem%C3%A9t
Számít ez valamennyire?
Vissza az elejére
squirrel

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 13, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krisztina, attól függ hogy mikor kezdhetünk el próbálkozni hogy mit mond a doki. A baba neme nem annyira számít, inkább az hogy egészséges legyen. Na jó azért egy kicsit inkább lányt szeretnénk mindketten.
30 év körüliek vagyunk. Arról hogy mivel foglalkozunk esetleg priviben írok.

Pircinges, én is csak azt tudom javasolni, hogy menj el dokihoz.
Mennyi idős a kisfiad?
Krisztina0201

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 13, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

szerintem épenséggel lehetsz terhes.Menj el egy dokihoz.
Vissza az elejére
pircinges

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 13, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia:Mi már több mint egy éve próbálkozunk.Van már egy kisfunk.És most olyan van velem amit nem tudok hova tenni.Ha valaki esetleg tudna hozzászólni segíteni azt megköszönném.Hogy szerintetek mi lehet?!
Az egyik mellemből nyomásra tejszerű cucc folyik.5 napja és nagyon nem érzem jól magam.De én nagyon gyanusnak tartanám ha terhes lennék mert korai jelek még ezek nagyon.peteérésem 3án volt és most 16án kell megjönnie.A kisfiammal amikor terhes voltam semmi ilyen nem volt.Bár örülnék nagyon ha az lennék Smile
Vissza az elejére
Krisztina0201

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 13, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

nálunk is csak tervben van , de talán már a jövő hónapban belekezdünk a projektbe.Miért nem tudod , hogy mikor kezdheted el, hiszen csak tudod nem , hogy mikor szeretnél szülni nem?Én ha minden jól megy , akkor vagy május vagy áprilisban szeretnék majd szülni.Kislányt vagy kisfiút szeretnétek?Mi kislányt szeretnénk , de majd meglátjuk.Hány évesek vagytok?Mivel foglalkoztok?
Vissza az elejére
squirrel

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 13, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Centoluna írta:
Várok mindenkit,aki a közeljövőben babavállaláson gondolkozik (2013-2014)
Gyertek,beszélgessünk!!! Smile
Szia!
Nálunk még csak tervben van, nem tudom mikor kezdhetünk el próbálkozni.
Nálatok?
Krisztina0201

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 10, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Centoluna írta:
Szia!

Én igen és te mikorra tervezed??
Vissza az elejére
squirrel

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 08, 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Van valaki aki mostanában tervez babát?
Krisztina0201

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 18, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én babavállaláson gondolkozom és nagyon tanácstalan vagyok.Mindent szeretnék elolvasni , és megtanulni csak nem tudom , hogy hogyan.Szívesen veszek minden jó tanácsot és ötletet.
Vissza az elejére
squirrel

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 20, 07:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Centoluna, neked van már babád? Nekem még nincsen, de tervbe van véve!

Stefikis, mennyi idős a kislányod?
Vissza az elejére
Stefikis

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 02, 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Nekem már van egy kislányom! De tervezzük a jövőben a kis testvért!
Vissza az elejére
Centoluna

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 30, 09:09    Hozzászólás témája: Nemsokára babát szeretnénk! :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés