Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Ingyen hajvágás!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 20, 12:00    Hozzászólás témája: Re: Ingyen hajvágás! Hozzászólás az előzmény idézésével

naka2 írta:
Kedves Anyukák és Diáklányok!

Akinek váll alatt érő egyforma hosszúságú haja van és csak egy frissítést egy centi vágást szeretne azt várom szeretettel Budapesten a VI. kerületben az Operánál lévő fodrász akadémián, gyönyörű környezetbe, kíváló társaságba!
Fodrász gyakornok vagyok és minél több modellre lenne szükségem csütörtökönként 10-12-ig természetesen INGYEN!
Március 22.én csütörtökön meg vizsgára szeretnék egy modellt a fent említett paraméterekkel akinek még plusz 1000ft juttatást is tudok fizetni.

Bejelentkezni: 0630-244-2004 telszámon lehet vagy e-mail: naka.nagykata@gmail.com

Kismamák hozhatják a babákat is, diákoknak igazolást tudunk adni arra a napra az iskolából!

Nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek!
Köszönöm!
Kata

Szia Kata,

Nem tudom jelentkezett-e már valaki, hanem mindenképp rakd fel facebookra. Ha nem vagy fennt szívesen felrakom neked, csak szólj!

Hívj a 20-3924428 as számon ebben az esetben.

Én nem felelek meg az elvárásodnak, amúgy szívesen segítenék Smile

Nem egyenletesen van vágva a hajam hanem szedett Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
naka2

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 29, 16:55    Hozzászólás témája: Ingyen hajvágás! Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák és Diáklányok!

Akinek váll alatt érő egyforma hosszúságú haja van és csak egy frissítést egy centi vágást szeretne azt várom szeretettel Budapesten a VI. kerületben az Operánál lévő fodrász akadémián, gyönyörű környezetbe, kíváló társaságba!
Fodrász gyakornok vagyok és minél több modellre lenne szükségem csütörtökönként 10-12-ig természetesen INGYEN!
Március 22.én csütörtökön meg vizsgára szeretnék egy modellt a fent említett paraméterekkel akinek még plusz 1000ft juttatást is tudok fizetni.

Bejelentkezni: 0630-244-2004 telszámon lehet vagy e-mail: naka.nagykata@gmail.com

Kismamák hozhatják a babákat is, diákoknak igazolást tudunk adni arra a napra az iskolából!

Nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek!
Köszönöm!
Kata
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés