Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2005/2006 téli babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 259, 260, 261  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
korina001

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 06, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is itt vagyok..jelen....
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2013, Szept. 26, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most benéztem. Néha feljövök, de semmi mozgás itt. Smile
Mi jól vagyunk. Domi már iskolás nagyfiú.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ilka

HozzászólásElküldve: 2013, Aug. 29, 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyira kíváncsi vagyok, ki van még itt a régiek közül?

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 17, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori, hazamentetek, minden oké? Kicsi Ricsi jó baba? Lécci képeket!!! Bocs, nem írtam korábban, nem voltunk itthon! Pussz!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 09, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megszületett Kori kisfia! 13.57-kor jött az SMS Koritól:

"Megszülettem! 3330 gramm, 53 centivel! Minden okés velem. Vaszkó Richárd."

Gratulálunk, Kori! Nagyon jó (újra)babázást, sok tejcsit kívánunk! Puszi: A.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 08, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

halika...
holnap reggel fél 8-ra megyek a szülőszobára..és valamikor délelött csaszi lesz... szoval jelentkezem majd nálad.. puszika mindenkinek...
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 08, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó, még nincs baba? Ha jól emlékszem, holnapig kaptál haladékot, ugye? Drukkolunk!!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 16, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori, írtam privit!

Felénk is mostanában babaeső van ám, a szüleim újabb 3 dédunokája érkezik egy hónap alatt (a már meglevő 3 mellé)Smile Egy kispasi már megérkezett, bármelyik pillanatban jöhet a következő kissrác és aug.-ban még egy baba, akiről nem tudjuk, Lili lesz vagy Matyi....
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 16, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

persze hogy jelzem Smile) adsz privibe egy telcsiszámot??
igen már nagyon várjuk a kispasit..remélem még egy pár napot kibir odakint.. hétfőn reggel megint megyünk ctg-re..addigra remélem már lesz dokim is..elméletileg tegnap jött vissza a szabadságrol..ti hogy vagytoK???

Többiek??????
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 16, 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű, Kori, mindjárt itt a kisbabád! De izgi! Szólj ám, ha van valami történés!! Drukkolunk!
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 05, 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziia
igen nagyon jol vagyunk a meleg és én...Smile
csak az essős időt nem birom..a többivel nincs bajom hála..csütörtökön megyek uh-ra már alig várom..nagyon mulik az idő..olyan gyorsan..
tihogy vagytok??
kistesó ügyben?
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 05, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húúú, Kori, mindjárt 30. hét! De jó, nemsokára találkozol a kicsi fiaddal! Jól vagy ebben a nagy melegben?
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 12, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, az elmúlt pár év nagyon gyorsan elszaladt és biztosan így lesz a következőkkel is, ezért próbálunk sok-sok jó kis közös programot csinálni, amiket majd emlegethetünk. Ezért is fényképezünk olyan sokat, meg azért is, mert olyan gyorsan változnak a gyerekek.

Bori középsős, szereti az ovit, bár mostanában úgy látom, mintha kicsit unatkozna....Vegyes csoportba jár és ez most neki nem jó, hogy kicsikkel vannak együtt, valahogy nem csinálnak olyan dolgokat, amik lekötnék őt. Amíg ők voltak a kicsi, nagyszerű volt a dolog, mert a nagyok gyorsan felhúzták őket a középsős szintre. De jövőre tiszta nagycsoport lesz, és biztos vagyok benne, hogy megtalálja majd a helyét és a tennivalóit. Amúgy meg elég sokat hiányzik, mert rengeteget vagyok a gyerekekkel Pécsett a szüleimnél.
Marci szeptembertől megy bölcsibe, én meg okt. közepétől dolgozni-6,5 év itthonlét után, furcsa lesz, de jó. Aztán, ki tudja, mit hoz a jövő...talán még egy kisbabát Smile

Vigyázz magatokra, puszi nektek!
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 12, 06:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azta hogy mekkorák már a gyerekek....valami fantasztikus..pedig most születtek..ááááááááá
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 12, 06:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszike..megvagyunk...remélem ti is! Smile))
Hát mostmég ugy néz ki hogy Kevin lesz a kistökös...de ez még augusztusig változhat..szerintem változni is fog Smile
pont ma megyünk védőnénihez..
megyek megnézem a fotokat....sok sok puszika nektek!!!!!!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 11, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kori,

hogy vagy? Mi lesz a kispasid neve? Nagyon jóóóó lesz Panka mellé egy icipici fazon is Smile) Sokszor esezmbe jutsz. Vigyázz magatokra!

Az új (és a régi is) fotók rólunk itt: https://picasaweb.google.com/pannuska
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziiiia

Megvagyunk köszönöm.. igen már nagyon szeretnénk tudni de még sehol semmi sajnos Smile) de 3D-re meg nem megyünk ..
elméletileg augusztus közepe..de még nem mondtak pontos időt.. a mesitől számitva aug 15.
de hát ez nem kézpénz...hihihih
nevek már vannak a fejembe mert mondtam apának hogy ezt a gyereket én akarom elnevezni Smile)

Jo szorakozás a velneszhez Smile))))))))
én is alig várom már a jo időt..ilyenkor mikor kicsit melegebb van mint plusz 5 fok akkor füstöl a lábam Smile)
Pankát kivettem az ovibol.. kicsit akaratosabb mostanába..de betudom a hormonoknak Smile))

na még jövök...
puszika...
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én itt vagyok! Jól vagy, Kori? Megkérdezitek majd a baba nemét? Vagy meglepetés lesz? Mikorra várod pontosan? Milyen nevekben gondolkoztok? Nagyon szép az UH-fotó a Picurról Smile

Náluk semmi extra, mennek a napok egymás után, most, hogy itt a tavasz megint gyakrabban megyünk majd Pécsre, most febr. végén is készülök a kölykökkel, de előtte még kettesben apájával elmegyünk egy kicsit wellnesszelni (szép magyar szó) Ráckevére. Olyan jó, hogy ilyen szép idő van, bár én imádtam a téli hosszú, gyertyagyújtós, itthonülős, játszós délutánokat is, de tavasszal meg annyi mindent lehet kint csinálni és kirándulni a Mecsekben!

Szép tavaszt mindenkinek! (ha vki még olvassa rajtunk kívül, de ha nem, Kori, akkor neked Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 07, 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na hol van mindenki?????????????????????,,, ggrrrrrrrrr
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 13, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát az tuti hogy segit majd..elméletileg..azt igéri folyamatosan..hihihh de majd meglátjuk..most még marha lelkes..csak ugyi osztozni kell az ő tulajdonán az anyán mással is... hihihhi
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 12, 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van, örülök és akkor már a kiskönyved is meglesz Smile Nálam is teljesen más volt a Borival és a Marcival való terhesség, érdekes.
De édes Panka Smile Igen, lesz rögtön egy bébiszittered is a kisbaba mellé, az tuti Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 11, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De édes vagy,..nincs semmi baj csak annyi felé vagyok hogy nem tudom hol áll a fejem...csütörtökön megyek a kiskönyvemért Smile)
Sajnos ez a terhesség jobban megvisel mint a Pankával ....totális ellentét..szoval tuti fiu lesz Smile)

Panka nagyon várja..már vásárolni akar neki meg pakolgat hogy mi lesz a kisbabának ...szoval egyenlőre nagyon odaadó nővérke Smile)
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 11, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori,

ugye nincs semmi baj?
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 05, 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Héééééééééé, Kori!

Nem is mondtad, hogy kisbabát vársz!!! Gratulálok és nagyon drukkolok, de minden rendben lesz, csak vigyázz magadra! De örülök neked! Mikorra vagy kiírva? Hú, de izgalmas! Tényleg pihenj, amennyit tudsz! Biztosan nagyon fog Panka örülni egy kistesónak!
Ezért a hírért érdemes volt felkelni ilyen korán reggel Smile

Nekünk spontán biztosan nem sikeürlhet, ráadásul az endometriosom dupla lendülettel tért vissza 5 év után Sad Szóval még van 1 támogatott lehetőségünk a lombikhoz, felhasználnánk azt.
Egészségileg jól, köszi, Bori tavaly február óta még taknyos sem volt, Marci is ritkán kap el bármit.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 04, 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szoval mentek ujra dokihoz vagy házilag probálkoztok??
sok sikert..remélem ugyan olyan hamar megy majd mint a kisöcsi Smile
egészségileg jol vagytok??

Hát Pannus elvan az ovival..bár még mindig jobban levan nélküle Smile
csütörtökön megy elöször idén mert betegecske volt picit..én annál jobban..karácsony elött két nappal betaknyosodtam majd egy hét alatt sitty sutty megyogyultam majd 2.dikán reggel ismét betaknyosodtam elég tisztességesen.. két napig meg akartam halni Smile
folymatos hőemelkedés meg láz..közbe idegeskedtem hogy ne menjen feljebb..emellett szilveszterkor éjfél elött elkezdtem pecsételni ---másnap reggel mentem az ügyeletre de hála minden rendben volt..
szoval csendesen és izgalommal tele telnek a napjaink idén...Smile) reméljük minden rendben lesz velünk.. Smile))
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 04, 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori,

köszi!
Jól vagyunk, köszi, Bori középsős ovis, Marci meg még itthon velem. A december nagyrésze fesztiválhangulatban telt: névnapok, szülinapok, nagyszabású családi jelenetek, aztán egy csöndes, visszahúzódó karácsony, 2 hétig itthon csücsültünk, nagyon jó volt, mindennap délig pizsiben voltunk, nem siettünk és nem is mentünk sehova, csak játszottunk, olvastunk, nagyokat aludtunk, jókat főztünk és ettünk négyesben Smile Szuper volt!

Mennek a tárgyalások harmadik számú baba-ügyben, mert tűrhetetlen, hogy ez a karácsony is baba nélkül telt Wink Már úgy megszoktuk, hogy van egy kisbaba a karácsonyfa alatt Smile Persze még semmi nem biztos, meglátjuk. Mert ahhoz megint elég sok pénz kéne, és az nincs. Dehát ez nem lehet kifogás, mint tudjuk.

És ti hogy vagytok? Panka szereti az ovit?
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 04, 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kismica.. dejo hogy jöttél... mesélj még ha van időd!!!!!!!!
Hogy viselik a törpék hogy kevesebbet vagy velük???

Kyra... és ti hogy vagytok??? boldog szülinapot utolagosan a törpéknek Smile))

buék és tessék gyülni lányok!!!!!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 04, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kismica,

de jó, hogy írtál pár sort, így legalább rólatok is tudunk valamit.

Mindannyiótoknak boldog új évet kívánunk 2011-re is!
kismica

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 02, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BÚÉK mindenkinek!

(Megvagyunk, viszonylag jól, én 6 órásként dolgozom, gyerekek nőnek Wink)

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 29, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is szeretnék nagyon boldog karácsonyt és nagyon boldog uj évet kivánni mindenkinek..
puszika...
ilka

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 24, 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Ildiék

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 23, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép karácsonyt nektek, finom falatokat, jó pihenést és tartalmas új évet kívánunk: Anikó, Bori, Marci
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 08, 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori,

Pankának utólag is nagyon boldog ötödik szülinapot kívánunk!!
Puszi a homlokára!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 22, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű, gratula Pankának! Milyen édes lehet foghíjasan Smile
Rossz lehet, hogy nem találsz munkát, Kori! Merrefelé keresgélsz?
Egyébként mi is üdülési csekkel tudtunk elmenni Sümegre, ha nincs ilyenünk, semmi esélyünk nem lett volna eljtuni bárhova.

Bori megtanult kétkerekűn bringázni, de a 12 colost már kinőtte, úgyhogy karácsonyra hoz neki az angyal egy szép rózsaszínű (naná!) 16 colos biciklit Smile
Marcika meg egy kisangyal, tökmás, mint Bori volt, Bori élete 2évesen a mozgásról szólt, Marci viszont szemlélődő fajta és még midnig nem beszél, de tök egyértelműen kifejezi magát és imádnivaló anyás kiskölyök. Ő is mindjárt 2 éves, száguld az idő, sajnos. Sad
korina001

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 21, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kyra...bizti klasz lehetett..én is szivesen elmennék egy ilyen helyre..de esélyünk sincsen rá.. sajnos két egyforma forintunk nincs most Sad( nem találok melót és ez nagyon rossz Crying or Very sad Crying or Very sad

Képzeljétek Pankának kiesett a ball alsó 1-ese Smile olyan édes vele.. vasárnap este kezdett el mozogni és szerdán ki is esett az oviban..a hülye ovonő meg kidobta a fogát..ggggggrrrrrrr olyan mérges vagyok..

na még jövök...puszika...
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 16, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű, csajok, ha garantáltan jót akartok pihenni a gyerekekkel, akkor szívből ajánlom ezt: www.hotelkapitany.hu Sümegen. Most jötünk meg onnan és fergetegesen éreztük magunkat mind a négyen! Wellness és gasztronómiai élmények egyaránt voltak dögivel, amúgy meg a városka is gyönyörű (bár nem sokat mozdultunk ki a szállodából).
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 04, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori, írtam privit!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 02, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok nyári és egyéb képet tettem fel és teszek folyamatosan a képtárakra, múltkor pl. Bori volt a koszorúslány az egyik unokahúgom esküvőjén és róla is van sok fotó és Marciról is, itt: www.kep.tar.hu/pannati és www.kep.tar.hu/pannati2
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 02, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kori,

mi megvagyunk Smile
Szerencsére jól, pont jövő héten készülünk Sümegre egy kis utónyaralásra pancsolni egy jó kis wellness-szállóba, azonkívül sokat vagyunk Pécsett a szüleimnél, kihasználjuk az időt, amíg itthon vagyok, mert jövő év szeptemberétől dolgozom - 6 év után Smile Ha addig esetleg nem sikerül egy kisbabát beújítani Wink
Marci majd akkortól megy majd bölcsibe, oda, ahova Bori is járt és ahova most Bori oviba jár az emeletre.
Tényleg rettenetes gyorsan megy az idő, mindjárt 5 évesek lesznek a lányaink.
Amikor fánkot sütök, mindig emlegetlek, köszi a receptet!
korina001

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 01, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

halihoooo
merre vagytok??

mi megvagyunk lassacskán...még mindig melót keresek..Smile(
pannus betegeskedik ahogy szokott...Sad nemsokára szülinapja lesz..isten de öregszenek ezek a gyerekek...van egy cicánk Smile

merre vagytok...

puszika....

k.
ilka

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 01, 06:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, gondoltam benézek, minden rendben, szokásos élet folydogál, jól vagyunk. Most éppen új albumot szeretnék csinálni, mert a régiek nem működnek, és egy halom kép már felgyűlt.
Majd még bekukk... Anikó, nagyon édesek a gyerkőcökSmile

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 08, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori,
vmelyik etse vacsira megcsináltam a gyerekeknek a szuper féánkreceptedet, tudod, amit akkor írtál le, amikor még Pankát és Borit vártuk Smile 10 perc alatt lett egy halom fánkocska belőle és mind elfogyott, úgy ízlett nekik! Úgyhogy mégegyszer hálás köszönet a receptért! Hogy vagytok?

Ha még nem jártatok ezen a helyen: www.mezitlabaspark.hu , feltétlenül nézzétek meg, Bp.-től 50 km és szuper hely gyerekeknek-felnőtteknek, össze lehet kötni velencei-tavi lángosozással, fürdéssel, martonvásári Brunszvik-kasatélybeli lófrálással, alcsútdobozi arborétumban való szaladgálással, úgyhogy egész napos szuper programot lehet kihozni belőle, sőt... Pár fotót tettem fel a képtárra, tegnap végigjártuk e helyeket.

Holnap elutazunk Pécsre, csak 20. küörül jövünk haza, üdv mindenkinek!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 25, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sok-sok friss kép a babákról: www.kep.tar.hu/pannati és www.kep.tar.hu/pannati2

(ma jöttünk haza a Balcsiról)
ilka

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 28, 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inez, gratulálok a csajocskákhoz:)))

Erika, köszi a köszöntést:)

www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 26, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejha Inge! Gratulálok a sok szép babádhoz! Különösképpen az igaziakhoz Wink Gyönyörű nagylányok mindketten!

Kori, spontán terhességre az esély nálam kb. 0%. Nagyon izgi, de lehet, hogy mégis mégegyszer megpróbáljuk, mert van még 1 OEP-támogatott lehetőségünk...De az tuti, hogy nem most. Marcit felvették a bölcsibe, de csak jövő márciustól szeretném vinni. Májustól visszamennék melózni, hiszen nagyon szerettem és előre örülök neki. Aztán lehet, hoyg jövő tavasszal nekiugrunk az uccsó lehetőségnek Smile Az az igazság, hogy mindketten (főleg az uram)szeretnénk még egy kiscsajt Smile
inge

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 24, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori!
Laughing Laughing Laughing

detto barátnőm meg öcsém....ők is félnek tőlük...hát igen aki sok horrort néz Laughing Laughing Laughing

egyébként 176 baba...és a nappali lett átalakítva nekik...úgyhogy mostmár saját múzeumom is van Wink Laughing Laughing

csóóók nektek!Smile
Vissza az elejére
kismica

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 24, 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,

nagyon boldog 20.-at!!!!

Puszi

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 24, 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azta mennyi baba...nekem marha ilyesztőek... nekem olyan mint a zsiráf az állatkertbe...
Hol fér el ennyi baba nálatok?,
ezért kapsz valami lovét vagy csak a büszkeség marad?? lányok csudi szépek...már két fog..te jo ég most született.. Smile)))

puszika.....
k.

Kyra..sajnálom...de fel a fejjel...és most hogyan tovább?? spontánkodtok???
inge

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 24, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja az első képen Döníz is ott van...a másodikon Inez...nem összekeverni..ők nem babákSmile)))))))))))))))))))))
Vissza az elejére
inge

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 24, 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Tudom elvagyok veszve:)))De megvagyunk:)) Dönízem is már fél éves múlt...van 2 fogunk....sok odafigyelést igényel...aktív egy baba..nem nyugis mint Inez volt Laughing
Inezzel is minden oké...a héten van már csak ovi....

jaj egy kis önreklámra jöttem ide,bocsi...hátha valaki majd erre jár és szívesen betérne a Macimuzeumba...ugyanis most kaptam egy nagyszerű lehetőséget Baba kiállításom lesz egy hónapig...csodálatos babákkal...a lánykáknak biztos tetszennének..170 babát viszek 07.02-08.04 között

gyertek el! Wink

www.macimuzeum.hu

pár baba:

[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 259, 260, 261  Következő
1 / 261 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés