Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Krupp...segítség

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lujzatanti

HozzászólásElküldve: 2011, Dec. 10, 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!Nekem is 3 gyermekem van,és a legkisebb kisfiam,aki most 15 hónapos,okt.végén esett át élete első rohamán.Mint derült égből a villámcsapás,úgy jött,semmi előjel nélkül az éjszaka közepén!Mi is nagyon megijedtünk,már az ügyeleten gondolkoztunk,aztán reggel az első dolgunk a kórház volt,ahol is szembesültünk a ténnyel,hogy kruppos a gyerek!Amint utána olvastam a neten,azonnal vettünk egy hidegpárásítót,amit néha be is kapcsolok,főleg,ha olyan helyen vagyunk,ahol nagyon száraz a levegő,vagy nagyon meleg van.Tudom,hogy ezzel nem előzhetem meg,de talán megkönnyíti a légzést,és nedvesen tartja a légutakat.
kikike2727

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 03, 23:29    Hozzászólás témája: Krupp...segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos pár napja megismertük a krupp nevű rohamot,betegséget,3 gyermekemből 2 en,egy nap külömbséggel . Első este a 3 éves lányom,másik este a 13 hónapos fiam.Rettenetesen megijedtem,ezért örülnék,ha ellátnátok tanácsokkal,esetleg én is segíthetek másoknak.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés