Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Zsúr-ötletek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 23, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap délután még egyéb teendőim miatt nem tudtam elkezdeni a sütést, illetve addig jutottam, hogy megcsináltam egy adag sajtos-szezámmagos kekszet, de úgy tűnik ezt a 4 évesem önállóan be fogja burkolni tegnaptól kezdődően amíg még van, mert folyamatosan rájár.Very Happy
Sikeresen lebeszéltem a nagylányt a puncstortáról és kiegyeztünk két Almondy-ban, viszont súlyos bűntudatom támadt emiatt, úgyhogy nekiálltam éjszaka 16 gyereknyi somlóit készíteni - még most is csinálom. Meg vettem még tegnap egy nagy hegynyi túrót, abból még túrótortát készítek. Aztán jönnek a szendvicsek, meg lesz chips is... meg ha még ezek után is kérik, akkor pizza...
Most azon agyalok, minek csinálok ennyi kaját egy pár órás délutáni zsúrra... asszem bepánikoltam. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi nálunk annak idején /a sütihez kapcsolódva/ jól beváltak az előre gyártott dobozos sütik amit a piacon lehet kapni pl lúdláb, meg ilyen olyan nyami sütik azt hiszem 450grammos meg egy kilós kiszerelésben kaphatóak.szóval nekem a sütéssel nem kellett fáradnom.
ja én is biztosan mindkettőt jelőltem volna a kakast is szindróma Razz Razz Razz

és köszi hogy ilyen oldalt is nyitottál kell az ötlet dögivel Exclamation Razz Razz Razz Arrow Laura

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, csajok, a kajaválasztós ötletemet ne másoljátok! Elfelejtettem nyomatékosítani, hogy VAGY szendvics, VAGY pizza, úgyhogy a gyerekek nagyrésze mindkettőt bejelölte. Very Happy Most úgy érzem magam, mikor a kis VUK aupkája megkérdezte vadászat előtt, hogy ludat, vagy kacsát hozzon, és mikor a kölykök kórusban kiabálják, hogy ludat! kacsát! - akkor a kis VUK félálomban hozzáteszi, hogy "és kakast is"! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura, pedig jól mutat a szendvics falatka, ha a fogpiszkálóval felszúrod őket egy nagy káposztára. Nagy sikert is aratsz vele, bár tényleg macerás a dolog. A süti meg tényleg macerás dolog.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma beküldtem egy táblázatot a lányommal a suliba, rajta a meghívottak nevével, és három oszloppal (mert persze nem bírt mindenki visszajelezni, hogy jó-e az időpont). Szóval az első oszlop kérdése: jössz-e a bulira? (I és N betűket kértem, hogy írjanak bele)
A második-harmadik oszlop pedig arra vonatkozik, hogy pizzát, vagy szendvicset ennének-e inkább, itt be kell karikázni a választást. Titkon bízom benne, hogy minden gyerek a pizzát fogja választani, akkor sokkal egyszerűbben megúszom, mintha 200 apró falatkát készítek kis kardocskákra felszúrkálva, és még jófej is voltam. Cool Lesz még így is elég dolgom a sütikkel, nem?! Very Happy
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina001! Kiéhezve várjuk az ötleteidet!Very Happy

Amik nekem jutottak azóta eszembe a kisvendég-ajándékok kapcsán: kindertojás, buborékfújó, donaldkacsás, gyerekmintás papírzsepi (tizes csomag). Ezek viszonylag olcsó dolgok és lehet a játékoknál nyereményként osztani.
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 20, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Remek ötlet volt a Topic!!

Én még dolgozós koromba rendezvényszervező féleségként dolgoztam, hostessként. 3 év alatt temérdek szülinapot tartottam, de max a legkissebbek 2 évesek voltak és ott igazán csak a szülők élvezték a bulit! Zabáltak piáltak és utána jóól hazamentek! Smile
Amit én nem igazán bántam!! Smile)))

de már 3 hete jár az agyam hogy hogyan lesz a Panka bulija...mert persze ha nagyobb lenne semmi gond nem lenne a programokkal....de igy csak bizti olyan lesz mint ahogy ti leirtátok..dfe mégis érezze hogy ez egy különleges nap!! És csak is róla szól!! nem igaz??

A hozzászólás legutóbb korina001 által 2006, Szept. 29, 13:25-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 20, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szdkata! Teljesen jogos, máshol is hallottam/láttam már ilyet, bár még nem általános, eddig egy zsúrról jöttünk haza úgy, hogy az köszöntők is hozhattak haza valamit, az pedig egy saját maguk által, helyben készített karácsonyfadísz volt só-liszt gyurmából. Szép, csillogós festéket vett az anyuka, tök jó az ötlet szerintem.

Milyen apróságokat lehet még így ajándékozni?
Vissza az elejére
szdkata

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 20, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Zsúrötlet: kis ajándékokat is szokás a vendéggyerekeknek adni, amit hazavihetnek, hogy ők is ünnepeltként érezhessék magukat. Evés: jól jöheta padlón egy hatalmas viaszkosvászon. A sok lufi és a tűzijátékos torta is tetszeni szokott kicxsiknek nagyoknak!

Jó bulizást!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 20, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk mikor az első kislányunk volt egy éves, akkor mindenkinek csináltam csákót (nagyon egyszerűt, piros kartonból, tűzőgéppel és javítófestékkel festettem szivecskékett, csillagokat... melyikre mit sikerült, vékony gumival rögzítve, hogy ne essen le). Nagyon tetszett a kicsinek, még most is megvannak valahol Very Happy

Most a hetedik szülinapját ünnepeljük már, és azt tapasztalom, hogy bár tényleg csak a jó gyerekekkel barátkozik, egy szavam nem lehet, azért marha nagy a rajcsúr, ha nem kötjük le őket valamivel.
Épp azon töröm a fejem, hogy tudnék valami gyerek-activity-t rendezni kb. 15db 7-8 éves számára. Van táblánk, amire lehet rajzolni, de nincs játék-tábla, azt még gyártanom kell valahogy. Mik legyenek a nyeremények, mennyi idő után lesz uncsi, mit kezdek azokkal, akiket nem érdekli és a többiek se tudnak nyugodtan játszani tőlük ...?
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 20, 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura Smile
Ez nagyon jó ötlet. Én is már azon gondolkodom, hogy mi legyen 1 éves szülinapjára bár igaz az még főként felnőttekről szól, de szeretném, hogy érezze különleges nap van és az egészet szeretném neki varázslatossá tenni.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 20, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van is egy cikkünk a témában, kiindulásnak nem rossz: http://csaladinet.hu/hirek/szu.....krol/2893/
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 20, 12:23    Hozzászólás témája: Zsúr-ötletek Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahány gyerek, annyiszor minimum egy zsúr évente, már ha tehetjük. Induljunk ki abból, hogy igen, meg abból, hogy nem a Mekiben akarjuk "letudni". Jó lenne összeírni minél több hasznos ötletet, tapasztalatot! Díszítés, játék, ennivalók, torta, ajándék... meg ami jut még eszünkbe!Smile

A hozzászólás legutóbb Laura által 2006, Szept. 20, 12:53-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés