Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
heten mint a gonoszok
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 04, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hello csajok, odaát írok mert már úgy tűnik műkszik a dolog , gyertek ti is. Smile

cupp
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 03, 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó

Orsi de sajnálom ....ne legyél depis !De ez nem szép tőlük az biztos!!!Én tavaly voltam így itt készültem aztán senki nem éhes....hát idén tuti nem fogok lesz torta meg kis ünneplés és pá erőm sincs hozzá hogy nagy faxnit csináljak!Anyósod sem igazán tudja mit akar vicc mi!?

Délelőtt főztem meg mikor Hanna elaludt gyors csináltam lusta rétest mert apám már kinlódott édesség ehetnéke volt.Gabi ajtót fest ismét.MOst Hannával kint vannak,én is megyek még ki jó meleg volt ma,de most már kellemes az idő!Zalán meg aktív ma nagyon:)))Kis gombóckám,úgy megpuszilgatnám már!!!

Anita majd küld már el a számod,mert nem találom csak hogy tudjak majd smst küldeni.

na majd este benézek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 03, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello még jövök mert sehol senki, de ez már nem is lep meg.

Hazajött Gábor hát jól össze is vesztünk, mert megint az uccsó pillanatban esett be persze, szóval segíteni megint nem tudott semmit. Sütöm a 3 kilónyi hús és bakki ő meg akkor fürdik hát a fa....m ki van vele.

Ja persze tesóméknak megint fontosabb volt a hülye kungfu mint hogy időben itt legyenek, egyszer nem tudnának egy edzést lemondani, anyós meg bejelentkezett hogy jaj hát mégis inkább jönne, szóval nem is érdekel én vagyonokat költöttem a kajára, egész nap sütöttem főztem, takarítottam és annyira nem képesek megtisztelni, hogy időben itt legyenek. Most annyira elegem lett, hogy mindenki így elrontotta a gyerekem szülinapját, hogy innetől én is tök ugyan így fogok mindenhez és mindenkihez állni. Ha meghívnak majd kések egy órát esetleg kettőt kivi leszek milyen jól esik majd a vendéglátónak.

na bocsi lányok, nem akartam puffogva jönni ezen a napon de sajna így alakult.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
eanita32

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 03, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog Születésnapot Kívánunk mi is Boginak!!! Partytime

Orsi!
Érezzétek jól magatokat, jó bulizást Nektek, aztán majd várjuk a fotókat!
Na milyen lett a torta?
Tökre megértelek, én is így tennék a helyedben! Azért ez tényleg nem szép dolog a mamától... Sad
Hát igen, Ati sem egyszerű...beleöltök egy csomó pénzt, aztán ha mégsem akarja, mi lesz? Jól is teszitek, inkább még most az elején beszéljétek meg Vele, hogy mit szeretne...
Én is nagy gondba vagyok Szilveszterrel...végül is a zongorát abbahagyja... Crying or Very sad Tegnap este hívott a zongi tanárúr, mondtam Neki, hát sajnálja Ő is, de hát ez van...nem erőltetem, bár tudom, hogy rosszul dönt, de nem tudok mit tenni sajnos...én is annyi mindent elszúrtam, sok mindent abbahagytam, amit utólag megbántam...de ezzel szerintem nem csak én vagyok így...hát ez van, majd a saját kárán rájön Ő is idővel, hogy mi az, amit máshogy kellett volna csinálnia... Crying or Very sad
Most elkezdtem nagyon gondolkodni, hogy vajon hova menjen majd továbbtanulni...igaz, még csak 6-os, de úgy elröppen az idő, hogy észre sem vesszük, s nem akarok majd kapkodni...
Én igazság szerint azt szeretném, ha kéttannyelvűbe menne majd, de fogalmam sincs, hogy hova, nem igazán ismerem a sulikat... Embarassed
Ja, kérdezted, hogy mi lesz Eliottal, ha összejön a meló...reméljük, meg tudjuk majd oldani, bár én úgy gondolom, októbertől hamarabb nem tudok kezdeni, ha összejönne, mert szerintem addig nincs vége a különböző vizsgálatoknak, tesztírásnak, ilyeneknek...de ha mégis, akkor Adriennt fogjuk megkérni, hogy vigyázzon a Keresztfiára...már beszéltünk Vele ez ügyben, szívesen elvállalja, úgyhogy a Laci viszi, én hozom, vagy fordítva, vagy pedig legvégső esetben szólunk Anyósnak, Ő is szívesen jön, azt mondta...

Ildi!
Hanna csúcs, hát nem semmi a dokis beszólása... Laughing
Ja, ez nálunk is így van, állandóan van vasalni való, olyan uncsi már!
Ne aggódj, minden rendben van Zalánnal, úgyhogy ne idegeskedj, meglátod, minden rendben lesz! Nyugodj meg, és pihizz, amennyit csak tudsz, ne stresszeld magad feleslegesen!

Gyöngyi!
Mi újság Veletek? Tudom, ezer a dolgod, de gyere azért picit beszámolni, hogy vagytok?
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 03, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj és köszönjük a köszöntéseket, aranyosak vagytok Smile

Átadom.

Már reggel óta izgalomban van nagyon, meghallgatta a boldog szülinapot egy százszor Smile
Ja anyós nem jön, Gabi még tegnap is megpróbálta hátha de nem, szóval így engem is nagyon megbántott meg láttam Gábort is, szóval úgy döntöttünk ha lesz valami amire nagyon készül akkor mi sem megyünk majd. Én tuti a karácsonyi 25.ét bojkottálni fogom ha szép ha nem akkor is.

Na megyek tényleg mert nem leszek kész.
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 03, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello nyanyik

most voltam lufit fújatni mert persze hogy leeresztett amiket a szomszéd töltött meg, hát mondta a nő, hogy ha nincs benne tartósító akkor leeresz hamar. Hát ennyi.

Bogit próbálom altatni, a takarítás kész van, a kaját meg mindjárt rakom a sütőbe és megyek rendbe teszem magam.

Ati itthon van és persze lázad nagyon a sorsa ellen, nem képes megemészteni hogy reggel 7-re kell mennie hétfőtől ja és másfél hónap gyakorlatuk lesz nyáron na ezt sem emészti a lelke. Hát nem fogom győzködni, ha megy megy ha nem akkor ennyi. Majd holnap apával leülünk és kicsit átbeszéljük vele döntse el mit akar, ha nem megy akkor viszont keressen munkát.

majd jövök még este ha elmentek a vendégek.
Vissza az elejére
kekgyongy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 03, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BOGINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! Partytime
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 03, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Partytime Baby smiley Boginak nagyon nagyon boldog 3 szülinapot kívánunk!!!!Családilag Smile sok pusziiiii
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na helló csak gyors leírom mi volt dokinál...

Szóval végül is minden rendben,azt leszámítva hogy a lepényem kicsit érettebb mint kéne szóval a doki szerint nem biztos hogy kibírjuk a 40hetet.Már jövő hétre előre hozta az első nst.szerdán megyek!Kicsit most itt aggódgatok remélem minden rendben Zalánnal és nem lesz semmi baj!Mert úgy szeretem és ezt sokszor el is mondom neki!!!
Ha az eredeti felállás marad akkor okt 9kell befeküdnöm és akkor 1-2napra rá vagy műtét vagy indítás de nem várnak sokat nehogy úgy legyünk mint Hannával!Most úgy össze vagyok zavarodva kicsit!
Holnap jövök majd valamikor!

Orsi nektek jó készülődést!

jó éjt
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi hát én úgy terveztem hogy megyek vele hétfő, kedd ha kell, és ha még mindig kellene, amit remélek , hogy nem akkor még apa megy majd, nekem már nincs több szabim amit kivehetek, okt. 5.én telik le a próbidőm, utána kapom meg a többit az év végéig akkor még lesz elvileg 8 napom de abból 4-et nekünk félre kell tenni a két ünnep közé mert akkor nem dolgozunk. Szóval majd valamikor nov. szeretnék még négy napot Smile. Hát remélem elég lesz így neki, igazából csak a helyváltozás lesz fura asszem kicsit neki is, meg az új arcok.Majd kiderül.

Jaj ma megyünk a tortáért úgy izgulok milyen lesz Smile

Mit csináltok dokinál Ildi? Hanna beszólása Smile Wink beszarok rajta.

na lehet ma már nem jövök még be kell felyezzem az egeret, elvileg már csak a fülét kell felvarrni, meg pofit csinálni neki, és szeretnék még egy olyan hollandos sapit is, hát azt be kell fejezzem mindenképp. De holnap jövök, még takarítás közben Smile Meg ugye husikat pácolok, és csinálom a másik tortát is szóval azért lesz dolgom
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi csajok na tuti nem tudok ennyi mindet lereagálni amit írtatok bocsi!!!

Anita látod mondtam én lassú víz partot mos!:)Na és tök jó hogy minden rendben volt az orvosnál is!

Gyöngyöm most az ovi ami legkevésbé aggaszt:)Nem parázok ám rajta,valahogy úgy érzem minden rendben fog menni!ANdris tényleg tök jó hogy ilyen jó shopping partner!Smile

Orsi náltok hogy lesz a beszoktatás?Hány nap?Bár gondolom Boginak nem lesz annyira furi hisz járt bölibe is!Na jó bulit nektek holnapra!

letudtuk a dokit Hannával...most is volt műsor de valamivel jobban vette a kanyart,de beszartunk rajta ezt figyeljétek bemegyünk a rendelőbe,és mondja a doki nőnek szia majd óvatosan tedd a számba azt az izét Embarassed Laughing a dokinő is csak nevette!
Gabi jogsiját is elintéztük potom 11e ért jó mi,ez még annyira hiányzott!Meg gyors tesco még megvettem az oviba a szalvéta ......stb ami kellett!Meg pár dolgot a szülinapra lufi meg ilyenek meg ami a sütéshez kell!
este még nekem is doki!vasaltam nem is értem mindig annyi van!Majd este ha lesz erőm még benézek
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello

Anita ja hát itt azért mindig akad!!!!!!! te és ha össze jön a meló akkor mit csináltok Eliottal? Mert most írod anyiud meg megy Kanadába!! De jó neki.
Na csak sikerül azért találnod melót.

Bogi ma Vivivel van, mert neki sincs suli, de azért már jó hogy nem kell hétfőtől ilyenekkel foglalkozni.

Na megyek, még két óra ááááááá
Vissza az elejére
eanita32

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jajjjj, végre valahára egy pici jó hír...képzeljétek!
Hívtak ma, kedden délelőtt megyek gyárlátogatásra...úgy örülök, pedig már le is mondtam majdnem erről a munkáról!
Úgyhogy hétfőn jön Anya, szupi lesz! Kedden délután szülői is lesz, s a Laci egész napos, ezért szóltunk Anyának.
Ma pedig voltam szívultrahangon, minden ok, kutya bajom, hétfőn viszem a háziorvosomnak a papírkáimat, amiket kaptam innen-onnan, s ezzel be is fejeződött a kivizsgálássorozatom... Very Happy
Ja, mondjuk még a nőgyogyis hátravan, de oda szept. végétől hamarabb nem tudok menni, így már csak az maradt hátra...

Gyöngyi!
Persze, a miénk extrém eset, mármint gyerektartás-ügyben, ezt én is tudom...nekünk anno váláskor azt állapította meg a bírónő, ( 2006-ban ) hogy a fizetésének a 20 %-át, de minimum 10 ezret kell havonta fizetnie...na hát ő baszik bejelentetni magát bárhova is azóta is, s a 10 ezer meg is marad én úgy gondolom egészen addig, míg fizetni fog...
De Orsinak igaza van, szerintem max. 60, és akkor már egy szava sem lehet a csajszinak, sőt!
Ettől függetlenül segítheti Ő a Gyerekeket azzal is, hogy vesz Nekik majd ruhát, ezt-azt, de szerintem hivatalosan ne állapíttasson meg ennyire magas összeget...meg ha már kezdésnek ennyit akar adni, ez idővel kevés lesz az exnek, legalábbis szerintem...
A turit természetesen egyedül tervezem, de még az is lehet, hogy Anyával megyünk majd, na az lenne az igazi! Razz Hátha összejönne, bár 2 hét múlva repül Canadába, s addig még vannak elintézni valói, de reménykedem azért, hogy nem csak villámlátogatást tesz nálunk...

Ildi!
Na mi volt a dokinál? Megvan az igazolás Hannának?
Este meg mentek a Sajátodhoz? Mesélj majd!

Orsi!
Ma is sok a meló?
Most kivel van Bogi?
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oki Gyöngyöm akkor megdumáltuk vasárnap du. megyünk alvás után. jól van jól van... Smile

Jaja ovi tuti jó lesz mindnek, Bogi is várja már nagyon, igaz úgy unja már magát hogy egyfolyt rosszalkodik.

jaj megint mennem kell majd jövök még
Vissza az elejére
kekgyongy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Orsi, ugye? Remélem csak "első felindulásában" mondott ekkora összeget! Most én nem a gyerekektől sajnálom, de az sem lesz baj ha a Réka megáll a saját lábán mert a Boti most négy és fél és az ő születése előtt egy évvel már nem dolgozott, szóval itt az ideje, hogy keressen valamit!
Figyu, nem akarok kavarni de lehet, hogy mégis jó a vasárnap mert a család megszavazta a szombatot! De köszöntés nincs ám!!! Max. meghúzhatod a fülem! Smile

Anita, na azért ez a 10 ezer is durván méltánytalan szerintem! De gondolom mondanom sem kell!
Azért akkor nálatok is alakul az őszi ruhatár! Amíg nem volt Andris én is utáltam pasikkal vásárolni, sőt utáltam vásárolni. Most se nagyon szeretek de vele jó.
Hát legalább gyorsan megúszta a sógornőd! Aztán majd tompul az emlék! Mi csak tudjuk... Smile

Ildi, nagyon jól hangzik a torta a leírtak alapján!!! Kíváncsi leszek nagyon!
És jól mondja Orsi pihenj ahogy tudsz! Az ovin meg ne stresszeld magad, tudod, csak nekünk rossz az aprók élvezik. És erre majd emlékeztess légyszi januárban! Smile

Megyek mert elhavazódás van de nagyon!
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 02, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello csajok

Gyöngyi jaj szegény Nándi, hát nagyon sajnálom őket, tényleg. Szörnyű volt olvasni is. Hát én is kicsit sokkkknak találnám , amúgy a reális az szerintem a két gyerekre az 50-60 ezer lenne. Annál többet szerintem ne adjon, mert akkor meg mi lesz vele? Neki is meg kell élni valamiből.

Gyöngyöm tudtam ám hogy vasárnap öregebb leszel Smile, jó majd megünnepeljük máskor, a család az első.

Na kivi leszek nagyon Hannu tortájára, te meg pihenj Ildi ne pörögj már annyit bakki. Jövő héten beszokik Hanna és akkor egy kis időre csak magaddal kell foglalkozz, meglátod jót fog tenni.

Na megyek mert dolog van, meg kv is Smile)))
Vissza az elejére
eanita32

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hűűű, egész nap úgy fájt a fejem, nem tudom, bizti valami front...szerintem hideg, mert nagyon szarul vagyok...meg szarul is nézek ki, hát remélem, holnapra jobban leszek...
Délelőtt megyek szív ultrahangra, és ezzel lezárul a vizsgálatsorozat, viszek mindent papírkát a háziorvosomnak majd jövő héten...
Kedden szülői is lesz, nem is értem, mindig hétfőn szokott lenni...

Ildi!
Na, én is kíváncsian várom a pocakos képet...
Az jó, voltunk bent tegnap mi is Szilveszterrel a New Yorker-ben, láttam is valami 290 Ft-os valamiket, de siettünk ugye, és egyből mentünk a férfi cuccokhoz...ott vettünk Neki még múlt héten farit és pulcsit, én most is láttam egy tök jó farit, de ez nem tetszett a Fiatalembernek...
Ja, és nem csak Szilveszter ilyen nálunk, hanem persze a Laci is...vagy inkább Ő még rosszabb... Very Happy
Jaj, hát kíváncsi vagyok, mit mond holnap a doki!
Sógoromék Babócájáról annyit tudok, hogy Koncz Benjámin Dániel, 3 kg 50 cm, nagy fekete hajú Fiatalember...
Face-re rakott fel a büszke Apuka, a Laci Öccse néhány fotót...tök jó, még csak most lett ismerősöm, nem is tudtam, hogy Ő is fent van, azt hittem, hogy csak Tina... Laughing
Jól vannak, nagyjából ennyi, ja és Tomi is bent volt a szülésnél, hajnal 1-körül értek be a kórházba, 4.52-kor született meg a Pici, úgyhogy gyorsan ment...Tinát megviselte a szülés, de jól van...

Orsi!
Hát igen, jó lenne, ha sikerülne mindent turizni, amit szeretnénk, hátha összejön, hisz Te mindig olyan ügyin találsz mindent! Ha nem is első nekifutásra, de utána mégis csak megveszel hipp-hopp mindent...
Néztem net-en, több turit is megnéztem, mindegyikben máskor van az őszi árucsere...holnaptól kezdődően még 6-ait is láttam...

Gyöngyi!
Borzasztó még olvasni is, Tesódat nagyon sajnálom...nem is ragozom inkább, nem fájdítom még jobban a szívedet, nehéz nagyon...
120 ezer gyerektartás??? Az nem semmi...mi 10 ezret kapunk Szilveszterre, szerintem ezzel el is mondtam mindent... Shocked
Na megyek, jó éjt Nektek, holnap jövök!
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó csak pár szóra mert hulladék vagyok!

gyöngyi azért biztos nehéz most tesódnak:( hát én nem vagyok bennfentes de a 120gyerek tartás azért elég sok nem?A sógornőd dolgozik?
Torta???HÁt még csak körvonalazódik az hogy emeletes az majdnem tuti és az is hogy pink rózsaszín fehér talán és hogy csokis és karamellás,a díszítésről is vannak már elképzeléseim de az még tuti változik:)))

Ma azt hittem egész délután hogy kipukkanok,feszült a hasam mint állat!Holnap reggel megyünk dokihoz Hannának igazolásért majd utána jövök!

pusziii
Vissza az elejére
kekgyongy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szóval nem volt egyszerű a tegnap! Rémes volt látni Nándit, ahogy sír az üres lakásban, meg magához szorítja a gyerekek ruháit. Hát kemény nagyon! De totál megértem, hogy nem bírta így tovább. 12-14 órákat dolgozik és utána aztán már tényleg nem arra vágyik este az ember ha hazamegy, hogy otthon meg az állandó feszkó. Nem lehetett ez már így bírni. De persze most parázik a gyerekeken, hogy hogyan veszik majd a kanyart meg, hogy Réka mennyire lesz normális a láthatással kapcsolatban. Tényleg Csajok! Mennyi gyerektartást szoktak adni? Ti sajna képben vagytok ezzel. Mert ez a marha azt mondja nekem, hogy ő mindent meg akar adni a gyerekeinek, így adna havi 120 ezret de akkor egy büdös buznyákja sem maradna, azt meg úgy nem lehet!

Orsi, simán játsszátok meg a 3-ast! 3. szülinap 3-án... Smile
Tényleg marha szép az a torta, nagyon jó cuccaik vannak, még nem is hallottam erről a helyről! De lementettem magamnak. Smile
Tényleg össze kéne futni de vasárnap tudod, én is öregebb leszek megint. Smile Uh. a család maradéka elvileg felköszönt. Szegény Apa kész lesz net nélkül!

Ildi, na kíváncsi leszek arra a pocakos fotóra is, azt mondják tényleg más a fiús pocak de nekem ugye nincs összehasonlítási alapom! Smile
Na-na valami kis infót azért majd csöpögtess Hannu tortájáról! Totál fel vagyunk már csigázva.
Tényleg tök jó, hogy tesód ott von mindig háznál, első kézből lecsaphat az ilyen akciókra. Apa épp hétfőn vett Balinak hosszú felsőket 2 meg 3 Eurókért. Smile

Anita, gratula a sógornőnek és a családnak! Jó egészséget a picihez!
Hát jól mondja Orsi, Andrisnak hiányzik az a vásárlóundoros pasi génje. Smile Ha hazajön szívesen kikölcsönzöm nektek! Őszinte de mégis udvarias véleményt mond, a századik cipőboltba is bemegy és remekül cipeli a cekkereket. Smile
A jövő héten milyen felállásban mész túrni?

Na mi gyorsan eszünk egy kis levest vacsira aztán pihi. Tegnap Nundi megitatott pálesszel, azt még ki kell hevernem. Ja és persze van egy csomó céges elmaradásom is.
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi ja de ott van csak mellettük van a N.y er és így értettem hogy közel van!
Hát ennyi Hannával 13híztam de ugye sokkal több voltam mint most,amúgy meg nem is érdekel ám ettem ami jól esett,még lehet 2-3kg feljön azt sem bánom majd előbb utobb lemegy!
Hát 5és fél hét!Bár azt sem bánnám ha kevesebb lenne:)Holnap majd megyünk este dokihoz kivi vagyok mit mond!
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi na nincs már a benettonnál? Vagy most mi van? lemaradtam valamiről?

Hát nem is híztál vészesen nem?! Pontosan mennyi hetünk van hátra? Mert most ugye nincs vonalzó hogy nézzem:)

Gyöngyi meg mikor jön már vajon? Kivi vagyok mi volt tegnap meg ma vele.
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó

Olyan nyomi vagyok megint...

Anita na mit tudni a babáról?Van infó?Hát őszinte leszek sokkal nem jobb hogy nincs már meleg,mert ez a vége időszak már necces ......mire este eltalálom a megfelelő helyet hogy elaludjak az egy kész vicc,13kg híztam majd mutatok képet hihetetlen mennyire más pocakom van mint Hannával volt:)tök sok ismerős is mondja,most olyan kis formásabb mint anno,persze jó nagy ám:)ma annyit keményedik....lehet front lesz!

Orsi Gáborral is katasztrófa elmenni vásárolni még 6év után is ki idegel,nálunk bratyóm akivel lehet ilyet csinálni ő jó partner ebben:)tesóm hozott tök jó felsőket a New yorkerből 290ft ért,ilyen hosszított fajták,gondoltam a kórházba is jó lesz legginsel napközben!Jó hogy ő ott van és kifog ilyeneket!De nekem is kell sürgősen egy kardigán mert ha hüvibb jön megfagyok.

na majd kukk
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na csak gyors bekukk mert meló van persze 1000. Sad

Anita na hát nem is szabad velük menni, mert nem bírják (kivéve Andrist ) Smile .

Én is nagyon tervezem aztán lehet akkora kopp lesz hogy csak na. De elivelg szeretnék venni magamnak egy ruhát melóba őszre, meg egy szoknyát, nadrágot, vagy két felsőt, meg két kardigánt és akkor talán talán lenne is pár dolgom őszi, mert bazi le vagyok ősziekkel rongyolódva Sad
Meg hát persze Boginak oviba cuccok, Balunka és Atinak is, szóval szép lesz. Kérdés persze hogy mit kapok.

Jaj annyira nem bírom a mai napot, és még 2 óra nagyon nehezen megy ma az idő

Ildi nagyon kivi leszek én arra a tortára, ügyi vagy tuti valami finit és szépet csinálsz megint.

Na majd jövök még
Vissza az elejére
eanita32

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Na hátha végre eljutok a visszaolvasásig...s a reagálás is jó lenne, ha beleférne... Very Happy

Orsi!
Tegnap elmentünk Szilveszterrel a turiba, hát igen-igen, semmi nem volt, igazad volt...nem is az volt a lényeg, hogy vegyek valamit, csak hogy picit kikapcsoljak...de Szilveszterrel nem megyek többet, csak szenvedett, hogy mikor megyünk már, utál vásárolni...jövő héten, ha úgy alakulna, elmennék újra, hátha találnék őszre valamit ezeknek a Férfiaknak... Very Happy
Ugyanezt beszéltük tegnap mi is Sógornőmmel, Krisztával...tök ugyanezt...hogy mi tudjuk, kinek mi kell, de már előre tudjuk, hogy a morgás lesz, hogy mennyi pénz elmegy...ez a rohadék pénz, hogy sose elég belőle, csak dolgozik érte az ember, és semmi látszata nincs... Evil or Very Mad
Jajjjjjj, ez de jóóóóóó! Majdnem felébresztettem Eliotot, Orsi, azt írod, néha olyan hülye anyósod, mint a segged, hát komolyan mondom, csúcs vagy! Laughing
De amúgy nem vicces, hát nem is értem én sem ezt a reakcióját... Shocked
Na jó lenne megnézni, milyen íróasztalt, polcot, meg tárolót kapott Bogi...Laci is pont reggel mondta, hogy valami polcos szekrénykét kéne Eliotnak csinálni, az Ő cuccainak, játékainak, mert olyan rendezetlen így a szobánk...
Ez tényleg így van, igazad van, remek itt élni...az biztos!
Szuper a torta, nagyon csinike, igazi csajos! Na és persze, én is imádom a dobost, Szilveszternek meg most az a kedvence...szülinapjára azt csináltam Neki...
Ja, a menüről ne is beszéljünk, hmmmm, finiségek lesznek Nálatok szombaton!
És igen, a lottót ki ne hagyjátok!

Gyöngyi!
Na beszéltél Bátyáddal?
Nem is tudok erre mit mondani...olyan szar helyzet ez, de ha nem megy együtt, hát mi mást tehetnének? Remélem, jól alakulnak majd a dolgok!
Na, és még ez a net-dolog is...mi lesz akkor, hát csak előfizet rá valaki, nem? Anélkül nem lehet létezni...

Ildi!
Jujjjj, de kivi vagyok, milyen lesz végül is Hannu tortája! Bizti valami csodát alkotsz majd megint! Wink
Tök jó ajándékokat kap majd, tuti nagyon fog örülni nekik!
És mostanában nem is kérdeztem, hogy hány kg-t híztál már? Hogy érzed magad, most azért jobb picit, hogy nincs az a nagy kánikula, nem?
Na megyek, majd jövök szerintem este...sziasztok!
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó

Anita gratula a kis bébihez!De jó nekik hogy már megvan!Smile

Orsi hát nekik is biztos szar az évkezdés:)Balu is ment már?Ja itt is horror áron vannak torták ám,épp odett is mondta hogy amit csináltam azt kb 10e adták volna cukiban!

Megvagyunk amúgy semmi küli Hanna szarul aludt!Nyüszögött nekem éjjel...Még nem tudom a mai progit Gabi jön haza mert ma csak 10ig van mert sok a csuszója.majd jövök
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita

na gratu a kis jövevényhez. hmmmm 3.-ára volt kiírva?! most szombatra esik 3.-a , mondtam Gabinak aznak húzzák a lottot, vegyünk hátha Bogi szülinapja szerencsét hoz Smile

Jaj olyan álmos vagyok, korán keltem, mert Vivi nem épp halkan ment el suliba, majd mondom is neki Evil or Very Mad este.

jaj mennem kell
Vissza az elejére
eanita32

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 01, 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Csak jöttem jelenteni, hogy ma 4.52-kor megszületett a Legifjabb Koncz...
Kis Sógornőm, Tina 3-ára volt kiírva, s ma hajnalban megszült.
3 kg és 50 cm a kis Beni Baba...egyenlőre ennyit tudok, később jövök Csajok, most már tényleg visszaolvasok, mert picit lemaradtam az utóbbi napokban.
Szép napot Nektek, sziasztok!
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi jaj nagyon jók a tortáik és finomak is, de bakki hihetetlen milyen drágák. Egy normális három emeletes is 12000 körül van, nem most lesz onnan olyan nagy tortánk Smile A kicsik nem drágák , persze mihez képest, 2900 amit mi rendeltünk neki, az pont arra jó hogy legyen egy kis csajos torta, meg hogy a gyerekek majd azt egyék a felnőtteknek lesz charlott.

Ja a mnü mi lesz sült csirke mellek, meg combok, máj baconba tekerve, fűszeres mártogatós hozzá, meg saláták több féle. Szerintem ennyi bőven elég, nem akarok rengeteget főzni, mert már a tököm tele hogy nincs egy nyugodt hétvégém. Emiék is mennek majd a jövő hét végén, utána esküszöm ki sem kelek az ágyból , nem takarítok meg főzök ennyi emberre végre.Smile
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó

Gyöngyi ja azt tudom hogy jó rá a magnézium csak érezni nem érzem:)ez a bicó is annyi ám drágábbat nem is tudnék most venni,ha beírod hogy tanulobicikli asszem talán kiadja az oldalt!Jajj ez a net dolog csak megoldódik Andriséknak mert azért ez még jó dolog a kapcs tartásra nagyon.Na jól is teszed hogy ott maradtok anyudéknál!Majd gyere holnap mesélni!

Orsi cukker a torta külön köszi a linket legalább tudok ötletelni állat jó tortáik vannak,remélem lesz erőm klasszat alkotni!Jaj ne is mond az őszt....szerinted mi jön majd rám a tavalyiakból szülés után....kb semmi:)és még addig is ha szar idő van valami kardigán félét kell szereznem legalább hogy ne fagyjak meg mondjuk van pár poncsóm azok jók lesznek.Figyu nem emlékszel mikor terhes voltál te érzeted az előző császár sebét???Én néha olyan fura szúró fájdalmat érzek ott legalábbis szerintem onnan jön....Vagy Zalán nyomhat e ott valamit,most is látnátok a hasam.....egyik oldal lapos a másikon egy nagy púp,megint tornászkodik édes kis mazsolám!
Hanna reggel odabújt hozzám mondja vegyem innen a takarót,mert Ő Zalán mellé akar feküdni és ott gubbasztott a hasamnál!
na pihenek míg alszik Lujzikám.Istenem de fura lesz hogy jövő héten már nem lesz itthon.
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyi na olyan drága a mobilnet??? Mi a szarság? Habár ahogy néztem itthon is 9000 a vodánál és nem tudom milyen lehet, mi is gondolkozunk amúgy a t szarság helyett ezen.

Ó és akkor megy dolgozni vagy mi a sógornőd? Meg a nagyobbnak ovi? Ő jár már ugye?

Jaj na itt a torta közvetlen nem lehet belinkelni adom az instrukciókat hogy találjátok meg Smile

http://sugarshop.hu/products/mini-cakes.html

és a nextre katt kétszer majd az alsó sorban balról jobbra a második az a torta. Rózsaszínben természetesen Smile

Gyöngyi mit csináltok amúgy vasárnap? nem talizunk kicsit?
Vissza az elejére
kekgyongy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Vagyok én is, este már nagyon elfáradtam, sokáig skypeoltunk Apával, meséltem neki mi van itthon, meg sík ideg voltam mert elment a net este és alig bírtam összerakni, annyira ideges voltam, hogy rácsaptam az asztalra, a karikagyűrűm meg az ujjamba vágott. Hát majd besz@rtam úgy fájt. Ma meg megyünk át délután Anyuékhoz, ott alszunk én meg tudok dumálni Nándival. A hangján úgy hallottam tegnap a telóban, hogy nagyon megviselte a dolog (piszok nehéz döntés lehetett a két gyerekkel) de abban megállapodtunk, hogy hosszútávon mindenkinek így lesz jobb.

Jaj, ne is mondjátok a vasalást! Annyira sok a dolgom mióta egyedül vagyunk, hogy már csak kampány szerűen vasalok és csak gyűlik a kupac.

Ildi, Bali is nagyon rá van kattanva a pedál nélküli bicóra, mi is azt terveztünk neki karácsonyra. A Decathlonban 10000-ért már van és tök normi.
A lábgörcsre is jó a magnézium.
Megint jó kis menütök van! Ha közelebb lennél befizetnék hozzád! Smile

Anita, fel a fejjel! Hidd el átérzem milyen nehéz most neked! Én is parázok az álláskereséstől is. Nem lesz egyszerű nekem sem! De ne add fel, hátha még összejön a gyógyszergyári!
Jó turizást, remélem kikapcsol!

Orsi, nem szoktál semmit szedni a pocakfájdalomra?
Na és mi lesz a menü hétvégén? És milyen lesz a torta? Mármint kinézetre? Azt mondtad valami kicsi emeletes? Kivi vagyok!
Hát Anyósod... Nem lehet, hogy a kora miatt kezd zizi lenni? Fura, hogy hol ilyen, hol olyan.
Ja, Réka visszaköltözik a családjához. A szülei már nem élnek és van egy nagy házuk Budán a tesójáék laknak benne, oda mennek. Nagyon más részletet nem tudok, majd ma kidumálunk mindent.

Ja, és még egy kis extra sz@rság, hogy sose legyen egyszerű: úgy tűnik Andriséknál szept. 1-től nem lesz net, mert aki előfizette visszamondta a szerződést és senki nem akar kötni újat a házból. De ugye a net meg mindenkinek kéne, uh. nem tudom mi lesz mert a mobilnet meg baromi drága.

Ha nem jönnék ma már, akkor majd holnap mesélek! Pusz
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi amúgy én is majd megveszek itt bent, melegem van aztán fázom.

Kész vagyok már ettől az időtől.
De amúgy meg már hullanak a levelek, tényleg komolyan el kell gondolkoznom hogy miket kell vennem, mert őszre én is le vagyok ám gatyátlanodva nagyon:(

majd jövök még.
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hukkk

Orsi küldök én neked kaját lesz bőven:)
Ja hát Hannának is van bicaja de lusta tekerni....:)Talán ez jobban bejön neki ,és megtanul egyensúlyozni aztán akkor talán majd könnyebben megy neki a bicózás is később!

Kivasaltam.....nincs meleg de úgy izzadok!!!!
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó

Ildi a gulyás leves , amerikai pali ide is jöhet Smile

Imáááádom.

Jaj nagyon jó a futó bicaj , ha Boginak nem lenne rendes bicója tuti én is vennék neki, meg a sisak is, bizti örülni fog:)

Anita jó turit te és van még valami ilyenkor, holnaptól már aru csere van mindenhol, én már kivárom a keddet és akkor megyek a hádába.

Gyöngyi megint hol lehet?

Jaj olyan nyűg vagyok nem akar múlni a hasgörcs sem , 3. napja szenvedek.

Pux majd jövök még csak meló van
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahóóóó

Anita ne add fel még bármi lehet!Jó turizást!

Orsi ja majd jövő héten talán pénteken még attól függ tesóm hogy melózik ,addig már eljutottam hogy emeletes tortája lesz rozsaszín valamivel kombinálva és csoki vanilia izű,és lehet színesek lesznek a lapok:)Még álmodom!Megrendelem ma a futóbicajt amelett döntöttünk aztán hogy jó választás e majd kiderül kap hozzá sisakot is lányosat kért:)
Anyósod tényleg érdekes a saját unokája szülijére nem akar elmenni???

Ugy begörcsölt a lábam éjjel még most is sajog!Olyan borús idő van!Gulyás leves lesz meg amerikai palacsinta!Meg vasalás.....de várom!!!!
na majd kukk pusziiii
Vissza az elejére
eanita32

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 31, 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Este már nem jöttem, nagy melókeresésben vagyok újra...vagy még mindig, nem is tudom, hogy fogalmazzak... Sad
A gyógyszergyáras nem valószínű, hogy összejön, van még persze remény, én viszont már lemondtam róla, pedig ezt annyira akartam!!!
Úgyhogy most kivagyok emiatt...
Ma szerencsére a Laci nem megy melózni, úgyhogy délelőtt el is megyek turizni, remélem, jó lesz stresszoldónak...
Visszaolvasok majd valamikor Csajok és reagálok is...de most megyek, szép napot Nektek!
Sziasztok!
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 30, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van Ildi küldöm majd de valeszeg itt nem, azt sem tudom, hogy kell feltenni, vagy lehet-e. Jó?!

Majd max kapjátok a szülinapisokkal együtt.
Megrendeltem a tortát Boginak a Sugar-ból, jaj kivi leszek milyen lesz, olyan édesek amúgy ezek a kis torták, dobos ízű lesz szerintem azt minden gyerek szereti, meg én is Smile))

Volt még csoki de vajkrémes azt nem anyirra szeressük, meg eper, karamella, hát ezek nem a kedvenceink, szóval a dobosra esett a választás, remélem fini lesz.
Ildi ti a jövő héten ünnepeltek? Csak nem is tudom miért hittem hogy ti is a hétvégén , de hülye vagyok nektek a jövő hét közelebb van áááááá na megyek fürödni, a hasam változatlan görcsöl.
Csinálom tovább az egeret mert nem lesz kész:)
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 30, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi ez jó "remek itt élni" mennyire igazad van:)

Gyöngyi hát ez nem jó de hát ha dilis a nő hosszú távon lehet hogy jobb döntés!Na ez is vicc még te fizess hogy megkapd a pénzed.....

Orsi de jó ti már akkor ünnepeltek szombaton!Várom ám a képeket a szobáról.

megyek mert megjött tesóm !Ja olyan szép lett a hajam pedig csak festettem:)Majd jövök este
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 30, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyi na nem csodálkozom én sem amiket meséltél, de hát ez van. Ha nem megy nekik együtt és csak marják egymást talán jobb is nem?! A gyerekek bizti megérzik majd, és hova megy a sógornőd a két gyerekkel?

Na hát még te fizess hogy a pénzed megkaphasd mi? Remek itt élni komolyan mondom.

Majd gyere még, Andris hogy van?
Vissza az elejére
kekgyongy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 30, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagyok én is csak hát ugye akkor jó az élet ha zajlik, mi?
Szóval bátyámék válnak.
Mármint technikailag, mert ugye nem házasok, Réka már el is költözött a gyerekekkel. Hát őszintén szólva nem ért meglepetésként, de azért a gyerekeket nagyon féltem meg persze nekik sem könnyű. Nem volt a szívem csücske a sógornő de sajnálom őket is, kemény időszak lesz ez most.
Na meg mellette még az önkormányzattal hadakozom, meg írt az ügyvéd, hogy elindítaná a fizetési meghagyást a bunkó ellen aki nem fizet, 45 ezer a költsége. Na f@sza! Szóval ez a nap sem egyszerű! És már megjártuk a várost is, vittünk be reggel árut.
Bocs, hogy most csak ennyi, majd még igyekszem jönni!
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 30, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Ildi jaj ma hála égnek nincs sok , kicsit lazábban is vagyunk ma Smile))

Ja hétfőn kezdünk persze persze. Veszek még oda is pár dolgot a hétvégén, zsepi ilyesmik, ami még kell.
Ati átment a pótvizsgán, most beszéltem vele, hát csajok most erre mit lehet mondani????? Októberben érettségizik. ennyit.

Kicsit jobban vagyok, ugyan de olyan édesség éhségem van most meg.....Smile

Megyek is a közértbe avval is telik az idő.

Szombaton mi már bulizunk na még arra is kell készülni ugye, mert tortát csinálok, meg ma rendelek is egyet egy olyan kicsi emeletest, meg takarítok, sütök, főzök. Ma néztem pont 3.án lesz koncertje az almának Csillaghegyen, de nem tudom van-e még jegy mert akkor elvinnénk oda de. meglepinek még anyanyit, na majd még kiderítem a héten.

Ja és képzeljétek a legszebb már megint ... ááá nem is idegeskedek, mondom anyósnak lesz buli szombaton, mikor jöjjenek Janiék érted? Erre ő:hát nem akar eljönni, most mondjátok meg ennek a nőnek tényleg néha mi a franc kattan az agyába? Hol kenyérre lehet kenni, hol meg olyan hülye mint a seggem (már bocs, de nincs jobb szó) a saját unokájának a 3. szülijáre nem akar eljönni. Mondtam is Gabinak ha most nem jön többet ne is várja hogy hívom. De az tuti ha majd ő készül valamivel mi sem megyünk. Na bocsi a puffogásért de olyan gáz.

Majd otthonról mutatom a képeket, olyan kics helyes lett az iróasztal, meg a polc és a kis tároló részek. Nagyon imádja a kis büdi , még késő este is ott kotlott.

Megyek pihizni a sparba Smile)
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 30, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó

voltam olvasni csak írni nem volt időm!

Orsi akkor a meló zúzós ma is ahogy olvasom!Jobban vagy már??Biztos front van azért ilyenek a fiúkSmilehétfőn kezdtek ti is?

Anita Gyöngyi merre jártok?

Mentünk nagy lelkesen a dokihoz szegény gyereket már ezzel stresszelem napok óta erre szabadság miatt .....fasza mondom,így a héten mehetünk be Sopronba az igazolás miatt!De legalább oda jön Gabi is:)Voltunk az oviban is megbeszélni még amit kellett meg kicsit játszott Hanna kint az udin a gyerekekkel.Aztán hazajöttünk kitakarítottam ,el is fáradtam vagyis álmos lettem,most Hanna alszik én is dőlök!SmileKésőbb benézek!
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 30, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű ha senki nem volt tegnap óta????

Á gondolom ti is el vagytok havazva.

Jaj én tegnap olyan dilis voltam, nem is tudom mi lett velem, rámjött valami. Tiszta bőghetnékem volt, Ati is olyan , megint nem is beszélünk két szót sem, meg Gábor is hát inkább nem is beszélek vele olyan dila.

Na mindegy nem akarok panaszkodni, de Ildinek tök igaza van úgy is csak mi idegeskedünk, meg tartunk mindent számon ki mit nőtt ki kinek mi kell, aztán majd utána hallgathatom hogy megint ennyi pénz???? Meg itt lesz a nyakamon megint 3 szülői, hát inkább nem is mondok semmit, kész dep vagyok.

majd jövök persze ma is tesztelek:(, remek
Vissza az elejére
vmorsy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 29, 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na halihóóó itt vagyok, csak olyan szarul voltam ma bent, mert megjött és kivoltam tőle, nagyon fájt a fejem, hasam, most is fáj a fejem, jól megvisel .
Amúgy meg bent share point teszt üzemben vagyok én csinálom egyedül a feltöltéseket és a tesztelést szerintetek milyen???? Á nem is mondom.
Ildi jaj kapkodd azt a magnet mert aztán nehogy kikukkanjon korábban az a kismani:))) Jaj ne is mondd a sok cuccot ami kell, hát komolyan nem érdekel már, annyi mindent kellene venni, hogy azt sem tudom hol áll a fejem.

Gyöngyi na nem semmi mi megy ott, hát nem gondolná az ember komolyan, meg hogy nem tartanak össze a magyarok na ez nem újdonság, hát ilyenek vagyunk, igaz nem tom miért?!!!

Anita nekünk is nagyjából megvan a cuccos a sulira igaz holnap még van mit intézni , aztán majd jöhetnek a szülőik Sad)

na megyek lezuhanok és befekszem az ágyba. szenvedni.
Én viszem Bogit beszoktatni, remélem kedden már lesz szabad időm is, el szeretnék menni vásárolni kicsit, majd meglátjuk.

Ja meg varrom az egeret még ennek a csajnak szülinapi ajinak még, hát nem tudom így hogy lesz kész még a ruhája kell, de majd mutitom mert nagyon cukker, ja és az új varrógép hát csúcs.

Puszi nyanyik jók legyetek
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 29, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hahóóó

Itt üldögélek olyan nyomi a fejem egész nap,biztos valami front jön megy...

Anita hát biztos jelez a kis mókuskám,de tényleg nyugi kéne de hát nem lesz mert jövő héten meg az ovi kezdés.Hát rolli nem lesz,most ott tartunk hogy futó bicaj,jók vannak és talán annak hasznát is venné,de akkor azt anyósékkal közösbe mert nem túl olcsók.

Gyöngyi igen a férjeknek sem annyira könnyű....megértem de most valahogy a saját nyügeimmel vagyok elfoglalva!Smile

Holnap reggel meg mennem kell dokihoz vele az igazolásért,már előre félek mit fog rendezni,bár Saci azt mondta eljön velünk talán akkor nyugisabb lesz Hanna hát nem tudom...itt volt barátnőm aki nemrég szült csak gyors megállt megnéztem a kis bébit annyira édes falat!!!!A Csilla azt mondta neki saci 6éves koráig műsorozott a dokinál..nem lehet tudni miért van ez!de jó kilátások!Smile

Orsi biztos el van havazva,jöhetne írni!Smile

na este kukk
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 29, 13:48    Hozzászólás témája: Rejtett/zárt fórum Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Először is szeretnénk üdvözölni Titeket a fórumunkon!

Itt a Családineten lehet mások által nem olvasható rejtett/zárt fórumtopikot is létrehozni. Amennyiben szeretnétek élni ezzel a lehetőséggel, küldjétek el privát üzenetben a csoporttagok felhasználónevét, illetve a választott csoportnevet, és segítek létrehozni a rejtett/zárt fórumot.

Emellett a Közösségi modulunkban is tudtok saját közösséget létrehozni, ami akár zárttá és rejtetté is tehető.

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
eanita32

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 29, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Voltunk ma délelőtt vásárolni a Gyerekekkel, jó meleg volt most is...
Este már nem volt erőm jönni, olyan álmos voltam, hamar el is aludtam...a Titanic-ot sem láttam, pedig akartam nézni, de elfelejtkeztem róla... Confused
Laci délután jön haza, Szilveszterrel még a könyveit és füzeteit csomizzuk, aztán minden készen áll a sulikezdésre Neki...
Szombaton délelőtt elmentünk venni nadrágot és pulcsit Neki, sikerült is tök hamar találni, úgyhogy egyenlőre őszre vannak ruhái...

Ildi!
Mikor mentünk tegnap reggel, hát nem tűnt strandidőnek, sőt! Fáztunk is, de van fedett rész, először bent voltunk, aztán 10-11körül már szépen sütött a nap, és fel is melegedett...délután meg már majd' megsültünk, olyan jó idő lett!
Tök jó ajándékokat kap majd Hanna! Rollert is vesztek Neki végül is?
Szerintem nyugodtan próbáld meg éjszakára levenni a pelust Hannáról! Csak azért írom, mert én is úgy voltam vele, mint Te, hogy nem mertem...a Laci mondta, és igaza lett! Azt mondta, most még könnyebb lenne, hogy ilyen jó az idő, ha esetleg bepipil, hipp-hopp lecseréljük az ágyneműt is, ruhát nem is kell, hisz kisgatyóban alszik...szóval szinte fel sem kell ébreszteni és aludhat tovább...
Nem semmi, hogy mindjárt ovis lesz Hanna...csúcs, hogy repül az idő!
Igen, még mindig szerkesztem a képeket...most szeretnék is előhívatni jó párat, 31-ig akciós a dm-ben, féláron van...karácsony óta nem hívattam elő, úgyhogy már éppen aktuális lesz...
Én úgy tudom, hogy ez nyílt fórum...én legalábbis bármelyikbe bele tudok olvasni, azért gondolom...
Vigyázz magadra, pihenj többet, Ildi, lehet, hogy jelzi Zalán, hogy picit lassíts!!!

Orsi!
Nagyon jól érezte Magát Szilveszter, jól telt a nyara az apjánál. Sokat volt az unokatesójával, szóval jó volt, azt mondja.
Nem változott semmit szerencsére...Mondjuk ma reggel már meg is volt az első összeveszésünk, kiakadtam, hogy késő éjszakáig gépezik, reggel meg már tök korán felkel és első dolga a laptop...ha nem szólok Rá, fel sem állna onnan...enni sem...na és ettől kiakadtam, jól lebasztam, na azóta olyan, mint a kisangyal...
Jajjj, nem is mondom, Eliot úgy hívja, hogy "Pitete"...de olyan tünemény, ahogy mondja, mindig mindenért Őt hívja, kiabál NEki, nagyon aranyos...
Szuper, hogy Bogi ilyen ügyike, már éjszaka is pelus nélkül nyomja!
Eliot is, azóta is, eddig még nem volt baleset, el sem hiszem, hogy ilyen gyorsan ment nálunk ez a pelus-leszoktatás...hisz Ő általában mindent később kezdett csinálni egy picit, aggódtam is, hogy vajon ez hogy alakul majd, de kellemes csalódás volt!
Jó lehetett az Aquaworld, egyszer oda is elmegyünk majd, hisz nagyon dicséred! Very Happy

Gyöngyi!
Ne stresszeld magad ezen a dolgon, meglátod, menni fog Balázsnak is a pelus-leszokás...én is meg voltam ijedve, de Anya is mondta, hogy nem kell, csak vegyem le Róla a pelenkát, ha bepipil, cseréljem ki a kisgatyót és kész...előbb-utóbb szólni fog...és tényleg így volt...ha Ő, mármint Anya és a Laci nem mondja, magamtól szerintem még mindig pelusozom Eliotot...
Kitartás az ügyintézésben is, nem könnyűek ezek a napok most az életetekben...
Andris melóhelye is nem semmi...nem csodálom, hogy ki van akadva ezek miatt a dolgok miatt...

Most olvastam face-n, hogy a tanyás rendszergazda eltűnt...nem semmi...meg azt is, hogy face-n is lehet zárt csoportot létrehozni, felőlem oda is átmehetünk Csajok, ha gondoljátok!
Vissza az elejére
kekgyongy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 29, 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is nagyon hiányzik már a tanya!

Hát Ildi, értem, hogy mit mondasz de azért most azt is látom, hogy Andris mit vitt a hátán, úgyhogy gondolom Gabinak sem egyszerű, mi meg azért vagyunk, hogy erős hátország legyünk!
Az az igazság, hogy engem kezd is felőrölni ez, hogy egyedül a gyerekkel, a céggel a pénzügyekkel. Minden nap egy sakkozás, hogy mit fizessek és mennyit kit hívogassak ezért-azért. Rohadt nehéz! És akkor mellette még ugye ez is, hogy Bazsit szobatisztaságra meg önállóságra szoktatni, háztartást vezetni... Már nem is emlékszem mikor aludtam nyugodtan.
Na a panaszdélutánt befejeztem, gondolom senkinek sem jobb attól, hogy a másiknak is sz@r. Sad

Ja, a munkaügyi dolgok. Valami nagy maffia lehet ott a főnökség mert pl. számlát sem adnak. Azért az Németországban nagyon meleg szerintem! És már volt egy büntetésük 3 millió! Euró és változatlanul áthágnak rengeteg szabályt. Szóval szerintem ott is megkentek minden hatóságot. Azért ez sztem Németországban sem jellemző, csak ez egy ilyen cég.

Tök jókat kap Hannu! Hát arra én még gondolni sem merek, hogy még az oviba meg karácsonyra/szülinapra is vásárolni kell!

Te, vigyázz magadra és tényleg edd a Magnéziumot, hogy maradjon még az a picúr októberig!
Vissza az elejére
hannaanya

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 29, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló lányok a tanya még most sem műkszik jól elbasz.....ennyi ideig nem lehet használni!

Gyöngyi hát ez durva amiket Andris mesél!És megéri így is kint lenni neki?Azért itt is vannak szar cégek de ausztriában nem mernek annyira szarakodni az ilyen munkaügyi dolgokkal mert hamar bünti van miatta!
ha ez vígasztal én is egyedül szoktatom be:)Néha elgondolkodok hogy pl Gabinak mennyivel egyszerűbb ez,nem?Én aggódom hogy mi lesz,én kinlódok ha orvoshoz kell menni,hogy mi legyen adott esetben a szülinapi és egyéb ajándék hogy rendben menjen minden hogy épp mit kell venni mert kinőtte és a többit nem is sorolom!!!!

Orsikám,háát egyenlőre tesómék nevében rendeltem egy épitő játékot 86db os állatkertet lehet belőle csinálni olyasmi mint a dupló de nem az olcsóbb márka,meg ruhákat kap tőlük az meglepi de Benetton azt tudom:)Anyuéktól nagy gyöngy fűzőt fát,meg egy tündér barbiet emit rá lehet tenni egy karkötőre is,meg tőlük is kap ruhát amit tegnap vettem neki a c&a ba!Tőlünk nem tudom......másik tesómék maguk intézik anyós meg biztos pénzt küld és majd valamit veszek belőle!Még azt sem tudom mikor tartjuk jövő héten valamikor hétvégén de lehet pénteken!Igen ovisok lesznek nagyon fura annyira gyorsan eltelt ez a 3év sose gondoltam volna!Sad A lényeg hogy Ő jól érezze magát ott,a többi nem is érdekel:)

Ma számolgattam szép egy hónapunk lesz szerintem Gabi fizuja el is megy a kifizetésekre,még bónuszba bejött hogy a jogsiját kell hosszabbítani,gondolom egy 10lesz az is ,meg ugye súly adó,Hannának az oviban a kaja pénz,amik plusszok áááá bele sem megyek,mert nálatok is ez van !
Anyósékhoz már nem megyünk bár szerintem Gabi akar,de én már nem vállalom be éjjel voltak elég érdekes görcseim....úgyhogy asszem a magnéziumot sűrübben kapkodom,azért még nem akarom hogy kijöjjön ez a törpe!
Reggel kivasaltam,tesóm jön majd!Mást nagyon nem tervezek már majd apunak teszek el erős paprikát mert jó sok van!

Később jövök puszi
Vissza az elejére
kekgyongy

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 29, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napokat!

Tegnap már nem értem ide mert Apával skypoltunk sokat, azért sokkal jobb így, hogy minden nap látjuk egymást!

Hát Orsi, irigykedem nagyon! Nem tudom mikor fog ezzel alakulni valami Balinál de egyelőre a kanyarban sem vagyunk és kezdek ettől is ideges lenni mert közeledik nálunk is az ovi!

Ildi, jaj annyira megértelek! Tuti nálunk is ez lesz, hogy én fogok tőle bőgni. Igen, Bazsi januárban kezdi az ovit (feltéve persze ha addig szobatiszta lesz). Meg persze így az sem lesz egyszerű, hogy egyedül kell beszoktatnom...

Anita, marha jó lehetett a tegnapi napotok! Ti mindig kipróbáltok ilyen messzebb lévő helyeket is, így legalább mi is tudjuk milyen! Mondjuk Andrist nem nagyon tudnám Ceglédre csábítani (ott volt katona). Smile

Velünk nem sok van, csak a szokásos folyamatos rohangálás. Ma már négy helyre telefonáltam, az ügyvéddel is beszéltem a bunkónak most fizetési meghagyást küldenek és ha 15 napon belül nem reagál, akkor behajthatóvá válik az összeg és inkasszót tesznek a számlájára ha meg ellent mond akkor per. Na azt a hátam közepére sem kívánom!
Andris is elvan igaz szegényt mindig idegesítik valamivel, örökké paráztatja magát. Nincs oda a helyzetért, de azért tök durva dolgokat mesél, hogy mennyire nem tartják be a munkaügyi előírásokat (nem kapnak szabit vagy ha esetleg mégis akkor nem fizetik ki nekik, a kötelező karácsonyi leállást sem fizetik, de még az ünnepnapokat sem, hivatalosan két óra pihenőjük van nap közben, gyakorlatilag semmi, és akkor arról már nem is beszélek, hogy visszaadják nekik eladni az előző napi megmaradt csirkét meg ha szar a hűtő, akkor csak annyi van, hogy hamisítsák meg az adatlapot és írjanak rá olyan hőfokot ami az előírás), szóval ki van ezektől akadva, olyan a morál -ha nem még rosszabb- mint itthon egy igazi tetű cégnél. És ami a legszarabb a kinti magyarok is elég görények, senki nem segíti a másikat, tényleg úgy van mint amit máshonnan is hallani, hogy más nemzetek összefognak ilyen helyzetben, a magyarok még egymást is lehúzzák. Szóval undorító a szitu.

Na lépek, mert még rengeteg a dolgom.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés