Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Clostis babavárók
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 731, 732, 733  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bematrix

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 02, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mar lassan egy hogy rajta vagyunk a bebyprogramon, de sajnos meg nem jott ossze (sokeves fogamzasgatlo szedese utan megallt a menstruaciom, tabbleta, aztan ujra Diane 35 a kisztem miatt, majd Clostylbegit kura 2 honapig hogy legyen erett petesejtem, de nem sikerult teherbe esnem).

Jelenleg ujra Clostyt szedek, most vagyok az utolso 9-ik napnal, es ma kaptam meg az elso Pregnyl injekciot, 2 nap mulva pedig ujra kapok egyet.

6 dobozzal irt fel az orvos, de nem tudom hogy ebben a honapban mennyit fogok kapni. Remelem vegre ossze fog jonni.

Hormonvizsgalatokatelvegeztem, minden ok az orvos szerint.

Ha nem jon ossze ezzel a modszerrel, ferjemet fogom kuldeni spermatesztre, aminek all elebe Razz de barcsak ne kerulne ra a sor.

Velemenyeket orommel fogadok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 16, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihóó mindenki...merre jártok???
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
G.judit

HozzászólásElküldve: 2014, Máj. 29, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági,

Gratulálunk Nektek és sok boldogságot az egész családnak!

Nálunk minden oké, bár Szandi most betegen otthon,de már gyógyulóban a torokgyusziból.
Egyébként meg táncol a Keleti Andrea tánciskolában és imádja. Mondták,hogy erre a pályára született, nagyon tehetésges /büszke anyuka ugyebár/.

Úszni is jár,már egészen ügyes, meg még jár a fejlesztő tornára is még az iskolakezdésig, jövő évig.

Nálunk meg megvan az új kiskutyus is, bichon havanais márkájú,imádjuk!

Kori,

Nekem is hiányoznak a dumcsizások, néha Noival szoktam beszélgetni,de sajna elég ritkán jutok el a telefonig is.

Örülök,hogy jó tesók a gyerkőcök!

Puszi mindenkinek,szokásos, hogy szaladok!
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2014, Máj. 28, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár nem tudom, hogy jár e még erre valaki......

Megszületett kisfiunk Benedikt 05.04.-én (anyáknapján Smile ) 3100 grammal és 51 cm-el.

Képet sajnos nem tudok feltenni, mert fogalmam sincs már ide hogy kell. Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 09, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kori

Igen tudjuk már. Kisfiunk lesz. Smile
Domi nagyon örül, ő minden áron fiú tesót szeretett volna.
Suli jól megy. Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyedén fog neki menni, de mi ugye maradtunk egy évet oviban és csak most elsős Dom.
Sportoló osztályba jár, ami azt jelenti, hogy a tantervükbe bele van építve heti 3 jégkoron edzés is. Plusz a suli utáni edzések, de simán bírja és emelett osztályelsők között van tanulásban is.
Nagyon jó kis suli. 16-an vannak egy osztályban. Sima állami suli.
Nálunk babó már sokat mocorog. Most, hogy jön még egy picit átalakítjuk a lakást, mert külön szobát szeretnénk a kicsinek, mert azért 8,5 év korkülönbség az sok egy szobában, úgy hogy a Domi sulis.

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 06, 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Ricsi nem is 1 éves 9 hónapos...Smile)
hanem 2éves 5 hónapos Smile))
korina001

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 06, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok...azta..Ági..ilyen hirre aztán érdemes feljönni.. tudni már hogy milyen nemü a kistesó?
Jéghokis a nagypasi?azta...tök jooo.. és a suli hogy megy neki??

Judit... Szandi hogy van? hogy teltek az ünnepek??

Többiek????

Mi megvagyunk..probálok lefogyni mert elszaladt a paci velem..és a mesim is össze vissza jön meg.. multkor 71 napra jött meg szörnyü hasfájással.. most meg 34 napra és meg se érzem hogy megvan..csoda hogy őszül a férjem tőlem? Smile))
Panka iszonyat nagylány..sokszor ugy érezem kamaszodik..olyan szája van hogy a hajam hullik..
Ricsi pedig nagyon nagy forma ficko lett.. semmi félelem érzet, akaratos, rafinált,és dumagép.. totál ellentéte a régi Pankámnak..
Amugy nagyon jó testvérek a Ricsi nagyon oda van a nővéréért, most is egymást nyüstölik Smile) Pankának tüdőgyuszija van igy még a hét közepéig itthon marad a sulibol és igy van idejük egymást nyüstölni Smile
Van egy cicánk aki rendkivül jól birja a gyerekeimet Smile)

Nekem ugy hiányzik ez a régi közeg ami itt volt Sad((( jó volt megbeszélni a problémáinkat bánatot örömöt...akármit... szoval hiányoztok... Sad((
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 03, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha összejön egy közös nagy tali benne vagyunk.

Én dolgozom ezerrel, ráadásul most jön nálam a szezon.
Mivel vállalkozó vagyok, így sajnos a baba születése után sem áll meg az élet. Utána is ugyanúgy kell dolgoznom. Talán annyi, hogy pont a nyár az egy viszonylag lazább időszak, így lesz kb 2 hónapom babázni. Utána baba+munka egyszerre, de mások is megoldották én is meg fogom. Smile

Nálunk teljesen váratlanul jött. Semmi orvos meg ilyesmi.....
Igazából én sem és az orvosok sem értik hogyan is lettem terhes, de úgy látszik a természet kiszámíthatatlan. Smile

[^]  
Vissza az elejére
G.judit

HozzászólásElküldve: 2013, Szept. 27, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági,

Nagyon örülök a hírnek!!!

Domi meg jégkorongozik? Az jó kemény sport,de szeretem!

Én meg elkezdtem egy OKJ-s tanfolyamot és ha minden igaz,akkor Óvodai dajka lesz belőlem.

Szandika most nem ment oviba,mert beteg lett,de hétfőtől újult erővel indulunk ismét.

Élvezi nagyon a foglalkozásokat,hétfőnként zeneovi is lesz,gondolom,hogy ez lesz a kedvence.

Közben elveszítettem a kiskutyámat,aki 14 éves volt,most szeptember 10-én vittük a dokihoz elaltatni sajnos. Jövőre lesz legközelebb kutyusunk,mert ez kiütötte a családot,főleg engem.

Nálunk a kistesó mostanában nem aktuális mind az IR,mind az állás bizonytalansága miatt. Jövő évben átgondoljuk ezt is most kivárunk.

Ági,

Majd valamikor lenne kedved találkozni?
Gyerekekkel is lehet,persze, ha Domi is szeretné.

Többiek, mi van veletek?

Puszi mindenkinek!
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2013, Szept. 26, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello csajok. Smile

Én is felnéztem. Mi is jól vagyunk. Domi már iskolás nagyfiú és a kis büszkeségem nagyon ügyes jégkorongos. (már 2,5 éve)
Nálunk nagy hír, hogy úgy néz ki jövő tavasszal ismét bekopog a gólya és hoz egy kistesót az én nagyfiamnak. Smile

[^]  
Vissza az elejére
G.judit

HozzászólásElküldve: 2013, Máj. 17, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kori,

Mi vagyunk,csak annyira nem ír senki,hogy a végén feladtam.

Jól vagyunk,Szandika oviban van és nagyon szereti továbbra is.
Elkezdtünk közben népi táncolni,amit nagyon szeret és most mindenkinek ezt mondogatja.

A BHRG-nél azt mondta a nő,hogy már utolérte a korát a mozgásban és lehet,hogy jövőre már nem is kell mennünk. Elkezdjük szeptembertől az úszást a népi tánc mellett jó lesz.

Én meg kűzdök az IR-rel,ami hol jobb,hol rosszabb.de megvagyok. 68 kg-ról lementem 59-re és jobban érzem magam.

Kori,

Nem semmi,hogy már milyen nagyok ezek a gyerkőcök! Panka már iskolás lesz? Hihetetlen,hogy megy az idő!!!

Többiekről nem sokat tudok, Noival szoktam néha beszélni,meg Ágival leveleztünk,de az is régebben volt.

A tali jó ötlet,de június közepéig kéne megejteni,mert utána már Szandi nincs itthon,csak augusztus végén,mert mamázik,hol itt-hol ott,de nyaralni lesz/.

Margitsziget jó lenne vagy máshol? Beüljünk valamilyen gyerekbarát helyre? Ötlet van még esetleg?

Puszi mindenkinek!

Jutka
korina001

HozzászólásElküldve: 2013, Máj. 16, 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ide már csak hálni jár a lélek...ki merre van???? Olyan jo kis brigád volt itt anno..és most mindenki husss... olyan jo volt beszélgetni kicsit...de már senki nem jár ide.. Sad((( hát mi aztért itt vagyunk..megvagyunk..élünk virulunk... Ricsi lassan két éves lesz...hatalmas pasi..igazi csajozós figura.. 89cm és 15kg pár deka hiján Smile)) beszélni keveset tud még de mindent megért..és megcsinál..korához képest fejlett a mozgása pedig elég kis ducika Smile))ááá nem is duci..inkább izmos... Smile)) Panka már hatalmas.. lassan kezdi a sulit..halasztottunk egy évet az oviba igy ő csak most lesz sulis...nem is baj..bár a szája hatalmas..főleg itthon..és folyton szerelmes az oviba lévő pasikba...minden nap más van a szinen..én nem birom követni..hihihi na mostmár ti jöttök...jo lenne egy tali igy közeledvén a nyárhoz...mit szoltok régi Clostis lányok....Smile))mIllio puszika.. Kori..
T.K.Marti

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 25, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jár még erre valaki? Vagy manapság már senkinek sincs szüksége ilyen gyógyszerre? Azért ha akad valaki szívesen beszélgetnék!
Márti
Vissza az elejére
G.judit

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 25, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Mi újság van veletek? Hogy vagytok?

Mi most pont bárányhimlősek vagyunk,de már nagyon a végén tartunk és szerencsére nem volt azért annyira vészes a dolog.
Mi nem oltattunk ellene úgyhogy most ezt elég jól megúsztuk.

Az oviban sokan elkapták,úgyhogy szinte az egész csoport hiányzott, tegnap előtt 4-en voltak a 25-ből,mert vagy 8-10-en bárányhimlősek,a többi meg vírust kapott el.

Jövő héten már zöld utat kapunk majd az oviba.

Egyébként jól van Szandika,jó nagy szájú és simán lerendezne minket,persze ha hagynánk.

Sokat énekel,verseket mond és imádja az ovit is.

Én most IR-es vagyok és gyógyszert szedek ré/Meforal/,szép lassan,de javulnak az értékeim.
Ja és majdnem 8 kg fogyásnál tartok már,most 59.6 kg lettem a 67.2-ről.

Majd tavasszal nincs kedvetek egy talihoz a Margitszigeten vagy valahol máshol?

Szívesen találkoznék veletek!

Az iwiwen nézegetem át a gyerkőcöket! Gyönyörűek!

Puszi mindenkinek és írjatok!!!

Jutka
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 03, 06:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az adatlapomon van fen foto a Ricsiről..
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 15, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tecsit=tejcsit
Bocs,közben melózom!
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 15, 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Mara,

Sok boldogságot az egész családnak és neked pedig sok-sok tecsit!!!!

Gratulálok Bencéhez!! Puszi nektek!

Rólunk:
Mi jól vagyunk,elkezdtük az ovit és már a 3.nap után előző héten ott aludtunk.Semmi probléma nincs a kisasszonnyal,mondták is,hogy nagyon rendes,teljesen önálló.

Kori,

Mikor leszel fennt a skype-on? Ma olyan este 7 körül remélem,hogy hazaérek,de ha nem ma akkor holnap beszélhetnénk és én meg tudnám mutatni Szandit nektek!

Puszi mindenkinek:

Jutka
Hófehérke

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 14, 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori: 3 nappal jött korábban Smile Tápszert kapott, de egyre kevesebb kell neki... Ma már csak 30 mili pótlást kapott. De ha többet igényelne, többet kapna. Nem zárkózok el előle.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 14, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudtam én hogy fel kell jönnöm az oldalra.. hatalmas gratula a kispasihoz... hát igen... ezek a fiuk már csak ilyenek.. időre született,??
TEJCSIVEL mi is kinlodunk de hát ez van.. egyik nap jobb a másik roszab...de a lényeg hogy legyen valamennyi.. adsz neki tápszet is??
puszika és vigyázzatok magatokra...
kriszta
Hófehérke

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 14, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bence is megérkezett. 3.-án szombaton. 3050 g-al és 52 cm-vel. Hüvelyi szülésnek indult, aztán császár lett belőle... visszafordult a drága az utolsó pillanatban...
Jól vagyunk, a tejcsivel kínlódunk még, de egyre jobb... Smile

Pussz: Mara
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 17, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszike mindenkinek... itthon vagyunk péntek óta..a törpével minden okés...Panka imádja..állandóan babázna Smile
hát ezzel nincs egyedül Smile)
Hofehérke..hamarosan te is babázol..te jooo ég... huu de gyorsan öregszünk... én is most teszteltem pozitivat...erre nesze..már szuszog a kiságy Smile))
sok puszika mindenkinek....
Hófehérke

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 15, 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori: Sok boldogságot kívánok nektek én is, és gratulálok a kicsihez!
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 14, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori,

Gratulálok Ricsi babához nektek!!!
Tami

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 12, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori!

Gratulálok Richárd baba érkezéséhez!
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 12, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Másik topikból hozom. 08.09.-ei a bejegyzés.

"Megszülettem! 3330 gramm, 53 centivel! Minden okés velem. Vaszkó Richárd."

Gratulálok Korina a kisfiadhoz!

[^]  
Vissza az elejére
Tami

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 09, 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, Korina már babázol? Very Happy
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 07, 07:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még nem....sajnos...majd hétfőn okosabb leszekkkkkk

hihiihihih
Tami

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 07, 00:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kori!
Csak érdeklődni szeretnék: babázol már? Very Happy
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 25, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jutka..nagyon széééép a csajod!!

Gofyka.. már 4 hónapos??? te jooo ég..most szülted bakker...
én hamarosan lebabázok..nem valószinü hogy kibirom a névnapomig..ha mégis akkor császár lesz 8.dika után ahogy betöltöttük a 39.dik hetet...szoval igy vagy ugy hamarosan baba lesz Smile))
de már 3 napja nagyon roszul vagyok igy ma azt mondta az Atalai doktornő hogy valszeg haamrosan szülünk:-)
Reggel megyek a dokimhoz..meglátom mit mond..
addig is puszika mindenkinek..
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 25, 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Puszi mindenkinek!

www.alá tettem fel új képeket!
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 25, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Korina: lassan megszületik a kisfiad, gondolom már nagyon várjátok! Drukkolok hogy a névnapodra jöjjön. Smile

Judit: rég nem beszéltünk, nálatok is már mekkora nagy lány lett Szandi, megy az idő.

Elnézem a gyerköcöket....pedig nem rég szültük őket.

Mi jól vagyunk, Tündi is már nagy lány, Hajni meg már 4. hónapos. Nagyon hasonlít Tündire. És nagyon jó baba.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lastminute76

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 03, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni ehhez a fórumhoz. Bás sajnos a munkám miatt nem sok időm van netezni, de jó lenne néha valakivel beszélgetni. Ikergyermekeim már jócskán a kamaszkorban vannak. Most ismét gyermekeket szeretnék, de most nem lombikkal. Évek óta próbálkozunk, de hiába. Az orvos azt tanácsolta, hogy hormonkezelést kezdjünk, de nem tudom tudom-e az anyagi vonzatait mindennek vállalni. Múltkor nekünk is a closti segített , de élt bennem a remény(eddig), hogy talán nélküle is fog menni. Sad
Nap, mint nap gyerekek vesznek körül, és ahogy telnek az évek, egyre sürget az idő.... Sad A vágyam, hogy ismét szüljek egyre elviselhetetlenebb, ha értitek... Smile
Szóval kellene egy kis támogatásSmile Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 01, 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok...

Ági... szoval uszikál a fiatalember.. Panka is szeretne menni már viz közelbe..de hát marha enyhe telünk van Smile)
Elméletileg aug.15-re vagyok kiirva..de megbeszéltem a fiammal hogy a névnapomra kijöhet.. Smile
11-dikén megyünk ujra uh-ra meg ctg-re..
Panka nagyon lelekes...mindig elkisér dokihoz meg uh-ra és szereti nagyon ha fontosnak érezheti magát a tesoval kapcsolatos dolgokba..én meg hagyom had csinálja..hiszem megmondta hogy ő fogja felnevelni mert nem hadja hogy az apja nevelje mert akkor csak fius dolgokat fog csinálni és tuti pokerezni fog majd csak állandoan apával Smile)))))))))

Judit... Már ovis a csajod..te jooo ég!!!!!!
nagyon gyorsan öregszenek..hiszen most született ő is Smile)

Na megyek mosok egy kicsit aztán ruha pakolgatás... Smile)

puszika...
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 30, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Ági,

Nagyon nagyot nőtt ez a Domi!
Élvezi az úszótábort? Tesóm gyerkőce,Danika már 8 éves és most ő is úszótáborba járt múlt héten,most ezen a héten pedig tenisz táborba jár.
Jövő héten ott alvós focitábor lesz/szívszerelme a foci!

Szandika jól van,már ősszel oviba megy,most izgulunk,hogy addig meglegyen a nappali szobatisztaság. Valamikor délelőttt egy pár órát nincs rajta pelus és akkor megy a wcre pisilni,de a kaki még nem megy,néha meg nem hajlandó semmit csinálni. Nem erőltetjük,de azért rákérdezünk,hogy kell e neki stb.

Nagyon sokat beszél,mondókázik,énekel.
A kisebbeket egrecíroztatja.

Olyan kis okos kezd lenni és már most nagyon önálló.
Most anyukámékkal van a telken,mert mi még dolgozunk Apával. Majd a jövő hétvégétől megyek le 2 hétre hozzá és utána megy 1 hónapra a másik mamához. Hétvégente meg utazunk vagy utazok le hozzá. Ez van sajna,nincs egész nyárra szabija az embernek.

Puszi mindenkinek most megyek egy jót aludni,holnap már pakolok és megy a vonatom munka után!
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 30, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Úgy látom nem nagy a mozgolódás erre.

Korina
Látom már a végén tartasz. Biztosan nagyon várjátok már a fiatok megérkezését. Ilyenkor már lassabban mennek a napok-hetek. Mikorra vagy kiírva?

Mi jól vagyunk. Domi úszótáborba jár. Kb 3 hét múlva viszont már itthon lesz. Megyünk 2 hétre nyaralni, utána próbálom a munkát és a gyermek szünetét összehangolni.
Nagy feladat, nem tudom ti hogy birkóztok meg ezzel lányok? Nálunk nagyik dolgoznak, ovi nincs, a napközis táborokat is kilőttük, mert augusztusban nincsenek.
1 hetet biztosan úgy lesz itthon, hogy anya dolgozik neki meg el kell lennie a játékaival. Utána megpróbálok vele 1-2 napot kimozdulni.

[^]  
Vissza az elejére
nkata37

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 20, 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori!
Köszi! Puszi Jól vagyunk, Szabi egy kis dumagép. Enni nem szeret, így a kilókkal nem dicsekszünk. Wink
Néztem én is Pankát, őrület hogy milyen szép és csajos! Igaz, kicsinek is kedvencem volt! Cool
Látom, Kistesó fiú lesz... nagyon klassz ám fiús anyukának (is) lenni! Wink

Hófehérke: sajnálom az izgulós heteket, de hálistennek minden rendben van, és majd utólag megszépül ez az időszak is! Neked is gratu a kisfiúhoz! Smile

Tami: Smile
Tami

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 19, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hófehérke!
Örülök, hogy nem lesz gond a babáddal. Nem értem ezeket az integrált teszteket...... Szegénykém , biztos nagyon megijedtetek.

Kori!
Aranyos lehet Panka, hogy már ennyire várja a tesót!

Kori, Hófehérke!
Nevek vannak már? Esetleg pocis képet nem akartok feldobni?

Felénk minden rendben van. A kutyusok mellé befigyelt egy cica is ( Marci akarta), így teljes a bolondok háza itthon:-)
closty

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 17, 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

Elnézést kérek a pofátlan betolakodásért,de a segítségeteket szeretném kérni!

Két adag (10szem) Closti-ra lenne szükségem sürgősen.
Ha valakinek van megmaradt én átvenném,postaköltséggel,előre utalással kifizetném!

Ha valaki tud segíteni,kérem jelezze a closty@freemail.hu email címre, nagyon fontos lenne!!!!

Köszönöm szépen!!!!
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 13, 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te joo ég.... én nem is értem ezeket a vizsgálatokat hogy csinálják..egyik azt mondja meghalsz a másik azt mondja 100 évig élsz.. és akkor számolod a napokat hogy valójában mi a helyzet..ááááá
nekem nem volt hasbaszuri..nem enegedtem.. lehet hogy baj de akkor abban a pillanatban nem mertem vállalni.. a genetikus azt mondta hogy 1.2-1.5 % hogy valami baja lehet a gyereknek... hát ennyi százalék meg bennne van minden pakliban..meg el is mehet a baba a vizsgálattol..szoval ugy döntöttünk hogy nem...
szooval nálatok is fiu..beszarás..mindenki fiut vár az ismerőseim közül..ugy látszik a nyári-őszi gyerekek mind fiuk lesznek.. sok sikert és mostmár nyugodt heteket kivánok neked! gyere sürübben lécike!!
Hófehérke

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 13, 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jönni akartam már hamarabb is, de okom volt várni. Sajnos az integrált tesztünk a legmagasabb down kockázatot jósolta számunkra, így magzatvízvételre került sor, de szerencsére 99%, hogy egészséges a kisfiúnk. Hosszú volt ez a másfél hónap izgalom...
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 12, 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Smile))
Néztem a képeiteket...csodaszééép a pici fiad...jol vagytok amugy?? puszi
kori
nkata37

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 10, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi a betolakodásért, csak gratuzni jöttem

Kori, Hófehér!! Laughing Laughing
dejó! gratulálok Nektek és további kellemes babavárást kívánok nektek!!
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 26, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi éppen lakás átalakításban vagyunk. Elengedhetetlenné vált, hogy legyen egy irodánk és ezt lakáson belül alakítjuk ki.
Nagy munka. Falbontás fal felhúzás. Konyhát átteszük a nappaliba és a konyhánk lesz az iroda. Mindegy ha készen lesz az milyen jó lesz. Smile Domi nagyon élvezi, neki egy nagy kaland az egész.

Maradjon is bent a legény augusztusig. A fiúk amúgy is sokkal jobban ragaszkodnak a pocaklakó életmódhoz, mint a lányok. Smile
Nevetek megvan már?

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 15, 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági..na végre valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát még nem kékesitünk Smile) ej ráérünk arra még alapon.. a lényeg hogy a Panka nagyon készül...baromi lelekes és várja már a tesot.. az elöbb közölte hogy ő nem bir már várni augusztusig Smile))
Pedig muszály Smile) addig nem tervezem kiengedni a kis legényt! Smile

Képek mikor lesznek látahatóak Domirol??
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 15, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Vagyok én is, de általában csak olvasó üzemmódban.
Igazából most, hogy a régiek közül szinte mindenkinek van már babája, sőt már az anyukák is dolgoznak, mert akkora a gyerkőc, így nem jön szerintem senki sem olyan gyakran és van aki már egyáltalán nem.

Én is dolgozom ezerrel. Nálunk a babaprojekt késő ősszel indul. Már egyeztettem az orvossal. Próbálkozunk inszeminációkkal majd.
Ha minden jól megy szeretnék jövő év vége felé babázni.

Domi meg már nagyon nagy fiú. Smile Rendkívül önálló, így ha lesz testvér azt hiszem nem két pici gyerekem lesz. Smile
Szereti nagyon az ovit. Jár az ovin belül angolra és focira (heti 2x2 óra) és ezenkívül hordjuk még úszni heti kétszer. Óvónéni szerint rendkívül terhelhető. Egyébként én is ezt veszem észre. Imád mindenre járni, csinálja, amit mondanak neki. Ha nincs ennyire lekötve akkor az Oviban is elevenebb, mert persze miért is ne a vagány fiúk táborába tartozna. Smile De attól függetlenül, hogy vagány és egy nagy bohóc Smile kinyitja nekem az ajtót és múltkor egy nehéz szatyrot is el akart venni tőlem, hogy azt ő majd felhozza, ne én cipekedjek. Smile Szóval éldegélünk, mint hal a vízben......

Látom Kori már túl vagy a félidőn. Kezdtetek már rendezkedni (kékesíteni)?

Goofyka Gratulálok!

[^]  
Vissza az elejére
lilagesztenye

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 15, 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezt találtam a neten, remélem hamar meggyógyul:

"A gége, a légcső és a hörgők betegségei

Veleszületett stridor (horkoló-sípoló belégzés). Oka a gégefedő porcának puhasága, a gégenyálkahártya lazasága lehet. Kezelést nem igényel, a csecsemőkor végére magától elmúlik. Jelentősége az, hogy a gégehurut az ilyen csecsemőkön súlyosabb formában szokott lezajlani.
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 15, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megszületett kislányom március 30.-án 17órakkor 3570grammal 57cm-rel.
Sajnos lett egy veleszületett rendellenessége,a neve Stridor. Gégefedő porc gyengeség. Amikor belélegzik erőteljesen sípol.

sziiia... és ezt mit jelent?? kinövi majd????
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 15, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat, hogy nem írtam, sem Korinának még smst sem.

Megszületett kislányom március 30.-án 17órakkor 3570grammal 57cm-rel.
Sajnos lett egy veleszületett rendellenessége,a neve Stridor. Gégefedő porc gyengeség. Amikor belélegzik erőteljesen sípol.

Remélem mindenki jól van, növesszétek a pocakokat és vigyázzatok a pocaklakókra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pincurka

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 12, 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pkagi írta:
Korina ha nincs semmilyen középfokú végzettséged, akkor javaslom, hogy a munkaügyi központon keresztül menj el tanulni.
Több szempontból is jó lehet ez neked.
1. A képzés időtartalma alatt kapott a minimálbért az államtól.
2. Lesz végzettséged, amivel el tudsz helyezkedni.
Sziasztok!

Ha valakinek maradt ki Closti, írna privit. Átveszem.
köszi
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 06, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

halihoooo mindenki merre van???
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 731, 732, 733  Következő
1 / 733 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés