Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szolárium!Vajon jó dolog a szoli,vagy nem?!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Beata69

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 20, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tőlünk sincs vészesen messze végül is, köszi az infókat! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Beata69

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 20, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Erzsike!
Nekem is gondot jelent az, hogy nem tudok hétközben elmenni strandolni, hétvégén meg az utóbbi időszakban elég rossz idő volt.. :S
Bp-i szalonba jársz szolizni? Szívesen kipróbálnám én is, ha közelben van hozzánk.
Vissza az elejére
Kiszcicca34

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 20, 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintem akkor nem káros, ha az ember mértékkel csinálja de ez mindenre igaz.

Mondjuk én inkább a természetes napsütés híve vagyok
Vissza az elejére
Erzsikebanya

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 20, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én nem rég kezdtem szoláriumba járni. Bár erős túlzás, hogy rendszeresen járok, általában 1 vagy 2 hetente megyek le 1x. Szerintem ha ilyen időközönként megy el az ember, akkor még nem káros, persze ha nem érzékeny rá a bőre. Nekem kimondottan jót tesz, főleg ha nincs időm napra menni, vagy lehetőségem. Ahova járok a barnulás mellett + cellulitis kezelés is van, többek között ezért is szeretek oda járni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
szajfeny

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 16, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HAHÓÓÓÓÓ!!!!

Nem ír senki??? Sad
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 12, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile)))))
Na szerintem lapozhatunk Smile
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 11, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
vicusmamesz írta:

Signetta kedves, az itteni képed alapján nincs is szükséged rá! Laughing

Szép tarka vagyok, mondjuk, ez genetikai adottság. Laughing

Akkor gondolom nem sokat Süsüsüsültél, mire ilyen lett a színed!? Laughing
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 08, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Igen, a "grillcsirkés" már évek óta nálunk is "menő". Laughing Régen én is jártam kb. 3 hónapig... Nagyon remélem, hogy ennek a későbbiekben nem látom kárát. Nem hiszem, hogy esetleg a bőröm színe miatt tetszenék valakinek...

Signetta kedves, az itteni képed alapján nincs is szükséged rá! Laughing
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Sőt... én akár hány bőrgyógyászt láttam, hallottam, olvastam nyilatkozni, mind ellenezte a szolit. : ) De ezt mindenkinek magának kell eldönteni, neki mi a jó. Amúgy is, úgy tudom, a fehér bőr a trendi. Very Happy

Látom Signetta, grillcsirkés nálatok is van! Laughing Laughing Laughing Nem tudom minek vacakolni ezzel a műnapfénnyel. Úgy van az jól, ahogy a természet csinálja. Nyáron barnák vagyunk, télen fehérek. Pont. Ráadásul szerintem randa is a szoláriumbarna.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látott már valaki szolibarna, vagy akár napbarnított bőrgyógyászt????? Én nem sokat, biztos nem véletlenül....
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

PinkSugar írta:
Én úgy hallottam, hogy van amikor orvosi javaslatra küldenek embereket szolizni...meg,hogy a melanóma kialakulása sokkal esélyesebb napozás hiányában...

már nem hiszek a médiának, inkább kitapasztalom! heti 2x 9percre járok, és nekem semmi bajom tőle, még csak ráncosabb sem lettem!

használjatok krémeket, az fontos:)

A szoli hatásai évekkel később is jelentkezhetnek, ugyan is a bőr emlékszik...., de eszemben sincs lebeszélni róla. Smile
Pretty101

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 21, 03:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azért kiváncsi lennék hogy hány és hogy milyen szoláriumot vizsgáltak????gondolom akad pár otthon gyártott,meg gondolom olyan is amit már nem szabadna engedélyezni,de biztos hogy a nagy studiokban olyan van ami JÓ és MEGENGEDETT!!!
Januárban lesz nagy vizsgálódás állítólag!
Ha valamit kitalálnak akkor úgy is az összes szolinak be kell tartania!!!
Vissza az elejére
kisannus

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 18, 01:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól informáltak vagytok!
Hallhattátok a tv-ben,hogy sok szoláriumcső 2x erősebb sugárzást küld a szervezetbe a megengedettnél!Ez sem igaz mindegyikre!!!Ahova én járok,ott jófajta csövek vannak,utána kérdeztem!:)Ti is tegyétek ezt!
A csokicső egészséges!!!:)Legalábbis a rádióban,stb ezt mondták,és én is így tudom!!!
Vissza az elejére
roxymaxi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 30, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali,ma reggel volt a tv-ben a reggeliben a Viki és azt mondta hogy anyukájának is volt bőrrákja.....és ennek ellenére heti 2x járt szolizni :O
és megint persze a szolik vannak lejáratva...
szép napot!
Vissza az elejére
Moncsicsi3434

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 29, 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!
Azt ne felejtsétek el hogy Milo Viktória nagyon világos bőrű és telis-tele van anyajegyekkel és szeplőkkel,neki nagyon oda kellett volna figyelnie a bőrére!!!!Mértékkel kell szoláriumozni és tisztában kell lenni azzal is hogy kinek milyen típusú a bőre és annak megfelelően szolizni!!!Az új fejlesztésű csöveknél elég 9percre menni,nem kell 20-25-re!!!
Vissza az elejére
PinkSugar

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 28, 02:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy hallottam, hogy van amikor orvosi javaslatra küldenek embereket szolizni...meg,hogy a melanóma kialakulása sokkal esélyesebb napozás hiányában...

már nem hiszek a médiának, inkább kitapasztalom! heti 2x 9percre járok, és nekem semmi bajom tőle, még csak ráncosabb sem lettem!

használjatok krémeket, az fontos:)
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 27, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én olyan sűrűn járok ,hogy amikor beküldtek 6 percre megégtem Laughing
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 27, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem figyelsz??? heti 2x Razz
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kisannus

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 27, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!!!

Én járok szolizni!Tisztában vagyok vele,hogy ha sokat megyek az nem egészséges,általában nem viszem túlzásba,de vannak események,amikor ráturbózok,h szép barna legyek!
Sokat hallok arról,h miért jó,és miért nem jó,éppen ezért próbálom mérlegelni a hallottakat,és ennek megfelelően cselekedni!!!

Cupp
Vissza az elejére
szajfeny

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 26, 16:11    Hozzászólás témája: Szolárium!Vajon jó dolog a szoli,vagy nem?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy ki az közületek,aki jár szoláriumba,és ha jártok,akkor mennyit tudtok a pozitív,és a negatív hatásairól! Question

Előre is köszönöm! Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés