Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Segítség, örököltünk!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 26, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Albirea!

Kérdésedet felteheted szakértőnknek is az alábbi linken: http://www.csaladinet.hu/szake.....gyved/faq/
Ő bizonyára fog tudni tanácsot adni a problémáddal kapcsolatban.

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
albirea

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 22, 15:37    Hozzászólás témája: Segítség, örököltünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítsetek, bajban vagyok. Férjem tavaly meghalt és a négyéves kislányom örökölt mindent, akinek én vagyok (nyilván) a törvényes képviselője. Többek között a férjem kft-jében egy félmilliós üzletrészt is örökölt, az én özvegyi haszonélvezeti jogommal terhelten. Kell illetéket fizetni valamelyikőnknek?
A kft. osztalékot akar fizetni, de fogalmunk sincs kinek, hogyan, meg milyen adóvonzata van a dolognak. Annyi törvény, adószabály, egyéb változott mostanában, nem igazodok ki.

Van itt köztetek valaki, aki hasonló cipőben járt? De bárkitől elfogadok hasznos tanácsokat. Előre is köszönöm!
Albirea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés