Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
kis pattanások az arcon és hasmenés. van-e összefüggés???

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2018, Máj. 02, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk is ez volt doki elküldött gasztroenterológushoz és csináltattak laktózintolerancia tesztet. Ki is derült rögtön hogy tejcukorérzékeny a lányom. Van sok cikk fent a protexin oldalán pl olyan is aminek az a címe hogy Mi is az a laktózintolerancia. Nézd meg ezeket és kérj egy beutalót a gyerek gasztróshoz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kicsicsill

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 19, 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia totya,
koszi a javaslatot. belenezek.
de ha veletlen valaki olvas, s hallot mar errol az otthoni etelerzekenyseg tesztrol, jo lenne, ha megosztana velem a tapasztalatait!
neke barmennyit meger, ha nem csak talalgatnom kellene, hanem biztosra mehetnek.
mindjart utana is nezek, hol lattam:
megvan: http://www.food-detectiv.hu. Itt elevel az etelintoleranciarol erdekes dolgokat olvastam, lehet hogy nekem is az van???? (eleg rosszul alszom evek ota mindentermeszetes szer ellenere...vagy csak a gyerekes let??Smile)
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Itt az oldalon nézted a szakikat?
http://www.csaladinet.hu/szake.....peuta/faq/

Üdv:
Totya
kicsicsill

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 18, 14:48    Hozzászólás témája: kis pattanások az arcon és hasmenés. van-e összefüggés??? Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,

segitsegeteket szeretnem kerni! masfel eves kislanyom van, fel evesen kezdtuk a hozzataplalast, s az elso nehany honapban semmi problema nem jelentkezett, de kb egy eves kora ota visszatérő hasmenéses es felpuffadásos gondjai vannak, torzsen es arcan gyakran kis pattanas szeru pottyok jelennek meg.
vegigjartunk mar mindent, probaltunk elhagyni eteleket, amilyen vizsgalatot el lehet ekkora gyereken vegezni, azt mind elvegeztettuk, de allergiat es egyeb szervi problemat sem mutattak ki.
sokat kutakodtam a neten, s ott olvastam, hogy az etelintolerancia joval gyakoribb, mint az allergia, viszont sokkal nehezebb kimutatni, hosszadalmasabb! allitolag hasonlo gondokat is okozhat, mint a kislanyom eseteben, tehat nem olyan heves reakciok, mint az allergianal, hanem lasabban megmutatkozó, enyhebb tunetekkel! Lassan en mar azt is az etkezes rovasara irom, hogy ejjelente sokkal tobbet ebred, mint annak elotte, sirva! otalaltam errol egy oldalt, ahol reszletesen irnak a problemarol, neha mintha rolunk irnanak.
s ugy tunik, hogy valami egyszerubb vizsgalati modszer is van erre, ami gyerekeknel is alkalmazhato. de nem szeretnek mar kiserletezni. erdekelne, ismeri-e valaki kozuletek??? segitsetek kerlek? diagnosztizaltak mar valamelyikotoknel vagy a gyerekeiteknel etelintoleranciat? ismeritek ezeket a viszgalati modszereket? mik a tapasztalataitok??
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés