Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
esküvői fotók frizurák nászajándék ötletek kedvenc képem

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tlina

HozzászólásElküldve: 2018, Máj. 22, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Mi a párommal egy barátunktól ajándékutalványokat kaptunk. Három darab volt benne, az egyik egy fiatalító arckezelés volt nekem, hogy az esküvő fáradalmait ki tudjam pihenni és feltöltődjek. A párom egy olyat kapott, ami X ezer Ft értékben levásárolható egy nemzetközi sporteseményre. Mondanom sem kell, hogy őrjöngött az örömtől. A harmadik pedig egy vidéki borkóstolóra szólt kettőnknek, aminek külön örültünk, mert a nászútra még egy fél évet várnunk kellett. Annyira imádtuk az ötletet, hogy idén nyáron én is hasonló koncepció alapján lepem meg a menyasszony barátnőmet. Azt hittem, hogy sok idő lesz kitalálni az ajándékokat és felkeresni a cégeket, hogy van-e utalványuk, de kiderült, hogy a mi ajándékkártyáink innen származnak: https://kartyaplaza.hu ami egy olyan oldal, ahol rengetegféle ajándékkártya szerezhető be egyetlen helyről, ráadásul személyes üzenetet írathatsz a kártyára, díszcsomagolásban is kérhető, így nem tucat utalványról van szó. Ötletgyűjtésre is nagyszerű, és gyorsan meg is vehető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adrienna86

HozzászólásElküldve: 2015, Feb. 20, 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jók témák és az ötletek. Esküvői autó ötletet még nem nagyon láttam, nekünk tavaly volt az esküvőnk és ezzel voltunk: http://eskuvoi-auto-berles-kolcsonzes.webnode.hu Nagyon meg voltunk elégedve ezzel a gyönyörű hófehér Jaguarral mint a szolgáltatás és az ár tekintetében is. Remélem tudtam segíteni valamit énis Smile
Vissza az elejére
mariam

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 19, 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teljesen egyet értek veled Banyácska abban, hogy nem a nagy felhajtás a legfontosabb.Hiába a nagy felhajtás, a hatalmas esküvők, ha az érzelemek nem valósak és a párok elég gyorsan külön is válnak.
Nehogy félre értsen bárki is, nem vagyok ellene semminek... gyönyörű az egész úgy ahogy van.
Személy szerint sosem vágytam nagy lagzira.
Mi a férjemmel 4 éve házasodtunk össze, 10 éve vagyunk együtt.Kis meghitt esküvőnk volt.Fodrász révén magam készítettem frizurám, egyszerű kis ruhám volt, aranyos kis csokorral, kerti partival.Úgy vagyok vele, az igazi szép esküvői ruha tempolmba való.
Vannak tervek a fejemben amit még meg lehet valósítani!Van két gyönyörű kislányom, akik csodásan festenének koszorúslány ruhában.Ez amire én vágyom!A saját lányaim álljanak majd mellettem... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
bobe

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 27, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia
Nekem is van egy jó esküvői fotós ajánlatom:
http://eskuvoifoto.lapunk.hu

Üdv
Böbe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 04, 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hááááát nekem elég beteges az a esküvői ruhás sorozat ahol olyan a néni mint egy csendesőrült... én biztos nem csináltatnék ilyet.... pedig sok extrém dologba benne lennék és megcsinálnám de ,,,,,,,,,hát nem vagyunk egyformák hála istennek...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
RitusritusKA

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 03, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Az én esküvőmön nagyon jó fényképész volt, nagyon elégedettek voltunk a munkájával.
Mindenkinek ajánlom!!!! Kedves, és megbízható személyiség és az árai is elérhetők.
Képek amiket ő csinált:http://minafoto.hu/rita-es-laci-eskuvoje

Esküvői lasershow: http://goldlaser.hu/szolgaltatasaink/eskuvoi-lezer

Én az esküvőm után szeretnék ilyen fotósorozatot, mert nagyon megtetszett.
íme a link: http://minafoto.hu/ratkai-timi-tresh-the-dress
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 29, 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vicces ez a topik Smile
Valami csk kisül belőle, nagyon remélem nem a reklámozók martalékává fog válni.
Ahogy mindenkinek a saját gyermeke, úgy a legszebb, legkedvesebb a saját esküvője is. Mások története, amolyan ugorgyunk, mikor lesz már izgalmas Razz Very Happy
Két esküvővel a hátam mögött úgy érzem nem a ruhán, nem a virágon, nem a székekre adott masnis huzaton, nem az ültetőkártyák dizájnján múlik az a nap....
Ha hiányzik valami nagyon -nagyon mély bizonyosság, akkor felörlődhetünk, látva poszem kerülhet a gépezetbe, eshet az eső, elromolhat valami ketyere, mehet a hasunk is akár Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Az első házasságomat nagyon fiatalon kötöttem. 7 évig tartott, szép csendesen elváltunk. Nagy készülődés előzte meg. Másodszorra csak az volt fontos, hogy az a kicsiny, nehezem megkapott élet a pocakomban, jól érezze magát. Volt rucim, volt virágom, volt násznép, volt kerti buli, ahogy illik... és nászéjszaka is Embarassed
Egy emberről innen a családinetről biztosan tudom, hogy mit élt át tegnap. Sok örömet és oltalmazó nyugalmat kívánok neki.
És egy másikről meg csak sejtem.... milyen is 10 év után újra nyilatkozni.... nem sokára tanuja leszek. Smile

Szép estét mindenkinek Confused
b.anita01

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 18, 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Szindi!

A mi esküvőnk 1999.07.31én volt.
Csak polgári (a férjem nem egy nagy istenfélő ember Confused Embarassed ),aztán pedig egy kisebb lakodalom.Délelőtt 11kor kezdődött a szertartás és éjjel 11ig mulattunk.Nem voltunk sokan,kb.:20-25 ember.Nem készültek műtermi fotók (csak a rokonok kattogtattak Smile ) és nászútra sem mentünk.
Majd képeket én is mellékelek.
http://hu.fotoalbum.eu/banita01
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 18, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Haho!!!!!!!

Csak Én szeretem az esküvőket????
Gyeretek ide is!!!!
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Mi eskvőnk:

Ugye már kislánykorunkban arrol álmoduk,hogy milyen menyasszonyok leszünk.
Gyönyörű ruha herceg fehér lovon stb

Mi 1999-ben ismerkedtünk meg és 2002-ben 09 07-házasodtunk össze.
Sajnos az Én páromnak kicsi korában meghalt az Édesanyja mellrákban 8-éves volt mindössze akkor Gergő
Az apjával minden kapcsolatott megszakított olyan életett élt sokat szenvedett melette.
Igy tehát ugy terveztük együtt készülünk a nagy napra.
Az első időpont 2002 Junius 10-e volt.
De páromat sajnos behívták katonának.
Igy 2002 Szeptember 3.-án leszerelt 7.-én eskűvő 13.-án mentünk nászutra.
Anyukámmal szerveztük az eskűvőnket.
Akkor felénk nagy divat volt a vőfényes eskűvő Én is akartam ilyet.
Apukám haverja lett a vőfényünk.
Eskűvős újságokban kerestem szép idézeteket verseket .
Ezt egy mappába rendezve összeálítottam és a vőfény felolvasta azt.
2007 09 07 A Mi esküvőnk:
Reggel kb 8-9 körül kelltünk fel.
A gyerekori jóbarátnőm már Csütörtökön eljött hozzám segíteni készülődni.
A hajamat magam készítettem el .
Hosszú derékig érő hajam volt és halvány lila világos padlizsán színű.
hosszú fálytam volt és A vonalú uszájos ruhám majd a képeket pótolom.
Akkor még nemvolt digitális fényképezők örület:))
A csokor 21 szál barack színű rozsa csokor közepén fehér liliomok.
NA 1-órakor indultunk a fotózásra Szombathelyre 31 fokos kánikula volt.
Fényképezkedtünk a csóton a romkertben és lett műtermi is.
Mikor vissza értünk már harmonika szóval szedték össze a vőfények a koszorus lányokat 16 koszoruslányom volt
Én belettem zárva a szobába.
Addig férjemet hozták a koszoruslányok és engem is kikisértek.
A Vőfény elmondta a bucsuztatót verseket
Aztán gyalogossan indultunk a polgári eskűvőre
Minden a polgári a teplomi eskűvő is a falunkban rumban volt.
Plogárin a saját számaink szóltak a Titanik, CSókolj még bébiszisztersz
A polgári után teplomba mentünk misés volt az eskűvőnk kb volt 1 óra.
Aztán vissza sétáltunk a házunkhoz és kocsi konvojjal indultunk az éterembe.
Alsóújlakra a lakodalomba.
A lakodalom helyszíne egy lovas panzió volt.
Nagyon szép volt az eskűvő és a lakodalom is nagyon jól sikerült.
Nászútra a párom meglepije volt
Spanyol országba mentünk Koszta Drávára Márgeret-Demárba.
Eddig 6-éves házasok leszünk Szeptemberben még 1 lakodalomban voltam.
De ha elindul a házadodni láz reméllem sokba megyünk,mert Én imádom az eskűvőket:))))))))
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 07:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziaa szindi... Smile
Én életem első esküvőjén 2000-ben voltam..az akkori legjobb barátnőémén.. nagoyn szép volt sokat táncoltam...és mi menyasszony táncnál raktunk be boritékot...nem vittünk semmi mert tudtuk hogy a pénz kell nekik...de azért egy váloperes ügyvéd névjegyét is beleraktuk a boritékba mert tudtam a csaj nem nagyon akarta az esküvőt...bármég hála mindig együtt vannak és két gyönyörű baba szülei...
amugy a névjegynek örültek nem haragudtak meg érte... Smile még fiatalok voltunk... Smile)

A mi esküvönkre nem volt meghivo...Smile mert nem hivtunk senkit...na de majd a templomira..huhuhuh

majd keresek képet a hajamról
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 07:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Mi Esküvői meghivónk:
2002 09 07 volt a nagy nap Razz

Az élet rögös útján
Nekünk találkozni kellett,
Hogy hitben Szeretetben
Éljünk mi egymás mellett.
Fogd meg hát kezemet,
Én is Veledmegyek,
Rád bízom magam,
Mert nagyon szeretlek"

Renáta

Megfogom kezedet
És megígérem neked,
Hogy az élet rögös útján
Végig elkísérlek.
Boldogok leszünk,
Hiszen én is szeretlek.
Amíg szívem dobbanni fog
Hozzád mindig hű leszek"

Gergő
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 07:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meghivó idézet:

"Köszönöm az életnek,hogy Téged megadott
Köszönöm a sorsnak,hogy hozzám elhozott,
áldom az utat,amelyre most léptünk
Vigyázz rá,hogy róla soha le ne lépjünk
Szívem azt a percet nagyon régen várja,
amelyben Te leszel életem párja.
Oly boldogan gondol szívem a jövőre,
mikor elmondhatom:enyém vagy örökre"
szindi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 21:55    Hozzászólás témája: esküvői fotók frizurák nászajándék ötletek kedvenc képem Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolom mindeki volt már olyan helyzetben,hogy esküvőre hívták és nemvolt ötlete mitvegyen fel milyen legyen a frizurája.

Ja és hogy mit vegyen nászajándékba.

Várom ruha frizura ötleteket és a kedvenc esküvői fotókat.

Szerintem Mi Nők szeretünk ilyenről beszélni és szép képeket nézegetni Rolling Eyes
Ezért gondoltam,hogy nyitok ilyen oldalt is Wink
Remélem tetszik másnak is az ötletem!

Nemkiméljetek bennünket ÍRJATOK!!!!!!!!

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés