Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nyári táborok

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2018, Máj. 09, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdemes erre is figyelni a tábor előtt: A nyár közeledtével nagyobb figyelmet kell fordítanunk az egészségünkre. Bárkinek okozhat panaszokat, kellemetlen tüneteket, rosszullétet a tartós meleg, de vannak különösen veszélyeztetett csoportok. Ilyenek például a csecsemők, kisgyermekek, és a 65 évnél idősebbek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
-Nati-

HozzászólásElküldve: 2013, Máj. 27, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyelvi Napközis Táborok a Métisz Nyelvstúdiónál (XVI.ker)

Június 24-én indulnak nyelvi napközis táboraink, heti turnusokban, az egész nyár folyamán.

Miért válassz minket?

-játékos, kreatív feladatok
-sok-sok kommunikáció, kizárólag angolul / németül
-észrevétlen a nyelvtanulás
-cél, az idegennyelv megkedveltetése
-lelkes és felkészült oktatókkal
-barátságos, kertvárosi környezetben

Korosztály: 4-5 év / 6-8 év / 9-11 év / 12-14 év
Választott nyelv: angol, német
Időbeosztás: hétfőtől - péntekig 8.00-17.00
Helyszín: 1162 Budapest, Rákosi út 185. (Bagolylak Játszóház)
Létszám: 3-10 fő
Ár: 29.900 Ft / fő /hét (háromszori étkezést tartalmaz)

Beiratkozás és további információk: 1161 Budapest, Hősök tere 6. Tel.: 405-3542
http://www.metisz.hu/tanfolyamok/daycamp.php
https://www.facebook.com/pages/M%C3%...78221652211719
Vissza az elejére
LionsSuli

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 11, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kincskeresés a városban!

Pécsett megújult városismereti nyári táborunk idén is várja a kalandorokat!
Érdeklődni és jelentkezni a lionssuli@gmail.com címen, illetve Galambos Attila táborvezetőnél lehet a 30/334-23-02-es telefonszámon. További információ: http://pecsikincs.blogspot.com/
Vissza az elejére
marionett

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 09, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha valaki esetleg Szeged környékén keres angol tábort, akkor Bordányban lesz egy. Két turnus: júni. 25-30, júli. 9-14.
Szállás: sátor, igény szerint faház
Étkezés: napi háromszori
Részletfizetési lehetőség: van

Program:
- délelőtt közös nyelvtanulás
- délután játékos nyelvtanulás (angol activity, scrabble, Vadaspark, lósimogatás stb.)
- este szabad programok, szalonnasütés, játék, stb.

A szinesnyelvtanulas@gmail.com címen lehet bővebb infót kérni.
Vissza az elejére
dawies

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 01, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos azon a környéken nem nagyon mozgok Rolling Eyes de vmi nagyszülő errefelé?
Vissza az elejére
macskaszem

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 25, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dawies írta:
macskaszem írta:
Az egészen jó ár. Merrefelé van az a tábor? És mit értesz speciális foglalkozások alatt? Smile

Ez Székesfehérváron van, a Mocorgóban. Speciális foglalkozás alatt például a Varázsműhelyt értem, de lesz Angol Móka és Torna, és meseház is. Meg kézműves foglalkozás, bár az nem tudom mennyire speciális egy táborban Rolling Eyes

Augusztus 15-től megyünk.

Aham, hát ez tőlünk egy kicsit messze van, de nem hangzik rosszul. Esetleg Békés megyében nem csinálnak tábort? Smile
Vissza az elejére
dawies

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 25, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskaszem írta:
Az egészen jó ár. Merrefelé van az a tábor? És mit értesz speciális foglalkozások alatt? Smile

Ez Székesfehérváron van, a Mocorgóban. Speciális foglalkozás alatt például a Varázsműhelyt értem, de lesz Angol Móka és Torna, és meseház is. Meg kézműves foglalkozás, bár az nem tudom mennyire speciális egy táborban Rolling Eyes

Augusztus 15-től megyünk.
Vissza az elejére
macskaszem

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 21, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
dawies

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 21, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már kinéztünk egy napközis tábort, ami 15.000-t van, napi 3x étkezéssel, speciális foglalkozásokkal.
Vissza az elejére
dawies

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 21, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem egy napközis táborban a reális ár 15.000 Ft körül van (/hét), az ottalvósoknál 25.000-30.000 körül (még kimondani is borzasztó Wink)
Vissza az elejére
kisbiceboca

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 12, 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dawies írta:
Az angol napközi erre jó! Mert beszélnek angolul és magyarul is a gyerekhez (nyilván időszakosan csak egyikkel vagy csak másikkal).
Azokat a táborokat nézzétek meg, ahol tényleg csinálnak is velük valamit, nem mint a Margitszigeti táborban (ahol egyszer voltam gyerekoromban).
Ne csak odarakják a gyerekeket, aztán játsszál Wink

Ez érdekes, a Margitszigetit már másoktól is hallottam, hogy nem olyan jó, árban viszont nagyon elszálltak, csak nem értem, h akkor mire fel?! Ti milyen árban néztek táborokat? Ahogy én láttam, elég nagy a szórás...
Vissza az elejére
kisbiceboca

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 12, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskaszem írta:
kisbiceboca írta:
Mi még nem voltunk eddig, ezért vagyok bizonytalan. Talán nem kellene egyből beledobni a mély vízbe. Arra gondoltam, keresnék napközis tábort, ahol mondjuk ideig-óráig én is ott maradhatok vele. Vagy ez szerintetek rossz ötlet? Bármennyire is nyári szünet, én fontosnak tartom, hogy ne csak unatkozzon, hanem tartalmasan, akár tanulással vagyis inkább fejlődéssel töltse a szabadidejét. Az angolt én is jónak tartom! fam123, szerintem olyat kellene keresned, ami kétnyelvű, tehát nem kifejezetten arról szól hogy angol óra van egész nap, hanem eleve angolul beszélgetnek, így kapja az "utasításokat". Ezzel sokat tanulnak szerintem

Szerintem az nem olyan jó, hogyha anyuka ott marad a gyerkőccel, mert úgy igazából senkinek sem jó. Mert a gyerek anyukával foglalkozik, anyuka mennem már, az napközis néni meg feszült, hogy most nem tudja, hogy a gyerekkel foglalkozzon vagy anyukával... Smile

Hát erre nem is gondoltam. Smile Köszi! Valószínűleg a többi kisgyermeket is feszélyezné, ha valakinek az anyukája ott lenne...
Vissza az elejére
dawies

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 11, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az angol napközi erre jó! Mert beszélnek angolul és magyarul is a gyerekhez (nyilván időszakosan csak egyikkel vagy csak másikkal).
Azokat a táborokat nézzétek meg, ahol tényleg csinálnak is velük valamit, nem mint a Margitszigeti táborban (ahol egyszer voltam gyerekoromban).
Ne csak odarakják a gyerekeket, aztán játsszál Wink
Vissza az elejére
macskaszem

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 07, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisbiceboca írta:
Mi még nem voltunk eddig, ezért vagyok bizonytalan. Talán nem kellene egyből beledobni a mély vízbe. Arra gondoltam, keresnék napközis tábort, ahol mondjuk ideig-óráig én is ott maradhatok vele. Vagy ez szerintetek rossz ötlet? Bármennyire is nyári szünet, én fontosnak tartom, hogy ne csak unatkozzon, hanem tartalmasan, akár tanulással vagyis inkább fejlődéssel töltse a szabadidejét. Az angolt én is jónak tartom! fam123, szerintem olyat kellene keresned, ami kétnyelvű, tehát nem kifejezetten arról szól hogy angol óra van egész nap, hanem eleve angolul beszélgetnek, így kapja az "utasításokat". Ezzel sokat tanulnak szerintem

Szerintem az nem olyan jó, hogyha anyuka ott marad a gyerkőccel, mert úgy igazából senkinek sem jó. Mert a gyerek anyukával foglalkozik, anyuka mennem már, az napközis néni meg feszült, hogy most nem tudja, hogy a gyerekkel foglalkozzon vagy anyukával... Smile
Vissza az elejére
kisbiceboca

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 07, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
fam123

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 07, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az én kislányom 7 éves és most először szeretném elvinni egy táborba. Nézegettem angol táborokat a neten, mert jó lenne ha valamit tanulna is a kicsi,(és hát a nyelvismeret manapság nagyon fontos)de félek, hogy túl sok angolozás lenne és kevesebb szabad játék. Szerintetek vannak olyan táborok, amik nem kimondott angol táborok, de félórát-órát azért azzal is foglalkoznak? Volt már esetleg valakinek ilyen táborokkal kapcsolatban tapasztalata?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
apoka

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 06, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlet!
Pironkodva vallom be, de a 9 éves fiam többet emlegeti otthon a rajz-festés, agyagozás és társai iskolai órákon szerzett élményeit, mint azt, hogy hány gólt lőtt a floorball meccsen tesiórán. Hozzá kellett magamat szoktatnom a tudathoz, hogy nem lesz belőle válogatott vizilabdázó, mégis úgy gondolom, hogy inkább lelje örömét ilyesmiben mint tévénézésben és számítógépezésben. Én még kisgyerekként boldogan megvoltam ilyen-olyan táborok nélkül, mostanában viszont sajnos úgy kell kirángatni őket a házból..Véleményem szerint bárminemű szabadtéri játszós elfoglaltság a gyerek hasznára válik, jó alkalom lehet erre egy ilyen tábor. Mi még nem voltunk nyári táborban, de látva Tomi ambícióit lehet, hogy keresünk valamit ahol kiélheti művészi hajlamait.
Én bátorítanék mindenkit!
Vissza az elejére
macskaszem

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 06, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

kisbiceboca, még sosem voltatok táborban? Mert akkor én is azt mondanám, hogy először valami napközis táborral próbálkozzatok, nehogy túl sok legyen neki hirtelen. Mennyi idős a gyerkőcöd? Mondjuk nem tudom, hogy ezekbe a táborokba hány éves kortól lehet vinni a kicsiket. De szerintem 6-7 évesen már biztosan. Smile

Amúgy én is (illetve a lánykám) is imádta ezeket a napköziket, ahol kézműveskedtek, táncoltak, énekeltek, gyöngyöt fűztek, karkötőt fontak... Smile
Vissza az elejére
dawies

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 01, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.

Szerintem a kisebbeknek a napközis tábor jó, mert a bölcsi, ovi ideje alatt van, nem kell sok időt az anyuka nélkül tölteni. Én a tematikus napköziket részesítem előnyben, tudod, ahol kézműveskednek vagy táncolnak, angoloznak stb.
Vissza az elejére
kisbiceboca

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 01, 14:41    Hozzászólás témája: Nyári táborok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

várom gyakorlott anyukák és apukák tapasztalatait nyári és napközis táborokról. Jó vagy rossz a gyereknek? Megéri-e az árát, stb?
Köszönöm!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés