Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mennyi idős babát hagytatok akár egy napra is nagyszülőknél?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 19, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Bucimaci hamár pár hónapos de még anyatejen van akkor valamit olyat kéne csinálni ami 3órába belefér csak egy kávéház vagy cuki addig pároddal.. már az is valami egyébként így pont mire éhes lesz már otthon is vagytok Very Happy ahogy az előttem írók megfogalmazták ne legyetek túl messze...

Én is anyumnál a lányomat Évikét csak speciális evése miatt 4évesen tudtam ott hagyni anyumnál éjszakára is...

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
debreceni

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 18, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez így van. De akkor se pironkodj, ha a férjeddel akkor is el akarsz menni valahova, ha már a gyerek nagyobb. Mely az a pont, amikor már egyedül hagyhatod otthon?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 30, 13:05    Hozzászólás témája: Re: Mennyi idős babát hagytatok akár egy napra is nagyszülők Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha hiányzik a kikapcsolódás menjetek el a férjeddel egy moziba, vagy csak üljetek be egy étterembe vagy cukrászdába gyermek nélkül. Az nem egész nap, de az a néhány óra kettesben is feltöltődést jelenthet.
Mi kb 1,5 évesen hagytuk ott nagyinál először 1-2 napra.
Ne csinálj belőle lelkiismeret furdalást, ha úgy érzed szükséged van erre mozduljatok ki. Pár órára először és ne messzire. Nem vagy attól rosszabb anya, mert vágysz a férjeddel kettesben lenni!
Én hiszem és vallom azt, hogy egy kapcsolatot ápolni kell. A hosszú és jó házasság titka, hogy ki kell mozdulni gyermek nélkül.

BuciMaci4 írta:
Már olyan rég voltunk el kettesben a férjemmel, és nagyon vágyunk egy kis kikapcsolódásra, gyerek nélkül. Néhány hónapos a baba. Ti mennyi idős kortól mertétek odaadni a nagyinak a kislurkót egy napra? Ráadásul anyatejes a baba, ezt hogy lehet megoldani?

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
anyacska2011

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 30, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még várnék a helyedben néhány hónapot. A babádnak rád van szüksége. Nekem egy hónapos a babám, de el nem tudom képzelni, hogy tudnám "lepasszolni" a nagyinak. Pontosan a szoptatás miatt. Annyi tejet nem tudok lefejni, amennyi egész napra kell, és akkor is kéne fejnem, amikor elszabadultunk a párommal. De az akkor már nem is kikapcsolódás.
Amúgy nézd meg az Éva Magazin KÖLYÖK kiadványában azt az írást, ami pont erről szól.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
BuciMaci4

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 30, 09:38    Hozzászólás témája: Mennyi idős babát hagytatok akár egy napra is nagyszülőknél? Hozzászólás az előzmény idézésével

Már olyan rég voltunk el kettesben a férjemmel, és nagyon vágyunk egy kis kikapcsolódásra, gyerek nélkül. Néhány hónapos a baba. Ti mennyi idős kortól mertétek odaadni a nagyinak a kislurkót egy napra? Ráadásul anyatejes a baba, ezt hogy lehet megoldani?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés