Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nagycsalád
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
harivera

HozzászólásElküldve: 2005, Máj. 01, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát pont most megyek vissza dolgozni a kereskedelembe. eladó vagyok voltam és leszek. Nagyon rossz ez a pénztelenség és ezért megyek vissza hétvégére dolgozni vagy a férjem marad itthon gyeden és én főállást vállalok. És te? Mesélj magadról valamit. Hol szültél hol laksz mit dolgoztál vagy dolgozol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ági

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 30, 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen... Pedig azt gondoltam, ő lesz előttem a példa. De ez nem az a példa... Confused

Hátha előbb-utóbb összejön nálunk is. Még nyúzzuk a páromat! Razz

Te mivel foglalkozol, mikor épp nem gyesen vagy?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harivera

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 30, 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági. Emlékszem rád. Bizti hogy kötélnek fog állni előbb utóbb. Olvastad abban a fórumban hogy kiváncsinak hány fia van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ági

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 30, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát akkor itt is szia Vera!

Tudod, nekem is 4 fiam van, minden vágyam egy kislány! Én most egy kicsit reménykedek... De sajnos apa még nem állt kötélnek!

(Nekem is Csaba a második!)

Várunk Téged itt máskor is!
Vissza az elejére
harivera

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 29, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Szeretnék én is ide belépni dumcsizni a gyerekekről és egyebekről. Az én fiaimmal sajna sokat voltam és vagyok kh.-ban. Most is megyek a 3-ikkal orr torokmandulára.
Remélem befogadtok.
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 25, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok! Hogy vagytok????

Ez a szép tavasz pont egy jó találkozóra alkalmas, nem??? Wink
Vissza az elejére
sammm

HozzászólásElküldve: 2005, Feb. 25, 06:29    Hozzászólás témája: Megszólítások a családban Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves nagycsaládosok!
Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar-norvég viszonylatban.
Ha 4-nél több gyermek van a családban és a kérdőív rubrikájába kényelmetlennek tartjátok beírni a válaszokat, e-mailen is szívesen fogadok válaszokat.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 31, 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági, köszi!

A Karácsony csodálatos volt, és én is kívánok mindenkinek boldog, sikeres, nevetésben gazdag új évet!

De mi az a pihenés? Rolling Eyes
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 22, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hátha erre téved valaki a nagy készülődés közepette! Razz

Csodálatos karácsonyt, jó pihenést, klassz szilvesztert és nagyon boldog új évet kívánok!
Vissza az elejére
Benko

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 05, 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lehet, hogy vkit érdekel:

December 10-én, pénteken 9-től 16-ig börzézünk Kaszásdűlőn ( III. kerületben) a hévmegállótól fél percre, az MDF Székházban.

Itt szinte mindent megtalálhattok, amire kis pocaklakóitoknak szüksége lehet. Pl.: ruha,cipő, játék, babaholmik: babakocsi, bébikomp, szoptatási segédeszközök, zenélőforgó, játszószőnyeg, kenguru, baldachin-szett, stb...., stb...

Jöhettek a szentendrei hévvel, 34-es, 42-es, 106-os busszal. Mindegyikről Kaszásdűlőnél kell leszállni.

Ha van kedvetek, gyertek el, mindenkit szeretettel várunk!
Kérdéseitekre e-mailben szívesen válaszolok!

Zsuzsa Very Happy
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 23, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Moni!
Kibicnek semmi sem drága: hát akkor vedd lazábbar a figurát! (Én is nagyon szenvedek, hogy a párom rávegyem) Laughing
És normális munkahelyre esély sincs? Tudom, a sok gyerek nem jó ajánló... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 23, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!!

De jó végre látni, olvasni Benneteket! Jó tanulást a tanulóknak!

Moni! hány munkahelyet nyűsz egyszerre? És a gyerekből nincs még több????

Bea! Kitartás, mindjárt itt a vége, ha már eddig kibírtad... Wink

Azért ha van egy kis időtök, gyertek! Én is sokat vagyok a gép előtt, olyan jó, ha van itt is olvasnivaló!
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 22, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági! Ne haragudj! Én a sulival havazódtam be, vizsgák, szakdoli...januárban államvizsga, ki se látszom! Az ünnepekre gondolni se merek még, és fogalmam sincs, a családnak mi lenne a jobb, ha még most utoljára összeszorítanánk a fogunk, és januárban befejezném, vagy ha lazábbra engedném a gyeplőt, halasztgatnék és szép apránként csinálnám csak meg, de már ollllyan elegem van!

De a szánkót már elő vettük!!!!

Csak ez a napi másfél-két óra alvás.....jaaaaj!

Ha január után arról faggatlak Titeket nincs-e valami jó suli ötletetek, mert úgy tanulnék, csapjatok kupán!

Ha valahol, lehetőleg nevtanban, de más is érdekel, tudtok megüresedő pszichoped állást szeptembertől, légy szi szóljatok!

Nagyon jó készülődést mindenkinek, talán Szentestére én is leereszthetek egy kicsit, na de addig!

Puszka!
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 21, 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát Csajok!

Hogy így eltűntetek! Crying or Very sad Pedig egyeztethetnénk: ki hogyan, mivel készül az ünnepekre... Hol, hogysmint ünnepeltek majd!

Meg minden mást is! Wink

Várlak Benneteket! Very Happy
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 30, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bea! Wink
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 30, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anyabanya! Ne csak beköszönj!

Tessék nekünk segíteni! Hogy lehet rávenni Apákat az újabb és újabb csemetékre?! Ketten is vagyunk, akiket érint a dolog! Wink

Szikra!

Zuglói Családsegítő Szolgálat: 1145. Füredi park 6. 384-0381
anyabanya

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 29, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincsenek ikrek... 15, 14, 12, 9 és 5 évesek...
Anna a legnagyobb, ő gimis. Tamás 8.-os, Peti 6.-os. Csabi 3.-os és Matyi most középsös. Jól tanulnak. Mindannyian egy suliba járnak még az ovis is, mert az egy olyan intézmény, ahol már ovi is van és gimi is...
Vissza az elejére
anyabanya

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 29, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor csak beköszönék.
36 éves vagyok, most várom a hatodik babánkat, aki márciusban fog (remélem) megszületni...Rendezett kiscsaládom van, és alapvetöen nagyon jól érzem magam a börömben (csak nagyon nagy)...
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 28, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szikra! Én pedig a Te segítségedet kérném. Egy ismerősöm az első kerületi gyejóban dolgozik (gyermekjóléti), náluk működik a "segítő dajka", kértem nézzen utána, ez más kerületekben is elérhető-e.
Hol születtek a babák? Ott állandó lakosok-e.

Próbálkozni én az illetékes Gyermekjóléti Szolgálatnál, vagy az Önkormányzat szociális osztályán próbálkoznék, "házi gyermekfelügyelet" kulcsszóval!

Kitartás és nagy-nagy gratula a babákhoz!!! (az illetékeseknek)
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 27, 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szikra!

Sajnos én is ugyanezt hallottam. Ezek szerint azóta sem javult a helyzet! Én ugyanis még jó 7-8 évvel ezelőtt született hármas ikrekről tudok, akikkel megfeszültek a szüleik, mert nem volt segítség!
Vissza az elejére
tsere

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 21, 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A segítségeteket kérném egy egyetemi munkához!

Használtok gyermeketető széket?

Ha igen, milyen fajtát és milyen gyakran használjátok?

Mik a legfontosabb szempontok a vásárláskor? (biztonság, kényelem, higiénia, hatékonyság, költség stb. )

Milyen tapasztalaitok vannak?

A babák szeretnek benne ülni?

Az esztétika mennyire fontos a vásárláskor?

Mik a pozitívumai, negatívumai?

Mennyit szántatok/szántok rá?

A válaszokat erre az e-mail címre is írhatjátok: dorissz@freemail. hu
Előre is köszönöm!

üdv:
bogár
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 21, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Osztom a véleményeteket minden téren, fúúúú de "gonosz" anya vagyok, ráadásul a családban ne csak engem, de sajnos középsőmet is érinti az elhízás elleni harc. Szegénykém most szombaton lesz 4 éves, 120 cm, és 28 kg. Nem nagyon tudom mit tehetnék, mert túró rudin kívül (max. napi 1) édességet "elvileg" csak a szülinapokon lát, jár külön tornára, ovi után este 7-ig tuti, hogy játszóterezünk, amíg tehetjük, hétvégén táncház....de ő már csecsemő kora óta küzd ezzel a problémával.

Hogy érdemes-e tüntetni? Egy fecske nem csinál nyarat, de már 3-an legalább vagyunk, nem? Azt nem hiszem, hogy belátható időn belül lenne foganatja, de valakinek el kell kezdeni, nem? Ha nem is rögtön a médiával, de első lépésként a szülőiken felszólalni....

...rohanok, mert a kádban vannak.

Mi sajnos nem megyünk noézni, de remélem még előtte összehozunk egy randit! Jaj, a nagyjaim kedden voltak Mogyoróhegyen, és nagyon élvezték.....szóval akkor mi mikor? Wink
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 20, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy rajtam kívül is akadnak "gonosz" anyák, akik ellenségei a csipsznek és az italautomatáknak. Megnyugtat, bár a gyerekeimnek erre nem hivatkozhatom. Igyekszem erősnek és következetesnek mutatkozni, bár ezen kívül annyi mindent megkapnak...
Mindenki véleménye érdekelne!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 20, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alapnak mindenképpen jó az, ha otthon próbálkozol! Hogy nagyban mit és hogy lehetne elérni???

Én is közelharcot vívok a gyerekeimmel, mert én egy olyan gonosz anya vagyok, aki nem vesz csipszet (bár néha sütök nekik, DE AZ NEM OLYAN!!!), nem adok pénzt az italautomatára sem. Már le is szoktak az ötletről is.
A reklámokról is hosszas előadásokat tartunk, asszem a nagyok kezdik kapisgálni... De még vannak kicsik!
Vissza az elejére
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 20, 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na sziasztok csendeskéim! Smile
Van egy kis időtök a sok munkátok meg a család mellett meghallgatni a füstölgésemet? Laughing
Szóval, megnéztem a Frei-dossziét. Aki nem látta, annak a kedvéért csak annyit, hogy a kövérségről, az elhízott magyarokról, leginkább a gyerekeket fenyegető csipsz-sültkrumpli-hamburger őrületről szólt, és nagyon is húsbavágó volt, hiszen rajtam is van néhány (!!!) plusz kiló. Talán épp ezért is, a gyerekeimnél nagyon érzékenyen vigyázok az ilyesmire, mindhárman sportolnak, a Mcdöncibe egy évben egyszer tévedünk be, itthon nincs csipsz, bár sült krumplit én is szoktam készíteni, csokit sokat eszünk, de legalább gyümölcsöt és zöldséget is. Mégis azt éreztem a műsor alatt, hogy rólunk is szól. Ráadásul az elmúlt hetekben beállítottak egy italautomatát az iskolájuk folyosójára, ahol pont ilyen cukros leveket ihatnak, mert persze a kávét csak a tanárok fogyaszthatják (bemondta az igazgatónő a hangosbemondón, ha-ha-ha Rolling Eyes ). Szóval ennek kapcsán elgondolkodtam kicsit. Tényleg tudjuk mi, hogy miket is eszünk? színezékek, adalékok, zsírok, cukrok, stb.
Frei szerint tüntetnünk kellene a tévétársaságok előtt, hogy a gyerekműsorok közben ne reklámozzanak édességeket, csipszeket, és ha már itt tartunk, szerintem nem kellene mutogatni a drága játékokat, de még az esti film előzetesét sem, nincs igazam?
Na, ez most jó nagy kavalkád, de kíváncsi lennék a véleményetekre, szerintetek érdemes egyáltalán elindulni egy ilyen harcban? Vagy maradjak meg az eddigi, itthoni módszereimnél, és csak a saját gyerekeimre hassak? Mit lehet tenni? Ti mit tesztek? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 12, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kriszta!
Szerintem vidékről túl sokan nem fognak jelentkezni, ha meg túljelentkezés lenne, úgyis kitalálnak vmit, mi alapján válogassanak. Mi sem a rászorultság miatt jelentkeztünk, csak a gyerekeket feldobta az ötlet is, hogy mehetünk, meg abba gondoltam bele, hogy a csarnokot sem láttuk még. Egy kis turizmus!
Köszi, örülök, hogy tetszik a mese!
Vissza az elejére
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 11, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!
Én is olvasgattam a noe-levelekben a felhívást, de annyira szigorúan leszögezték, hogy minél több gyerek és minél kevesebb felnőtt, hogy azt gondoltam, karácsony előtt már inkább csak a családdal együtt megyek, apucit is beleértve. Meg ilyenkor kicsit mindig azt is gondolom, hogy biztosan van, aki nálunk sokkal jobban rászorul...
De azért még gondolkodunk, jó?
Moni, gyógyuljatok hamar, és vértezd fel magad, kisiskolás korukig még számtalan eseményetek lesz ilyen téren, hiszen elsősorban egymást fertőzik. Nálunk is az elmúlt fél-egy évben csökkent az esély az örökös betegségekre, de az is igaz, hogy időnként kilószám eszik a savanyúkáposztát. tudom ajánlani!
Ági! Azóta már meg is hallgattam a kecskés mesét, nagyon tetszik.
Sziasztok!
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 11, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja! és gyógyuljatok gyorsan!
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 11, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moni!
Szerinted beférünk? A létszámba... Nem lesz túljelentkezés? Rolling Eyes Jó lenne már összefutni legalább ilyen nagyszabású rendezvényen, ha már a mini nem jön össze! Confused
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 10, 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok NOE-tagok!

Jelentkeztek a dec. 22-i rendezvényre (BP-Aréna), kivel találkozunk ott? Wink

Nagyon passzívak vagytok mostanában! Crying or Very sad
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok!

Hát Zalipapa! Már nem csak negyedévig fog húzódni! De legalább kitartóak vagyunk, hátha addigra a többiek is előkerülnek!

Ha ilyen marad az idő egy hónap múlva szánkózunk...
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bea!

Háááááát, ahogy az idő is kinéz... Maradjunk a téli szánkóban??? (Esetleg ezt majd kombináljuk a nyári bobbal!)

Nekem nincs ellenvetésem.
Vissza az elejére
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szánkózás jól hangzik... Smile
Móni, gyorsan jobbulást. Mondd, nem jön a negyedik? Laughing
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Móni! Vigyázz Magadra! Gyógyuljon a gyógyulni való!

Kriszta! Jó munkát! Élvezd ki minden percét!

ÁÁÁÁgíííí! Mi lesz velünk? Bevárjuk a többieket? Toljuk egy kicsit, és szánkózást szervezzünk?
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biztassuk az időjárást! Wink

Rodekri! Sajnálom! Pedig azt hittem, hogy mire a megismerkedésünk évfordulójához érünk, csak összejön egy személyes találka is!!!! Crying or Very sad

Bea! Örülök, hogy tetszett. Tudod mi a poén? Ők saját maguk is nagyon lelkesen hallgatják a saját előadásukat!!! Laughing

Gabi figyelőállásban van, és remélem még mindig szándékozik jönni! Shocked
T. Monit még biztassuk egy kicsit - smsben talán hatékonyabb! Rolling Eyes

Hát fújjuk el a sok-sok felhőt! (Szegény óvodásainknak már tuti elmosta a holnapi kirándulást, már le is mondták a buszt!) Surprised
Vissza az elejére
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát sziasztok, mindannyian. Kicsit szomorú vagyok, mert mostmár biztosan nem tudunk elmenni vasárnap, de azért örülök is, mert dolgozni fogok, és ez egy főállású anya életében ugye ritka esemény.... Szóval lesz egy ingatlanvásár és kiállítás, amin egy lakberendezőnek illik ott lennie, és én megyek is boldogan. Remélem, Ti azért napsütésben találkoztok, és érezzétek jól Magatokat. Napos vasárnapot kívánok!
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj Ági!

Lányaimon tesztelve a kecsgegidás mese...nálunk bejött! Wink
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem passzív akarok én lenni, csak mire idejutok leragad a szemem! Sulis hetem volt....

Móni!
Minden óra 30-kor megy busz az Árpád hídtól. Hogy álltok a vasárnapi felkeléssel?
Én javaslom a 10.30-t, ehhez szerintem 9.30-kor randizhatnánk az Örsön. Ez viszont csak 11.46-ra ér a hajóállomásra!?
Ha van egyéb javaslat, jöhet....

Ági! Szerintem két fuvarra is számíthatsz, mi meg hálásak lennénk, vagy befér a Kis és Oyeyele család egybe?

Időjárás-felelősök ügye minden le van zsírozva....én nem akarok vészmadárkodni, de....!!!

Zalipapa!
Gratula a vegyes csapathoz! Nincs valami használható ötletetek a számunkra? Az idők, vagy inkább a fórum kezdetén tanakodtunk a tuti tippen.
A jó kívánságokat köszönjük, koccintunk majd az egészségetekre!

Remélem RostaGabiék is jönnek, Laura lélekben velünk lesz, de mi újság a többi családdal?

Rodekri? Ipomea? Török Móni? Többiek!!! Hahó!!!!

Na kiveszem őket a kádból, hajrá vége hossza nincs mese, ének, simogatás, világmegváltó beszélgetések...röviden: megyek altatni.
Zalipapa

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Bea! Nálunk nincs nemek harca, ugyanis vegyes a csapat. Lány, fiú, lány fiú, fiú...úgyhogy nálunk van választék hisztiből ugyanúgy, mint betört ablakokból. Pl.:A múltkor az okos nagyfiam egy galambot akart elűzni, aki az ablakpárkányra szállt, és tette mindezt egy féltéglával...elraktuk a követ emlékbe. Hogy mondjak a másik oldalról is példát, a kislányom amikor a nővére hazajött az osztálykirándulásról, és megtartotta az élménybeszámolót, karba tett kézzel sírva azt mondta: "Bezzeg Te igen!"
Szóval vannak sztorik, egy füzetünk lassan meg is telik az ehhez hasonló beszólásokkal, ahogyan gondolom a többi családban is.
A talihoz napos időt kívánok nektek...(ha jól vettem ki az archív anyagból, akkor létezik, hogy ez a talitok húzódik már több, mint negyedéve?)... és jó szórakozást!

Móni! Ezek szerint nemcsak én vagyok kávé-fanatikus? Shocked Az autóvásárlás nekünk is aktuális lenne, mert már nagyon fárasztó, hogy minden alkalommal, mikor megállítanak a rendőrök, és elhangzanak a szokásos "Atyaúristen!" meg "Jézusom!", meg a hasonló hüledezések, kiselőadást kell tartanom a KRESZ-ről és a jogszabályokról (ötszemélyes, ötajtós Astránk van, nem sikerült még mikrobuszt vennünk), hogy megértessem velük, nem követtünk el szabálysértést. Még a feleségem is kikiabált a múltkor nekik, hogy miért, talán az ORFK támogatja a nagycsaládosok autóvásárlását? Pedig ő nagyon higgadt szokott lenni az ilyen helyzetekben.

Üdv mindenkinek!
Zalipapa
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok! Mi ez a passzivitás????
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Következő
1 / 15 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés