Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szja 1 százalékát kinek érdemes adni szerintetek?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 19, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szabolcs01 írta:

Update:
Kedves Villkat!

A törvényi rendelkezés szerint a közhasznúsági jelentést június 30-ig meg kell jelentetnünk az oldalon, abban minden benne lesz részletesen. Így lesz lehetőséged megnézni. Smile

Érdekelne, a dolog köszönöm szépen az infókat és elnézést a bizalmatlanságért de a ami világban én már csak a szememnek vagyok hajlandó hinni, és bízom benne hogy idén az AI-nál is jó helyen lesz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 19, 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szabolcs01 írta:
Szia Villkat!

Sajnos nem tudod megnézni az előző évi költségvetést, mert ez az első év, hogy a Családi Háló Alapítvány fogadhatja az 1%-os felajánlásokat.
Sebaj, majd jövőre Smile

Szabolcs

Update:
Kedves Villkat!

A törvényi rendelkezés szerint a közhasznúsági jelentést június 30-ig meg kell jelentetnünk az oldalon, abban minden benne lesz részletesen. Így lesz lehetőséged megnézni. Smile
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 19, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is ezt akartam mondani: családinetnek. Kérik már hónapok óta Smile
kotkodacska

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 19, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez tök jó, hogy Ti is csatlakoztatok ehhez!! Akkor azért nem tudtam róla, mert ennyire friss a dolog, de a lényeg, hogy még időben kiderült Smile Persze közben felfedeztem a hirdetést is az oldalon, csak olyan bamba vagyok, nem nagyon szoktam észrevenni ezeket, mert csak arra figyelek, amit éppen olvasok :$
Jó olyan helyre felajánlani a szja 1%-ot amit tényleg ismerünk, és találkozunk vele, megszépíti a mindennapjainkat!
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 19, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Villkat!

Sajnos nem tudod megnézni az előző évi költségvetést, mert ez az első év, hogy a Családi Háló Alapítvány fogadhatja az 1%-os felajánlásokat.
Sebaj, majd jövőre Smile

Szabolcs

villkat írta:
Hát én már felajánlottam :S
Méghozzá idén az Amnesty International kapta meg az egy százalékomat, majd jövőre a családinetnek adományozom, habár valahol meg lehet tekinteni a költségvetését ennek az alapítványnak, hogy tudjam, hogy mire hogy költi? Mert általában azt mindig megnézem ahol nem is közlik az előző évit abban nem is igazán szoktam megbízni :S
Vissza az elejére
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 18, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én már felajánlottam :S
Méghozzá idén az Amnesty International kapta meg az egy százalékomat, majd jövőre a családinetnek adományozom, habár valahol meg lehet tekinteni a költségvetését ennek az alapítványnak, hogy tudjam, hogy mire hogy költi? Mert általában azt mindig megnézem ahol nem is közlik az előző évit abban nem is igazán szoktam megbízni :S
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 18, 14:05    Hozzászólás témája: Re: Szja 1 százalékát kinek érdemes adni szerintetek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kotkodácska!

Idén már a Családinetnek is tudod utalni, és akkor garantáltan jó helyre kerül az 1%.
http://www.csaladinet.hu/static/egyszazalek

Szabolcs

kotkodacska írta:
Közeledik a személyijövedelem-adó bevallás leadásának határideje, és még fogalmam sincs, hogy kinek ajánljam fel. Szükségem lenne néhány ötletre, mert abban nem nagyon bízom, hogy csak úgy látatlanba elküldjem valahova, mert sose lehet tudni, milyen alapítványnak milyen különféle rejtett kapcsolatai meg zűrös ügyei vannak, én meg nem vagyok nagyon tájékozott a körükben. Szóval, ha van valami bevált, ahova szoktátok küldeni, és megbízható meg tuti, akkor légyszi osszátok meg, mert szeretnék valami jó ügyet támogatni, ha már nem kerül semmibe! Very Happy
Vissza az elejére
kotkodacska

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 18, 13:49    Hozzászólás témája: Szja 1 százalékát kinek érdemes adni szerintetek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Közeledik a személyijövedelem-adó bevallás leadásának határideje, és még fogalmam sincs, hogy kinek ajánljam fel. Szükségem lenne néhány ötletre, mert abban nem nagyon bízom, hogy csak úgy látatlanba elküldjem valahova, mert sose lehet tudni, milyen alapítványnak milyen különféle rejtett kapcsolatai meg zűrös ügyei vannak, én meg nem vagyok nagyon tájékozott a körükben. Szóval, ha van valami bevált, ahova szoktátok küldeni, és megbízható meg tuti, akkor légyszi osszátok meg, mert szeretnék valami jó ügyet támogatni, ha már nem kerül semmibe! Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés