Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2010 június 27-n (körül) született gyerkőcökés szüleik!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Szeretnél-e részt venni egy családi pikniken 1 éves babáddal?
Igen
100%
 100%  [ 1 ]
Szeretnék, de nem tudok elmenni
0%
 0%  [ 0 ]
Nem
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 1

Szerző Üzenet
anafox777

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 18, 11:38    Hozzászólás témája: 2010 június 27-n (körül) született gyerkőcökés szüleik! Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

Sziasztok!

Én 2010 június 27-n szültem a II. Női Klinikán és keresem azon nagyon kedves szobatársaimat akikkel a 123. szobában töltöttük első " babás napjainkat".

A gyerkőcök lassan 1 évesek lesznek és szeretnék egy közös pikniket szervezni velük.

Ezenkívül ha netán van aki olvassa ezt a bejegyzést és bárhol máshol szült jún 27-én ( vagy akkortájt) és benne lenne egy családi délutáni piknikben azt kérem írjon nekem e-mailt!(veracska2001@yahoo.com

Kérlek ha módotokban áll adjátok tovább ezt levelet, hogy minél több anyukához eljusson!!!

Köszönöm szépen mindenkinek jó egészséget és szép nyarat!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés