Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Koraszülés

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
FataMorgana

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 07, 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom nem túl aktív ez a téma... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 19, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Vilkat!

Évikémet 560grammosan hoztam a világra lassan 5éve május 25-én

A miénk ha úgy nézzük siker történet de még sokat kell behoznia a lemaradásból.

Nekem szinte biztosan a pajzsmirigy alulműködés okozta a koraszüléseimet mert kisfiamat is 4héttel előbb hoztam világra ( utána derült ki 10éve hogy vacakol az egész dolgom)
utána két gyermekem között volt egy 10.hetes elvetélésem Sad

Lényeg megint várandós vagyok és lesik a TSH-t meg a T4 és T3hormonkáimat plusz le kellett fogyjak hogy egyáltalán babásodni tudjak megint..

Itt van ez a bajom egyébként..
http://www.babatakarok.hu/pajzsmirigy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 19, 12:17    Hozzászólás témája: Koraszülés Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt beszélgethetünk akik idő előtt adtak életet a csöppségüknek, illetve azok is akiket érdekel a dolog, hogy hogy bírja elkerülni, mit tehet, a koraszülés elkerülése érdekében.

Egy szomorú történet: http://www.youtube.com/watch?v=bExK8nJciZU
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés