Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Saját kisbabát szeretnénk!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
moncsi111

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 18, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIASZTOK!TUDNA NEKEM VALAKI SEGÍTENI HOGY HOGYAN LEHETNE KITÖRÖLTETNEM INNEN AZ ÜZENETEMET?SAJNOS ROSSZ HELYRE ÍRTAM!ELŐRE IS KÖSZÖNNÉM!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
vikimami

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 17, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moncsi!
Szerintem az ilyen problémáddal a babás topikokban érdeklődj, hátha ott inkább tudnak segíteni, mint itt a hirdetésekben!

http://www.csaladinet.hu/forum.....ok-f4.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moncsi111

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 16, 12:59    Hozzászólás témája: Saját kisbabát szeretnénk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,üdvözlet mindenkinek!32-éves hölgy vagyok,párom 36 éves!Nagyon szeretnénk kisbabát!Sajnos nemrég kiderült,hogy férjemnek azoospermiája van(sem élő-sem élettelen sperma nem található az ondójában).Megultrahangozták és kiderült hogy mindkét heréjében diffúz microlíthiasis található,un.pehér pontocskák-meszesedések!Úgy néz ki,hogy ezeken az apró meszesedett falakon nem jut ki a spermium,sőt most már ott tartunk,lehet hogy a here biopszia(ami kb.1-hónap múlva lesz) sem sok jóval bíztat,bár talán ott legmélyen lesz 1-2 egészséges,életképes
spermium!MI NAGYON BÍZUNK BENNE!!!
Nagyon jó lenne olyan emberek jelentkezése,akik hasonló problémával küszködnek,vagy esetleg küszködtek!Nagyon sok kérdésem lenne,esetleg tanácsokat elfogadnék(akár alternatív megoldásokat,mert egy hónap múlva biopszia,erősödnénk altájon)!A páromról még annyit,hogy nem dohányzik-nem iszik alkoholt-nem szed semmilyen gyógyszert,hetente 3-szor sportól(nem keményen,csak lazán)-nem szaunázgat-nem vesz rendszeresen forrófürdőket ,egyszóval szinte minta életet él!Úgyhogy értetlenül állunk,kissé kétségbe estünk!Mit kellett volna másképp csinálni,mit kéne MOST másképp csinálni,hogy lehessen vér szerinti saját gyermekünk?vitamin?másfajta táplálkozás?valamilyen gyógytea?
Most is könny szökik a szemembe,úgyhogy nézzétek el ha összefüggéstelenül írogatok esetleg!Új vagyok itt a Családnet.hu-n,sokszor azt sem tudom hol keressek,hol kérdezhetek,ráadásul nem vagyok gyors és gépíró?Remélem azért mindent leírtam ahoz,hogy valaki felvegye velem a kapcsolatot,még akár egy-két bíztató szó is elég lenne!Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!Üdvözlettel:moncsi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés