Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
MUNKAJOG SOS

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
blankamano

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 09, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gyermekem 15 hónapos, már 6 hónapja dolgozm (a szükség nagy úr). Az éredekelne, hogy jól tudom, hogy amíg a gyermekem nem tölti be a 3. életévét, addig védve vagyok, tehát nem küldhetnek el a munkahelyemről? Van valami kívétel, amivel a munkáltató élhet (gondolok itt akár a csoportos leépítésről, stb.)?
Valamint, ha ismét babát szeretnénk, és ezt közlöm a főnökömmel, majd valamikor a 7-8. hónapban elmegyek táppénzre, akkor ez idő alatt felmondhatják a munkaviszonyomat? Előre is köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
erci

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 05, 15:38    Hozzászólás témája: MUNKAJOG SOS Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hozzá értök segitségét szeretném kérni.

Holnap megyek a munkahelyemre megszüntetni a munka viszonyomat és lenne egy kérdésem.

1 gyermek:2001 szeptembertöl 2002 január-ig tápénzen voltam, utána 2004 januárig gyeden, 2005 januárig gyesen, utána viszamentem dolgozni FÉL évet, áprilisban kezdtem dolgozni, a szabadságomat nem fizete ki januártól áprilisig fizetés nélküli szabin voltam.

2 gyermek:2005 oktobertől 2006 májusig tápénzen voltam, 2 év gyed, 1 év gyes(ami holnap után jár le).

A kérdésem, mivel nem fog vissza venni dolgozni így kérhetem -e az első gyermek után is a szabadságaimat??????

A válaszokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés