Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nem tudok a saját blogomba bejelentkezni...

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 05, 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cimbalom írta:
...Van rá remény, hogy a blogszolgáltatás újra elinduljon? Amin több évig dolgoztam, az végleg elveszett?

Kedves Blogolvasók!

A Szerkesztőség sajnos nem reagált a fórumon feltett kérdésemre.

Az eddigi Cimbalom blog http://cimbalom.blog.csaladinet.hu/ már itt érhető el:

http://cimbalom.wordpress.com/

Mindenkit üdvözlök!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2013, Nov. 21, 23:30    Hozzászólás témája: Blog-kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

cimbalom írta:
Kedves Szerkesztőség!

Mi történt a blogjainkkal? Meddig nem lesznek még elérhetőek?

Kedves Szerkesztőség!

A profilomnál ezt olvasom:
Idézet:
Blog: nincs még blogod. Szeretnél?
Pedig van/volt blogom: http://cimbalom.blog.csaladinet.hu/

Hónapok óta nincsenek meg a blogok. Sajnos, a felvetett kérdésemre sem kaptam választ. Van rá remény, hogy a blogszolgáltatás újra elinduljon? Amin több évig dolgoztam, az végleg elveszett?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 06, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szerkesztőség!

Mi történt a blogjainkkal? Meddig nem lesznek még elérhetőek?
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 08, 22:43    Hozzászólás témája: Blogolás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos, megint előállt a régi hiba. Nem férek hozzá a blog Admin-hoz.

Moderátor írta:
cimbalom írta:
...a helyzet változatlan...

Kedves Cimbalom!

A hibát orvosoltuk, a bejelentkezésnek most már mennie kell!

Üdvözlettel:
Családinet moderátor
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 15, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Eszter5!

A kérdésed beérkezett szakértőnkhöz. Bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb. Hamarosan megválaszolásra kerül a kérdésed, amiről értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre, ahonnan beküldted a kérdésed.

Megértésedet köszönjük!

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor

Eszter5 írta:
Kedves Moderátor!

Nekem a kérdésem célba érésével lenne egy kis gondom.
Tegnap is és ma is elküldtem egy szakértőnek a kérdésemet, amit az elküldés után jeleztek is, hogy a kérdésemet postázták. Ennek ellenére nem látom a mások által küldött kérdések között az enyémet, és eddig választ sem kaptam. Ezért nem vagyok biztos benne, hogy célba ért volna a szakértőhöz intézett kérdésem. Mindent az utasítás szerint csináltam.
Várom mielőbbi szíves válaszát.

Köszönettel: Hajdu Eszter
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszter5

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 11, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!

Nekem a kérdésem célba érésével lenne egy kis gondom.
Tegnap is és ma is elküldtem egy szakértőnek a kérdésemet, amit az elküldés után jeleztek is, hogy a kérdésemet postázták. Ennek ellenére nem látom a mások által küldött kérdések között az enyémet, és eddig választ sem kaptam. Ezért nem vagyok biztos benne, hogy célba ért volna a szakértőhöz intézett kérdésem. Mindent az utasítás szerint csináltam.
Várom mielőbbi szíves válaszát.

Köszönettel: Hajdu Eszter
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 26, 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, működik!
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 25, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cimbalom írta:

Kedves Cimbalom!

A hibát orvosoltuk, a bejelentkezésnek most már mennie kell!

Üdvözlettel:
Családinet moderátor
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 22, 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 19, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sad
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 16, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...ma is megpróbáltam...
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 09, 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...ma is megpróbáltam...
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 31, 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Cimbalom!

Tudunk a problémáról, keressük a hiba okát! Köszönjük, hogy szóltál!

Üdvözlettel:
Családinet moderátor

cimbalom írta:
Kedves Moderátor!

A régi probléma megint előállt.
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 30, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!

A régi probléma megint előállt.
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 31, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MŰKÖDIK!!!
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 28, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...ma is megpróbáltam...
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 28, 00:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...ma sem sikerült...
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 24, 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

... türelmesen próbálkozom ...
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 22, 01:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 19, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig a családinetre való bejelentkezéssel lehetett a blogba bejelentkezni. Most, ahogy írtad, az admin-ra kattintással nem jutok be a blogba, hanem a wordpress kéri a nevet és jelszót. De nem ismer fel. "HIBA: Nem megfelelő jelszó. Elveszett a jelszó?"
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 17, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Cimbalom!

Megírnád, hogy milyen hibaüzenet ír ki a blog bejelentkezésnél?

Egy olyan apró problémáról tudunk, hogy nem elég a Családinet portálra bejelentkezni, hanem külön a blog is kéri a felhasználónevet és jelszót, de ezt is javítjuk hamarosan.

Családinet Moderátor
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 17, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...még mindig...
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 15, 04:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos, a probléma változatlanul fennáll.
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 13, 09:29    Hozzászólás témája: Re: Nem tudok a saját blogomba bejelentkezni... Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Cimbalom!

A blogmotort a hét elején frissítettük. Utánanézünk, mi okozhatja az említett problémát.

Családinet Moderátor

cimbalom írta:
...pontosabban: nem enged. Mások sem boldogulnak vele?
Vissza az elejére
cimbalom

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 12, 23:33    Hozzászólás témája: Nem tudok a saját blogomba bejelentkezni... Hozzászólás az előzmény idézésével

...pontosabban: nem enged. Mások sem boldogulnak vele?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés