Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011-es tavaszi-nyári babavárók...
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
emese26

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 20, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing
evinene

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 28, 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kellemes hetveget!

Olvasom otthon jo meleg van hat nekem most nem kell a meleg jo a kora tavaszi 14fok is mert meg lesz majd a bojtje a koran jott melegnek. Egeybkent volt melege itt kint Londonban is napokig es mar szenvedtem tole..

Szia Nagyemi gratulalok a 2eves szulinaposnak!

Stella majd junius 10en tolti be es mar meg is van kint az ovija oda fog jarni ahova Evim suliba ( az igazgatono ajanlotta fel nem nekem kellett kajtatni hova is vigyem majd mert fejlesztesre kell hordani de szerencsere csak enyhen van lemaradva Stella.
Elkepeszto meg mindig nem indult el de mindenhova felmaszik mint egy pokember, es ki tud maszni a babakocsibol is csak az a franya egyedul elindulas az nem megy.Mindent szepen rag majdnem minden foga kijott mar es nagyon szepek szerencsere nem az en fogamat orokolte. Csak sokszor tenyleg nem tudom az elindulas miert kesik, mert ahogy irtam e sorokat eppen kimaszott a babakocsibol fel a lepcsokon le a lepcsokon akkor az asztalra fel a szekrenyre fel maszik mint egy macska..

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
nagyemi

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 26, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hát mi is 2 évesek lettünk! Hamar eltelt, lassan nekünk is fájhat a fejünk az óvodaválasztás miatt! :S

Valaki a múltkor ajánlotta babafotózásra Tündik Juditot!
Voltunk nála! Smile Nagyon köszönöm a tippet, iszonyat mennyiségű, gyönyörű fotónk lett! Kedves , türelmes, nagyon szimpi!
Már alíg várom, hogy megmutassam mindenkinek! Smile

Köszi a tippet! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 09, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szep estet!!

Vegre tavaszodik egesz Europaban ideje mar mert nagyon hideg volt Husvet!!
Evikemnek 2het tavaszi szunet van igy meg ezen a heten is itthon van velem a lanykam. uj osztalyba rakjak, mert jol fejlodik erosebb csapatot kap..
viszont ara van a masfel havonkenti szuneteknek mert itt kint Angliaban ez megy hogy 1,5honap utan szunetelnek a sulik Julius 24en er veget ezert a suli es nem junius 15. igy akiknek nagy gond lenne a gyermekre ki vigyazzon sokkal kevesebbet kell megpsztva tenni. csak masfel honap a nyari szunet kint. Evike nagyon szereti a sulit es sokkal elorebb halad csak lesek amikor a beirasokat olvasgatom az uzenojeben semmi rosszalkodas ( az oviban volt) csak a sok erdeklodes es erti az angolt bent az osztalyban( kek osztalyba jart aprilis 15tol green class ba fog jarni

Kisebb megfazas is volt nalunk lazzal aztan szerencsere javult a csajok helyzete.

Kivel mi van hogy vagytok anyucik???

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 23, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez itt a reklám helye...ááááááááááááááá
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nagyemi

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 22, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is kaptam már Tőletek hasznos tippet, tanácsot, ezért én is megosztok valamit.
Képzeljétek voltunk babafotózáson! Smile
Hát csajok, valami szuper képeink lettek!
Tündik Judit fotósnál voltunk, nagyok kedves, szimpi csaj, csak ajánlani tudom Mindnekinek!
Voltak aggályaim, hogy az én örök-mozgó gyermekemmel hogyan fog ez menni, de semmi baj nem volt, sőt még a gyerek is élvezte!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 09, 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon sok mostansag az ugyinteznivalom plusz delutanonkent a helyi konyvtarba jarunk mert ott sok a gyerek ( itt ez amolyan kozossegi hazkent mukodik ingyen van es szereteik a lanyok.
Stella vegre beindult ma ugyanis fogta flakont es allt semmi tamasztek nelkul de elindulni meg nem jah es rajott hogyan tud kimaszni a babakocsibol. ma ezt is vegigneztuk parommal.
Ma vegre sehova sem mentunk, aludtunk 2orat delutan vegre hosszu honapok utan ( csak a lanyok) parom es en delutan le sem fekudtunk mar nagyon regota)
Este 8 nekunk mire hazaerunk, aztan meg vacsi es lefekves de ugye otthon mar az 10ora este mire en net ele kerulok megint. ( konyvtarbol a nagy megabaytokat zabalo jatekokkal jatszom, plusz banki atutalasokat is inteztem, mert ott addig Stella lekoti magat.. Otthon is van net de ez mobil es sporolunk vele ha lehet, azert ma egy kiveteles nap van mert ma ment vasarnap helyett parom meloba igy enyem a lapos Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 09, 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja meg azt csinálja hogy átnevezi a dolgokat..van egy mese a nickelodeonon..bubi guppik...és mindig mutogat a tévére és mondja hogy gupp gupp..hihii szoval van neki külön nyelve..és igen tuti tudnak beszélni..csak pasibol vannak..
De bezzeg az hogy anya anya..na az nagyon megy...néha hozzám bujik és nyávogó hangon mondja nekem hogy: mamám...na attol elolvadok Smile)
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 06, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hűű, mekkora ez a Ricsi gyerek!
Ábel még tuti nincs 11 kiló, pedig nem vékony már. Mondjuk alacsonyabb is a Ricsinél.
Ő is mindent eszik, tejet én se adok neki, csak tejitalt. Tejpépre gondoltál ugye? Azt Ábi nem eszi meg már régóta.
A beszéddel is úgy vagyunk mint ti. Mond pár dolgot, ha akarna tudna többet is, de lusta beszélni, inkább elmutogatja mit szeretne.
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 06, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

18hósan a Ricsi 14kg 80dkg és 88cm...beszélni még lusta bár jo pár szo megy neki..de csak egy kettőt gyakorol Smile)) lusta aszentem Smile) amugy mindene rendben van szépen fejlődik...eszik mindent bár sima tejet nem adok még neki...tejitalt meg tápot meg tejpürét vagy mi a szentszar az a griz szerü cucc..na olyat adok neki.. hihihh Smile) imádja aaz autokat..egész nap valami autoval a kezébe rohangál..és brümmög.. az ur
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 05, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina! Én itt vagyok. Közbe-közbe benézek, de nem írtok, akkor mit írjak?
Amúgy hogy vagytok? Mi újság veletek? Mesélj valamit!
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2013, Jan. 26, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hol vagytok csajok???? Ennyire nem tud senki semmiről irni??
Sad(( kár hogy igy elvész ez a kis topik...kevesen voltunk és jol követhető volt..de igy .:___(((( sirok..sziasztok...
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 28, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló csajok!
Remélem jól van mindenki!
Hogy telt a karácsony? Hogy tetszett a gyerekeknek?
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 21, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszi szepen mindenkinek a gratulaciokat!

Korina ti gyogyuljatok meg mihamarabb.
Szerencsere minket a szellel el is kerul a sok virnya baci.
Angol eghajlatra szulettunk ez egyertelmu nem vagyunk betegek kint Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 14, 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ricsi jol viselte de pont benyelt az egész család a lányomtol egy taknyos virus és hát igy pont a 7-10.dik napon ricsi is lázas lett meg azóta már hükyére szivom az orrát..szoval rosszkor jött a nátha...Évi.. heppi börzdéj... PANKÁNAKátadtam..hiih köszike mindenkinek...

karácsonykor hol lesztek mindannyian?
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 12, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hát én jócskán lekéstem a Panka szülinapját, de azért így nagyon utólag is boldogot neki!
Évi néni, neked is Boldog szülinapot!

Korina!
Mi nagyon megszenvedtük azt az oltást. Ábinak majdnem 2 hétig hőemelkedése volt folyamatosan tőle. Ricsivel minden rendben volt?
Mi még nem vettünk karácsonyi ajándékot. Csak ötleteink vannak, aztán majd a héten indulunk körülnézni.
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 08, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pankanak utolag is Boldog szuletesnapot!!

(9en en unneplek vegre alig vartam ezt a honapot nekem minden egy honapon belul van Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
G.judit

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 02, 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Kori,

Pankának BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!

Mi jól vagyunk,Szandi nagyon kis cserfes 4 éves lett.
Imádja az ovit és nagyon készül a karácsonyra,már izgul.

Puszi többieknek is!
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 30, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halika...
Ricsi tegnap megkapta a 15-hós oltását..nagyon picit sirt csak nagyon ügyi volt.. 87cm és 13kg40dkg...
szoval szép szál gyerek...készültökmár a karácsonyra??? mit kapnak a gyerkőc-ők?
Nekünkholnap van a Panka szülinapja..már nagyon várja..7 éves lesz Smile)) na gyerektek..puszika
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 13, 01:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyre tobbet beszel a lanykam nanana bababa apa aba ezeket.
kanalsan eszik ( reggel este meg nem)
Baromi nagy etvaggyal bir jah es ezerrel fogzik az orloket szenvedjuk naponta kell adjak neki nurophent ra de csak 2-3milit igy tud ejjel egyhuzamban alukalni egyebkent hajnali 2-4 kozt ebred es ezt baromira nem dijjazom hiszen a 2masikom nem szenvedte a fogakat \
igy meg

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 13, 01:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Vegre van folyamatos netunk csak ezt a franya lapos billt alig tudom megszokni magyar billentyuzet nincs mar rajta.
Stella meg mindig nem indult el aggaszt is ez elegge de mar kapaszkodva jar illetve probalkozik helybol felallani.
Nagyon akaratos de sehova sem mehetek annyira sir ha nem lat illetve ha apjaval egyutt vagyunk feltekeny a csajszika.
Mindent pakol ramol a muszaki dolgok erdeklik denm a jatekok!!
Parom fog neki venni jatek csavarhuzo keszletet, meg jatek lapost mert ezek a felnottes dolgok erdeklik nagyon.

3honapja lassan Londonban elunk a lanyokkal ezt a fontos tenyt el is felejtettem megirni

[^]  

A hozzászólás legutóbb evinene által 2012, Nov. 13, 01:45-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 12, 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Korina!
Hát elmaradoztam... Bocsi.
Jól vagyunk, minden oké. Ábel is egy hétszentséges kis krapek. Eleven, akaratos. Egyre többet beszél. Ő is imádja a macskákat. Van neki is. Bár a legjobban talán a kutyákért van oda, azt hiszem azért mert az (még) nincs. Smile
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 06, 03:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat hol vagytok???H nem irok nem jon senki??? Mi jol vagyunk, ricsiegy. Ordog! Pankaval egyuttmeg foleg!! Van egy cicank ricsi imadja,ma megyun a lurdy hazba cicakiallitasra. a tessek irni lanyok
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 28, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Húú, de rég nem írtam. Bocsi...
Hogy vagytok? Mi remekül.
Ábi is nagyon ügyesen megy, sőt néha már szalad is.
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 16, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már tökéletesen tud járni a RIcsi.....
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 14, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihóóóó...merre vagytok????
Hát elmultunk 1 évesek Smile)) 11kg65dkg és 80cm a Szülinapos. nagyon ügyesen játszik és már sok lépés megy egyedül..naprol napra több..imádja a tesot és nagyon anyafüggő Smile)))
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 10, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

súly rólam 25kg már lement 90kg vagyok jelenleg
Sokat vagyunk a tóban főleg majd 3hetesre nyúlt kánikulában...

Stella nem bírja vizet de a kádban sem visít ha lábát beleérintem..
de tegnap 9-én viszont végre nem sírt a dézsában ( ki rakjuk a lányoknak a mosódézsát meleg vízzel a napra így Évim he nem tudok berohanni vele a tóba ( karúszókkal felszerelve őt) akkor kiküldöm a bazi nagy teraszunkra vizezni slag mellette..
Évek óta nem barnultam így le
Végre ma enyhűlés jött alig vártam már..
De sokat kell a városba rohanni ma pl receptekért megyünk Évikémmel..
Státusz vizsgálatok és oltások lementek Stellát majd a 15.hósra kell vinnem..

nah mára ennyit magunkról aztán anyucik gyertek írjatok mi van veletek!!!

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 10, 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és heteh!!

Stella beteg volt a múlt héten illetve előtte héten erre az inhalátor bekrepált vagy a motorja vagy a kapcsoló és olyan különleges csavarokkal van összerakva a háza hogy apukám egyelőre nem tudta szétszedni ő ugyanis nagyon ért az elektromos kütyükhöz..
Jah Mosógépem pedig helyre jött a telken azóta nem adja ki a vizet alulról a lábánál..

nem volt netünk most is egy ideig nem lesz ha tudom fizetni van ( nem hűséges van ugyanis ha nem tudom fizetni és nem korlátlan persze akkor nincs szakaszokban vagyok facen inkább mert oda netkávézóból is belesek a játékaim miatt..

Ricsinek gratulálok az elinduláshoz!!

Stellámnak pedig a felállás indult be az ülés és a mászás egyben a telken nagyon sokat fejlődik mi most ott lakunk kint el kellett hagyjuk az albérletet mert nem tudtam fizetni vagy számlák vagy albérleti díj és enni is kéne.. most kint a tó mellett 15méterre lakunk Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 05, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma elindult a Ricsi!!!!!!!!!!!!!!!
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 04, 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihooo mindenki nyaral??? merre vagytok?? mizu a porontyokkal?? nyaralás? strandolás? jol van mindenki???

Lányok ti hogy áltok a sulyotokkal igy egy évvel a szülés után?? rolam még csak 7kg ment le..de most rááltam nagyon a diétára..hátha.. Smile))

Ricsi megvan köszöni már majdnem megy magátol Smile 11kg20dkg és 80cm, imádja a vizet, szigoruan kifejezi az akaratát..elég karakán gyerek lesz..hihihi de elemellett nagyon joo fej állandóan röhög mindnenen és imád táncolni zenét halgatni..na és a pankával játszani!

GYERETEK MÁÁÁ CSAJOK!!!!!!!!!!!
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 26, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és KELLEMES HÉTVÉGÉT!!

Stellámnak feszesek a kezei meg egy picit a lábai és még mindig nem tud ülni mert nem elég erős a hátizomzata..
Évikém marad 1évig ovis ( középsúlyos fogyatékos eleve abba a suliba menne tovább ahol jelenleg ovis mert az suli is egyben ezért van az, hogy nekik 2,5hónap a nyári szünet is mint a sulisoknak nem 4-6hétre zár be...

Évikém 6éves volt május 25én szóval nagyon szalad az idő....pont az Eltűnt gyermekek világnapján...

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 22, 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ja..nyujtom a Ricsit..hjihihhiih

Stellának mindjárt szülinapja lesz..de jo.. gratula a felálláshoz.. ügyes kislány..
Évikével mi a helyzet?? fog tudni jövöre suliba menni?? Stellát miért kell fejlesztére hordanod??
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 19, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kellemes hétvégét!!!!

Stellám 7760gramm a legutóbbi mérések szerint és 73cm 2napja 17én felállt és térdelést gyakorolja ..
Nagyon sok a dolgom a két lánnyal rohangálok mindenfelé ugyanis egyedül vagyok velük párom kiment külföldre dolgozni, de most nem Angliába.. szóval munkát keres mivel elege lett a nem fizető melóhelyekből..
Nem várt tovább így nekünk is nehezebb, de csak lesz valami minden héten beszélünk telón mert pénz minden nélkül ment el..

Évikével voltunk a tanulási képesség vizsgáló bizottság előtt a az Izabella utca 1ben május 10én marad ovis a Bárczyban ( itt lesz majd iskolás jövőre)
Aztán ugye a napi 4óra oviba be mi haza jövünk és oviba vissza utazgatás. aztán Stellát hordom csütörtökönként a Petőbe szóval kissé elfáradtam az utóbbi hetekben.. alig várom a nyári szünetet de lesz még egy hosszú hétvégénk is Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 18, 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, igyekeztem, ha már voltál olyan aranyos, hogy írtál! Smile
Uram isten! Mit csinálsz te azzal a gyerekkel??? Ábel nincs 8és fél kiló és kb 73-74 cm körül van. Aztán ő sem kicsi és még vékonynak sem nevezhető.
Ja és neki 3 foga van már több mint 1 hónapja, de azóta nem látom jelét hogy akarna jönni a többi.

Évi néni??? Felétek mi újság?
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 17, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ez tényleg turbos volt Smile)
a ricsim ost volt méreckedni tegnap.. 10kg10dkg és 79cm Smile)
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 17, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Korina! Köszi az smst! Be is kukkantottam, hogy megnyugtassalak, jól vagyunk! Csak nem sok időm van jönni.
Kb. mi is úgy vagyunk mint ti: kézen fogva és kapaszkodva ügyesen lépeget és egyre hosszabb ideig megáll kapaszkodás nélkül is.
Na mennem is kell, mert nagyon reklamál. Majd igyekszem jönni!
Puszi!
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 09, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát jol eltünt mindenki..ggrrrrrr.
Ma vagyunk 9 honaposak.. nemsokára elindulunk magunktol Smile) már kézenfogva szépen megy.. csak még elég gömbölyü a talpa és egyedül nem megy a dolog Smile)
már van 4 fog..2 megint megindult ahog yláttam...10kg felett van de jövöhéten megyünkméreckedni..
ki hogyvan???
puszika
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Ápr. 07, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!

Javában tavaszi szünetelünk főleg kisfiammal, mert neki 2hetes a szünet nem 1.
Stellát viszem majd le 10én egészséges rendelésre..
Párom az ünnepek alatt melózik vagyis éppen húsvét vasárnap reggel 8kor ér haza előtte 5napot melózott le állandó éjjelesben..
a mostanit meg úgy hogy a mellékállásából már haza sem jött hanem ment vissza 12órázni a másikba. 50órát lesz talpon így...

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 14, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jo hogy megvan mindenki... mi is megvagyunk 9400g a Ricsi, stabilan feláll mindenhol..amitől a hajam kihullik mert még a leüléssel nincs tisztába..és néha olyanokat esik mint az állat..áááá
Kicsit taknyoska a törpe de már kifelé jön belőle..

Ki mit csinál a 4 nap alatt???

Mit szoltok ehez a szörnyü buszbalesethez?? istenem..ha tehetném sose engedném el a gyerekeimet magammellől..
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 14, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi is megvagyunk. Méreteket nem tudok mondani, régen méredzkedtünk. Az biztos hogy valahol 8 kg és 70 cm fölött vagyunk. Felül és mászik a Törpöm. Még nem állt fel, de úgy nézem már nem kell neki sok. Tegnap meg ma már térdelésbe felhúzta magát a kiságyban.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 04, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Stella 7000gramm volt 62cm 60dkg-át hízott de már rúgózik fel akar ülni és jah minden héten csütörtöki napon ( Évit behordom az oviba u8tána fél 10re vissza Stellához és utána a 10óra 2es busszal fel a hegyre 11órára aznap 108kmert szaladok Budapesten belül) 6X18at Szóval csütörtökön 30percet vagyok napközben otthon és még örülhetek, hogy páromat csak délutánra vagy éjjelre osztják be, mert így már reggel nem kell Évimmel együtt vinni Stellát.. és párom 2szer volt velünk Stellát vinni a a Petőbe Very Happy
hétvégén van szusszanásnyi időm akkor végre megpihenünk.. és itt a jó idő már alig kell fűteni.... Very Happy

Minden igaz idei influenza szezonból kimaradunk Very Happy

Tényleg többiek hogy vagytok?

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 04, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!!!

Korina gratulálok!!!

Én nagyon sokat szaladok hétközben sokszor scak este jutok géphez akkor meg játszom egy fórumot látogatok aztán annyi.
Ugyanis Stella újra anyakönyveztetése utána rántotta többi dolgot, tajkártya és közgyógyigazolvány csere a neve miatt de akkor hamár ott voltam az OEP-ben akkor az én régi tajkártyámat is, mert a nevem tavaly megváltozott. Csakhogy közben évimnek si jár le a közgyógy meg a magasabb összegű családi így hát a két lánynal kellett elmennem ( éppen dolgozott párom aznap) a fejlődésneura Nagytétényből az 1óra10perc a lányokkal be a belvárosba mind a 2lányt megnézte a doki ( csak évit vittem de éppen Stella elérte a korrigált 6hónapot/ megkaptam a papírokat azzal márcsak ezena héten tudtam berohanni az önkormányzat itteni kirendeltségébe mert ugye a közgyógyhoz kellett orvosi boríték is azt mire nagy nehezen beszereztem mert ugye Évit csak simán viszem oviba és utána szoktam Nagytéténybe visszarohanni és intézni az ügyeket de az 2óra út oda-vissza. 2013. május 25ig hosszabbított a doki maradok itthon Évimmel továbbra is.. de mgé vár rám egy munkahelyre menet és kisfiam si gyártja a dolgokat az utazási kártyáját és diákigazolványát elhagyta... MÁKba már voltam 2lánynak is új kártyát kellett ígényeljek, mert egyiknek lejárt a másiknak Stellának a neve változott és még lakcím és személyi igazolványt nem jutott időm megcsináltatni tegnap végre csak sétálni voltunk ma pedig pihenek 7napból 1et ( házimunka és gyerekezés azért akad Very Happy
jövőhéten még lesz 2köröm plusz 2hugimnak jön a születés napja fel kéne már menni anyukámhoz is... fiamat is haza kéne hozni mert 4hete nem volt velünk idehaza...

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 03, 08:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hol vagytok??????
Tegnap felált a Ricsi Smile))
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 21, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://plus.google.com/photos/116405546728649035849/albums/5711636551217481585

itt vannak képek a fiamról.. ezek még 4-5 hosak...
most voltunk méreckedni.. 71cm és 9kg.... ül,mászik...és mozog mint a gép..hihihhi

ti hogy vagytok.???nem eltünni ám!!!
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 07, 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azta...nagyon nagyok a csajok,,,,
mi korházba voltunk 3 napig ricsivel...leesett az ágyrol...de semmi baja nem volt csak muszály volt a hein páéba dekkolnunk... ház előfordul...mostmár ovatosabbak leszünk...
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 05, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép vasárnapot!!

Jó sok havat is kaptunk nálunk még mindig esik..
Stella 12napja 6400gramm volt többi méretét nem nézték csak szépen hurkásodik..
Van étvágya a kis csajnak Very Happy
Csütörtökön Petőben is jártunk fejlesztésen szépen halad a lánykám minden úgy csinál ahogy kell ( feszes a két kezecskéje karja ezért kell vinnem, de szépen fordul ahogy kell megnézte a fejlesztő néni és nagyon figyel a lánykám hát nem Évi az biztos..
jah és 40percig lehetett érdeklődést kiváltani nála nem 20percig Very Happy
Évim 2évesen ha kezdte ezeket csinálni..
Csajokról vannak fent képek facebookon...
és a naplónkba is beraktam ugyanezeket a képeket..

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 03, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

71cm, 8500g... sziiiasztok:-))))
imádunk kanalazni...fürdeni...imádjuk a pankát...már kiabálunk neki... ha meglátjuk anyát azonnal nagy hangal kiabáljuk hogy ANA-ANA-ANA!..hihihihh
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
1 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés