Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011. évre babát tervezők ide....
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Myrthil

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 02, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jár erre valaki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 08, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok..
Bocsika a zavarásért de előkerültek a régi babaruháink és ha esetleg valakit érdekel 50-56-62 es bodyk, felsők vagy egyébb kisruhák inkább kislányosak de van közöttük több unisex szinü mintáju ruhácska is.
Ha adsz emil cimet küldök fotokat.. nagyon szép állapotban vannak és a legtöbb minőségi márkás darab Smile
További jo pocakosodást és babázást..
sziasztok
Kriszta
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
RReka

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 06, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Goofyka! Ne haragudj,hogy csak most válaszolok!
E hét hétfőtől itthon vagyok 1 hétig, kicsit pihengetek, illetve NEM DOLGOZOM!
Hétfőn megvolt a 2.inszem, remélem sikerülni fog!!!
Köszi kérdéseidet, aranyos vagy!
Progi pótlónak Utrogestant kaptam, napi 3*1-et. Doki azt mondta, hogy az inszem napjától szedjem.Másnap kezdtem csak el...
Az inszem a 14.napon volt.
Csak Clostit szedtem, most csak napi 1-et,5 napon keresztül.
(Elmaradt inszemnél 2*1-et kellett szednem,de így 8-10 tüszőm lett. Ezért nem csinálták meg. Aztán nem kellett semmit szednem,így lett 2 tüsző. Na ez az első inszem nem sikerült. 2. inszem előtt már csak napi 1-et szedtem, 5 napig. Így lett 4 tüszőm.

Az eddigi vizsgálatok alapján páromnak én nekem sincs semmi bajunk. Teljesen normális minden.

3 lánnyal feküdtem hétfőn a pihenőben, szinte egyiknek sem volt semmi baja, még sincs béby...
Azt beszéltük, hogy közvetlenül az inszem előtt, miért nem csinálnak egy ultrahangot? Szerinted?

Na egy kicsit hosszúra sikeredett.
Veletek mi a helyzet? Most hol tartotok? Voltatok már augusztusban,vagy mikor mentek?
Ti amúgy Pesten laktok?

Ocsicsi! Nálad mi a következő lépés?

SOK SIKERT MINDENKINEK! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
niki31

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 27, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Tegnap voltunk Budapesten a Krio Intézetben Papp professzornál, aki megerősített minket abban, hogy csak lombikbébink lehet. A héten vár a férjemre egy hormonvizsgálat és egy mikrobiológiai vizsgálat.

Tudom, hogy ez másik topik témája de tudja valaki közületek hol lehet pontos információkat szerezni a lombikbébiprogram költségeiről?

Puszi mindenkinek
Niki
Vissza az elejére
Szlivvia

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 15, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem én is, hogy nálatok is hamarosan lesz kistestvér!

Niki,
a férjednél élő spermát nem találtak, vagy egyáltalán/alig volt sperma? Ha mind halott, annak egészen más oka lehet, mint ha alig van. Az utóbbi esetben valószínűleg valahol eltömődött a herecsatorna és akkor ki tudnak szívni a herékből egészséges spermiumokat. Sógornőméknek is így lettek ikreik.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 14, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Nektek Szilvi és Kriszti!

Gratulálok Nektek! Sajnos mi még mindig csak tervezzük, akik itt elkezdték velem együtt, de talán nemsokára mi is érezhetjük a pocaklakókat!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szlivvia

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 12, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Most várjuk a 3. babánkat, aki 9 hetes (február 15.). A bátyó 6, a nővér 3 éves. Egyelőre még óvatosak vagyunk, szinte még senki nem tudja, mi a helyzet.

tkk,
és ha kislány? Van már lány nevetek is? Smile
Vissza az elejére
tkk1990

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 04, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
27 éves Vecsési jány vagyok. Van egy 23 hónapos kislányom (2008.08.21) . Most 7 hetes vagyok remélhetőleg a fiammal Barnabással. Február 18-ára vagyok kiirva. Ennyit magamról.

Kriszti
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 03, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi megvagyubk, írtam a másikba, juni 25.-én volt a műtéte, jól viselte végül is.

Szandi már kész hölgyike, nem lesz semmi baj vele, csak hagyni kell felfedezni...

Ádinak gyógyulást!

Mi is hanyagoljuk, spontán próbálkozunk, de most már tényleg elkezdjük ha nem jön össze, ami valószinű.

IR vizsgálatra még mindig nem jutottam el, be sem jelentkeztem, de nagyon kéne szerintem, most hogy itthon voltam 1 hetet szinte végig zabáltam, és nem tudom megállni, hogy ne egyek.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 02, 07:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó csajok!

vagyok én is. A nyaralás nagyon szuper volt. Sokat kirándultunk. Ádám most beteg lett. Magas láza van, remélem hamar kigyógyul belőle.

Judit!

De jó , hogy itt vagy!

Goofy!

Mikor volt a műtét? Hogy viselte Tündi?

Én is kicsit hanyagoltam a témát. Most várom, hogy megjöjjön, de még semmi ma vagyok a 34. napon.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
G.judit

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 28, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Gondoltam én is benézek hozzátok.

Goofyka,

Mi újság van Tündivel? Műtét volt már?
Képzeld a Tibinek is ki kell venni a manduláját sajna és majd ősszel lesz a műtétje valamikor.

Nálunk még kistesóprogram nem szerepel,úgyhogy ide csak beugrottam,szerintem 2011-re nem szeretnénk még,majd talán 2012-re.

Szandika a fejlesztés hatására már majdnem szalad,most voltam vele otthon,mert elkapott valami nyavalyát a bölcsibe.
Egyébként a hétvégétől anyukámékkal lesz lent a telken,augusztusban pedig anyóséknál.
Jól el lesz kényeztetve,nehéz lesz visszaszoktatni őnagyságát szeptembertől a bölcsibe.

Nyúlúr,

Puszi neked és Ádámnak is!
Majd szeptemberre összehozunk egy talit,akkor még tök jó idő szokott lenni.

Niki,

Neked is nagyon-nagyon drukkolok a várva-várt babóért!!!

Puszi:

Jutka
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 27, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki sajnálom, de ne adjátok fel remény mindig van.
És igen én ismerem a Fer14-et nyugodtan probáljátok ki, és sok E vitamint szedjen a párod meglátod lesz eredménye. Antioxidánst is szedhetne, minnél több vitamin szed annál jobban lesz javulás.
Lehet hogy mütétre javasolják majd, a herékből nyert spermából szoktak beültetést csinálni. Ép most egy barátnőmék vannak ugyanezen a sorson. A második beültetésük volt. Eredményük 2 hét mulva lesz.
Fel a fejjel, tenni kell ellene.
niki31

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 23, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is eltűntem, amíg nem volt semmi fejlemény, de most van. Ez a mostani viszont tragikus.
A páromnak ugyanis megvizsgálta a nődoki a spermáját, és egyetlen élőt sem (!) talált.
Teljesen készen vagyok, ez tegnap történt.
Viszont megkaptuk egy budapesti andrológiai klinikán dolgozó orvos professzor számát, vele fel fogom venni a kapcsolatot.
Illetve még annyi, hogy van egy magyar orvosok által kifejlesztett "csodaszer" a Fer14, nem tudom erről hallott már valaki?
Nem gondoltam volna, hogy a legelső babával is ennyi gond lesz:-((
Legszívesebben csak sírnék, majd otthon jól kibőgöm magam... azért Nektek szép napot
Niki
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 14, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi az eltünésért, de most egyáltalán nem érdekel a gyerek téma, vagyis igen, de nem foglalkozom vele, jobb is hogy nem jövök, ne értsd félre, de 2005-ben is volt cs net szünet és akkor jött a baba.

Hátha most is, meg elvoltam nagyon foglalva, gép elé sem jutottam, most meg Tündi mütéte körül forog minden gondolatom.

Jó utat neked!
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 08, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nővéremet látogatom meg Brüsszelben.
Jaj de be vagyok sózva !!!!
Velem semmi nem történt mostanában. Még csak a 10. napon vagyok.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 06, 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hova utazol?
Hát igen már 4 éves, igazán megérdemelne már egy kistesót, mondja is sűrűn, hogy szeretne.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 03, 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Egy picit most én is hanyagoltam a fórumot.
nekem most ugye egy újabb ciklusom indult, de nem tudom, hogy lesz-e ebből valami, mert az előző kettőből se volt semmi.Hát majd meglátjuk. Jövő szombaton utazom és nem tudom, hogy az alatt az egy hét alatt lesz -e pé? amíg nem vagyok itthon. na majd kiderül.
Boldog születésnapot kívánok Tündinek. Nem semmi, hogy már 4 éves.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 31, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit el voltam havazva mostanság, meg sehol senki nem volt itt se a clostisoknál, igy hanyagoltam a cs.netet.

Takaritottam, ablakot mostam, kinyaltam az egész lakást, mert vasárnap vendégeink voltak, Tündi 4. éves születésnapját ünnepeltük, de csak holnap kedden lesz pontosan 4. Holnapra párom kivett szabit, ugyhogy elvisszük lovagolni mert ez a szíve vágya.

A szülinap jól telt, első felvonás letudva, pedig annyit készültem rá, és röpke 3 óra alatt mindent elpusztitottak a vendégek. ÉS még utánik is volt takaritás.
A második felvonás 6.-án lesz, akkor a bátyámék és az uncsi tesómék jönnek gyermekeikkel.

A dolgok csúsznak azt sem tudom, mikor lesz pém, és hányadik napon vagyok, de nem is érdekel meg mondom öszintén.
Tündi mütétje juni 25.-én lesz, még bele is fért volna az inszem, de nem tudhatuk előre az időpontot.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 29, 06:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaó!

na ma nekem is megjött. 33 napos ciklusom volt megint, mint legutóbb. Viszont ismét nem volt tüszőrepedés. Majd hétfőn hívom Tűű dokit, mert azóta se sikerült odáig eljutnom.
Hogy vagytok?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 25, 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem megjött, de megint toljuk az inszemet, egyrészt Tündi orrmandula mütéte miatt, pont arra az időpontra esik amikor nekem pém lenne, 2felé nem tudunk rohanni, másrészt meg párom még mindig nyüglődik valamiért, mondtam neki hogy jelentkezzen be urulógushoz, mert meddig húzzuk?!

Közben betegek is lettünk, párom kezdte majd Tündi aztán én.
Ma teljesen ki is akadtam, betelt a poharam, sírtam is, de jó hogy kijött.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 25, 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Vagyok én is, de egész nap nem volt áram, így nem tudtam írni.
Képzeld már a 30. napon vagyok, de semmi. a mai lh teszt is negatív. Holnap telefonálok a Tűű dokinak időpontért, hogy akkor nézzünk más gyógyszer után, mert valami nem jó, hogy nincs pé, meg, hogy ilyen hosszúak a ciklusok.
veled mi a helyzet?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 21, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi lehetett? Vagy rossz a mérő vagy nem volt péd? Majd kiderül ha megjön vagy sem, drukkolok hogy ne jöjjön meg. Attól még lehett péd szerintem, én már nem hiszek a mérésben.
Nem volt olyan éjszakád mostanában, hogy fájdogált a hasad, vagy esetleg kiizzadtál éjszaka?

Nekem meg iszonyatosan fájnak a melleim, csak dolgozik az a progeszteron vmennyire...., mert nem mindig szokott fájni.
De megint citromos vizet ittam, számithatok a késésre.
De felvagyok puffadva mint állat, nem is látszik a fogyásom Sad, pedig az is volt. Remélem vissza megy ha elmulik a menszi.
Holnap pont dolgozok, térdelhetek, mászhatok, hajolgathatok, fogadni merek akkor fog megjönni, csak hogy jó legyen....

Talival kapcsolatosan: Juditnak csak a juniusi hónap a jó, mert utána Szandi megy nyaralni a mamákkal.
Nekünk meg nem tudom, hogy lesz, mert juniusban mütik Tündit az orrmandulájával.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 21, 06:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem emelkedett a hőm!
most már totál kész vagyok. ma vagok a 25. napon és semmi. nem értem
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 20, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai tesztem már negatív. Szóval akkor holnapra már emelkednie kéne tényleg a hőmnek.
Drukkolj!!!
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 20, 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csaó

mai hő: 36,4.nem értem, miért nem ment fel a hőm?
Pedig a tegnapi teszt totál pozitiv volt.

Én reggelire teljes kiőrlésű kenyérből szoktam 2 vékony szeletet enni valami felvágottal. Vacsira is ilyesmit szoktam.
Fő az optimizmus inszem terén!!!!! Nagyon nagyon szorítok ám!!!
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 19, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ez nagyon jó, most hányadik napon is vagy? De sztem a 2 napontát tartsátok be, a minden napos az nekünk sem jött be.

Végülis nem szenvedek annyira amennyire ugy látszik át megy nekd az irásaimból, jól érzem magam amugy, csak már este felé fél 7felé már kezdek éhes lenni, de hamarabb kéne amugy is ennem, nem későn.
Ez a diéta pont arról szól hogy nem éhezik a szervezeted, mert mindent megkap ami kell neki, csak kevesebbet, de az ásványi anygaok, vitaminok bekerülnek, ellentétben ha valaki tényleg koplal, akkor tényleg vissza jönnek a kilók.
Ez arra tanit hogy kevesebbett de többször egyél és szénhidrátot ne egyél fehérjével. Ez eddig egész jól megy, én csak attól félek, hogy a péksütik és kenyerek kilfik nagyon hiányoznak, de megprobálok áttérni teljeskiörlésűre majd, csak azt nehezebb megkapni, mert nincs mindenhol. Meg a reggelitől félek, nem tudom mit fogok akkor enni, te mit eszel reggelire?

Inszem: hát van egy olyan érzésem hogy ez sem fog sikerülni, de közben van egy olyan is, hogy igen sikerülni fog, szedek most antioxidánst is, ugye abban van Cink és Szelén, elvileg az kihat a hormonokra is, talán jobban stimulálható leszek, talán kicsit ezért bizok.

Ezt az Lh tesztet én is megrendelem.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 19, 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai tesztem is pozitív, de most nem tudom eldönteni, hogy a tegnapi mennyire volt egyforma két csík. Ez a mostani határozottan egyforma erősségű. Holnapra magas hőt várok. Remélem sikerűl
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 19, 07:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csajok nekem tegnap este is pozi lett az LH és szerintem inkább a tegnapi az erősebb!
Szóval apával belehúztunk és még ma is abizti kedvéért. Hőm még nem ment fel, ezért is gondolom, hogy a tegnapi az igazi, mert ugye az előrejelez 24-36 órával pé előtt.

Goofy!

Az IR vizsgálat eléggé megterheli a szervezetet és kihat a hormonokra is, ezért ha inszem előtt vagy, akkor én nem javasolnám. Inkább utána, ha nem sikerült, bár nagyon drukkolok, hogy ne így legyen.
Nem értem, hogy ez a Turbo cucc miért okoz ilyen éhséget, amikor azt írták a tájékoztatóban, hogy az inzulinszintet rendben tartja. Persze, ha valaki IR-es, akkor mindegy , de ha mégse, akkor elég gáz , hogy éhes tőle az ember. Nagyon sajnálom, hogy ennyire szenvedsz. Én azt hiszem, hogy ha fogysz is majd tőle vissza fog jönni az a pár leadott kiló, mert utána újra rendesen fogsz étkezni. Most éhezik a szervezeted és azért is fogysz. Ha majd újra enni fogsz a tested raktározni kezd a korábbi megszorítások miatt, na akkor fogsz hízni.
Bár ne legyen igazam
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 18, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz elküldtem újból a püt. Rem most megkapod, de az sem ha nem végülis semi különös.

Amikor nem fogyóztam akkor is volt hogy éhes voltam, de akkor ehettem ha tudtam és ezzel megoldódott.
Éjszaka soha nem ébredtem fel hogy éhes vagyok, se most se fogyókúra előtt.

Pl ma reggel megittam a turmixot utána nem vagyok éhes nagyon, de ebédnél már kopog a szemem, és főlleg amikor hozom Tündit az oviból délután na akkor már nagyon kopog és alig tudom megálni hogy egyek vacsit, akár egy újhagymát felvágottal, igazából a hagymát nagyon kivánom. De ha rögtön meginnám a turmixot nem lennék éhes utána, csak olyan rossz hogy esznek előttem jókat meg ugye én vásárolok.
De este turmix után kb 1-2 órával megszoktam enni még egy almát.
Azt biztos nem tudnám megcsinálni hogy csak turmix minden étkezésre és semmi kaja közben.

Meg tegnap óta felvagyok puffadva, kelkáposztát ettem, de meg is fog jönni sztem, de remélem utána visszamennek a kilók.
Most 61,5 kg vagyok. A cél 60kg alá.

Nem jó kilátások amiket irsz az IR-ről, tényleg megkéne csinálnom. De ha most elkezdjük az inszemet, lehet közben is? Vagy megint hagyjak ki egy hónapot? Már nagyon elegem van ebből, nem gondoltam volna hogy ennyire borzalmasan hosszú idejig kell várnom a következőre is.
De most megynugtatott egy régi osztálytársam, most ujra terhes az első kislánya már 6 éves.

Hajrá nálatok, mindent bele.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 18, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Nem jött privibe üzenet.
Hát figyelj ettől a szertől lehetsz éhes is ám. Utánaolvastam és sokan panaszkodtak, hogy éhesek voltak folyton tőle. Ettől még persze lehetsz IR-es is. Ezt így nem tudom megmondani, de az tény, hogy jól jönne egy vérvizsgálat és az kiderítené a dolgot. A kérdés, hogy mikor még nem fogyóztál, tehát ettél rendesen, akkor voltak-e éhség rohamaid?
Éjszaka volt, hogy felkeltél arra, hogy éhes vagy?
Sajnos okozhat meddőséget ez a betegség. De van úgy, hogy teherbe esik az illető, de nem tudja megtartani, mert elvetél és általában a 9-12. hét között szokott, de van, hogy már nagy a terhesség és mégis elvetél a kismami.Ez azért ritkább.
Én emiatt szedtem végig a terhességem alatt a gyógyszert, mert féltem, hogy esetleg nem maradna meg.

Nekem meg elvileg tegnap pozitív volt az LH tesztem. Kiváncsi vagyok, hogy a hőm holnap reggel magasan lesz-e? ma azért belehúzunk apával.
Én meg 58 kg vagyok úgy örülök, de még ez a 2 kg fogyás hátra van.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 18, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz írtam neked püt megkaptad?

Képzeld ugye csinálom ezt a diétát, még az elején nem is annyira, de 1 hete csinálom és a hét közepétől csak éhesebb lettem tőle, gondolod, hogy mégis van nálam ez a inzulinos dolog?
Már előre félek az inszeminációtól.
Ha pl még nem csináltatom meg az inzulin rezisztenciát, vagy aki nem is tudhat róla hogy ilyen létezik, de talán még is szenved tőle, akkor emiatt nem is jöhet össsze a baba, vagy azért még összejöhet ennek ellenére is?

sok zöldséges kaját eszek és nekem ez olyan mintha semmit nem ennék, 1 óra és éhes vagyok megint. Tegnap tököt ettem, meg brokkolikrémlevest és ugy felpuffasztott hogy amit fogytam a hasamból az már nem is látszik. De sajnos még mindig csak 1,5-2kg közötti minuszban ugrál a mérleg.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 16, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De sztem volt pém, ugy a 14-16. nap körül. Voltunk is együtt akkor. Azóta sem....Sad

Nekem a férjem azt mondja, ha nem vagyok itt, mert dolgozom vagy bármi miatt nem vagyok otthon, minden rendben megy, nincs hiszti, nincs nyavajgás, rendesen öltözik egyedül, stb, állitólag csak nekem van a produkcióóóó.

Jó lehet, szép ajándék egy ilyen fényképes könyv a családnak.

Na akkor mindent bele. Ti akkor spontán probálkoztok? semmi beavatkozás nélkül?
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 14, 06:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Hát nálunk dettó ue. a helyzet. Ha megkérem, hogy adjon rá ruhát, megkérdi, hogy milyet?Vagy, hogy adjon neki enni, megkérdi, hogy mit?És még sorolhatnám. De ez már csak így van. A nővéreméknél is ez van. A pasik már csak ilyenek. Mégis azt hiszem, hogy ha velünk valami történne, nem a nagyszülőknél landolnának a gyerekek. Hidd el, hogy a feladathoz felnőve oldanák meg a problémákat.
ja és ha valamit a párom csinál meg Ádámmal, nekem már akkor hiányzik, hogy nem én csinálom Laughing

Rendeltem online (speciális programmal szerkesztettem) fotóalbumot a családról. Elkészült és ma megyek érte. Szerencsére van kuponom is és ezért 3 ezer ft-al olcsóbb lesz. Kemény kötésű, 26 oldalas, és tele van rengeteg fotóval. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lett. Így 4500 -ba kerül egy könyv, hogy van ez a kedvezményem. Ha érdekel a neve( Cewe fotókönyv).

Már nagyon érzem, hogy pé közeledik. ma egy picit magasabb a hőm, de a tegnapi LH teszt még negatív volt. Talán ma már pozitív lesz.

Akkor most neked nem is volt péd?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 13, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz: jó jelek, biztos eljön a péd, olyan nincs hogy kimarad, csak nálam, hihihi.
Hát a diéta része ez hogy naponta reggel mérjem magam, már 62 vagyok, de az is 1,5kg, ami semmi mert régebben is lement ennyi simán, és vissza is jött, remélem két hét alatt több megy le majd.
Én a börzére szoktam kimenni évi 2-szer van, de már nem fogok, mert Tündinél már nem lehet azt csinálni hogy veszek nagyobb ruhákat jelszóval majd bele nő.
Voltam kint most is, de seemi jó nem volt, amit vettem azok sem annyira jók, és ennyi ruhát bárhol veszek beképőjegy nélkül.
Nekünk már sezonális ruhákat kell vennünk. De azért megnézem a barátnőd oldalát.

Amugy meg megint ugy érzem ezt a gyerek kérdést, hogy minek, mindent én csinálok Tündivel is, csak nekem lesz plusz gondom.
Meg is kérdeztem a férjemet, mit csinálna ha én kórházba kerülnék vagy bármi bajom lenne, erre: nekem nem lehet semmi bajom, ugy sem lesz, stb, meg simán elátja a gyereket stb. Én erre: persze azt sem tudod, hol vannaka ruhái, milyen krém kell ide, meg oda, szivni az orrát, gógyszerek bevétele mikor mit stb, simán lepasszolnád anyádnak, ezt mondtam én. Erre ő: nem is rossz ötlet. Gondolhatod mit gondoltam magamban, legszivesebben elküldtem volna a melegebb éghajalatokra.
És most meg hogy irok itt, közli velem hogy sexet akar. Jah persze, minek, kérdezem: mert jó válaszolja.
Aha. No comment.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 13, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Szuper, hogy máris lement 2 kg. Na azért ne stresszeld magad a napi méréssel. Én hetente mérem magam.
tegnapi és a mai hőm is még lent van. De már érzem a pé közeledtét.
Eddig az Lh- tesztek is negatívak, de a mait még ugye nem csináltam meg.
tegnap előtt kaptam egy új mosógépet a szüleimtől. Hát most nagy az öröm, mert a régi már nem centrifugált rendesen.
és tegnap csináltunk egy babaruhavásárt is.
www.minigardrob.hu
Ez a barátnőm honlapja. Nézz körül és regisztrálj. Annyi szép kislányruha is van. én szoktam innen vásárolni minden hónapban veszek valamit, ha van egy kis pénzem, mert nem drága. Sok a használt ruha, de van új is. Én inkább használtat veszek, az olcsóbb sokkal.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 11, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz: hát majd eljön az a napod is.
Tegnapi napom wc-n telt el, de viszont mai napom 61,5 kezdtem, azaz lement 2 kg. Jó ez lehet hogy csak viz, de azóta ettem is. Most minden nap mérem magam reggel.
A kedvenc gatyám is rámjött ma már. Csak kopog a szemem egyenlőre.
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 11, 05:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki!

Ezt a Gynex cuccot sajna nem ismerem és nem is hallottam róla.

Goofy!

tegnapi LH tesztem is negatív.Ma vagyok a 16. napon. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz pé?
Voltam tegnap edzeni is.
ja és újabb 1 kg ment le. Úgy örülök. Még 2 kg és megvan a doki által kért fogyás.Most 58 kg vagyok.

Manoczi!

Drukkolok, hogy a gyógyszer abbahagyása után sikerüljön nagyon hamar a baba dolog.
Nekem volt olyan fogamzás gátló, amitől a szívem kalapált folyton, pedig elég drága volt.Én azt hittem, hogy csak a szedés alatt lehetnek problémák, hízás, pattanás stb.. De olyanról is hallottam már, hogy a pattanás elmúlik tőle. Szóval ki tudja?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 10, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki olvasd el ezt ha még nem kerestél rá erre a csodaszerre: http://www.babatakarok.hu/gynex

Hát én a negativ hozzászólások alapján nem biztos hogy elkezdeném, voltak régebben is ilyen csodaszerek, én is kipóbáltam 1-2-öt, de nem jött be. De ki hogy, kitudja lehet neked bejön.

Én az OVANT -ot néztem ki magamnak, azt a tervezett fogamzás előtt kell szedni 1 hónapig, ha nem jön be, akkor sem érdekes, mert antioxidáns is egyben csak az árát veszitem el.

Manoczi: nem tudom, nem ismerem, tedd ugy ahogy jónak látod, vagy beszélj egy orvossal akiben bizol és esetleg ha kismama leszel akkor is ő lát el.
Hát igen a gondolatok, én sem gondoltam volna, hogy a második gyerekem is nehézkes lesz. Azt hittem ha minden rendben van mármint hormon ügyileg, simán összejön, de ezek szerint nem.

Nyusz: nyugi én is szoktam aludni, ebédutáni kaja kóma.
Na majd azt a tesztet én is megnézem.
Nekem volt pém sztem a hétvégén, meg ma is arra ébredtem, hogy nagyon fájt a jobb oldalam, pedig tegnap meg a bal fájt és most azt hiszem a balon volt ha jól számolom.
Képzeld elkezdtem a diétát, megittam a löttyit.
niki31

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 09, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ismét itt vagyok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy közületek hallott valaki, vagy használta a Gynex nevű homeopátiás szert? Nagyon érdekelnének a vele kapcsolatos tapasztalatok, a neten valaki azt írta, hogy 1,5 hónapos kúrát követően azonnal állapotos lett, és csak ezt szedte.
Mindenkinek szép napot kívánok: Niki
Vissza az elejére
manoczi

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 07, 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!
Gracialt szedek elég rég, előtte meg Harmonetet. Ezeknek alacsony a hormontartalma, legalábbis ezt mondta az orvos. Mondjuk olvasgattam már fórumokon, hogy a tablettaszedés abbahagyása után milyen mellékhatások léptek fel, pl. pattanások, hízás, de gondolom ez is egyénenként változik. Lehet hogy most már akkor is abbahagynám ha nem terveznénk babát. Végül is baromi régóta "nassolok" hormonokat... Van abban valami, hogy mért nem hagyom abba most. Nem viccelek, én ezt az egészet úgy képzeltem, hogy amikor abbahagyom a gyógyszer szedését, és azt mondom hogy na most, akkor hopp, már terhes is leszek... De ahogy látom ez nem ilyen egyszerű, és nem biztos, hogy úgy lesz ahogy azt szépen kigondoltam. PUFF... Na de ki tudja, lehet h. sikerül egyből. Drukkolok nektek nagyon, és ha nem bánjátok olvaslak tovább titeket, és jövök tanácsért, vagy beszámolni, ha történik valami. Elkezdünk mi is élesben próbálkozni.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 07, 07:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

A tesz-vesz-en rendeltem, mert így csak 80 ft/db. A bolti meg 5 db majd 3 ezer -be kerül.
Ez olyan amilyet a dokik is szoktak használni. Ilyen teszt csík, amit a vizeletbe kell mártani.
A tegnapi tesztem is negatív amúgy. ma vagyok a 12. napon. De nem érzem, hogy pé közeledne.
Hőm meg még mindig lent lent van. Olyan fáradt vagyok mostanában. Tegnap is amikor Ádám aludt én is lefeküdtem aludni. Nemsokára megérkezik a védőnőm is és ő szokott megmasszírozni. Már várom nagyon. Persze nem ingyen, de tök jó, hogy közben Ádámra is mindíg ránéz és nem kell nekem bemenni hozzá.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Manoczi üdv itt nálunk!
Én azért megkérdezném mit szedsz? Bár a mai fogamzásgátlók nem tartalmaznak már annyi hormont mint régen, én a Cilest szedtem 10 éven keresztül megszakítás nélkül és teljesen szétvágta a hormonháztartásomat és a petefészkeimet, de abban sok hormon volt.
Ennek kéne utána járni, mennyi hormont tartalmaz az amit szedsz.
Miért nem hagyod abba már most, tudom költözés stb, de én helyedben már most abbhagynám és amikor jön jön.

Nyusz nem voltam egy nagy ivós soha, még igy sem tudnám meginni a lötyit orrbefogással és egybe lenyeléssel, az a baj még inni sem tudok, mert vagy félrenyelek mindent kivéve tejes kávé vagy kakaó, vagy kortyolgatva iszok. Bonyolult vagyok tudom.

Ez az LH teszt melyik? Dm-s? Ez tényleg csak akkor mutatja ki ha van péd?
manoczi

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen az extra gyors választ, megpróbálkozunk vele akkor.
Biztos lesz még kérdésem, most ez volt a legfontosabb, mert ősztől szeretnénk komolyabban foglalkozni a témával (addig építkezés befejezése, költözés), és ha tényleg abba kellett volna hagyni a gyoszit előbb, ne akkor kelljen már még hónapokat várni. De így nem stresszelek rajta. Francnak fizeti az ember ezeket a méregdrága dokikat, ahányat kérdezel, annyifélét mondanak.
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!,

Manoczi!

nem kell várnod a gyógyszer abbahagyása után bármikor kezdhetitek a próbálkozást. Sok sikert kívánok, ha van még kérdésed nagyon szívesen adunk tanácsot.

Goofy!

Nincs ám olyan rossz íze ennek a teának.
Nekem össze vissza van pé-m ezért is kezdtem el most az LH tesztet, mert van amikor a 20. napon , van amikor később, de ki tudja, hogy most épp nem még előbb lesz.
Hát drukkolok, hogy kibírd a rossz ízét ennek a löttynek. Fogd be az orrodat és úgy idd le egy húzásra. Hátha azzal könnyebb lesz.
Nekem tegnap is negatív lett az LH-m

A hozzászólás legutóbb nyúlúr által 2010, Máj. 06, 18:26-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
manoczi

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok! Betolakodnék pár kérdés erejéig, ha nem gond, mert látom, hogy elég tapasztaltak vagytok babatéren.
A párommal idén ősszel szeretnénk nekiállni a babaprojektnek, első lenne, 24 éves vagyok. Még szedek fogamzásgátlót (elég régóta), és a kérdésem az, hogy a gyógyszer abbahagyása után mennyit kell várnom vajon, hogy összejöjjön a bébi, és ne okozzon nála semmi problémát? Tehát hogy teljesen kiürüljön a szervezetemből. Dokiktól már kérdeztem, de mondanak ezt is, azt is. Az egyik szerint rögtön teherbe eshetek, nem okozhat problémát, a másik szerint várni kell pár hónapot... Ha valaki esetleg tapasztalat alapján tudna segíteni, tegye meg plííz! Előre is köszönöm, és mindenkinek szorítok, hogy egészséges bébije szülessen 2011-ben! Laughing
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 05, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz a hétvégével is az a bajom, hogy vagy dolgozom vagy megyünk vhova igy újjabb pár nap vagy hét mig elkezdem a turbót.
Majdcsak lesz vmi, bár azt a keserűsót nem tudom hogy iszom meg, állitólag iszonyú rossz ize van benne is van a nevében, és meg kell innom belőle legalább 1,5dl-t.

Juj imádtam amikor a talpamat masszirozták, tényleg fura dolgok ezek.

Jó ize van a cickafarkfűnek?

Ma ittam 8dl-t ez már nálam nagy szám ám.....

Neked egy átlagos ciklusban is kb a 14 napon van a péd? hogy már most nézed?, mert mondtad hogy nagyon hosszúak a ciklusaid....
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 05, 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofy!

Köszi az ötletet. Vezetem már a hőgörbémet a fertility honlapján.
Gratula a 3 kg is nagyon szuper. Jobb ha hétvégén kezded el a turbót, mert ahogy olvastam wc közelben kell lenni.

Sajna nem tudom mi lehet ez a párodnál. De én felfázásra tippelek.
Ja én is egy picit felfáztam és cickafarkfű teát iszom naponta egy bögrével. Ezt a talpmasszőröm mondta. Amikor masszírozott fájt is az a rész a talpamon. nagyon érdekes dolog ez nem? Szóval vegél te is szerintem ilyen teakeveréket. Én a DM-ben vettem, de lehet patikában is kapni.
Sajnos én is hasra hízok, bár a dokim szerint ez a betegségem miatt van.
mai hőm 36,2. Ma vagyok a10. napon. tegnap volt egy negatív LH tesztem
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Klembe még nincs, lehet hogy akkor neked átkéne menned a 2010-es téli babákhoz, pont karácsonyi baba lesz nem?
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyusz miért nem próbálod ki a ciklus.hu-t? Én azt használom már 1 éve, azóta megjegyezte a ciklusaimat ha rendesen vezeted megjegyzi a legrövidebbet és a leghosszabbat is, kiszámolja peteérés idópontját stb és átlagolja. Érdemes és jelez ha kéred hogy szóljon mikor lesz péd. Általában nálam eltalálja.
Nekem hétvégén lesz a pém, de megint van vmi bajom, felfáztam vagy mi....áááááh megörülök.

Férfiaknál mit jelent az ha elmegy wc-re kicsire befejezi és utána még jön egy csepp, olyan mint nálunk a felfázás, hogy pisilés után még érzed hogy jön néhány csepp...? prosztata?

Most amióta nem eszek csokit és meki kaját vissztértem 64kg-ra a 67-ből sztem az jó.Még a hasamat kéne lejjebb vinni, majd a turbóval, de mikor tudom elkezdeni majd ha szabira megyek egyszer.
klembe

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd jövőhéten megyek kedden...van itt más kismama is?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés