Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
nehéz párválasztás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 24, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem azt tartja a mondás, hogy ellentétek vonzzák egymást? Miért hasonlót kerestek? Meg az interneten lehet normális oldalakat is találni, és utána személyesen tesztelni az illetőt. Tudom, mondani könnyű, ez igaz!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 23, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem gondolom hogy a párválasztás kapcsán feltétlenül a származással kellene foglalkozni. Idővel mindenki megtalálja a párját. És jobb ha ő találja meg, nincs szükség szülői beavatkozásra.
csillakaldi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 21, 16:28    Hozzászólás témája: nehéz párválasztás Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! Most regisztáltam az oldalra, szeretném a segítségeteket, ill a tanácsotokat kérni:én már 20 éve vagyok nevelőszülő, egy fiút neveltem fel, : a csecsemőotthonban dolgoztam, és beleszerettem, kétéves kora óta nevelem. Sok szép, és sok nehéz éven vagyunk túl. de ahogy mondani szokták : kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond... Gyuri már 24 éves, de nem találja párját. ő egy cigány fiú, aki felnőtt egy magyar családban, és olyan közösségben , ahol nem volt cigány. Elfogadták, sok barátja van, és ők nagyon szeretik, de a magyar lányoknak úgy tűnik cigány, a cigány lányokkal pedig nincs közös közege, és alkalma ismerkedni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nincs előítéletem, de természetesen, miután felneveltük, ami tőlünk telt megadtuk, nem szeretném hogy olyan környezetbe kerüljön vissza ahonnan származik, a putriba. Természetesen nem a rendesen dolgozó, normális életet élő cigányoktól féltem... de ezt remélem értitek.
Szeretném hozzásegíteni ahhoz hogy hasonló sorsú (nevelőszülőnél nevelkedett) cigány vagy magyar kislánnyal ismerkedhessen meg, így talán kölcsönösen megtalálhatnák, és megérthetnék egymást. Gyuri, végtelenül jólelkű, ugyanakkor, naiv és befolyásolható, mert mindenre képes hogy szeressék. Az építőiparban dolgozik, az otthonteremtésiből háza is van.
Mi Gy-M-S-megyében élünk, kérlek benneteket, ha van a látókörötökben olyan kislány aki szintén jólelkü,és szorgalmas, keressetek bennünket!
előre köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés