Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Vonzás törvénye, agykontroll

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
villkat

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 11, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valóban működik, de én ezzel úgy vagyok hogy nem magát a vonzás törvényét hiszem el hanem hogy ha nagyon el akarok érni valamit és úgy állok, hozzá hogy márpedig el kell érnem akkor azt el is fogom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dreamlifeclub

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 22, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Vonzás törvénye - természetesen - működik!!! Smile
Csak éppen nagyon-nagyon nehéz magad minden pozitív oldalon, emelt rezgésszámban tartani. Hogy a "vonzásbuborékodban" ne legyen benne a szorongás, hogy jaj, csak odaérjek a gyerekért az oviba még időben... jaj, nehogy most rohadjon le a kocsi... elaludtunk, jaj, csak el ne késsünk... jaj, csak nehogy én kapjam ezt a nagy melót a főnökömtől stb.stb.
Az életünk tele van szorongásokkal, mindig minden frászkarikától félünk és szorongunk. Attól, hogy híztunk a hétvégi vendégségtől, hogy megjön-e vagy sem, hogy kitart-e a fizetésünk a következő utalásig? Nehogy az anyós váratlanul betoppanjon stb.stb.
Szerintem nagyon nehéz folyton pozitív hozzáállással, pozitív megfogalmazással és főként pozitív lélekkel élni. De szerencsére ez is tanulható, fejleszthető. Nekem a TITOK c. filmben egy mondat dübörög ilyenkor mindig a fülembe: "What do you really want?!" (Mi az, amit igazán akarsz?) S csak erre szabad fókuszálni. Soha nem a negatív dolgokra, hanem arra, amit akarsz!
Sikereim? Vannak!
Ha késésben vagyunk, komolyan mondom, mint Mózesnek... kettéválik az út, a mi sávunk repül. S amikor valami fontos dolog kell az életemben, vagy válaszút előtt állok, egyszerűen libabőrös leszek tőle, annyira "bejönnek" a dolgok, egyik a másik után, mintha kártyalapokat húznék be. Nekem sem jön be mindig minden (még mindig nem nyertem telitalálatot lottón), de több tucat kisebb-nagyobb olyan sikerről tudnék beszámolni, ami több, mint elképesztő, és a magas számuk miatt egyszerűen nem lehet puszta véletlen egybeesés.

Egyetlen triviális példa: éveken át kerestem Maxwell Maltz: Pszichokibernetika c. könyvét, ami már hosszú évek óta hiánycikk, s még az antikváriumok várólistái is minimum 6-8-10 fősek. Egyszer keresgéltem valamit a teszveszen (utoljára két nappal előtte "vonzottam" a szóban forgó könyvet), és képzeljétek el, hogy egyszer csak megpillantottam a borítóját a címoldalon. Nem viccelek, MÁSFÉL PERCE tette fel valaki. Én pedig azonnal koppintottam, baromi nagy felárral, 700 Ft-ért (egyébként kb. 3 ezret is megadtam volna érte). Este már a kezemben volt, azon az éjszakán nem aludtam.
Egy másik: délután araszolgattam a dugóban, előttem egy gyönyörű, ápolt Jaguár (ez az én álomautóm). Néztem a logóját, álmodoztam, alig tudtam a vezetésre koncentrálni. Aztán sokáig a mellettem lévő sávban volt, együtt álltunk a piros lámpa előtt. Néztem az ugró "macskát" a kocsi orrán, és arra gondoltam: "Teremtőm! Ha sikeres üzletasszony leszek, nekem lesz egy ilyen házicicám!"
El is felejtkeztem az egészről... este pedig a férjemtől egy különleges ajándékot kaptam. Teljesen váratlanul, "csak úgy". Egy valódi, eredeti, Jaguár kulcstartót. (Hetek múlva mástól tudtam meg: egy vagyon volt.) "Az új üzletedhez hoztam, anya... a gomb már megvan, csak a kabátot kell megvenni hozzá!" Az eredeti jaguár "cicám" azóta is a kabalám. Ahányszor előadást tartottam és lámpaláztól szorongtam, vagy nehéznek ígérkező üzleti tárgyalásom volt, minimum a zsebemben volt, hogy stikában szorongathassam, mint valami varázserejű talizmánt! Smile
Bevonzottam anno a férjemet, és nemrég bevonzottam azt az álom-munkát (egyelőre másodállásként), aminél jobbat momentán még csak elképzelni sem tudok.
VONZÁS!!!!!!!!!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
bedina37

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 27, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is elvégeztem egy éve az agykontrollt. Mindkét tanfolyamot. Nagyon érdekes volt, tetszett. Használtam is egy ideig, de már régóta nem, Nem tudom miért nem. Lehet újra elkezdem alkalmazni. Talán több eredményt vártam volna tőle rövid idő alatt. kicsit türelmetlen vagyok azt hiszem.
Vissza az elejére
Geri

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 06, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Elég régen indítottad a topikot, de hátha még jársz erre.
Én szívesen beszélgetnék veled a vonzás törvényéről. Ugyan nem olyan régen kezdtem vele foglalkozni, de nagyon is érdekel minden ezzel kapcsolatban.
Üdv, Anikó
Vissza az elejére
m.mony

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 10, 09:55    Hozzászólás témája: Vonzás törvénye, agykontroll Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Eszmecserére invitálok mindenkit......
Szerintem a vonzás törvénye működik és az agykontroll is, csak meg kell tanulni használni.......legalábbis nekem ez a tapasztalatom, bár rengeteget kell még tanulnom, hogy igazán jól tudjam használni ezeket...
Vélemények?
Tapasztalatok?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés