Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Anyáknapi szépségverseny

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mci75

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 28, 05:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamit nem értek a baba szépségverseny kapcsán. Ha online szeretnék szavazni, akkor egy csomó mindent ki kell tölteni, jól elbonyolítva a regisztrációt. Ráadásul az a kemény szabály, hogy 1 gépről 1 nap 1 ember. Nem tudom mi alapján azonosítják a gépet, de nem reális. Én ugyanis a munkahelyemen szavazok, mivel a párom csak otthon tud. A munkahelyemen van kb 1000 gép, szétszórva a különböző üzemekben, de csak 1 gépről enged, a kollégám már nem tud az ő gépéről szavazni. Miért nem elég felhasználóhoz kötni az engedélyt?
Ugyanakkor az sms száma korlátlan és 3 szavazatot ér. Hol itt a verseny tisztasága?
Így az a baba nyer akinek a leggazdagabbak a szülei és nem az aki a legtöbb embernek tetszik. Ez egyszerű pénz beszedésnek tűnik. A sok sms-ből össze is jönnek a nyeremények.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 20, 00:00    Hozzászólás témája: Re: Anyáknapi szépségverseny Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Csilla!

A nevezés április 20 éjfélig tart, addig lehet fényképet beküldeni BÁRKINEK. Nincsen szó előre eldöntött versenyről. Lehet, hogy a feltölteni kíván képek nem feleltek meg a technikai követelményeknek (kb 200-250 Kbyte lehet a jpeg kép mérete, és nem tartalmazhat ékezetet vagy szóközt a fájl név). Ha nem sikerül feltölteni, kérj segítséget egy hozzáértő ismerőstől!

Üdvözlettel:
CsaládiNet Moderátor

szcsilla írta:
Üdvözlöm Önöket!

Kaptam értesítést, hogy kortól függetlenűl lehet jelentkezni a szépségversenyre. Én egy 45 éves dekoratív nő vagyok, éppen abban az életszakaszban, hogy vágyom az elismerésre, talán jobban, mint máskor. Jó "játéknak" tűnt. Egészen addig, amíg rá nem jöttünk, hogy 61 jelentkezőnél leálltak és a képeimet nem tudtuk feltölteni. Nem probléma, én e nélkűl is messze felűlmúlom a jelentkező fiatalságot. Ami felháborít, hogy miért bolondítják be a hozzám hasonlóan naív nőket, ha úgyis egy előre eldöntött "verseny" volt.
Üdvözlettel: Szilárdi Csilla.
2010. 04. 19.
Vissza az elejére
szcsilla

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 19, 22:26    Hozzászólás témája: Anyáknapi szépségverseny Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlöm Önöket!

Kaptam értesítést, hogy kortól függetlenűl lehet jelentkezni a szépségversenyre. Én egy 45 éves dekoratív nő vagyok, éppen abban az életszakaszban, hogy vágyom az elismerésre, talán jobban, mint máskor. Jó "játéknak" tűnt. Egészen addig, amíg rá nem jöttünk, hogy 61 jelentkezőnél leálltak és a képeimet nem tudtuk feltölteni. Nem probléma, én e nélkűl is messze felűlmúlom a jelentkező fiatalságot. Ami felháborít, hogy miért bolondítják be a hozzám hasonlóan naív nőket, ha úgyis egy előre eldöntött "verseny" volt.
Üdvözlettel: Szilárdi Csilla.
2010. 04. 19.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés