Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Ovis szépségverseny

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 06:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is kíváncsi vagyok a kis győztesekre. Smile
lina66

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 27, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már tudom a választ!Smile)))
Aki beküldte a gyermeke fotóját,az saját magára nem szavazhat!Más csemetéjére lehet,de csak1 gyermekre,mert többször már nem lehet ugyan arról a gépről.
A Zsűrinek nehéz dolga lesz,mert annyira édesek a fotókon szereplő kislányok és kisfiúk!Én választani sem tudnék!
Mindenkinek jó szórakozást és kellemes hétvégét!Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lina66

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Hátha valaki még tudna segiteni?
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor passz sajnos..
lina66

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem tudom mi lehet a gond,rendesen regisztrálva vagyok,rákattintok az online szavazásra és nem emel egy pontot se.Valamit rosszul csinálok?
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én pont most szavaztam mind a 3 kategóriába, hiba nélkül, egy regisztrált emaillel csak egyszer lehet egy nap ua gépről. Az adatlapodat ki kell tölteni, érvényes tel. szám is kell. De nem ír ki semmi hibát szavazáskor?
lina66

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 21:32    Hozzászólás témája: Ovis szépségverseny Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szeretném megtudni,hogy miért nem fogadja el online a szavazást,de mobilról meg igen.Hiába nyomok a szavazzra nem ad pontot.Más is igy van ezzel? Köszi a válaszokat!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés