Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kihezz forduljak segítségért?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gesztebye

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 12:51    Hozzászólás témája: Válasz Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen az önkormányzatnál voltunk azért nem segítenek mert talált munkát és azt mondták őket nem érdekli hogy mennyi a kiadásunk sok a bevételünk 78 ezer forintot keres én kapok 62ezer 55ezer a családi ebből ki kéne jönni szerintük törlesztő részlet 80ezer forint el maradtunk a rezsivel is nagyon nem tudom mi lesz így velünk a bank meg úgy bánik velünk mintha bűnözők lennénk mindig elutasít nem érdekli hogy 3 gyerek van és beteg kettő és állandóan Pestre járunk velük mire be szerzünk minden papírt a banknak elutasít pedig az mkb bankról van szó nem is kis bank nem tudom mi lesz így velünk most 40ezret fizetünk havonta a törlesztő részletbe egy szerűen nem értem ezeket a bankokat mért kell szegény családokat tönkre tenni mért bánnak így velünk inkább ki raknak az utcára 3 gyerekkel mint hogy segítenének sajnos nem tudom mit csináljak .Ildikó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az oldalon a szakértőket nézted?

http://www.csaladinet.hu/szake.....munka/faq/
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Önkormányzatnál próbáltatok már segítséget kérni?
gesztebye

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 03, 18:15    Hozzászólás témája: Kihezz forduljak segítségért? Hozzászólás az előzmény idézésével

Gál Ildikó vagyok 3gyerekem van lakáshitelünk van fél éve próbálunk egyezkedni a
bankkal de mindig bele kötnek valamibe első kérésünket azért utasították el mert
időközben lett állandó munkája a páromnak utána azért mert bar listán vagyunk
persze ez a hitel végett most azt találták ki hogy egy másik hitel végett is bar
listán vagyunk rendezzük azt de kérdem hogy mikor már ételt is alig tudunk venni
a rezsivel is el maradtunk nem értem mért nem lehet az eddigi adóságunkat
vissza tenni az alapba és havi 40ezer forintot fizetni még rendbe nem jövünk
mért utasítanak el a bankanak az öröm ha ki rak az utcára 3 gyereket 7-9 éves és
8hónapos kihez forduljak segítségért mit csináljak?06703587233
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés