Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Bedolgozás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Internet, marketing, pénz - NEM HIRDETÉS!!!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gesztebye

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 03, 18:25    Hozzászólás témája: Szia Hozzászólás az előzmény idézésével

sajnos mind csak át verés még én se találtam semmit mind azzal kezdi hogy fizessbe ennyit meg ennyit de ha el megyek egy gyárba vagy bár hová ott nem kell fizetni hogy dolgozhassak de most itthon vagyok a kicsivel és még normális otthoni munkát nem találtam pedig nagy szükség lenne a pénzre nem tudom mi lesz így velünk nagyon szívesen dolgoznék itthon bármit amiért pénzt kapok nem pedig még én fizessek jó lenne ha valaki tudna rendes munkát 06703587233
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ebobe

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 01, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nagyon sok olyan hirdetés jelenik meg ahol pénzt kérnek és ez mind kamú munka.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
m.mony

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 09:22    Hozzászólás témája: Bedolgozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A tapasztalataitokra volnék kiváncsi....
Körübelül egy hete elhatároztam, hogy ha törik ha szakad találok egy otthon végezhető munkát....lehetőleg bedolgozást....
Nem sok sikerrel.... Sad
Találtam rengeteg átlátszó ajánlatot...tudjátok a "füzess be x ezret és kapsz érte egy tájékoztatót" fajtából.... Mad , nameg sok olyat aminél válaszra nem méltattak, bár maga az ajánlat első ránézésre valósnak tűnt.....
Szóval az igazi nincs meg, feltéve ha van olyan..... Question Exclamation

Van esetleg valaki,aki talált már olyan bedolgozást ami valós és működik Question

móny
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Internet, marketing, pénz - NEM HIRDETÉS!!! Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés