Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Lombik

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 20, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
A habituális vetélők fórumján, ha visszaolvasol, akkor annyi információt szerzel, hogy dr. Fülöp Vilmos diákja is lehetsz akár. Én is ott szedtem össze mindent, ami véleményem szerint segített és segít a mostani terhességem során.
Nekem is van anyagcsere zavarom és inzulin rezisztenciám és ezek mind befolyásolják a teherbeesést. Én nehezen esek teherbe és háromszor vetéltem el.
Kérjél időpontot Fülöphöz, biztosan megtalálja az okokat és orvosolja is őket. Nem könnyen adja fel, bár tudnod kell, hogy a természete nagyon nehéz.
huttergabi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 20, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Nálam is találtak már elég sok problémát, de azt mondták ettől még nyugodtan lehetne baba. Leiden mutációm van, anyagcsere zavar, cukros vagyok, és endos. Eddig ennyi amit találtak.Hát ez sem kevés.( Amiért el vagyok keseredve, hogy az ötödik lombik után, hogyan fogom kifizetni a beavatkozásokat. ) Nem tudom az imunnál lesz-e valami???
Fülöp dokihoz jársz? Ha igen, leírnád, hogy milyen a kezelés?
Hova jársz dokihoz?
Puszi: Gabi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
DoMa76

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 20, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gabi!
Szomorúan olvastam, hogy már a 4. lombikon vagy túl és nem lettél terhes. Mi is nagyon régóta próbálkozunk már és volt 7 beültetésem. Voltam terhes többször is, de sajnos nem maradtak velünk a babák. Volt 8 hetes vetélésem és több biokémiai terhességem, méhenkívülim is és ezek mind lombikból. Legutoljára 2008. dec-ben volt 19 hetesen vetélésem ikrekkel, két kisfiam született sajnos nagyon korán. Most úgy döntöttünk a férjemmel, hogy mielőtt nekiindulunk a következőnek elmegyünk immunológiai és genetikai vizsgálatra. A genetikán mindkettőnknél rendben lett minden, de az immunológián már nem. Én amúgy PCOS vagyok és kiderült a véreredményekből, hogy valószínű lisztérzékeny is és ez is okozhat fogamzási és vetélési gondokat. Csináltattam terheléses cukrot és inzulint is és az inzulinom kb. a 4-szerese a megengedettnek, ami megtapadási gondokat is okoz. Most az utolsó kettő lombikom nem is sikerült, most már nem is volt megtapadás, talán ezek is közrejátszottak benne. Februárra van időpontom az endokrinológiára és akkor talán erre az inzulinproblémára kapok gyógyszert. Az immunológiáról még nem kaptunk meg mindent várom még az eredményeket és utána dől el, hogy milyen kezelésre van szükség. Én azt tudom neked javasolni, hogy mindenképpen menjetek el immunológiai vizsgálatra, bár nekem eddig minden doki azt mondta, hogy nem szükséges és mégis kiderült, hogy már korábban kellett volna. Nekünk már fizetni kell mindenért, de nektek még van lehetőség ne pazaroljátok el. Remélem tudtam valamit segíteni és szívből kívánom, hogy a következő lombik már meghozza a kisbabátokat. Szia!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
huttergabi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 20, 05:46    Hozzászólás témája: Lombik Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én új vagyok itt a fórumon. Problémám, hogy 6 éve szeretnénk babát. Túl vagyunk a 4. lombikon, de semmi, még megsem tapad.Pedig a 4.-nél 3 blasztot kaptam vissza, a méhnyálka 11-es volt, tehát minden oké, és mégsem maradtak velünk. A dokim is bíztatott, és ahogy olvastam az egyik legjobb is a szakmában (Dr. Krizsa Ferenc). Most készülünk az 5. re, de elötte szeretném, ha Dr. fülöp Vilmos is megvizsgálna. Szerintetek azon is tudnak segíteni, hogy megtapadjon vagy csak a velélésen???

Várom a válaszokat mert nagyon kétségbe vagyok esve: Gabi Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés