Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
PCOS bajtársaimat keresem, mert van egy terápia ami segíthet

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Aelin

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 06, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Negyedéves szülésznő hallgató vagyok, szakdolgozatot írok "Meddőség" témában, kérdőíves kutatáshoz szeretném kérni a segítségeteket. Ezen a linken elérhető a kérdőív:
http://ripet.hu/feedback.php?kid=6zad72h54thu8fa1 Remélem nem veszitek tolakodásnak. Ha mégis elnézéseteket kérem, de próbálok minden lehetőséget kihasználni az anyaggyűjtésre. Minden segítséget, tanácsot előre is köszönök!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsu_79

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 01, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hoki!

Megnyugtatlak, én sem kaptam választ. Szerintem a többiek se... így a terápia titok marad...Smile
Vissza az elejére
Hoki

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 14, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lányok!

Valakinek is válaszolt valaha is Liliho?
Vagy csak nekem nem?
Vissza az elejére
Zsu_79

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 14, 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Liliho!

Én is pco-val küszködöm, ezért nagyon örülnék, ha nekem is elküldenéd az említett terápiát! Előre is köszönöm!!!
blue_sky@indamail.hu
Vissza az elejére
Zumi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 20, 07:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Liliho!

Én is pco-s vagyok, inszemináció, lombik, minden volt már. Most metformint szedek. Érdekelne a terápia. Légyszíves küldj róla infót: kelemen.agi@freemail.hu
Köszi
Vissza az elejére
Ancsi2

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 14, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia liliho!

Nemrég elkezdtünk próbálkozni a babával, sajna sikertelenül.Az orvos Pco-t állapított meg és én is szeretném elkérni a terápia részleteit, mert elég valószínű, hogy szükségem lesz rá. Előre is köszike. A címem: mamci2@citromail.hu
Vissza az elejére
Szlivvia

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 12, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia liliho! Légy szíves ide is küldd el a terápia részleteit:
gzachar kukac gmail.com

Köszi!!!
Vissza az elejére
bane

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 06, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves liliho!
Sajnos nálam is PCO-t állapítottak meg kb. 1 éve. Diétázom, mozgok s a met-et is szedtem kb fél évig, de nem reagált rá jól a szervezetem, ezért abbahagytam. Kérlek küld el részemre is a lent írt terápia részleteit. (eban@citromail.hu) Köszönöm
Vissza az elejére
gyermek2010

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 17, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves lililho!
Olvastam soraidat és nagyon érdekelne engem is ez a dolog. Kérlek, küld el nekem is ezt a dolgot. (gyermekfejleszto@freemail.hu)
Jelenleg merkformint szedek+diétázok.

Hálásan köszönöm neked!
gyermek2010
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hoki

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Liliho!

Én is szeretném elkérni: ho-kifli@freemail.hu

Én is 2 éve szedek Meforalt, és kb 10éve diagnosztizált PCOS vagyok.

Előre is köszönöm
Vissza az elejére
Szilvasgomboc75

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Liliho!

Kb. 10 éve diagnosztizálták nálam a PCO-t. Azóta fogytam 16 kg-ot, Meforalt szedek. 1 éve próbálkozunk a babával, most túl vagyok már az 5. clostylbegit kúrán. Engem is nagyon érdekelne az a terápia, ami neked is segített.

szabo_szilvia@vipmail.hu

Köszönöm
Szilvi
Vissza az elejére
harsanita

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 10, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

35 éves lombik programmal indukált 23 hetes ikerterhes vagyok.
PCOS t 2002 ben diagnosztizaltak. Sokaig csak nogyogy kezelesem volt, 2007 tol metforminozok, soha nem fogytam 10 kgnal tobbet.
Aztan elkezdtem. Életmódváltás.
Candida diéta 160 g Ch diéta, mozgás, metformin, vitaminok.
30 kg ugrott le:) és két baba tapadt.
Ettől függetlenül szeretném elkérni tőletek a terápiát, priviben. Köszönöm
brusselex

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 08, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves lililho!
Lehet, hogy azért nem kaptam semmit, mert nem adtam meg itt az emailcímem. Szeretném, ha nekem is elküldenéd a terápiát. Nagyon szépen köszönöm.
brusselex@yahoo.de
Vissza az elejére
nyúlúr

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 29, 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Liliho!

Engem is nagyon érdekelne ez a terápia dolog. Kérlek, hogy az alábbi címe,re küldd el nekem is.
etljudit@pr.hu
Üdv
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lililho

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm az érdeklődéseteket és a bizalmatokat.
Remélem tudtam vele segíteni nektek. Érdekelne a véleményetek akik már kipróbálták a terápiát. Vagy épp most próbálják.

Üdv: lililho
Vissza az elejére
england2010

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves lililho!
Én is pco-val szenvedek több éve és én is átélek mindent ami vele jár.
Nagyon érdekelne a terápia ami Neked is segített.
Segítségedet előre is köszönöm
címem: england2010@indamail.hu
Vissza az elejére
brusselex

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves liliho!
Én is pco-val küzdök, hozzád hasonlóan kb. 10 éves korom óta. Most vagyok 29. Nagyon érdekelne a terápia, kérlek küldd el nekem is, amit tudsz róla mondani. Nagyon hálás lennék érte! Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
hopehely

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia lililho!

Én is PCOS vagyok Februártól szedem a Merkformint. Lombikra járok. Megkérnélek hogy a PCOS terápiát küld el nekem.
e-mail:evask@citromail.hu

Köszi.
Vissza az elejére
DoMa76

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 06, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Olvastam a történetedet és sajnos én is hasonló cipőben járok. Lombikra járunk és már volt 7 beültetésem, sajnos kisbabánk nem született. Voltam már terhes, de volt hogy a 8. héten, volt hogy a pozitív teszt után véreztem és elvetéltem. Sajnos volt a 19. héten is vetélésem ikerkisfiaim születtek, kinyílt a méhszáj és már nem lehetett összevarrni. Voltam lapar-on is, de mivel nálam egy régi perforált vakbél miatt súlyos kismedencei összenövések vannak, ezért nem tudták az összes cisztát leégetni. Amit lehetett megcsináltak! Most kiderült, hogy IR-es vagyok és talán jővőhétre kapok időpontot endokrinológushoz és felírják nekem is a gyógyszert. Nagyon érdekelne a terápia amiről írtál és szívesen venném, ha esetleg tudnál róla nekem írni. Előre is köszönöm a válaszod!
Gratulálok a kislányodhoz és reméljük a kistesó hamarosan érkezik!
Vissza az elejére
lililho

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 06, 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Andi!
Pü elküldtem az ifót a terápiáról, és érdekelne a véleményed róla. Ha írnál pár sort azt megköszönném.
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 06, 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Kérlek írd le hogy milyen ez a terápia!

andi1toth@citromail.hu

Üdv Andi
lililho

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 05, 20:14    Hozzászólás témája: PCOS bajtársaimat keresem, mert van egy terápia ami segíthet Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Soproni lakosu 30 éves lány vagyok. 10 éves korom óta szenvedek PCO-ba. Szinte minden tünetét megéltem. A menstruációs broblémától kezdve a szörösödésig. Megmütöttek laparoscopiával, de hiába. Se terhes nem lettem, és még a betegségemen sem segített. A mütét után 5 hónap alatt 25 kg- ot híztam. Sikerült kiharcolnom, hogy 2év után, felírják a metformint, mert tudtam, hogy az segíthet. Valóban segített, de csak 5 hónapig. Most ott tartok, hogy egy soproni orvos kezelésbe vet. Dr Márkus István szülész nögyógyász, onkologus. Akinek nagyon hálás vagyok. Ő a metformin mellé javasolt egy kiegészitő terápiát, ami nagyon eredményesnek bizonyult. Most ott tartok, hogy a labor eredményeim jók és az ultrahangon is mutatta, hogy gyönyörű a petefészkem, nincsenek rajta ciszták. Akár teherbe is eshetek, mondta. Mégegyszer, mert már van egy gyönyörű 15 hónapos kislányom. Fogytam 9kg-ot és gyógyszer nélkül is megjönn a mensim. Ez nagy öröm. Szeretném ezt a örömöt veletek is megosztani, illetve segíteni. Mert tudom milyen ezzel a betegséggel együtt élni. Tudom, milyen amikor valaki szeretne babát és azt mondják, hogy nem lehet. De lehet, én élő példa vagyok rá. Szeretnék erről a terápiáról beszélni, ha érdekel titeket. Ha van kérdésetek írjatok bátran.
Köszönöm!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés