Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Tettél újévi fogadalmat?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Mostantól akkor mindenbe hiszel nekem? Very Happy Mióta megszülettél ez volt a legjobb döntésed! Laughing

Erre írtam, a születésem óta a legjobb döntésem, akkor végem Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor nekem már nem sok van hááhátra? Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, indítom! Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 22, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta, te milyen bölcs lettél, a köv. fogadalmam az lesz hogy hallgatok reád Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 21, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És be is tartod vagy csak megfogadod?
bedina37

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 21, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én többször is teszek fogadalmat egy évben, nem kell ahhoz szilveszter.
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 12, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helyes, erre gondoltam én is!
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 11, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, de a veleje benne van, ne fogadkozz csak az miatt h újév van!
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 08, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, mert ha már magadban se hiszel akkor.. Hú ez nagyon filozofikusra sikeredett Smile
falcsy

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 08, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszi mindenkinek a bíztatást, hamarosan jövök és beszámolok, hogy sikerült. Kitartást Nektek is bármibe kezdtek.
Szép napot!!!!!!
Üdv: Falcsy
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ha vaki vmit elkezd az jó végigvinnie!
falcsy

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, bár nem akartam. A fogadalom jan. 11-én indul, mert 2008-ban is ezen a napon mondtam búcsút 14 évig tartó dohányzási függőségemnek, amit mindeddeig sikeresen tartok is. Ezen felbuzdúlva az idén diétába szeretnék kezdeni, remélem a kabala jan.11 it is bejön. Mindenkinek, aki erre az évre megfogadott valamit, nagyon nagy kitartás kívánok!
Üdv
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 06, 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Napi 5 szót? Én magyarul se tudok ennyit! Wink
Apropó
-Józsi bá azt hallottam magának beszűkült a szókincse igaz ez?
?
- F*szt!

(én kérek elnézéstet)
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 05, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezoedit írta:
Nekem egy tanárom azt mondta az egyetemen, az a a legjobb fogadalom például nyelvtanuláshoz, ha január első napjától minden nap megtanulsz 5 szót ,mondjuk angolul (vagy amilyen nyelven akarsz), de lehet 10 is. Számold ki, egy év alatt, hány szóval bővül a szókincsed! Sajnos még sosem kezdtem el. De szerintem, nagyon jó ötlet.

Ha én mondjuk napi 5 kínai betűt szeretnék megtanulni, akkor röpke 30 év alatt végeznék is Wink
Vissza az elejére
ezoedit

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 05, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem egy tanárom azt mondta az egyetemen, az a a legjobb fogadalom például nyelvtanuláshoz, ha január első napjától minden nap megtanulsz 5 szót ,mondjuk angolul (vagy amilyen nyelven akarsz), de lehet 10 is. Számold ki, egy év alatt, hány szóval bővül a szókincsed! Sajnos még sosem kezdtem el. De szerintem, nagyon jó ötlet.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 05, 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De sokan pusztán csak kevés akaraterővel rendelkezünk, ismerjük magunkat és ezért nem teszünk fogadalmat.
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 05, 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No akkor megfogadom, hogy nem fogadok meg semmit! Wink
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 04, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán azért nem tesznek az emberek újévkor fogadalmat, mert már kapatosak. Very Happy

Én is úgy vagyok vele mint pikerics, nem teszek fogadalmat, meg ígéreteket, mivel amit meg kell tennem azt úgy is megteszem, saját érdekem. (zárójelben jegyezném meg, néha a kitartásnak én is híján vagyok, de az is lehet, hogy annyira nem is fontos nekem az a dolog Confused )
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 04, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, most jut eszembe, egyszer régen megfogadtam nem eszek húst és semmi olyat amibe van származék. Vega lettem, több mint 2 évig! Azt is megfogadtam addig csinálom amig az egészségem nem látja kárát. Aztán majdnem rámentem a végén az orvosig is alig bírtam elmászni! Soha többet!!!!
pikerics

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 04, 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

persze nekem is vannak hosszútávú terveim, vágyaim, amiket el szeretnék érni, de ezekre sose gondolok fogadalomként, mert akkor rögtön el kezdenek nyomasztani

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 04, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nekem nem mennek jól ezek a dolgok:( hamar elfogy a kezdeti lelkesedés, aztán meg már csak nyomaszt az egész

[^]  
Vissza az elejére
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 04, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is tettem újévi fogadalmat, többet is, amiket igyekszem majd betartani Smile Bár tényleg igaz, hogy így év elején mindenki "tiszta lappal" szeretne indulni, és fogadkozik agy-főbe, amiből általában nem lesz semmi. Pedig csak akaraterő kell hozzá, hogy az elhatározás valóra váljon! Nem szabad feladni félúton, míg el nem érjük a kitűzött célt!
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 04, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Ezoedit:)

hát én már nagyon régen nem tettem
leginkább azért mert tényleg utálom már hogy mindig és mindenhol meg kell felelnem valamifajta elvárásnak, legalább én ne rogyasszak magamra még egy tételt, hogy még azért is számon kérhető lehessek...még ha csak magamnak is.
de persze ezt nem innen kéne nézni, de engem momentán nyomasztanak ezek a dolgok

[^]  
Vissza az elejére
ezoedit

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 04, 11:50    Hozzászólás témája: Tettél újévi fogadalmat? Hozzászólás az előzmény idézésével

mit gondoltok az újévi fogadalmakról? Kiment a divatból? Miért nem teszünk az utóbbi időben fogadalmat? Gyávák vagyunk hozzá? Nincs kitartásunk és akaraterőnk, hogy megvalósítsuk?

Meséljetek a tapasztalataitokról? Volt már, hogy sikerült véghez vinnetek újévi tervet? Ha feladtátok, miért?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés