Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Gyerekbarát

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ági

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 17, 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, ha már más nem, legalább én:

Nyíregyháza, állatkert. Nekem maga az állatkert is tetszik, vannak benne nagyon klasszul kialakított terepek...

Az egyik vizes blokkban ott a pelenkázó, a másikban pedig olyat láttam, hogy "családi wc". (Aki még nem látott ilyet: egy fülkében egy normál és egy amolyan "ovis"wc).

Az étteremben van külön gyerekmenü, ami árban is gyermek!

Sok-sok ilyet szeretnék még olvasni!!!
Mások? Semmi tapasztalat? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 11, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy látom, hogy a családineten valahogy még mindig több a gyerek után sóvárgó (esetleg kisbabás) csajszi, mint a "rutinos anya"! Smile

Vagy ennyire passzívak a kolleginák?! :-O
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 11, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem adom fel! Hátha!
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 08, 06:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem is meglep! Sad
Pedig itt lihegek a nyomodban, hátha valami okos és hasznos tanácsot vagy ötletet beírnak a "nagyok" (akiknek már 10 hónaposnál nagyobb a gyerkőce)! Smile

Azért ne add fel, hátha!!! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én a játszóházakat, gyerekmegőrzőket nem igazán vettem igénybe. Az enyémek nem maradtok ott nélkülünk idegenekkel. Confused
Amúgy meg vidéki lévén, itt nem is tobzódnak a játszóházak, nem volt hol hozzászoktatni őket!

Egyébként senkinek nincs se pozitív, se negatív tapasztalata gyerekkel? Question
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Részemről a cseresznye! Smile
Pl. az IKEA?! Enyém kiffiú még csak 10 hónapos, de a "nagy" 3-4 évesek anyukái mesélték nekem, hogy a gyerekek teljesen odavannak érte, még a vásárlást is szeretik (engem megőrzít a labirintusa), de a gyerekkuckóért egyenesen remegnek! Smile
Majd ha nagyobbacskák leszünk, kipróbáljuk, hogy mitől annyira jó egy ilyen csomagmegőrző... akarom mondani: gyerekmegőrző intézmény! Wink
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia csinnnKA!
Örülök, hogy megismerhettelek! Very Happy

Ha már a vidámparknál tartunk, van nekem egy nagyon is gyerekbarát vidámpark, csak az sajnos már a határ túloldalán! Talán olvastad is nyáron arról a cikkemet! Ott létezik a wc-kben is a gyerek, a baba... Annyi plussz van ezekben a helyiségekben is a magyarokhoz képest!
De a jó szó itthon is ingyen van! Razz
Egyébként én alapvetően a jót látom meg mindenben, és nehezen tudok bepörögni, de vasárnap sikerült! Twisted Evil

Várom a további ötleteket! Hova menjünk gyerekekkel! Wink
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnálom a "kalandotokat" a vécésnénivel, mert az ilyesmi tényleg lelombozhatja az embert, egy ilyen bosszúság elronthatja az egész vidámparkos kirándulást és jó hangulatot! Sad

Hát... hogy hová érdemes menni, azt így hirtelen nem tudom... de amióta Dani megvan, nem voltunk a Metro áruházban például. Mert hogy oda tilos bevinni gyereket. Miért is?! Ki tudja! Nagyon barátságtalan lépésnek találom, és bár előtte negyedévenként egyszer elmentünk egy nagy bevásárlásra, mert egynémely dolgot csak ott kaptunk, illetve gyümölcsléket (apának meg energiaitalt) jóval olcsóbban lehet kapni... de most már juszt sem megyünk (olyan helyre, ahová gyereket tilos bevinni). Sad

Azért majd rajtatartom a szemem a topikodon! Wink
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 06, 23:47    Hozzászólás témája: Gyerekbarát Hozzászólás az előzmény idézésével

Jártatokban keltetekben hol találtatok olyan helyet ahol nagggggyon nem örültek a gyerekeknek? Van másnak is ilyen negatív tapasztalata? Crying or Very sad
Itt olvashatjátok az én élményemet, ebben a cikkben.

Azért én örülnék, ha arról szólna inkább a topic, hogy valahol nagyon várják a gyerekeket! Írjunk arról listát, hova érdemes menni apróságokkal! Razz
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés