Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kórházak szülészeteinek szolgáltatásai

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nyizsu

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 31, 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, megnézem.
Nyizsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lhamo

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 31, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia, en azt tudom, hogy van ujszulott intenziv
egy baratnom szul ott, de nem emlekszem pontosan, hogy miket mondott!
a babaneten viszont van minden korhaznak topikja, ott kerdezzgess szerintem
Vissza az elejére
nyizsu

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 31, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves hozzászólók!
Szeretném a segitségeteket kérni. Úgy adódott, hogy a szülészem a Schöpf-Mérei kórházba ment dolgozni. Erről a kórházról viszont nincs semmi ismeretem. Ha valakinek van tapasztalata az említett kórház szülészetével és csecsemős osztályával kapcsolatban, kérem írja meg. Köszönöm,
Nyizsu
Vissza az elejére
lhamo

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 14, 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hat igen, ha osszeszamoljuk mennyit fizetunk ki maganrendelesre stb. akkor ugyanott tartunk majdnem, de nem is kapunk olyan szolgaltatast, mint ott

nekem, ha lett volna is penzem se mentem volna oda valoszinuleg, mert messze van, es nincs autonk
persze lehet taxival is menni, de az ketseges
Vissza az elejére
liziantus

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 14, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ihamo!!!

Külfölideknek biztosan. Igazából a barátnőm azért ment Telkibe mert előtte mindig megjárta a dokikkal és úgy gondolta ha odamegy talán jobb kezekbe kerül. Ez így is lett igazából a terhesség alatti kötelező vizsgálatok uh, labor, ctg stb. nem fizetett ki többet mint én aki zsebbe adom a pénz a dokinak vagy ha a privát rendelőjéba megyek akkor ugye szabott árat fizetek. Hát ez van. lassan megszül úgyhogy ha megyek látogatni majd kifaggatom hogy valóban meg volt -e elégedve a szolgáltatással. Puszi liziantus!!!
Vissza az elejére
lhamo

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 14, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

liziantus!
igen, elegge, gondolom kulfoldieknek megeri
Vissza az elejére
liziantus

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 14, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ihamo!

Megkérdeztm a barátnőmet és benne van az árban

a pelenka , betét, hálóing a gyerek holmija stb. amiket leírtál. De szerintem akkor is nagyon drága.
Puszi liziantus.
lhamo

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 13, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jha, hat en sem annyira:)
sajna a Telki tul draga, meg messze is van, de anno eljatszottam a gondolattal:)
de ugye nem az a lenyeg, hanem a baba!Smile

liziantus írta:
Ihamo!!!

Jó a kérdés meg kérdezem a barátnőmet , és a választ megírom .
Sajnos nem vagyok olyan jól informált még a témában mint te de mindig tanul valamit az ember.
Jelentkezem Puszi liziantus!!!!!!!!!
Vissza az elejére
liziantus

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 13, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ihamo!!!

Jó a kérdés meg kérdezem a barátnőmet , és a választ megírom .
Sajnos nem vagyok olyan jól informált még a témában mint te de mindig tanul valamit az ember.
Jelentkezem Puszi liziantus!!!!!!!!!
lhamo

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 13, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en a Kutvolgyiben fogok, ha valakit erdekel, akkor leirok par dolgot
szoval , ha valakit meg erdekel, akkor tobbet is, most csak par szo:
eloljaroban annyit, hogy az alternativ lehetosegek nagyban fuggnek a szulesznoktol, es az orvosoktol
az en szulesznomnel lehetoseg van homeopatias kezelesre, ha szukseges, gatmasszazs olaj hasznalatara pl.
van labda a vajodashoz
es szulosamli, de nem minden orvos engedi
a gatmetszessel ugyanugy van, es az egyeb beavatkozasokkal, ez mind-mind orvosfuggo

3 egyagyas szuloszoba van, nagyon szepek, kulonbozo szinuek, allithato szuloagy
zuhanyozni az elokeszitoben lehet csak, ha epp nincs senki, ott van a WC is (van olyan korhaz ahol a szuloszobakhoz is van)

a papa bent lehet a szulesnel
nem vagjak el rogton a koldokzsinort, es rogton lehet szoptatni a 2 oras megfigyeles alatt

3-4 agyas gyermekagyas szobak vanak, van ahol a zuhanyzo is bent van, van ahol szemben a szobaval
24 oras rooming in van, de be is lehet adni a babat megorzesre
adnak cukros vizet az elso napokban, de ha nem akarja az anyuka, akkor nem, tapszert nem adnak a babaknak
lehet vinni sajat cumit, cumisuveget

a babak kapnak, ruhat, pelenkat (napi 5), mindent
a mamak betetet, haloinget

es vannak 1 ill. 2 agyas kulon szobak terites fejeben

EDA-t csak elore megbeszelve lehet kerni
Vissza az elejére
lhamo

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 13, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liziantus...gondolom ehhez meg jonnek hozza egyebek, vagy adnak mindent? haloing, a babanak ruha, pelenka, a mamanak betet, fajdalom csillapitas, nem EDA, hanem tabletta pl.
Vissza az elejére
liziantus

HozzászólásElküldve: 2005, Jan. 13, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!!!

Olvaslak benneteket de még nem írtam soha ebben a témában. Tegnap meglátogattam a kismama barátnőmet Telkiben fog szülni, az árakról tudok infót szolgáltatni

Szülés hüvelyi: 290eFt.
Csecsemő ellátás:80eFt.
Szülés alatt igényelt fájdalomcsill.:80eFt.
Kórházi tartózkodás 2 ágyas tv, telefon, légkondi, külön fürdi,a la carte étkezés napi 3*, 48950.-/nap
Normál szülésnél 4 napot kell számolni. Tehát ha mindent kérsz akkor durván.650eFt.

A császáros szülés annyiban más, hogy az 330eFt. és 5 nap ott tartózkodás 5*48950.- . Hát ennyi

Puszilok mindenkit liziantus.
Radványa

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 12, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Caitlin!
Köszi a választ majd utána nézek helyben a dolgoknak! A LOmbikhoz annyi hozzáfűzni valóm van, hogy nem 3 hanem 5 beavatkozást fizet a tb amennyiben nem sikerül. A gyógyszerek meg akár 150-be is belekerülnek attól függ, hogy mit és mennyit ir fel az orvos.!
Lilke! Sok türelmet , kitartást és sikert kivánok nektek, nem lesz rövid az út!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 06, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lilke, gyere a lombikosokhoz vagy a parkolóba, mert ott nagyobb a mozgás!

A párod vizsgálata elengedhetetlen.
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 06, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Öt IVF kezelést finanszíroznak.
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 06, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"A társadalombiztosítás három IVF beavatkozást finanszíroz beültetésenként 300 000 Ft-os költséggel, de minden esetben a pácienst terhelik az előkészítés költségei (hormoninjekciók). Ez az összeg alkalmanként kb. 100 000 Ft-ra tehető."
Ez már a beültetésre vonatkozik.

És itt a törvényi háttér:

1. § A meddőség megállapítására és kezelésére irányuló e rendelet szerinti egészségügyi szolgáltatás - figyelemmel a művi beavatkozással történő megtermékenyítésről szóló 12/1981. (IX. 29.) EüM rendeletre - csak orvosi indikáció alapján, az Egészségbiztosítási Alapból e feladatra finanszírozott egészségügyi szolgáltatónál vehető igénybe térítésmentesen.
2. § (1) A meddőség kezelése körébe tartozik
a) az orvosi vizsgálatok közül:

aa) a meddőség tényének és okának megállapításához szükséges orvosi vizsgálat,
ab) az ivarsejtek adományozását megelőző, a donor egészségi állapotának és genetikai alkalmasságának megállapítását célzó orvosi vizsgálatok,
ac) a tárolt ivarsejtek tárolás és felhasználás előtti orvosi vizsgálata,
ad) az embrióadományozást megelőző - a recipiensre és az embrióra vonatkozó - vizsgálatok,

b) az ivarszervek reprodukciós funkcióját javító kezelések,

c) az emberi reprodukcióra irányuló különleges beavatkozások közül - de legfeljebb az első eredményes szülésig -

ca) a testen kívüli megtermékenyítés és embrió beültetés,
cb) ivarsejt adományozásával történő testen kívüli megtermékenyítés és embrió beültetés,
cc) embrió adományozással végzett embrió beültetés, valamint
cd) a női ivarsejt megtermékenyülését, illetőleg megtermékenyíthetőségét, valamint a megtermékenyített ivarsejt megtapadását, fejlődését elősegítő egyéb módszer körében legfeljebb öt teljes, az embrió beültetésével végződő beavatkozás - ideértve a felsorolt eljárások során keletkezett, fagyasztva tárolt embriók beültetését is, ha azok a korábbi eljárások során kerültek fagyasztásra -, illetve
ce) a házastárs, illetve élettárs ivarsejtjeivel végzett mesterséges ondóbevitelből legfeljebb hat,
cf) adományozott ivarsejttel végzett mesterséges ondóbevitelből legfeljebb hat beavatkozás.

(2) Az (1) bekezdésben foglaltakon túl a meddőség kezelése körébe tartozik
a) az egészségi okból, szakorvosi javaslat alapján ivarsejteket fagyasztva tárolás céljából a letétet elfogadó szolgáltatónál ivarsejt letétbe helyezése az (1) bekezdés c) pontjában foglalt beavatkozásokhoz szükséges mennyiségben,
b) az embrió Magyarországon végzett, későbbi meddőségkezelés céljára - a szolgáltató által meghatározott, indokolt számban, legfeljebb azonban 5 év időtartamra - embrióletétbe helyezése.

3. § (1) A 2. § (1) bekezdés ca)-cd) pontja szerinti egyes beavatkozások térítésmentesen évente több alkalommal, de legalább az egyes beavatkozások közötti három hónapos időközökkel vehetők igénybe. (2) A 2.§ (1) bekezdés c) pontja szerinti egyes beavatkozások - a beavatkozás megszakítása esetén - térítésmentesen akkor vehetők igénybe, ha a megkezdett beavatkozás megszakításának orvosi indoka volt, vagy a megkezdett beavatkozás megszakítására az egészségügyi szolgáltatóra visszavezethető indok miatt került sor.

4. § Az, aki nem orvosi indikáció alapján vette igénybe a művi meddővétételre irányuló szolgáltatást, a 2.§ (1) bekezdése szerinti szolgáltatásokat csak a teljes térítési díj megfizetése mellett veheti igénybe.

Bocs, amiért ilyen hosszú, de egyszerűbb volt egyben idemásolni.
Remélem ez segít. Very Happy
Vissza az elejére
Lilke

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 06, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Caitlin!

Köszi a szurkolást, azt hiszem ránk fér. Lenne még1 kérdésem... mint mondtam még kezdő vagyok a témában és van, hogy egy-két kifejezést nem is értek, mert még nem hallottam róla, illetve nálunk még nem került rá sor. Mindegy a lényeg az, hogy megköszönném, hogyha valaki leírná, vagy adna egy kis segítséget a következőben...
Szóval egyenlőre a probléma csak nálam jelentkezett, mármint, hogy úgynéz ki miattam nem lehet babánk. Igaz, hogy mivel hormon gondjaim vannak, ezért csak engem vizsgáltak eddig és a férjemet nem. Őrá abszolút nem került sor, így fogalmunk sincs, hogy ő egészséges - e ilyen téren, illetve, hogy minden megfelelő-e nála a fogantatáshoz. A kérdésem pedig az lenne, mivel nem tudom, hogy is zajlik ez pontosan..., hogy lehet-e és ha igen hol, olyan vizsgálatot kérni, amit a férjemnél végeznének, hogy megnyugodjunk nála minden rendben van? Kell ezért külön fizetni, vagy van olyan intézet, kórház, ahol ezt is támogatja a TB?
Szeretnénk ezen a téren is biztosra menni, bár én még egyenlőre nem megyek vissza az orvosokhoz, egyenlőre maradok a természetgyógyászatnál, amíg csak lehet, aztán ha végképp nem történik semmi változás, akkor fordulok csak ismét a fehérköpenyesek felé. Persze akkor sem szeretnék felhagyni a természetgyógyászattal, legalább megtámogatjuk a dolgot ilyen oldalról is. Igaz, addig bízom, hátha sikerül gyógyszerek és egyéb beavatkozások nélkül is végre elérni az eredményt.
Bocs a hosszú levélért.
És köszi előre is a segítséget!

Lilke
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 05, 00:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lilke,

nagyon drukkolok!!! Smile
Vissza az elejére
Lilke

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 04, 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Caitlin!

Nagyon köszönöm az infot és a jó kívánságot is! Remélem beválik és egyszer nekünk is lesznek végre gyermekeink.
Máris megyek és nézem az ajánlottakat!

Köszi mégegyszer, minden jót!!!

Lilke
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 04, 00:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lilke! Smile

A fenti menüben a babavárók rovat "Ha nem sikerült" alrovatában találsz erről több infót. Smile
Ezen kívül pont ezen a fórumon van több olyan
topic is, ahol meddőség ellen küzdők leveleznek.
(pl.:Babákért küzdünk - Lombikbébi).
Remélem sok sikeretek, és gyönyörű gyerekeitek
lesznek!!!! Smile
Vissza az elejére
Lilke

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 03, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én csak pár perce, hogy csatlakoztam Hozzátok, ezért nézzétek el nekem zöldfülű mivoltomat. Rögtön egy kényes kérdéssel kezdenék.
Bevezetőül annyit, hogy már több, mint egy éve próbálkozunk a párommal sajnos ezidáig sikertelenül. J Sad elenleg szüneteltetem az "orvosi ellátást", ezért szeretném megkérdezni, hogy aki esetleg hasonló cipőben járt/jár, mint mi ( ti. a gyermekáldás elmaradásának tényével kell szembenéznie ) tud- e nekem olyan kényes kérdésben segíteni, hogy milyen meddőségi központba érdemes fordulni és körülbelül az ember milyen tarifákkal számolhat a kezeléseket illetően? Itt nem csak az orvos díjaira gondolok, hanem, hogy kell-e egyáltalán akárcsak azért is fizetni, hogy megállapítsák miért nem sikerül terhesnek maradnom? Eddigi kórházlátogatásom során hormon problémákat állapítottak meg nálam, de semminemű más vizsgálatot nem végeztek sem rajtam, sem pedig a páromon. Ezért is gondolom, hogy nem a legmegfelelőbb helyen jártunk eddig. Mivel ez egy kórház volt, ezért itt az eddigi vizsgálatokért nem kellett fizetnem egy fillért sem, igaz, hogy a hormoninjekciós kezelést már nem kezdtem el, jelenleg ugyanis "inkognitóban"vagyok az eddigi kezelőorvosom elől. Elnézést kérek, de elég tudatlan vagyok ezen a téren, pedig már nagyon sokat olvastam róla, de valahogy a pénzügyi dolgokról nem találok semmit. Van valakinek ezirányú tapasztalata, vagy valami link, ahol utána lehetne nézni? Nagyon megköszönném, ugyanis sajnos nem állunk túl fényesen anyagilag és hát amúgy is érdekelne a dolog, hogy kb. mire számíthatunk.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Sziasztok!
Lilke
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 03, 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Radványka Smile

Most néztem utána a neten, de csak 2003-as infókat
találtam. Általános vélemény: a személyzettel nem
voltak elégedettek, viszont az orvosokkal igen. Wink

Székely Péterről nem hallottam jókat, viszont
Major Tamásról pozitív vélemyény volt. Smile Biztos
van lehetőség a kórházlátogatásra is, nézz alaposan
körül!!! Cool
Drukkolok! Very Happy
Vissza az elejére
Radványa

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 03, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én Debrecenben a DOTE-n szeretnék szülni. Ha van valakinek info-ja az ottani orvosokról szülészekről szivesen fogadnám.Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 08, 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile

Most megnyugtattál, én csupa szépet és jót hallottam erről a szülészetről (pl. az új fajta császárról is). Cool
Még azt szerettem volna kiszedni valakiből, hogy ki mit tapasztalt a sétáló EDÁval kapcsolatban, de olyat még nem találtam aki igénybe vette volna... Shocked
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Péterfy

Alapítványi szobák: mivel nem szándékoztam igénybe venni őket, nem nagyon figyeltem Rolling Eyes : úgy rémlik, 1 ill 2 ágyasak vannak, éjszakánként 6 ill 4ezer pénz tarifáért sejlik fel, de nem esküszöm meg rá, főleg, mert 3 éves emlékfoszlányokon alapulnak. Szülőszobalátogatáskor (lehetőség van rá a szülésre felkészítő tanfolyamok alkalmával) egy ilyenbe is benézhettünk, volt saját fürdője és TV-je (minek TV egy friss kismamának, máig sem tudom...).
4 szülőszoba van, egyik a császárelőkészítő egyben, a másik három kicsike, de valamennyire otthonos.

A kórház nagyon EDA-párti, nagyon sok orvos saját maga tud epidurálni. Az volt anno a hallgatólagos megállapodás, hogy sima szülésnél maguk epiduráltak a szülészek, csak császárhoz kellett az aneszteziológus.

Egyéni kívánságokhoz programozott császár miatt nem tudok hozzászólni, max. annyit, hogy miután a lányom megszületett, és mivel én kb 10 percenként kértem őt a szobába (nem őrzőbe kerülnek a császárosok, hanem rögtön a szobájukba), így 2,5 órával a születése után már szoptathattam Very Happy. (3 évvel korábban egy másik kórházban a fiam császár uttán 36 óraval került először mellre...)

Én a Péterfybe elsősorban a Misgav-Ladach császár miatt mentem, és ebben nem is csalódtam, minden sokkal gyorsabb és könnyebb volt, mint a hagyományosnál (mozgás, felépülés időtartama). Különleges elvárásaim az elszállásolási/higiéniai körülményekkel kapcsolatban nem voltak, így én pozitív élményekkel telve hoztam haza a lányom a császár utáni 5. napon.
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jé, KataMama!!! Smile

Végre, hogy te is itt vagy!!!
Engem minden érdekelne. A weblapot már láttam (szerintem mindet ami a Péterfyhez kapcsolódik Wink ).
Érdekelnének az alapítványi szobák, az orvosok hozzáállása pl. az EDÁhoz, vagy hogyan viselik az egyéni kívánságokat. Smile
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caitlin, én 2002-ben szültem a Péterfyben, igaz, császárral. Mire lennél kíváncsi?

Ismeritek? www.orvosok.com - a Péterfy Szülészetének honlapja
Vissza az elejére
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Caitlin - Én a MÁV-ban szültem és maximálisan meg voltam elégedve. Holnap írok bővebben .
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sad
Sanita, nagyon sajnálom... A szomszédom 1 hónapja szült ott, neki felajánlották a lehetőséget, de nem élt vele. Gondolom Nálad még nem voltak meg ezek.
És persze egy kórház sincs, ami tökéletes. Mindenesetre jó tudni, hogy mik a Te tapasztalataid.
Van valakinek tapasztalata a Péterfy utcai kórházzal kapcsolatban? Smile

Mellesleg mostanában a "bababarát" kifejezést is egyre több kórház önkéntesen magára aggatja. Annak ellenére, hogy nem véletlenül nem kapták meg a címet.
Vissza az elejére
sanita5

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 07, 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a kútvölgy kórházban szültem 2002-ben. azon túlmenően, hogy szoci körülmények uralkodnak, csupán egy szülőszoba van 2 ággyal. semmilyen alternatív lehetőség nincs- csupán az apát lehet bevinni, amennyiben ez annak számít-. nekem a vajúdó folyosója jutott ahol egy kiszuperál ágy várt rám. én ülni akartam, ők folyton lefketettek. a választott szülésznőt nem nagyon láttam, csupán a gátat vágta el.....úgyhogy itt még rendkívül messze állnak az alternatív szüléstől.
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen. Majd próbálom megbeszélni, hogy legyen ebből is egy gyűjtő. Very Happy
Akkor az összes kórházat egy helyen lehet majd megnézni... Smile
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caitlin!
koszonom a linkeket megnezem oket!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy cikkbe nehéz lett volna egy ország összes szülészetét belezsúfolni, de remélhetőleg ebből is lesz majd gyűjtőnk. Smile
A linkek:
SOTEI http://www.sote.hu/intezetek/?inst_id=62
SOTEII http://www.sote.hu/intezetek/?inst_id=63

És itt a régi hálapénz.hu klónja: Smile
http://halapenz.cjb.net/

Szerintem elég hasznos, egy-két dokiról olyan írtak, hogy fejreálltam... Confused
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Macikati, őszinte leszek: én nagy elvárásokat támasztok a kórházakkal szemben, és csak azok feleltek meg ennek, amikről írtam. Smile
Tehát ha valaki ezek közül választ, és megtalálja a jó orvost, tuti nem lesz csalódott.
De ha akarod, utánanézek. Smile
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen koszonom a tippet, ott mar megneztem regebben az konkretan engem erdeklo korhazat, de ha csak a mav es a nyirorol nem akartal irni akkor miert maradt ki a sote1 es a sote2 pl? vagy a del pesti korhaz? ez csak egy szuk keresztmetszet amirol irtal...de persze hasznos.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Macikati,

Igyekeztem azokról a kórházakról írni, amik méltán a legnépszerűbbek. A MÁVos kirúgott nyőgyógyász és a Nyírő féle aljas bánásmód után ugy éreztem, érdemesebb csak ezekről írni.
Egyébként a babanet.hu-n van egy fórum, ahol az összes kórházról írnak véleményt az ott szült kismamák. Szerintem te is nézz be oda, nagyon tanulságos! Smile
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jo a cikk, bar a tobbi korhazrol is szivesen olvasnek ilyen osszefoglalot....ugyanis meg a szules elott allok....
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 08:03    Hozzászólás témája: Kórházak szülészeteinek szolgáltatásai Hozzászólás az előzmény idézésével

A cikk kapcsán várjuk észrevételeiteket, melyeket szívesen megosztanátok a többi leendő anyukával. Pozitív, negatív tapasztalatok egyaránt sokat jelenthetnek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés