Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Inszeminációs Kismamák, Hölgyek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 07, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Csatlakoznék ha nem bánjátok....

Nekem már van egy 3,5 éves kislányom aki szintén a Kaáiban segittek rá.
Volt 1 inszemem, az nem sikerült, aztán a következőre stimuláltak, amit egy kiscsit túl stimuláltak igy eldurrantak a tüszőim idő előtt, és amikor mentem uh-ra, már nem voltak ott, és az akkori doki azt tanácsolta, vagy behivom a férjemet és megcsinálják az inszemet vagy haza megyek és probálkozunk, igy is össze szokott jönni és hát igy lett az én Tündérkém.

Most újból neki vágtunk, sajnos elég későn, de talán még sikerülni fog. 5 évvel ezelőtti példánkból most nem kértük az inszemet, csak ciklus követést, de ugyanugy kellett stimulálni a petefészkeimet gyógyszerrel.
Most tartok a 10 db injekció és a tüszőrepesztő szuri és a 5 napos megtartozkodás utáni akciózos napon.
Még nem éreztem semmit hogy megrepedt volna, inkább csak kisebb szurkálásokat.
Szerdától kell kezdenem az Utrogestánt majd várhatom hogy megjön vagy sem.

Gratulálok neked Babe!!! Probléma mentes terhességet kivánok!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pihi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Babe!

Hatalmas gratuláció Neked! Problémamentes pocakosodást kívánok! Hogy érzed magad? Hányinger, stb????
Inszem után hanyadik napon teszteltél?

Nekem tegnap volt az első inszem (és az utolsó is persze Smile). Bár megmondom őszintén vannak aggályaim. A tüszőrepedést előtte nap este 8 körül éreztem fájdalmas szurkálásokkal a petefészkemben. Az inszem pedig másnap 10-kor volt.
Félek, hogy már későn.

Nekem ez most "spontán inszem"volt. Úgy értem stimulálás nélküli. Semmilyen gyógyszert nem kaptam. Ittam málnalevél teát, most pedig elkezdetem a palástfüvet. Ennyi.
Egyébként az Istenhegyin csinálták az inszemet. Ami még aggaszt egy kicsit, hogy utána csak 2 percet kellett feküdnöm. Remélem nem ezen múlik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babe3

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 26, 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pihi,
örömmel jelenthetem Neked, hogy 2009.12.08.-án megvolt az első inszemem és 9 hetes babás vagyok.
Úgyhogy egy + példa van Előtted.
HARJÁ!!!!!!!!!!!!!

Hova jársz?
Vissza az elejére
pihi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 18, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem ebben a hónapban lesz az első. Várhatóan egy hét múlva.

Babe! Remélem pozitív lett a teszt!!!!
Számolj be nekünk, kell egy kis biztatás.
Pikerics Ti most hogy álltok?
Vissza az elejére
babe3

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 08, 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Pikerics!

Bocsi, de annyira nem írt Senki, hogy csak most vettelek észre. Megkérdezhetem kihez jársz?
Nekem ma volt az első inszemem. Nagyon bízom benne. Én egyébként Szűcs Doktor Úrhoz járok. Nagyon meg vagyok Vele elégedve, szerintem nagyon kedves és jó szakember.
Remélem nem sokára megjön a Gólya Hozzátok. Én most várakozó állásponton vagyok, majd 23. kell tesztelnem, reggeli elsőből. Remélem + lesz.
KitartásSmile
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 01, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Babe:)

én is a BMC be járok:) én már kettőn túl vagyok, sajnos még nem köröz a gólya fölöttünk Sad

az inszeminációs babavárók c. topikba írogattam, de most valahogy leült a dolog:)

[^]  
Vissza az elejére
babe3

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 26, 10:40    Hozzászólás témája: Inszeminációs Kismamák, Hölgyek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Most készülök az első inszeminációmra a BMC-be.
Nagyon örülnénk, ha itt tapasztalatot tudnánk cserélni egymással, tarthatnánk egymásban a lelket.
Sok szeretettel várok Mindenkit, nem csak inszemes Hölgyeket. :lol:
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés