Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Lombikos kismamik --> zárt vagy nyílt topik?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Zárt legyen a "Lombikos kismamik" topik avagy maradjon továbbra is látható mindenki számára?
ZÁRT
63%
 63%  [ 19 ]
Nyílt
36%
 36%  [ 11 ]
Összes szavazat : 30

Szerző Üzenet
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én szavazatomat még elfogadta!
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én nagyon örülnék,ha nyílt maradna a "Lombikos kismamik" topik.Annak ellenére,hogy ritkán írok ide,nagyon gyakran olvasom a hasznos hozzászólásaitokat.
Én teljes mértékben megértem azt is is zárt legyen a topik.Ti fogtok dönteni és tiszteletben tartom minden döntéseteket!

Én nem szavaztam,de már látom nem is aktuális.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ici

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Keveset vagyok de én is SZAVAZTAM! Laughing
Vissza az elejére
ildoo

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam én is Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lexa28

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nkata37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tigi írta:
Szavaztam!

Bocsi, csak idézetgombbal fértem hozzá az íráshoz... nemértem... Rolling Eyes

Szóval szavaztam én is!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
tigi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
szilda

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki
Szavaztam én is.
*LAra*

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 00:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki! Szerintem senki nem várja el, hogy az otthoni - fórumon kívüli - idődet a szavazatok számlálásával töltsd el! Igaza van Pálginak, ugyanezt akartam írni, hogy akik a nyíltra szavaztak adottak! Felesleges számolgatni! Smile
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 00:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig már kiléptem....Niki én is 16-ot számoltam!
Ne idegesítsd fel magad,szerintem 1-2 külsős ember direkt azért szavaz,hogy felhúzzon és ezen szórakozzon! Evil or Very Mad
Tök tiszta a sor....mindenki a zárt mellett szavazott...csak Erika és én voksoltunk a nyílt mellett.Vacak,meg Bogi,meg Timi (és aki még régi topikos),azoktól sem lennénk elzárva,kapnának meghívót.

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
oroka

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam én is!
Vissza az elejére
agrave

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam Smile
Ravena

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Úgy érzem a minap kissé elragadtatam magam, és ez néhányótoknál rossz érzéseket váltott ki, ezért töröltem a hszt.
Nem szeretném, hogy "betegesnek" tűnjön, hogy időnként ismeretlenül olvaslak titeket, lehet úgy hangzott, hogy csak ebből áll a napom, és csak ti és a családotok köti le minden időmet. Abszolút megértem és elfogadom az ezzel kapcsolatos érzéseiteket, gondolataitokat, ezért itt kérek elnézést azoktól, akikből az a hsz. ellenérzéseket váltott ki. Nem ez volt a célom...
Persze teljesen jogos a kérdés, hogy miért nem ír, aki olvas? Az én esetemben egyszerűen azért, mert az életem során a lombiknak még csak a szele sem érintett meg.
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lara Laughing

Mondjuk én már vagy háromszor visszanéztem ide, azt is számolja, de azért tényleg sok.... Shocked
*LAra*

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sebaj, majd csinálunk ZÁRT szavazó topikot! Laughing
Agiko

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszavaznak olyanok is, akiknek talán nem kellene.... Rolling Eyes Embarassed

Mostanáig 556-an nézték meg ezt a topicot Shocked Confused
Vissza az elejére
*LAra*

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem írta senki, hogy szavazott, mégis 2 szavazat érkezett a nyílt topikra!
12:7 volt és most 12:9! Rolling Eyes
Szti

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Mariza

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaaaaaj, "Lombikos Kismamik"! Sziasztok! Hello
Előbújtam én is! Embarassed

És most muszáj írnom! Igaz, hogy én is lombikos "kisnagymami" vagyok, de a Kislányom kicsit nagyobb mint itt a többség Csodás Gyerkőc, na meg aztán mint fent említettem vénebb is vagyok az összes többi Anyukánál, ezért nem nagyon szoktam írni Nektek, de volt már rá példa, ugye Niki, Pálgi, Erika, Mancs, titti? /TITTI HATALMAS GRATULA KISTITTIHEZ, úúúúúúúgy örülök/ De látjátok, azé' olvasni szoktalak Titeket Embarassed ! És olyan sokszor pont olyan problémákat olvasok itt, mint a mieink, és olyan jóóóóó tudni, hogy nem vagyok egyedül..., sőt olyan jó dolgokat is írtok, hogy lehet alkalmazni is őket! Sokszor én is írnék, mert ugye a vénség és a tapasztalat... Laughing, de nem nagyon akartam "tolakodni"!
Főleg miután egyszer szegény Vinnynek megírtam pü-ben, hogy ne féljen a szüléstől, mert az valami csodálatos élmény, de sajna elkerülte a figyelmemet, hogy Ő császárral fog szülni.../már hogy a rákba ne félt volna szegény/, na akkor annyira hülének éreztem magam, hogy megfogadtam, hogy nem írok többet, mert felületes voltam, és nem olvastam rendesen vissza!
Megértem, ha zárttá akarjátok tenni a topikot, de sajnálom is, persze azé' ne gondoljátok, hogy én egész nap itt kukkolok, de ha kinyitom a Cs.netet, akkor biztos, hogy legelőszőr Titeket szoktalak megnézni! Mert nekem felüdülés Vagytok! Laughing De lehet, hogy ezentúl írok is Nektek, hogy vigyetek Magatokkal Twisted Evil Elvégre a lombikos kismami, lombikos kismami, még akkor is ha vééééén!! Twisted Evil Laughing
Puszi Nektek, és alakuljon úgy a topik sorsa, ahogyan Ti szeretnétek!!!
Vissza az elejére
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ravena!
Kicsordult a könnyem...

Agiko!
Ez egy ilyen műfaj, szerintem...én pl. soha nem tudnék üzengetni egy cset(?) szobában...nem érdekel...nekem a zárt fórum is ilyennek tűnik...egy zárt közösség...nem szeretem a zárt közösségeket...

Amúgy meg lehet, picit félreérthető voltam...ez a fórum úgy jött össze, hogy szabad akaratunkból csatlakozhattunk, nem volt semmilyen szűrő(gondoljunk csak bele Arrow Lombikos kismamik! a fele nem is lombikos, a 3/4-e meg nem is kismami)...a zártat viszont már úgy válogatnánk össze...milyen jogon? ki mondja meg, hogy ki jöhet, ki nem? ki olvashat, ki nem? ez olyan kilikkesedéses... Sad

Ha, akartam, eddig is leírtam, hogy elutazunk, vagy ide megyünk, oda megyünk...és például felháborítónak találtam azt, hogy egyszer a moderátor(akit amúgy nagyon szeretek), kitörölt egy elutazásról szóló hsz-t...(nem az enyémet)...ha olyan hülye vagyok(magamra értem, nem célozok senkire, csak példa, én is írtam ilyeneket), hogy leírom, hogy elutazom, az hadd legyen már az én bajom...nem vagyunk már gyerekek...ha azt kimoderálják esetleg, hogy önkéntelenül reklámozok valamit, valakit, az oké...de azt, hogy elmegyek otthonról, ahhoz szerintem senkinek nincs joga...(az én lakásom, az én házam, az én életem, az én hülyeségem)

Oda kell figyelmi, mit írunk...arra is azért odafigyelünk, hogy mit beszélünk...milyen társaságban vagyunk, kik vannak ott...ez azért az életben is így működik...

Na, majd lehet, hogy folytatom, de most megyünk Wink Kalocsára! Wink
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi1974 írta:
Sziasztok!!

Igaz én nem vagyok kismami még sajnos!! Crying or Very sad De azért átolvasok és igen írok is!!!!De persze nem napi rendszerességgel!!!Szóval nem szeretném ha eltűnnétek csajok (hisz van akivel együtt kezdtünk csak nekem még várni kell a kismamiságra)!! Laughing Laughing Érdekel mi történik veletek meg lehet tőletek tanulni meg persze nevetni stb.

Ugyanezt gondolom Én is!!!!De ha mégis zártak lesztek Vigyetek Engem is ha lehet!!!!Plíííz! Wink Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
vacak2

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 00:41    Hozzászólás témája: szavazás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Köszönöm a válaszodat Niko. Megnyugtattál.

Ennek ellenére Pálgi, Erika, Timi, Andibandi és Ravena véleményét osztom. Véleményem szerint sok sorstársatok, vagy olyanok, akik még azt sem tudják magukról, de egyszer sorstársak lehetnek merítenek nap mint nap erőt ahhoz, hogy tovább küzjenek, mint mi a küzdősben, vagy szerezzenek tapasztalatot harcedzett anyukáktól.
Nekem sincs haragosom, vagy akitől megijednék, mert nem írnék olyan információkat amire Pálgi is célzott.
Szóval csak rajtunk múlik, hogy mit osztunk meg írásban és mit szóban, ha már megvannak ennek is a technikai lehetőségei.
Szükség van Rátok, ezt akartam mondani...

Enikő
Vissza az elejére
Agiko

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide biggyesztem utólag a számolás megkönnyítéséhez: szavaztam!

Örülök, hogy sosem látott-hallott rajongók bújtak elő a sötétség homályából Wink Megtisztelő, hogy ilyen szépen írtok rólunk, de engedjétek meg, hogy éljek az igénnyel, ha már Ti ismertek minket, biztos minden fórumlakó is szívesen megismerne Titeket! Wink

Csatlakozzatok Hozzánk, mindenkit szívesen látunk (remélem beszélhetek a többiek nevében is) aki hozzánk hasonló.... Wink Wink

(bár én is bujdokoltam egy ideig és csak olvastam a fórumot, most mégis borsózik a hátam, hogy valaki az én életemből ötösre felelne, napi szinten képben van, mi történik velem, mit csinálnak a gyerekeim, a férjem..... ne értsetek félre, csak nagyon furcsa érzés.... gondoljatok csak bele a helyzetünkbe! Rolling Eyes )

A hozzászólás legutóbb Agiko által 2009, Nov. 22, 23:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Ravena

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Törölve

A hozzászólás legutóbb Ravena által 2009, Nov. 22, 22:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam én is!
Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ozá, persze, gondoltam, semmi baj. Csak érdekelt volna, mi van veletek.
Nagyon örülök, hogy előbújtál!! Very Happy Wink
ozá

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

titti írta:
Ozá!!
Megláttama neved, és mondtam, h Hoppá... Shocked Laughing
Én emlékszem, hogyne, sőt egyszer kb 2 éve emailt is írtam, h hogy vagytok, mi újság öribaba-ügyben meg veletek- de nem válaszoltál...

Titti!

Bocsánat ha nem válaszoltam de közben változott az email címem párszor Embarassed
Nem rég lett végleges ami nem szolgáltatóhoz kötött.
Nagyon boldog baba várást kívánok neked.
Vissza az elejére
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy érv a zárt mellett azért eszembe jutott:Nem írhatom le,hogy mikor utazunk el és hány napra.... Rolling Eyes De ezt is mindíg megoldottuk,így vagy úgy....szóval azért ez sem olyan gáz. Rolling Eyes

Ági

[^]  

Vissza az elejére
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én megmondom őszintén...sajnálnám,ha zárt lenne a topik! Rolling Eyes Természetesen saját tapasztalatok miatt ez a véleményem.Nekem nincsenek rosszindulatú olvasóim (legalábbis eddig nem adták jelét....sőt...),nincs haragosom,nincs ellenségem akitől tartanom kéne,vagy féltenem a családomat.Eddig is úgy írtam és olyan dolgokat,amit bárki előtt vállalhatok.Ha zártak lennénk,akkor sem írnám ki a túl szeményes ügyeinket,,anyagi dolgainkat stb.,mert tudom,hogy nem vagyunk egyformák és nem ezek a dolgok a fontosak.
Erikával és az eddig 2 kivülálló hsz-ével értek egyet,hogy mások is tanulhatnak tőlünk!Pl. engem már többen megkerestek "idegen" lányok,hogy segítsek nekik,adjak tanácsot stb....és közülük 2-3 lánnyal tartom is a kapcsolatot,néha beszélünk telefonon,az egyik 3-mas ikres anyukának még tartozom 1 látogatással is.Nekem ezek a dolgot tök jól estek...
De természetesen behódolok a többségnek,ha zárttá akarják tenni a fórumot.

Szóval,kövezzetek meg,de a nyíltra teszem a voksom. Embarassed Rolling Eyes

Mindegyikőtöket imádlak.... Wink

Pussz

Ági

[^]  

Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ozá!!
Megláttama neved, és mondtam, h Hoppá... Shocked Laughing
Én emlékszem, hogyne, sőt egyszer kb 2 éve emailt is írtam, h hogy vagytok, mi újság öribaba-ügyben meg veletek- de nem válaszoltál...
ozá

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e még rám lehet még valaki igen.
Előre szeretném tisztázni nem szavaztam, csak a véleményemet szeretném leírni.
Teljes mértékben megértem a döntéseteket és elfogadom csak olyan rossz mert nagyon sok okos praktikát lestem el tőletek az évek során.

Igaz a lombikot nagyon régen elengedtük a párommal és soha nem lettem volna "lombikos kismami" de talán ebben az évben még én is mami lehetek.

Ha van rá mód és nem veszitek tolakodásnak én szívesen olvasnálak benneteket továbbra is.
Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erika, a példádat véve alapul: attól még hogy nem mondják, engem az is zavar, hogy lehet hogy hogy olvassák, és tudják...
Azt elhiszem, hogy sokan tanulnak-én is rengeteget tanultam, és másképp állok most a babázás előtt, mint ha nem olvastam volna évek óta a kismamis topicot.
Ja, és még egy: én sose hagynálak ki, sőt, alapító tag vagy, és ha nem írnál, akkor is szerintem név szerint kérnénk hogy beleláthass. Puszi

Mindenkit megértek..mégis a zártra szavaztam, mert számomra ez a csapat már bőven túllépett egy fórumon, sokkal bensőségesebb.
Én utálom azt, hogy mindig figyelnem kell, miket írok magunkról...(most nem a petesejtjeimre gondolok, azokról muszáj volt ... Mr. Green Wink )
Akár csak arról, hová költöztünk stb..

A hozzászólás legutóbb titti által 2009, Nov. 21, 22:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem szavaztam, csak nem szeretném elveszíteni a tánaszaimat, Hiszen miből meríthertnék erőt, ha nem Belőletek?!
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Lassan egy éve olvaslak Benneteket. A 3. lombikomra készülök és alig várom, hogy csatlakozhassak Hozzátok. Ha valami problémám, kérdésem lenne, biztos, hogy hozzátok fordulnék (mint ahogy azt már párszor meg is tettem privátban), nem a küzdősökhöz, hiszen Nektek már sikerült.

Megértem a szempontjaitokat, de nagyon kérlek Benneteket, gondoljátok át a döntéseteket és ne hagyjatok el!!!
Vissza az elejére
Tincsi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam.. Laughing
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak hogy tudjátok...
Mert mindig őszinte voltam...
Én arra szavaztam, hogy nyílt legyen(maradjon)...ha lehetett volna, arra szavazok, hogy nekem mindegy...a zárt "klubról" nekem az jut eszembe, amit Woody Allen mondott: "Sohasem lennék egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagjának. ... "(ja, ezt úgy értettem ám, hogy ha zárt klub, nem biztos, hogy látni szeretnétek benne...lehet, eleve be sem vennétek...értitek, ugye, mit akarok mondani???((attól, hogy évek óta itt vagyok, nem érzem magam feljogosítva arra, hogy bekerüljek...)))

Szerintem mi olyanok vagyunk, mint egy "oktatókórház"...lehet, hogy vannak olyan "betegek", akik nem szimpik, vagy nem tudnak fizetni, de mi azért vagyunk, hogy segíthessünk...(a kukkolók-rosszindulatú olvasók természetesen más kategória...én még ebbe soha nem gondoltam bele...mondjuk, mi lenne, ha a Z-nak mondanák, hogy "olvassuk, hogy az aszonynak nincs kedve"...na, akkor valószínű én is elgondolkoznék, hogy leírjak-e személyes dolgokat...szerencsére a mi ismerőseink ettől kulturáltabbak...ugye??? Twisted Evil )

Ha meg nagyon magánügyekről lenne szó, azt meg úgyis megbeszéljük... valakivel...

magánban...

Na, csak ennyit, megjegyzésként! Very Happy

A hozzászólás legutóbb Infertility által 2009, Nov. 21, 18:17-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Dindike

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Feladat teljesítve. Wink Hello
S.Ágica

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én nagyon sajnálnám, ha zárt lenne a topik, mert évek óta olvaslak benneteket. A második kisfiamat is "Nektek" köszönhetem. Amióta megszületett, azóta sok-sok okosságot tanultamTőletek. Topik függő lettem! Persze, ha így döntötök, azt is megértem.
Arra azért szeretnélek megkérni benneteket, hogy legalább az ezután született babákról írjatok!

Nem szavaztam, csak gondoltam leírom, hátha tudlak befolyásolni benneteket.

Mindenkinek minden szépet és jót kívánok!

Sziasztok!

Ági
vica77

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam.. de igaza van Tittinek... ide most bárki szavazhat.... Very Happy, aki regisztrálva van....
titti

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez érdekes..amikor én szavaztam, 5 e-n szavaztunk addig, azóta Erika és Tanczy, és 8 szavazat van már... Rolling Eyes

Mi van, ha valaki külsős szavaz a nyílt-ra?Vagy attól még többség dönt? Rolling Eyes
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam!
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavaztam, bár én mostanában alig vagyok.
titti

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szavaztam Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés