Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Hálapénz

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tzsu!

Szerintem ha hálás vagy, adj annyit, amennyire hálás vagy...és amennyit megengedhetsz magadnak...

Én nem vagyok a hálapénz híve(volt eü-s vagyok, soha nem is fogadtam el), de amikor úgy gondoltam(hálás voltam), én is adtam...a lényeg, szerintem, ha már adsz, akkor az ne legyen megalázó, se neked, se az orvosnak...de olyat is hallottam már, hogy professzor nem fogadta el a hálapénzt (ez pont velünk fordult elő, pedig valószínűleg az életünket mentette meg, de a kisfiamét mindenképp), de olyat is hallottam már, aki azt mondta, hogy ez kevés, ez a műtét ennyit és ennyit kóstál...

A Heim-Pált nem ismerem...
tzsu

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 11:44    Hozzászólás témája: Hálapénz Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdeklődnék, tudja-e valaki, hogy a Heim Pál Gyermekkórházban mennyi hálapénzt szokás adni egy mandulaműtétért. De hallottam már olyant is, hogy állítólag tilos. Mi az igazság? Kérem, segítsen valaki!
Egy nagyon hálás anyuka.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés