Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Karácsonyi ajándék 2009

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 15, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizony, meg is lepődtünk, de ha legközelebb ilyen kell akkor tuti ott nézem meg legelőször megint!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 11, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm, ez az internet, én pólót rendeltem olyan 14h körül, aznap este csengetnek, mondom ki az? És lőn, kiszállították a pólókat!!! A futár előttünk megy haza minden nap, gondolta bedobja este! Na ez nem vol semmi!
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 10, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na nálunk ahogy már mondtam, családi hosszúhétvége lesz az ajándék, illetve néhány apróság személyre szabottan. Pl menyemnek Lajkó Félix CD. Most rendeltem meg. Koleganőimnek is szoktam adni apróságokat, de a másik topicban kiszedték a hozzászólást, úgyhogy nem írom be, hogy idén mit rendeltem.
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 10, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neeem, a 06-91 ne keverd és aranyos 120kg-os bácsik nénik lihegnek 18 éves hangon. Lehet nem éri meg? Wink Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 09, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megadom a számát ha gondolod 555- ja így csak hülye amerikai filmekben kezdődnek telszámok Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 07, 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Színház jegy nálunk is most először kerül a fa alá, a Deákot meg a Bill-t havernak, nem mondom meg! Ja és a 60 csapás, új!
rozika3801

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 06, 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Haho Mindenkinek!

Deák Bill nálunk is kerül a fa alá.
Én szeretek élményt is ajándékozni, veszek színházjegyeket. Erről egy tök jó cikket találtam.
Meg van egy olyan is, ami lebontja, hogy barátnak, ismerősnek, gyereknek mit vegyél.

Na jó vásárlást!

üdv
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 04, 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Siignnneetttaaaa, ezt Terike néni nevében és az én szemem épségéből is kikérem maganaaaak !!! Very Happy
De én rendeltem egy Deák és Bill meg a Gyula CD-t, ja és beszereztem egy Boris Vallejo könyvet, remélem örülnek majd neki!
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 02, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 26, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet nálunk a nagyobbik távcsövet kap a keresztanyjákétól, végre nem autót Smile
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 25, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sör, beer?
jajj már Razz
akkor privibe Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 25, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Őöö azt ide nem merem leírni mit is kérnénk, de 3 betűs is meg 4 is, mindig ua. Very Happy
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

http://designshop.eu/furniture.....table-p-27
darts tábla asztal 187és félezerért ... tetszik Smile

viszont 3.200-ért ötletes a könyvtámasz Smile
köszi Angéla jó volt az oldalt nézegetni !

én most csináltam kis lapocskákat annak a bizonyos kupon füzetnek ,amit apa kap Razz Smile
viszont segítsetek ,mert több lapot csináltam , mint amennyi kényeztetés eszembe jutott Wink

pasik!!! mit kérnétek a NŐ-töktől ha tehetnétek Razz Very Happy
Vissza az elejére
Angela123

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 10:52    Hozzászólás témája: Karácsonyi ajándék Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A karácsonyi meglepetések kiválasztása vagy elkészítése általában nem okoz nekem túl sok gondot, egyetlen ember ajándékát leszámítva. Apukám imád olvasni, ezért rendszeresen könyv, könyv és könyv kerül neki a fa alá, amit nemcsak én, de minden bizonnyal már ő is nagyon un. És persze a meglepetés is oda. Így ez alkalommal egy különleges könyvtámasszal fogom meglepni (csakhogy témánál maradjunk Smile. Találtam egy remek kis oldalt designshop.eu (egyébként minden termék iparművészek keze munkáját dicséri) , és rögtön lecsaptam a pisztoly alakú könyvtámaszra, tekintve, hogy a krimi műfaja az ajándékozott nagy kedvence. Mindenkinek ajánlom, akinek van olvasni szerető barátja, vagy rokona, hiszen ez egy igazán egyedi, különleges ajándék!
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elnézést lemaradt a V betű, mondom könyv! Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg köny is elmondta mit kér a Jézuskától, ennek örülök!
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem tudom még, a gyerekeknek játék, de nem tulzó, a többi még homály...
Vivyennke

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem találom amit tegnap írtam, ezért újra írok Sad

Nálunk utazás nem lesz.

Nálunk a póker a menő. Én a pokerholdem.hu oldalról rendeltem már és most is onnan fogok.

A netes rendelés szerintem jó. Ahonnan már rendeltem azzal mind megvoltam elégedve.
Vissza az elejére
chriscc

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
chriscc írta:
Én most egy fényképes fotókristályt rendeltem a nejemnek. Szív alakú, és egy rólunk készült kép van benne. Szerintem nagyon jó lett! Eddig is volt már ilyen gravírozott üvegkockánk, de ez színes! Akit érdekel, én a szuleteslap.hu -ról rendeltem.

Az ilyenek tényleg ötletes, és egyedi ajándékok. Neten rendeled?

Szia!

Igen, ezen az oldalon, amit írtam ott vannak a kategóriák, kiválasztod mit szeretnél, a gépedről megnyitsz egy képet, és már kész is. Nekem 3 nappal később már hozták is Smile
Vissza az elejére
chriscc

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én most egy fényképes fotókristályt rendeltem a nejemnek. Szív alakú, és egy rólunk készült kép van benne. Szerintem nagyon jó lett! Eddig is volt már ilyen gravírozott üvegkockánk, de ez színes! Akit érdekel, én a szuleteslap.hu -ról rendeltem.
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mamaesz:olaszország(február)karnevál,had,izguljanak,addig
Smile
13körül,van/fő_3_nap_busszal

A hozzászólás legutóbb madoemszi által 2009, Nov. 19, 11:36-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem fogalmam sincs. Az tuti, hogy senki nem kap utazást! Very Happy
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretteim sajnos még titkolóznak, hogy mit szeretnének. Ha semmit nem mondanak, beszervezek egy nagy közös hosszú hétvégét mindannyiunknak valami jó kis helyre! Smile
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vagyok nagy igényű, nekem elég egy Tahiti utazás Smile Smile
Persze csak viccelek, még ha jó is lenne eljutni oda egyszer.
Szóval. Szeretteinknek? Előtérbe veszem idén, (már csak anyagi megfontolásból is sajnos), hogy személyre szabott kicsi, de annál ötletesebb ajándékokat készítsek. Viszont olyat, mai nem megy egy mosoly után a szekrény aljára, hanem amit használnak, kiraknak, tetszik nekik.
Vissza az elejére
Vivyennke

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 13:16    Hozzászólás témája: Karácsonyi ajándék 2009 Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit vagyünk karácsonyra a szeretteinknek?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés