Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Változások a kötelező biztosításban. Ki mit tud?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De a lényeg ma már ilyenkor a biztosítók, alkuszok keresik az ügyfelek kegyeit, a neten pár perc alatt több a jánlat közül is lehet válogatni, a legtöbb helyen jelzik is még a biztosító kockázatát is!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Én lehet be lettem oltva reklámok ellen, mert a tv-be se bírom nézni őket.

Ott én sem, mert bömböl tőlük a tévé. Esélyem sincs nem észrevenni! Smile
Neten nem zavar, átnézek rajta. Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én lehet be lettem oltva reklámok ellen, mert a tv-be se bírom nézni őket.
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Nemtudom én nem szoktam linkeket fórumba berakni, mert nem nagyon szeretik, maradi vagyok tudom. De aki aznap regel és benyomja h ez, meg ez az oldal kafa és sose látod többet akkor? Akinek nem inge....
De volt ilyen sok itt...

Nem tudom totya, te biztos rutinosabb vagy nálam ebben! Smile
Mondjuk engem nem zavar, ha nem akarok nem kattintok rá. Azt meg ugye nem tudom előre, hogy látom-e többet az illetőt. Ha látom örülök neki, ha nem, elfelejtem Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtudom én nem szoktam linkeket fórumba berakni, mert nem nagyon szeretik, maradi vagyok tudom. De aki aznap regel és benyomja h ez, meg ez az oldal kafa és sose látod többet akkor? Akinek nem inge....
De volt ilyen sok itt...
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 16, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
1000 Ft-ért nem érdemes váltani, ha meg vagy elégedve avval ahol vagy! A független oldalak miért is nem tudnának minden kedvezményt? Ők ebből élnek, hogy helyetted kötik meg a szerződéseket, talán nem az az érdekük? Nekem a küldött link inkább tűnik Egon reklámnak...

Jajj totya, neked minden link reklámnak tűnik? És ha csak jó szívvel ajánlotta? Smile Én is ajánlottam már oldalakat, pedig a saját munkáltatómon kívül nem fizet nekem senki. Ott meg könyvelő vagyok Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 16, 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1000 Ft-ért nem érdemes váltani, ha meg vagy elégedve avval ahol vagy! A független oldalak miért is nem tudnának minden kedvezményt? Ők ebből élnek, hogy helyetted kötik meg a szerződéseket, talán nem az az érdekük? Nekem a küldött link inkább tűnik Egon reklámnak...
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Érdemes felkeresni a kalkulálós honlapokat. A lényeg az hogy független legyen, tehát ne egy biztosítóé, mert ott csak a saját adatait fogja kiadni. A független oldalakon meg az összes biztosító adatait kiadja táblázatosan és könnyen mérlegelhetsz.
Én abban a furcsa helyzetbe vagyok idén, hogy ahol vagyok az a legkedvezőbb Smile

Na, megnéztem több oldalt is ahol lehet számolni. A helyzet az hogy kb 1000 ft-ot tudnék spórolni ha váltok. Nem tudom, hogy annyiért megéri-e? Az összesen 4000 egy évben, ami nem túl sok. Megnéztem az aegonos oldalt is, ott szimpi, hogy 1 Ft-ért adnak lakásbiztosítást, azzal annyit tudnék spórolni, amennyivel drágább a másiknál.
Majd meglátjuk.
Vissza az elejére
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen, nem mindig a legolcsóbb a legjobb, de azért a "nagy" biztosítók csak nem mennek tönkre. Az aegonos oldalon megnéztem, nekem nem a legolcsóbb, de lakásbiztosítást is akartam és 1 Ft-ért jól hangzik, ráadásul kiszámolva, azon annyit spórolok, mintha máshol kötném a kötelezőt, és így viszont lenne lakásbiztimis.
Vissza az elejére
sarga_rozsa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, szerintem nem mindig az olcsó a jobb, mert sokszor az olcsó a drága. Az egyik ismerősöm egy olyan biztosítónál volt, amelyik nem rendelkezett biztos háttérrel, és amikor csődbe ment, rajta próbálták behajtani a kárösszeget, hiába volt érvényes biztosítása. Ez egy olyan dolog, amit nagyon meg kell fontolni
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jajj drágáim, a fiam is ezzel küzd. Váltson, ne váltson? Mire váltson? Csak a pénzért váltson? (most tényleg érdemes éves 1-2 ezer forintért váltani? Hjaj de bonyolult... gwendeee jó hogy írtad a címet, majd elküldöm neki, mert lakásbiztosításuk is van, de fogalmam sincs hogy hol.
gwendeee

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Írd csak be a Google-be hogy: kötelező biztosítás.
Akár a legelső nem szponzorált is jó, az nagyon régi oldal.

Igen, jók a független oldalak. De arra vigyázz, hogy azok meg nem bizti, hogy minden kedvezményt tudnak. Mert pl. http://www.aegondirekt.hu/ itt kombinálhatsz a lakás vagy életbiztosításoddal is... szerintem ezt a függetlenek kihagyják, pedig van pár jó kombináció.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írd csak be a Google-be hogy: kötelező biztosítás.
Akár a legelső nem szponzorált is jó, az nagyon régi oldal.
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdemes felkeresni a kalkulálós honlapokat. A lényeg az hogy független legyen, tehát ne egy biztosítóé, mert ott csak a saját adatait fogja kiadni. A független oldalakon meg az összes biztosító adatait kiadja táblázatosan és könnyen mérlegelhetsz.
Én abban a furcsa helyzetbe vagyok idén, hogy ahol vagyok az a legkedvezőbb Smile
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 12:19    Hozzászólás témája: Változások a kötelező biztosításban. Ki mit tud? Hozzászólás az előzmény idézésével

Megint módosítanak valamit a kötelező biztosításoknál? Most aktuális a váltás. Ki mit tud ezzel kapcsolatban?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés