Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Bátor Tábor

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
plinda24

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 17, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, ugyanis pont ilyen, vagy ehhez hasonló önkéntes munkát keresek nyárra. Gyermekek gyógyításával szeretnék majd foglalkozni, most vagyok első éves egyetemista.
Eldöntöttem, hogy mindenfélét kipróbálok, ami a gyermekekkel kapcsolatos és közelebb vihet a szakma minél pontosabb elsajátításához.
Hallottam már erről a Bátor Táborról, de így most el is tudtam olvasni a honlapjukra feltett információkat.
Szerintem jelentkezem is jövő nyárra Cimborának. Smile
Egyetértek azzal, hogy egy gyermek mosolyánál nem sok szebb dolog van a világon. Pláne, ha ez egy beteg kisgyermek, akinek éppen mi tudunk abban segíteni, hogy jobb legyen a kedve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kotkodacska

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 17, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem egy ismerősöm fia vett részt a táborban. Kicsit félve ment el, mert tartott attól, hogy hogyan fogja magát érezni, mit fog ott csinálni - végül alig akart hazajönni.

Felejthetetlen élményt nyújtott számára a tábor. Tele jobbnál jobb programokkal, mint sportolás, íjászat, evezés, színjátszás és még számos lehetőség. A gyerekek új kihívásokkal kerülnek szembe, amiket vidáman teljesítenek, ezáltal nő az önbizalmuk és az önértékelésük.
Rengeteg új barátot lehet gyűjteni, akik erősítik, biztatják egymást. Egymást bátorítva sokkal könnyebb a kihívások leküzdése is.

Összességében, nagyon sok pozitív élményt hallottam a táborról - és nem kérdés, hogy jövőre is szívesen menne ... : )

Ha érdekelnek még részletesebb információk és adatok, akkor a tábor honlapján utána tudsz olvasni mindennek!
http://www.batortabor.hu

(Ráadásul az önkéntesnek való jelentkezéshez nincsen szükség szakképesítésre, szóval ha nem rendelkezel ilyennel akkor is tudsz jelentkezni.)

Sok sikert és kitartást!
Vissza az elejére
kellmegegy

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 08, 14:00    Hozzászólás témája: Re: Bátor Tábor Hozzászólás az előzmény idézésével

veghsari írta:
Sajnos kislányom daganatos beteg, és arra gondoltunk, hogy a nyáron megpróbálunk bekerülni a Bátor Táborba, mert sok jót hallottunk róla. Érdekelne azok véleménye, akik már voltak ott akár érintettként, akár önkéntesként.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot, ugyanis volt szerencsém önkéntesként dolgozni most nyáron a táborban. Fő cél a gyermekek hangulatának, kedélyállapotának javítása, amit rendszerint sikerül is elérnünk. Egyetlen dolog amit szomorúnak találok, az a tábori ott tartózkodás időtartamának csekélysége. Smile Véleményem szerint az 1 hét nagyon rövid idő. Ha részt vehetnék a tábor szervezésében, akár 1 hónapos turnusokat is javasolnék. Persze ez már komolyabb anyagi ráfordítást is igényel, a források pedig végesek, de úgy gondolom, hogy ha valaki igazán segíteni akar, nem az anyagiak számítanak. Az önkéntesek ( nem magamat akarom fényezni Smile ), minden esetben részt vesznek egy alapos felkészítő oktatáson, ennek köszönhetően csak és kizárólag rátermett emberek foglalkoznak a gyerekekkel. Nagyon nagy örömmel tölt el bennünket, ha a gyermekek arcára mosolyt tudunk csalni. Smile
Bízom benne, hogy jövő nyáron találkozunk a táborban, és nagyon remélem, hogy a kislányod meggyógyul! Smile
Vissza az elejére
veghsari

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 08, 11:46    Hozzászólás témája: Bátor Tábor Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos kislányom daganatos beteg, és arra gondoltunk, hogy a nyáron megpróbálunk bekerülni a Bátor Táborba, mert sok jót hallottunk róla. Érdekelne azok véleménye, akik már voltak ott akár érintettként, akár önkéntesként.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés