Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Jótékonyság

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 09, 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnálattal látom, hogy ez a téma nem érdekes a családinetezők nagy része számára. Sad
bedina37

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 03, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vicusmamesz, a gyermekétkeztetési alapítvány és a Raiffeisen Közösen programjáról hallottam én is. Jó dolog. Több cég is csinál azért hasonló programokat. Pl. telefontársaságok, de utána nézek jobban azoknak amiket hallottam és leírom majd, ha megtalálok róluk oldalakat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 31, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szabolcs01 írta:
Itt a CsaládiNeten is van egy adománygyűjtő közösség: http://www.csaladinet.hu/kozossegek/adomanygyujtes

Igen szabolcs, láttam. De az másról szól. Biztos figyelmetlenül írtam, én arra gondoltam itt, hogy cégek jótékonysági akcióit gyűjtsük össze.
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt a CsaládiNeten is van egy adománygyűjtő közösség: http://www.csaladinet.hu/kozossegek/adomanygyujtes
Vissza az elejére
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 19:56    Hozzászólás témája: Jótékonyság Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért indítom a témát, hogy valahol össze tudjuk gyűjteni azokat az oldalakat, ahol rászorulókat segítő kezdeményezések vannak.
Elsőként álljon itt a Gyermekétkeztetési Alapítvány támogatása.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés